phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Albanija

Albanija
5 priežastys aplankyti Albaniją:
Neatrastas erelių kraštas
Didžiąją XX a. dalį pašaliniams uždara buvusi Albanija, ilgą laiką buvo Viduržemio jūros regiono mįslė. Atrodo, jog dar visai neseniai apie Albanijoje stūksančius kalnus, viduramžių laikus menančius miestus-tvirtoves ir švelniai šniokščiančius paplūdimius tik sklido legendos. Tačiau dabar Albanija atvira ir svetingai turistus iš viso pasaulio sutinkanti šalis!
Kultūros paveldas
Pavadinti Albaniją neįprasta būtų per maža. Šios nuostabios šalies istorinis ir kultūrinis paveldas žavi net ir patyrusius keliautojus. Jei norite pasinerti į viduramžius, būtinai aplankykite legendinę Rozafos pilį. Jei norite susipažinti su Albanijos kultūra ir tradicijomis, apsilankykite Beračio mieste-muziejuje. Albanijos širdis - garsusis Duresis. Tiranoje, judrioje Albanijos arterijoje yra gausu įdomių muziejų ir meno galerijų, kurias būtinai turite pamatyti savo akimis.
Daug daug saulės
Labai paprasta, tačiau svarbi priežastis: Albanijoje rasite gerą orą! Čia saulė šviečia vidutiniškai 300 dienų per metus. Vasarą vidutinė oro temperatūra svyruoja tarp 24 ir 28 laipsnių šilumos. Esant tokiai temperatūrai, jūros vanduo sušyla iki 23–25 laipsnių šilumos. Be to, vasarą Albanijoje labai nedaug lietaus. Statistiškai, 90 proc. visų kritulių iškrenta žiemą, tad albaniškos vasaros būna sausos.
Atostogos be turistų skruzdėlyno
Albanijos pajūris ir visa gamta atrodo kaip tiesiai iš atvirukų. Papildomas privalumas – visą tai galite pamatyti, nesibraudami pro turistų būrius. Albanija pati save pristato kaip „paskutinį neapverstą Europos akmenį“. Atvykus čia būtent toks jausmas ir užplūsta – tarsi atradus kažką naujo, dar neatrasto ir nesugadinto, nes net ir vasaros viduryje keliautojų kiekis čia optimalus.
Nuo prabangių restoranų iki gatvės maisto
Byrekas, pita, jogurto padažas, sumuštiniai, alyvuogės ir sūris: Albanų virtuvėje savo favoritą atras kiekvienas! Šalyje yra viena geriausių gatvės maisto scenų Europoje, bet jei norite sėdėti prie staliuko, nesijaudinkite: šalyje yra daugybė puikių restoranų, kuriuose siūlomi vietiniai ir tarptautinės virtuvės šedevrai. Taip pat verta paminėti, jog Albanijoje visi viešbučiai siūlo „viskas įskaičiuota“ programą. Tad kur ir kaip valgysite - jūsų pasirinkimas!Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 33 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter