phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Akcijos

Pavasarį keliauk stilingai!

Šalį užplūdus pavasariui skelbiame loteriją ir kviečiame joje dalyvauti visus keliautojus, kurie įsigys keliones ir keliaus laikotarpiu 2019.04.17- 2019.05.17.

Loterijoje dalyvauja visi keliautojai, kurie įsigyja ir išvyksta į kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva 2019 pavasario kelionę laikotarpiu 2019.04.17 – 2019.05.17. Loterijoje dalyvauja tik naujai atlikti užsakymai aukščiau nurodytu laikotarpiu. Kelionę įsigyti gali visose kelionių pardavimo vietose.

Loterijos sąlygos:

 1. Loterijos organizatorius: UAB „ITAKA Lietuva“ (toliau ITAKA Lietuva), Perkūnkiemio g. 6, Vilnius.
 2. Loterijos laikotarpis: pradžia – 2019 m. balanžio 17 d., pabaiga – 2019 m. gegužės 17 d. (imtinai).
 3. Loterijoje gali dalyvauti visi 18 metų sulaukę asmenys, kurie įsigyja ir išvyksta į kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva 2019 vasaros sezono kelionę laikotarpiu 2019.04.17 – 05.17. Kelionę įsigyti gali visose kelionių pardavimo vietose (agentūrose, su kuriomis ITAKA Lietuva yra sudariusi sutartis, oficialiuose ITAKA Lietuva pardavimų biūruose, www.itaka.lt svetainėje, mobiliojoje ITAKA Lietuva programėlėje bei skambinant ITAKA Lietuva klientų aptarnavimo numeriu).
 4. Loterijos prizas: 1 ITAKA kelioninis lagaminas ir 5 ITAKA Lietuva rankšluosčiai.
 5. Laimėti prizai į kitus daiktus ar pinigus nekeičiamas.
 6. Loterijos laimėtojai bus traukiami burtų keliu 2019 m. gegužės 20 d. Su laimėtojais per 7 darbo dienas bus susisiekta asmeniškai.
 7. Laimėtojas per 7 darbo dienas nuo informacijos apie laimėjimą paskelbimo datos privalo susisiekti su loterijos organizatorium ir atsiimti laimėtą prizą.
 8. Loterijoje turi teisę dalyvauti kiekvienas suaugęs asmuo, kuris yra susipažinęs su Loterijos Taisyklėmis ir Sąlygomis bei su jomis sutinka.
 9. Loterijos dalyviai žino, sutinka ir leidžia, kad Loterijos metu pateikti jų asmens duomenys būtų naudojami Loterijai organizuoti bei vykdyti, įskaitant laimėtojo atranką ir būtų tvarkomi rinkodaros bei statistikos ir kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Žaidėjų duomenys rinkodaros tikslai tvarkomi pagal taisykles, skelbiamas https://www.itaka.lt/privatumo-politika/ . Loterijos dalyvis gali atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsdamas prašymą panaikinti jo duomenis el. paštu: duomenys@itaka.lt ar pasiskambindamas tel. (8-5) 2005280.
 10. Laimėtojas, taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs prizo, netenka teisių į jį. Tokio laimėtojo nustatymas tampa negaliojančiu.
 11. Loterijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja išsamiai susipažinti su Loterijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų bei Organizatoriaus priimtų Loterijos sprendimų.
 12. Organizatorius, įtaręs Loterijos Taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo perdavimą Loterijos laimėtojui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Loterijos Taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę pasilikti laimėjimą sau.
 13. Organizatorius pasilieka teisę keisti Loterijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti tinklalapyje www.itaka.lt
 14. Loterijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus ITAKA įmonių grupės darbuotojus bei jų šeimos narius.
 15. Bet kokie skundai dėl Loterijos Organizatoriui pateikiami raštu iki 2019 m. gegužės 31 d., adresu UAB „ITAKA Lietuva“ Perkūnkiemio g. 6, Vilnius, Lietuva, išsamiai išdėstant prieštaravimus ir juos pagrindžiant, taip pat pridedant skunde minimus dokumentus ar jų kopijas. Organizatorius išnagrinėja visus skundus ir atsako į juos per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo jų gavimo.
 16. Esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Loterijos ir Prizų išdavimą pagal šias Taisykles.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter