phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Enter Air

Enter Air - 2009 m. įsteigta Lenkijos užsakomųjų skrydžių oro linijų bendrovė, kurios buveinė įsikūrusi Varšuvoje. Tai Lenkijos užsakomųjų skrydžių rinkos lyderė, veikianti ir visose didžiausiose Europos užsakomųjų skrydžių rinkose. Šiuo metu šio operatoriaus lėktuvų parką sudaro septyniolika Boeing 737-800 lėktuvų

Registruotas bagažas

Svoris: 20 kg / asm.

Vaikams iki 2 metų: 0 kg / asm.

 • Mokestis už leistiną svorį viršijantį bagažą: 6 EUR/kg.
 • Bagažo vieneto svoris negali viršyti 32 kg.
 • Bagažo išmatavimai iki 80x120x100 cm.

Rankinis bagažas

Svoris: 5 kg / asm.

Vaikams iki 2 metų: 5 kg / asm.

 • Bagažo išmatavimai iki 55x40x23 cm.

Papildoma informacija apie bagažą

 • Keleivių bagaže turėtų būti gabenami drabužiai.
 • Bagaže neturėtų būti gabenami vertingi dokumentai, pinigai, juvelyriniai dirbiniai, elektroniniai prietaisai, sprogūs ar išsilieti galintys objektai.
 • Prašome įsitikinti, kad ant jūsų bagažo yra priklijuota etiketė, nurodanti paskirties vietą! Atvykus į paskirties oro uostą ar sustojimo metu kiekvienas keleivis yra atsakingas už operatyvų savo bagažo paėmimą nuo konvejerio juostos.
 • Bagažą gali pasiimti tik tas keleivis, kurio pavardė yra nurodyta bagažo etiketėje.
 • Šiai įrangai taikomi papildomi mokesčiai: dviračiai, paspirtukai, slidinėjimo inventorius, nardymo įranga, burlenčių komplektai, banglenčių su aitvarais inventorius, banglentės, golfo įranga, meškerės, parašiutas, parasparnis, skraidyklė.
 • Išskirtiniais atvejais operatorius gali atsisakyti gabenti sporto inventorių dėl bagažo skyriaus apribojimų bei lėktuvo pusiausvyros. Norėdamas atiduoti minėtą sporto įrangą gabenimui, keleivis privalo sumokėti mokestį už bagažo viršsvorį, nepriklausomai nuo to, ar išnaudojo jam priklausantį nemokamą limitą, ar ne. Mokestis už bagažo viršsvorį skaičiuojamas pagal papildomų mokesčių lentelę.

Registracija į skrydžius

Enter Air vykdomuose skrydžiuose taikomi pasų ir bagažo patikrinimai be bilietų: tiek iš Lietuvos, tiek iš poilsio vietos išvykstantys klientai oro uoste turi eiti tiesiai prie keleivių registracijos posto („check-in“), kur be bilieto jie bus užregistruoti pagal atitinkamą asmens dokumentą ir gaus įlaipinimo korteles.

Maitinimas

Artimųjų skrydžių metu maitinimo paslaugos neteikiamos, tačiau skrydžio metu galima įsigyti užkandžių ar gėrimų.

Kelionė su vaikais

 • Kiekvienas vaikas turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą (vykstant už Europos Sąjungos ribų jis turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo datos) arba tapatybės kortelę.
 • Enter Air lėktuvuose vaikas iki 2 metų gali turėti iki 5 kg rankinio bagažo, o registruojamo bagažo turėti negali. Vaikas nuo 2 metų gali turėti tokį pat bagažą, kaip ir suaugęs asmuo (pagal sutartyje nurodytą informaciją).
 • Galima nemokamai gabenti bet kokios rūšies vežimėlį vaikui iki 2 metų. Vyresnių vaikų vežimėliai įskaičiuojami į registruojamo bagažo svorį. Vežimėlį reikia deklaruoti ir apklijuoti registruojant bagažą. Vežimėlis turi būti tinkamai supakuotas prieš priduodant į bagažo skyrių. Jį galima atiduoti iš karto, drauge su lagaminu arba perduoti oro uosto darbuotojui jau prieš įlipant į lėktuvą oro uosto aikštelėje / ant keleivių įlaipinimo tilto. Nusileidus, priklausomai nuo oro uosto, vežimėlis atiduodamas iškart išlipus iš lėktuvo arba jį reikia atsiimti drauge su bagažu nuo bagažo takelio.
 • Skrendant rankiniame bagaže galima turėti skrydžio trukmę atitinkantį vaikui skirto maisto kiekį. Skysčių kiekis standartiškai apribotas iki 100 ml tūrio (iki 10 vnt., bendras susumuotas tūris – ne daugiau kaip 1 l). Vaikų iki dvejų metų atveju dėl galimybės gabenti didesnius pusiau skystų produktų (neatidarytų originalioje pakuotėje, skrydžio trukmę atitinkančio kiekio) tūrius kiekvieną kartą sprendžia saugumo patikrą prižiūrinti sienos apsaugos tarnyba. Oro uosto tarnautojai gali paprašyti globėjo paragauti vaikui skirto maisto. Modifikuotas pienas skrydžio metu turi būti gabenamas originalioje pakuotėje biriu pavidalu – tai padės atpažinti medžiagą. Lėktuve palydovų galima paprašyti verdančio vandens pienui paruošti. Didesnių gėrimų ir mineralinio vandens tūrių galima nusipirkti bemuitėje zonoje po saugumo patikros arba lėktuve.
 • Vaikas iki dvejų metų saugumo sumetimais atskiros vietos neturi ir keliauja ant vieno iš tėvų kelių. Su vienu suaugusiu asmeniu gali keliauti tik vienas kūdikis. Įlipus į lėktuvą, globėjui išduodami specialūs vaikams skirti diržai, kurie prisegami prie globėjo diržų (palydovai prieš lėktuvui pakylant parodys, kaip tai atlikti). Kiekvienoje eilėje yra tik viena kelionei su vaiku iki 2 metų skirta vieta, taigi keliaujant su dviem vaikais iki dvejų metų globėjams skiriamos vietos dviejose skirtingose eilėse. Lėktuve paprastai būna vienas tualetas su vystymo stalu. 2 metų sulaukęs vaikas negali keliauti ant suaugusio globėjo kelių – jam skiriame atskira vieta lėktuve. Vietas lėktuve skiria oro uosto darbuotojai registracijos į skrydį metu. Vaikams iki 13 metų saugumo sumetimais negali būti skiriamos vietos prie evakuacijos išėjimų.
 • Enter Air oro linijomis kūdikiai ir jaunesni kaip 16 metų keleiviai negali keliauti nelydimi suaugusio asmens, sulaukusio 18 metų. Skrydžio metu juos turi globoti suaugęs asmuo arba lėktuvo palydovai, kai užsakoma lydėjimo paslaugą (lydėjimas kainuoja apie 30 Eur į vieną pusę; už jį sumokama oro uoste registruojant bagažą). Paslaugą reikia užsisakyti kelionės įsigyjimo vietoje, užpildant specialų blanką, kuriuo garantuojama, kad vaiką į išvykimo oro uostą palydės suaugęs asmuo ir nurodomi asmens, paimsiančio vaiką atvykimo oro uoste, duomenys. Vaikai nuo 16 metų gali keliauti savarankiškai.

Besilaukiančios moterys

 • Moterys iki 32 nėštumo, vykstančio be jokių komplikacijų, savaitės gali keliauti sutikus prižiūrinčiam gydytojui. Pažymos turėti nebūtina. Vis dėlto rekomenduojame, kad moteris po 28 nėštumo savaitės su savimi turėtų tokią pažymą (gimtąja arba anglų kalba). Tokiu atveju pažymoje turi būti nurodyta, kad nėštumas vyksta be komplikacijų ir kontraindikacijų kelionei lėktuvu nėra.
 • Besilaukiančios moterys nuo 32 iki 36 vienavaisio nėštumo savaitės gali keliauti tik pateikusios gydytojo užpildytą specialų MEDIF blanką, surašytą gimtąja ir anglų kalba. Blanko pavyzdį galima rasti vežėjo internetiniame tinklalapyje.
 • Moterys nuo 36 vienavaisio nėštumo savaitės ir nuo 32 daugiavaisio nėštumo savaitės saugumo sumetimais Enter Air oro linijomis neskraidinamos.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter