phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Avion Express

Avion Express - keleivinio oro transporto bendrovė, priklausanti „Avia Solutions Group“, vienai didžiausių aviacijos paslaugų grupei Vidurio ir Rytų Europoje, kuri teikia orlaivių ir sraigtasparnių techninę priežiūrą, įgulų mokymus, krovinių gabenimą, vykdo užsakomuosius keleivinius skrydžius, verslo ir humanitarinius skrydžius bei kitas aviacijos paslaugas.

Registruotas bagažas

Svoris: 20 kg / asm.

Vaikams iki 2 metų: 10 kg / asm.

Rankinis bagažas

Svoris: 8 kg / asm.

Vaikams iki 2 metų: 0 kg / asm.

 • Bagažo išmatavimai iki 56x45x25 cm.

Papildoma informacija apie bagažą

 • Keleivių bagaže turėtų būti gabenami drabužiai.
 • Bagaže neturėtų būti gabenami vertingi dokumentai, pinigai, juvelyriniai dirbiniai, elektroniniai prietaisai, sprogūs ar išsilieti galintys objektai.
 • Prašome įsitikinti, kad ant jūsų bagažo yra priklijuota etiketė, nurodanti paskirties vietą! Atvykus į paskirties oro uostą ar sustojimo metu kiekvienas keleivis yra atsakingas už operatyvų savo bagažo paėmimą nuo konvejerio juostos.
 • Bagažą gali pasiimti tik tas keleivis, kurio pavardė yra nurodyta bagažo etiketėje.
 • Specialios ir sportui skirtos įrangos gabenimas. Bemotorius dviračius (įpakavimo ilgis iki 190 cm, įpakuotas į specialų dviračio maišą, su nuimtais pedalais, šonuose pritvirtintomis rankenomis, nepripūstomis padangomis). Nardymo įranga (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, kuri turi neviršyti registruoto bagažo maksimalių matmenų ir svorio apribojimų). Golfo žadiimo reikmenys (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, kuri turi neviršyti registruoto bagažo maksimalių matmenų ir svorio apribojimų, pakuotės matmenys negali būti didesni nei 190x75x65 cm). Slidinėjimo inventorius (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, slides turi būti supakuotos kartu su lazdomis, slidinėjimo batai turi būti supakuoti atskirai nuo slidžių ar snieglentės). Banglenčių sporto inventorius (įpakuota į specialią transportavimui skirtą pakuotę, banglentės gali būti priimamos, kaip registruotas bagažas, jeigu nėra viršijamas leidžiamas registruoto bagažo svoris ar matmenys – ne didesni nei 190x75x65cm). Raketės ir lazdos (gabenti galima tik registruotame bagaže, bet kuri atskirai gabenama raketė ar lazda laikoma vienu bagažo vienetu).
 • Neįgaliųjų vežimėliams nėra taikomi papildomi mokesčiai, jeigu to reikalauja keleivio sveikata. Būtina informuoti apie neįgaliųjų vežimėlio naudojimą likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki išvykimo. Elektriniam neįgaliojo vežimėliui leidžiama gabenti vieną papildomą bateriją, kuri būtų supakuota į tvirtą pakuotę ir apsaugota nuo trumpo jungimo. Papildoma baterija gabenama krovinių skyriuje.
Kelionė su vaikais
 • Kūdikiai keliauja ant vieno iš tėvų kelių arba specialioje pritvirtintoje vaiko kėdutėje. Su vienu suaugusiu asmeniu gali keliauti tik vienas kūdikis. Kūdikiai neturi atskiros vietos, išskyrus tuos atvejus, kai kūdikis keliauja specialioje vaiko kėdutėje. Siekiant išvengti žalos kūdikio sveikatai, rekomenduojama neskristi su naujagimiais iki 14 dienų.
 • Kiekvienas vaikas turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą (vykstant už Europos Sąjungos ribų jis turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo datos) arba tapatybės kortelę.
 • Vaikai nuo 5 iki 12 metų priimami skristi nelydimi, jei vaikas yra lydimas tėvų arba globėjų tiek išvykimo, tiek atvykimo oro uoste. Tėvai ar globėjai turi būti užpildę specialią formą (Unaccompanied Minor formą, mokama - apie 50 EUR) ir būti su vaiku iki pat įlaipinimo. Prie registracijos stalo turi būti nurodytas asmens, kuris pasitiks vaiką paskirties oro uoste, vardas ir pavardė.
 • Keleiviai, keliaujantys su kūdikiu (iki 2 metų amžiaus) gali vežtis vieną papildomą registruoto bagažo vienetą, sveriantį iki 10 kg. Taip pat nemokamai galima vežtis kūdikio vežimėlį ar automobilinę saugos kėdutę. Šie daiktai gali būti gabenami tik kaip registruotasis bagažas, kuris turi būti tinkamai supakuotas transportavimui. Maksimalus vežimėlio ar kėdutės svoris – 20 kg. Jei šis bagažas nėra tinkamai supakuotas, UAB "Avion Express" neprisiima atsakomybės dėl galimų jo pažeidimų skrydžio metu.
 • Kūdikio maistas nėra draudžiamas įsinešti į lėktuvą.
Besilaukiančios moterys

Būsimos mamos, kurių nėštumas yra be komplikacijų, gali skristi iki 36-osios nėštumo savaitės pabaigos arba iki keturių savaičių iki numatomos gimdymo datos be ginekologo medicininės pažymos. Tačiau „Avion Express“ rekomenduoja būsimoms mamoms po 28 nėštumo savaitės nešiotis gydytojo pažymą, kurioje nurodoma, kad nėštumas neturi komplikacijų, nurodytas numatomas gimdymo terminas ir patvirtinama, kad moters sveikatos būklė yra gera ir ji gali į kelionę skristi lėktuvu. Jeigu registracijos į skrydį metu, kyla klausimų dėl moters nėštumo ir sveikatos, atstovas gali paprašyti pateikti gydytojo pažymą.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter