phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Enter Air

Enter Air - 2009 m. lapkričio mėn. įsteigta Lenkijos užsakomųjų skrydžių oro linijų bendrovė, kurios buveinė įsikūrusi Varšuvoje, – pirmajam skrydžiui pakilo 2010 m. balandžio 25 d. Ji turi penkias nuolatines veiklos bazes, iš jų dvi pagrindines Varšuvos Šopeno oro uoste bei Katovicų–Pyžovicų oro uoste. Tai Lenkijos užsakomųjų skrydžių rinkos lyderė, veikianti ir visose didžiausiose Europos užsakomųjų skrydžių rinkose.

Šiuo metu šio operatoriaus lėktuvų parką sudaro septyniolika Boeing 737-800 lėktuvų.

Pagrindinis bagažas

Svoris: 20 kg
Vaikui iki 2 metų: 0 kg
Matmenys: 80x120x100 cm

Rankinis bagažas

Svoris: 5 kg
Vaikui iki 2 metų: 5 kg
Matmenys: 55 x 40 x 23 cm


Bagažo perviršis

Mokestis už kiekvieną bagažo perviršio kilogramą 6 EUR .
Vieno bagažo vieneto svoris negali viršyti 32 kg.

Čia išvardytiems sporto reikmenims taip pat taikomas mokestis:
  • dviratis, paspirtukas;
  • slidinėjimo įranga – t. y. pora slidžių (įskaitant lazdas) arba 1 snieglentė ir slidinėjimo (snieglenčių) batai;
  • nardymo reikmenys, pvz., balionas su įranga, 1 pora plaukmenų, kaukė, skafandras, gylio matavimo prietaisas ir pan. (nardymo su kvėpavimo vamzdeliu įranga, t. y., 1 pora akinių, vamzdelis, 1 pora plaukmenų nėra laikoma nardymo reikmenimis);
  • burlenčių sporto įranga – t. y., 1 burlentė su bure ir 1 stiebu;
  • jėgos aitvaro lenta + jėgos aitvaras;
  • banglentė;
  • golfo žaidimo reikmenys;
  • meškerės;
  • parašiutas, parasparnis, skraidyklė.

DĖMESIO!

Pirmiau išvardyti sporto reikmenys neįtraukti į nemokamai registruojamo bagažo limitą. Keleivis, norintis gabenti tokius sporto reikmenis, privalo sumokėti mokestį už bagažo perviršį nepriklausomai nuo to, ar jis išnaudojo savo nemokamą bagažo limitą, ar ne. Už gabenamą bagažo perviršį mokama pagal papildomų mokesčių lentelę.


Maitinimas

Skrydžio metu nemaitinama, tačiau palydovai pasiūlo nusipirkti užkandžių ir gėrimų.


Registracija skrydžiui

Enter Air linijos vykdomuose skrydžiuose taikomi pasų ir bagažo patikrinimai be bilietų:
Tiek iš Lietuvos, tiek iš poilsio vietos išvykstantys klientai oro uoste turi eiti tiesiai prie keleivių registracijos posto („check-in“), kur be bilieto jie bus užregistruoti pagal atitinkamą asmens dokumentą ir gaus įlaipinimo korteles. Taip pat norime Jus informuoti, kad kiekvienos registracijos metu Jūsų reikmėms yra: mūsų atstovas - ITAKA punkte Lietuvoje ir rezidentas - paskirties vietoje. Keleivių registracija prasideda likus 2 valandoms iki skrydžio ir baigiasi likus 45 minutėms iki skrydžio.


Kelionė su vaikais
Vaiko dokumentas

Kiekvienas vaikas turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą (vykstant už Europos Sąjungos ribų jis turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo datos) arba tapatybės kortelę. Informacijos, koks dokumentas suteikia teisę įvažiuoti į konkrečią šalį, galima rasti pasirinkto viešbučio internetinio puslapio skirtuke „Žemėlapis ir informacija apie regioną“ tinklalapyje www.itaka.lt.

Vaiko bagažas

„Enter Air“ lėktuvuose vaikas iki 2 metų gali turėti iki 5 kg rankinio bagažo, o registruojamo bagažo turėti negali. Vaikas nuo 2 metų gali turėti tokį pat bagažą, kaip ir suaugęs asmuo (pagal sutartyje nurodytą informaciją).

Vežimėlis

Galima nemokamai gabenti bet kokios rūšies vežimėlį vaikui iki 2 metų. Vyresnių vaikų vežimėliai įskaičiuojami į registruojamo bagažo svorį. Vežimėlį reikia deklaruoti ir apklijuoti registruojant bagažą. Vežimėlis turi būti tinkamai supakuotas prieš priduodant į bagažo skyrių. Jį galima atiduoti iš karto, drauge su lagaminu arba perduoti oro uosto darbuotojui jau prieš įlipant į lėktuvą oro uosto aikštelėje / ant keleivių įlaipinimo tilto. Nusileidus, priklausomai nuo oro uosto, vežimėlis atiduodamas iškart išlipus iš lėktuvo arba jį reikia atsiimti drauge su bagažu nuo bagažo takelio.

Vaikų maistas

Skrendant rankiniame bagaže galima turėti skrydžio trukmę atitinkantį vaikui skirto maisto kiekį. Skysčių kiekis standartiškai apribotas iki 100 ml tūrio (iki 10 vnt., bendras susumuotas tūris – ne daugiau kaip 1 l). Vaikų iki dvejų metų atveju dėl galimybės gabenti didesnius pusiau skystų produktų (neatidarytų originalioje pakuotėje, skrydžio trukmę atitinkančio kiekio) tūrius kiekvieną kartą sprendžia saugumo patikrą prižiūrinti sienos apsaugos tarnyba. Oro uosto tarnautojai gali paprašyti globėjo paragauti vaikui skirto maisto. Modifikuotas pienas skrydžio metu turi būti gabenamas originalioje pakuotėje biriu pavidalu – tai padės atpažinti medžiagą. Lėktuve palydovų galima paprašyti verdančio vandens pienui paruošti. Didesnių gėrimų ir mineralinio vandens tūrių galima nusipirkti bemuitėje zonoje po saugumo patikros arba lėktuve.

Skrydis su vaiku

Vaikas iki dvejų metų saugumo sumetimais atskiros vietos neturi ir keliauja ant vieno iš tėvų kelių. Su vienu suaugusiu asmeniu gali keliauti tik vienas kūdikis. Įlipus į lėktuvą, globėjui išduodami specialūs vaikams skirti diržai, kurie prisegami prie globėjo diržų (palydovai prieš lėktuvui pakylant parodys, kaip tai atlikti). Kiekvienoje eilėje yra tik viena kelionei su vaiku iki 2 metų skirta vieta, taigi keliaujant su dviem vaikais iki dvejų metų globėjams skiriamos vietos dviejose skirtingose eilėse. Lėktuve paprastai būna vienas tualetas su vystymo stalu. 2 metų sulaukęs vaikas negali keliauti ant suaugusio globėjo kelių – jam skiriame atskira vieta lėktuve. Vietas lėktuve skiria oro uosto darbuotojai registracijos į skrydį metu. Vaikams iki 13 metų saugumo sumetimais negali būti skiriamos vietos prie evakuacijos išėjimų:

Vaiko skrydis be globėjo

„Enter Air“ oro linijomis kūdikiai ir jaunesni kaip 16 metų keleiviai negali keliauti nelydimi suaugusio asmens, sulaukusio 18 metų. Skrydžio metu juos turi globoti suaugęs asmuo arba lėktuvo palydovai, kai užsakoma lydėjimo paslaugą (lydėjimas kainuoja apie 30 Eur į vieną pusę; už jį sumokama oro uoste registruojant bagažą). Paslaugą reikia užsisakyti kelionės įsigyjimo vietoje, užpildant specialų blanką, kuriuo garantuojama, kad vaiką į išvykimo oro uostą palydės suaugęs asmuo ir nurodomi asmens, paimsiančio vaiką atvykimo oro uoste, duomenys. Vaikai nuo 16 metų gali keliauti savarankiškai.

Išskleisti Suskleisti

Besilaukiančios moterys
Iki 32 nėštumo savaitės

Moterys iki 32 nėštumo, vykstančio be jokių komplikacijų, savaitės gali keliauti sutikus prižiūrinčiam gydytojui. Pažymos turėti nebūtina. Vis dėlto rekomenduojame, kad moteris po 28 nėštumo savaitės su savimi turėtų tokią pažymą (gimtąja arba anglų kalba). Tokiu atveju pažymoje turi būti nurodyta, kad nėštumas vyksta be komplikacijų ir kontraindikacijų kelionei lėktuvu nėra.

Nuo 32 iki 36 nėštumo savaitės

Besilaukiančios moterys nuo 32 iki 36 vienavaisio nėštumo savaitės gali keliauti tik pateikusios gydytojo užpildytą specialų MEDIF blanką, surašytą gimtąja ir anglų kalba. Blanko pavyzdį galima rasti vežėjo internetiniame tinklalapyje.
MEDIF FORM

Nuo 36 nėštumo savaitės:

Moterys nuo 36 vienavaisio nėštumo savaitės ir nuo 32 daugiavaisio nėštumo savaitės saugumo sumetimais „Enter Air“ oro linijomis neskraidinamos.

Išskleisti Suskleisti


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter