phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Pasiūlymai>

25+G

50+G

YPATINGAS PASIŪLYMAS!

MOKĖK DABAR MAŽIAU – KELIAUK VĖLIAU SAUGIAU!


Nuo vasario 26 d. iki kovo 31 d. užsakius keliones 2021-iesiems metams taikomos ypatingai geros sąlygos:
- Pradinė įmoka tik 50 EUR/asmeniui!
- Taikoma nemokama MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA*
- Taikoma nemokama COVID -19 KEITIMŲ GARANTIJA**

MŪSŲ REKOMENDACIJOS:
Fuerteventūra
Rodas
Tasos
Zakinto sala
Madeira
Marsa Alamas

DAUGIAU KRYPČIŲ IR PASIŪLYMŲ

Daugiau sąlygų:
• Šis pasiūlymas taikomas visiems naujiems užsakymams, atliktiems laikotarpiu 2021.01.22-2021.02.25 (imtinai) užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. 50 EUR/asm. pradinė įmoka galioja nurodytu laikotarpiu įsigyjant 2021 m. pavasario, vasaros ir rudens keliones.
• MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA - tai kelionių organizatoriaus Itaka Lietuva pasiūlymas nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą ar visus kartu kriterijus - likus ne mažiau nei 21 dienai iki išvykimo. Yra papildomų sąlygų*.

• COVID-19 KEITIMO GARANTIJA - tai galimybė atšauktą kelionę esant teigiamam testo rezultatui prieš skrydį ar būtinybei izoliuotis pasikeisti į kitą datą. Šia garantija keliautojai galės pasinaudoti, jeigu:
1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA bus taikoma visai rezervacijai.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
2) keliautojas prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (lemiamas yra medžiagos surinkimo testui momentas).
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. Jei dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
Nemokama Covid-19 garantija suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Ši GARANTIJA taikoma visiems užsakymams ir yra visiškai nemokama.


• Svarbu! Netaikoma kelionių paketams ir pasiūlymams su reguliariaisiais skrydžiais bei įsigijant tik aviabilietus - jiems taikomi įprastinės užsakymo sąlygos.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter