phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Blue Panorama

Blue Panorama Airlines (BV) - Italijos oro linijų bendrovė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Fjumičine, vykdanti užsakomuosius skrydžius iš Italijos – konkrečiai, Romos Fjumičino ir Milano Malpensos oro uostų.


Oro linijų bendrovė turi 12 lėktuvų, daugiausia tai Boeing 767-300, Boeing 737-800 ir Boeing 737-400 tipų lėktuvai. Skrydžių metu galima naudotis įvairiomis pramogomis – lėktuvuose įdiegtos technologijos, leidžiančios keleiviams savo turima įranga naudotis (duomenų perdavimo būdu) lėktuvo multimedijos sistemomis.

Registruojamas bagažas

Svoris:
20 kg (skrendant ekonomine klase)
2x20 kg (verslo klase)
Vaikams iki 2 metų: 0 kg
Matmenys: bagažo ilgio, pločio ir aukščio suma neturi viršyti 160 cm
Bagažo sumavimas: nėra galimybės

Rankinis bagažas

Svoris: 5 kg
Vaikams iki 2 metų: 0kg
Matmenys: 55 cm x 40 cm x 20 cm


Bagažo viršsvoris

Mokestis už leistiną svorį viršijantį bagažą:

Prašome pasižiūrėti, už kokį sporto inventorių ir kitokio bagažo gabenimą reikia mokėti papildomai
  • burlenčių ir jėgos aitvarų įrangą
  • banglentes
  • dviračius
  • įrangą golfui
  • gyvūnų gabenimą (pagal patvirtinimą)
  • nepilnamečius lydintiems asmenims (pagal patvirtinimą)
  • Mokestis už leistiną svorį viršijantį bagažą: trumpi skrydžiai- 10 EUR/kg., tolimi, tarpžemyniniai skrydžiai- 18 EUR/kg.

DĖMESIO!

Išvardintas sporto inventorius neįeina į nemokamą registruojamą bagažą. Norėdamas pateikti gabenimui minėtą sporto inventorių, keleivis privalo sumokėti už jį, kaip už bagažo viršsvorį, nepriklausomai nuo to, ar jis išnaudojo savo nemokamo registruojamo bagažo limitą, ar ne. Viršijus limitą už bagažą, teks sumokėti papildomai.


Krėslai
  • Ekonominėje klasėje: krėslo atlošas atsilenkia apie 16 cm
  • Verslo klasėje: krėslo atlošas atsilenkia apie 45 laipsnius


Registracija skrydžiui

Artimieji skrydžiai:
Bilietų–bagažo registracija pradedama prieš 2 val. ir baigiama prieš 45 min. iki planuojamo išskridimo laiko (galioja atvykimo ir išvykimo skrydžiams).

Tolimieji skrydžiai:
Bilietų–bagažo registracija pradedama prieš 3 val. ir baigiama prieš 50 min. iki planuojamo išskridimo laiko (galioja atvykimo ir išvykimo skrydžiams).Maitinimas

Tolimiems skrydžiams: Zanzibaras.
2 kartų maitinimas + gėrimai (nepriklausomai nuo klasės).

Vaiko bagažas

"Blue Panorama" lėktuvuose vaikams iki 2 metų bagažas nepriklauso.

Vežimėlis

"Blue Panorama" lėktuvuose vaikams iki 2 metų bagažas nepriklauso.<

Vaikų dokumentai

Kiekvienas vaikas privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą – pasą (už Europos Sąjungos ribų turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grąžinimo datos) arba asmens tapatybės kortelę.

Vaiko bagažas

Vaikas iki 2 metų neturi teisės į registruotąjį bagažą. Vaikas, kuriam yra suėję 2 metai, turi teisę į tokį patį bagažą kaip ir suaugęs asmuo.

Vežimėliai

Nemokamai su savimi galima gabentis bet kokio tipo vaikišką vežimėlį. Apie gabenamą vežimėlį reikia pranešti bagažo registracijos metu, ir jį galima atiduoti iškart, kartu su lagaminu, arba perduoti oro uosto darbuotojui jau oro uosto aikštelėje/įlaipinimo galerijoje prieš įlipant į lėktuvą. Vežimėlis turi būti tinkamai supakuotas prieš priduodant į bagažo skyrių. Vežimėlis paprastai grąžinamas iš karto po išlipimo iš lėktuvo arba jį reikia pasiimti nuo konvejerio juostos kartu su bagažu (priklausomai nuo oro uosto).

Vaikų maitinimas

Skrendant rankiniame bagaže galima turėti skrydžio trukmę atitinkantį vaikui skirto maisto kiekį. Skysčių kiekis standartiškai apribotas iki 100 ml tūrio (iki 10 vntindelių, kurių bendras tūris neturi viršyti 1 l). Norint gabenti didesnį tūrį iki dviejų metų amžiaus vaikams skirto pusiau skysto maisto (originaliose pakuotėse, atsižvelgiant į skrydžio trukmei reikalingą kiekį), gali reikėti gauti sienų apsaugos pareigūnų, prižiūrinčių registracijos saugą, sutikimą. Oro uosto personalas gali pareikalauti globėjo paragauti vaikui skirto maisto. Modifikuotas pienas skrydžio metu privalo būti gabenamas originalioje pakuotėje miltelių pavidalu – tai palengvina produkto identifikavimą. Lėktuve galima kreiptis į personalą dėl karšto vandens pieno paruošimui. Didesnio tūrio gėrimų ir mineralinio vandens galima įsigyti neapmokestinamose parduotuvėse už registracijos ir patikros punkto bei lėktuvuose.

Skrydis su vaiku

Saugumo sumetimais lėktuve neskiriamos atskiros vietos vaikams iki dviejų metų amžiaus– vaikas keliauja laikomas ant globėjo kelių. Įlipus į lėktuvą, globėjui įteikiami specialūs vaikams skirti diržai, kurie prisegami prie globėjo diržų (lėktuvo personalas parodys kaip tai padaryti prieš prasidedant skrydžiui, o prireikus padės). Kiekvienoje eilėje yra tik viena vieta, skirta kelionei su vaiku iki 2 metų amžiaus, todėl keliaujant su dviem vaikais iki 2 metų amžiaus, jų globėjams skiriamos vietos skirtingose eilėse. Lėktuvuose dažniausiai yra bent vienas tualetas, kuriame galima patogiai pakeisti sauskelnes.
Vyresni nei 2 metų amžiaus vaikai negali keliauti ant suaugusiųjų kelių – jiems skiriamos atskiros vietosVietas lėktuve skiria oro uosto darbuotojai registracijos į skrydį metu. Vaikams iki 13 metų saugumo sumetimais negali būti skiriamos vietos prie evakuacijos išėjimų

Išskleisti Suskleisti

Nėščios moterys
Esant iki 28 savaičių nėštumui

Moterys iki 28 savaičių nėštumo, neturinčios jokių nėštumo komplikacijų, su gydančiojo gydytojo leidimu gali keliauti, neturėdamos jokio privalomo gydytojo pažymėjimo. Tačiau patariame, kad tokį pažymėjimą (gimtąja arba anglų kalba) su savimi turėtų moterys virš 28 savaičių nėštumo. Šiuo atveju pažymėjime turi būti nurodyta, kad nėštumas vyksta be jokių komplikacijų ir ji gali skristi lėktuvu.

Esant nuo 28 iki 36 savaičių nėštumui

Šiuo atveju vežėjas reikalauja pateikti MEDIF formą arba gydytojo išduotą pažymėjimą, kuriame turi būti nurodyta, kad moters sveikatos būklė yra gera ir ji gali į kelionę skristi lėktuvu, kartu nurodant ir numatomą gimdymo datą. Vežėjas pripažįsta tik tuos pažymėjimus, kurie išduoti likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki išskridimo.

Esant virš 36 savaičių nėštumui:

Siekiant užtikrinti saugumą Blue Panorama oro linijomis, nebus leidžiama skristi besilaukiančioms moterims, jei jų nėštumas yra daugiau kaip 36 savaitės (kai laukiama vieno vaiko) ir virš 32 savaičių (kai laukiama dvynukų ar daugiau).

Išskleisti Suskleisti

Kaulų lūžiai ir kiti medicininiai atvejai

Keleiviai su kaulų lūžiais ar kitomis sveikatos problemomis, kurioms esant yra privalomos gydytojų išduotos ir keliauti skrendant leidžiančios pažymos, privalo turėti ant vežėjo blanko atspausdintą  INCAD/MEDIF (formą (priedo dalys A+B)).

Judėjimo negalią turintys, taip pat nepilnamečiai keleiviai, kuriems yra užsakyta lydinčiųjų paslauga, visos kelionės lėktuvu metu su savimi turi turėti užpildytą INCAD formą (priedo dalis A).


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter