phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Pasiūlymai>

25+G

50+G


PLANUOJAME KELIONES JAU DABAR!


Įsigijus keliones VASARA 2021 laikotarpiu 2021.05.01 -2021.05.31, pasinaudokite teikiamais privalumais: 

- Pradinė įmoka tik
15%!
- Galutinis apmokėjimas už kelionę - likus ne mažiau nei 21 d. iki išvykimo
- Nemokama MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA*
COVID -19 KEITIMŲ GARANTIJA** - 20 EUR/asm.

MŪSŲ REKOMENDACIJOS:
Fuerteventūra
Rodas
Tasos
Zakinto sala
Madeira
Marsa Alamas

DAUGIAU KRYPČIŲ IR PASIŪLYMŲ


Daugiau sąlygų:

• Šis pasiūlymas taikomas visiems naujiems užsakymams, atliktiems laikotarpiu 2021.05.01-2021.05.31 (imtinai) užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. 15 % pradinė įmoka galioja nurodytu laikotarpiu įsigyjant 2021 m. pavasario, vasaros ir rudens keliones.


• MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA - galimybė pasikeitus atostogų planams ir likus ne mažiau nei 21 diena iki kelionės pradžios - be papildomo keitimo mokesčio pakeisti užsakyme datą, kryptį, viešbutį ar visus kriterijus kartu (išskyrus keitimą į trumpesnę atostogų trukmę).
Svarbu: keičiant užsakymą, jeigu išlieka tas pats keliautojų skaičius, naujo užsakymo kaina negali būti mažesnė nei pirminiame užsakyme ir ji apskaičiuojama pagal pirminio užsakymo atlikimo dieną galiojusias kainas. Tikslios kainos pasirinktam variantui teirautis pas Jūsų Kelionių agentą. 
MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA taikoma naujai atliktiems užsakymams nuo 2021.05.01 iki 2021.05.31 ir kurių išvykimai yra 2021 m. pavasarį, vasarą ir rudenį. Garantija taikoma tik Itaka Lietuva kelionių paketams ir aviabilietams užsakomaisiais skrydžiais. Ši garantija nėra taikoma kelionių paketams ar pasiūlymams, organizuojamiems su reguliariųjų ar žemų kaštų skrydžių bendrovėmis, taip pat dinaminiams paketams.• COVID-19 KEITIMO GARANTIJA. 
Jeigu prieš išvykstant į kelionę su Itaka Lietuva, būtų gautas teigiamas COVID-19 ligos nustatymui reikalingas testo atsakymas, ši garantija suteikia galimybę dėl COVID-ąpakeisti kelionės datą/kryptį į vėlesnį laiką.

Pasinaudoti šia garantija keliautojai galės, jeigu:  
1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
2) keliautojas ne daugiau nei prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (aktualus yra testo atlikimo laikas, o ne atsakymo gavio laikas). Tokiu atveju GARANTIJA gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. Jei dėl ligos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
COVID-19 KEITIMO GARANTIJA suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites.

Šią GARANATIJĄ galima pridėti tik visiems kelionės dalyviams užsakymo atlikimo metu.

Ši GARANTIJA netaikoma įsigyjusiems tik aviabilietus skrydžiams.arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter