phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Avion Express

UAB „Avion Express“ - keleivinio oro transporto bendrovė, priklausanti „Avia Solutions Group“, vienai didžiausių aviacijos paslaugų grupei Vidurio ir Rytų Europoje, kuri teikia orlaivių ir sraigtasparnių techninę priežiūrą, įgulų mokymus, krovinių gabenimą, vykdo užsakomuosius keleivinius skrydžius, verslo ir humanitarinius skrydžius bei kitas aviacijos paslaugas.

Registruojamas bagažas

Svoris:
20 kg / asm
Vaikams iki 2 metų: 10 kg / asm
Matmenys: registruoto bagažo matmenų suma negali viršyti 158 cm (aukštis + ilgis + plotis).
Bagažas, viršijantis šią normą (pagal svorį, dydį, vienetų skaičių), vadinamas bagažo viršsvoriu ir yra apmokestinamas. Įkainiai nurodyti skyriuje „Papildomo bagažo įkainiai“.
Vieno bagažo (lagamino) svoris negali viršyti 32 kg.

Rankinis bagažas

Svoris: 8 kg / asm.
Vaikams iki 2 metų: atskirai nėra išskirta.
Matmenys: 56 x 45 x 25 cm


Papildomo bagažo įkainiai

Vieno bagažo vieneto svoris negali viršyti 32 kg. Esant bagažo perviršiui, gali reikėti perpakuoti bagažą iki leistino svorio arba sumokėti papildomai.


Jei mokėjimas atliekamas likus daugiau nei 36 valandos iki išvykimo   

Jei mokėjimas atliekamas likus mažiau nei 36 valandos iki išvykimo   
Bagažo viršsvoris iki 32 kg / 1 vnt. 30 EUR 40 EUR
Specialios ir sportui skirtos įrangos gabenimas iki 32 kg / vnt. 50 EUR 60 EUR
Papildomas registruoto bagažo vienetas 30 EUR 40 EUR
Papildomas rankinio bagažo vienetas 30 EUR 40 EUR

Aktuali informacija: www.avionexpress.aero/information-for-passengers/

Specialios ir sportui skirtos įrangos gabenimas
Bemotorius dviračius (įpakavimo ilgis iki 190 cm, įpakuotas į specialų dviračio maišą, su nuimtais pedalais, šonuose pritvirtintomis rankenomis, nepripūstomis padangomis). Nardymo įranga (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, kuri turi neviršyti registruoto bagažo maksimalių matmenų ir svorio apribojimų).
Golfo žadiimo reikmenys (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, kuri turi neviršyti registruoto bagažo maksimalių matmenų ir svorio apribojimų, pakuotės matmenys negali būti didesni nei 190 cm x 75 cm x 65 cm)
Slidinėjimo inventorius (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, slides turi būti supakuotos kartu su lazdomis, slidinėjimo batai turi būti supakuoti atskirai nuo slidžių ar snieglentės).
Banglenčių sporto inventorius (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, banglentės gali būti priimamos, kaip registruotas bagažas, jeigu nėra viršijamas leidžiamas registruoto bagažo svoris ar matmenys – ne didesni nei 190cm x 75cm x 65cm). Raketės ir lazdos (gabenti galima tik registruotame bagaže, bet kuri atskirai gabenama raketė ar lazda laikoma vienu bagažo vienetu).

Neįgaliojo vežimėlis
Neįgaliųjų vežimėliams nėra taikomi papildomi mokesčiai, jeigu to reikalauja keleivio sveikata. Būtina informuoti apie neįgaliųjų vežimėlio naudojimą likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki išvykimo.
Elektriniam neįgaliojo vežimėliui leidžiama gabenti vieną papildomą bateriją, kuri būtų supakuota į tvirtą pakuotę ir apsaugota nuo trumpo jungimo. Papildoma baterija gabenama krovinių skyriuje.


Besilaukiančios moterys

Būsimos mamos, kurių nėštumas yra be komplikacijų, gali skristi iki 36-osios nėštumo savaitės pabaigos arba iki keturių savaičių iki numatomos gimdymo datos be ginekologo medicininės pažymos. Tačiau „Avion Express“ rekomenduoja būsimoms mamoms po 28 nėštumo savaitės nešiotis gydytojo pažymą, kurioje nurodoma, kad nėštumas neturi komplikacijų, nurodytas numatomas gimdymo terminas ir patvirtinama, kad moters sveikatos būklė yra gera ir ji gali į kelionę skristi lėktuvu.

Jeigu registracijos į skrydį metu, kyla klausimų dėl moters nėštumo ir sveikatos, atstovas gali paprašyti pateikti gydytojo pažymą.


Kelionė su vaikais
Kelionė su kūdikiu

Kūdikiai keliauja ant vieno iš tėvų kelių arba specialioje pritvirtintoje vaiko kėdutėje. Su vienu suaugusiu asmeniu gali keliauti tik vienas kūdikis. Kūdikiai neturi atskiros vietos, išskyrus tuos atvejus, kai kūdikis keliauja specialioje vaiko kėdutėje.
Siekiant išvengti žalos kūdikio sveikatai, rekomenduojama neskristi su naujagimiais iki 14 dienų.

Vaiko dokumentas

Kiekvienas vaikas turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą (vykstant už Europos Sąjungos ribų jis turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo datos) arba tapatybės kortelę. Informacijos, koks dokumentas suteikia teisę įvažiuoti į konkrečią šalį, galima rasti pasirinkto viešbučio internetinio puslapio skirtuke „Žemėlapis ir informacija apie regioną“ tinklalapyje www.itaka.lt.

Vaiko skrydis be globėjo

Vaikai nuo 5 iki 12 metų priimami skristi nelydimi, jei vaikas yra lydimas tėvų arba globėjų tiek išvykimo, tiek atvykimo oro uoste. Tėvai ar globėjai turi būti užpildę specialią formą (Unaccompanied Minor formą, mokama - apie 50 EUR) ir būti su vaiku iki pat įlaipinimo.
Prie registracijos stalo turi būti nurodytas asmens, kuris pasitiks vaiką paskirties oro uoste, vardas ir pavardė.

Vaiko vežimėlis

Keleiviai, keliaujantys su kūdikiu (iki 2 metų amžiaus) gali vežtis vieną papildomą registruoto bagažo vienetą, sveriantį iki 10 kg. Taip pat nemokamai galima vežtis kūdikio vežimėlį ar automobilinę saugos kėdutę. Šie daiktai gali būti gabenami tik kaip registruotasis bagažas, kuris turi būti tinkamai supakuotas transportavimui. Maksimalus vežimėlio ar kėdutės svoris – 20 kg. Jei šis bagažas nėra tinkamai supakuotas, UAB "Avion Express" neprisiima atsakomybės dėl galimų jo pažeidimų skrydžio metu.

Vaikų maistas

Kūdikio maistas nėra draudžiamas įsinešti į lėktuvą.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter