phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kelionės rezervavimas>Avialinijos>

Heston Airlines

Heston Airlines - Europos oro linijų bendrovė, kurios būstinė yra Vilniuje, Lietuvoje. „Heston Aviation Group“ – konsoliduotos įmonių grupės, orientuotos į aviacijos turto nuomą, prekybą, techninę priežiūrą, remontą ir kapitalinį remontą, narys. Aviakompanija eksploatuoja Airbus 320 ir Airbus 330 lėktuvus, teikdama trumpalaikes ir ilgalaikes paslaugas visame pasaulyje.

Registruotas bagažas

Svoris: 20 kg / asm.

Vaikams iki 2 metų: 10 kg / asm.

  • Bagažo vieneto svoris negali viršyti 32 kg.
  • Bagažo aukščio, ilgio ir pločio suma negali viršyti 158 cm.

Rankinis bagažas

Svoris: 5 kg / asm.

  • Bagažo išmatavimai iki 55x40x20 cm.
  • Papildomai prie rankinio bagažo keleiviai gali pasiimti nešiojamąjį kompiuterį, kuprinę arba rankinę iki 30x40x10 cm.

Papildoma informacija apie bagažą

  • Keleivių bagaže turėtų būti gabenami drabužiai.
  • Bagaže neturėtų būti gabenami vertingi dokumentai, pinigai, juvelyriniai dirbiniai, elektroniniai prietaisai, sprogūs ar išsilieti galintys objektai.
  • Prašome įsitikinti, kad ant jūsų bagažo yra priklijuota etiketė, nurodanti paskirties vietą! Atvykus į paskirties oro uostą ar sustojimo metu kiekvienas keleivis yra atsakingas už operatyvų savo bagažo paėmimą nuo konvejerio juostos.
  • Bagažą gali pasiimti tik tas keleivis, kurio pavardė yra nurodyta bagažo etiketėje.
Kelionė su vaikais

Keliaujant su vaiku iki 2-iejų metų nemokamai leidžiama pasiimti vieną sulankstomą vežimėlį arba vaiko kėdutę, turinčią atitinkamą sertifikatą.

Maitinimas

Skrydžio metu nemaitinama, nėra galimybės nusipirkti užkandžių ir gėrimų.

Besilaukiančios moterys

Būsimos mamos, kurių nėštumas yra be komplikacijų, gali skristi iki 36-osios nėštumo savaitės pabaigos (jeigu laukiamasi daugiau nei vieno kūdikio, skristi galima iki 33-iosios savaitės) arba iki keturių savaičių iki numatomos gimdymo datos be ginekologo medicininės pažymos. Rekomenduojama būsimoms mamoms po 28-osios nėštumo savaitės nešiotis gydytojo pažymą, kurioje nurodoma, kad nėštumas neturi komplikacijų, nurodytas numatomas gimdymo terminas ir patvirtinama, kad moters sveikatos būklė yra gera ir ji gali į kelionę skristi lėktuvu. Jeigu registracijos į skrydį metu, kyla klausimų dėl moters nėštumo ir sveikatos, atstovas gali paprašyti pateikti gydytojo pažymą.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter