phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Blogas>

Kaip išsirinkti labiausiai jums tinkantį viešbutį Madeiroje?

Kaip išsirinkti labiausiai jums tinkantį viešbutį Madeiroje?
Daiva Strumskienė

Daiva Strumskienė
Pardavimų vadovė
2022-11-15 | #Madeira

Kaip išsirinkti labiausiai jums tinkantį viešbutį Madeiroje?

Nusprendėte vykti į Madeirą? Puikus pasirinkimas! Bet laukia dar vienas atsakingas sprendimas, nuo kurio gali priklausyti visų atostogų ritmas – viešbutis. Nors Madeiros sala nėra didelė, ir atostogų metu ją galima (ir rekomenduojama!) išnaršyti visą, vis dėlto, pasirinktas viešbutis tampa reikšmingu atostogų atskaitos tašku. Kelionių organizatoriaus „Itaka“ pardavimų vadovė Daiva Strumskienė dalijasi patarimais, kaip išsirinkti būtent jūsų skoniui tinkamiausią viešbutį.

„Meliá Madeira Mare Resort & Spa“ viešbutis Funšalyje
„Meliá Madeira Mare Resort & Spa“ viešbutis Funšalyje

Tikitės penkių žvaigždučių poilsio? Jį rasite „Meliá Madeira Mare Resort & Spa“
Populiariausias kainos ir kokybės santykio atžvilgiu yra penkiomis žvaigždutėmis vertinamas „Meliá Madeira Mare Resort & Spa“ viešbutis Funšalio Lido rajone. Jau eilę metų jis įvertinamas specialia ITAKA BURĖS nominacija už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Vandenyno krantinėje stovintis viešbutis be elegantiškų ir stilingų kambarių, pakvies ir skaniai pavalgyti viename iš dviejų savo restoranų „Mare Nostrum“ arba „Il Massimo“, atsigaivinti baruose „La Luna“ ir „Ilheu“. Reikia paminėti ir ekskliuzyvinį SPA centrą „Malo Clinic Spa“. Jame įrengti 7 procedūriniai numeriai, dengtas baseinas su hidromasažu, 2 kaskadomis, yra sauna, hamamas, sūkurinė vonia, Vichy dušas, škotiškas dušas, chromoterapija.

Tai, jog šis viešbutis išskirtinis, pabrėžia ir čia gyvenantis Sasha. Sasha – tai viešbučio sakalas, saugantis turistus nuo įkyrių paukščių.

„Castanheiro Boutique“ viešbutis Funšalyje
„Castanheiro Boutique“ viešbutis Funšalyje

Mėgstate miesto gyvybę ir muziejų paslaptis? Rinkitės butiko tipo viešbutį sostinės širdyje „Castanheiro Boutique“
Jei atostogų metu norite pajusti Madeiros gyvenimo pulsą, tuomet verta apsistoti salos sostinėje – Funšalyje. Čia, istoriniuose XVIII a. pastatuose yra įkurtas išskirtinis keturių žvaigždučių viešbutis „Castanheiro Boutique“. Iš šio viešbučio visas sostinės lankomiausias vietas galėsite pasiekti pėsčiomis. Atstumas iki muziejų vos 300 metrų, iki uosto ir vandenyno pakrantės promenados tik pusė kilometro, o pasivaikščiojimas iki botanikos sodų tęsis apie 3 kilometrus.

„Castanheiro Boutique“ ypatingas ne tik dėl to, kas netoliese, bet ir dėl to, kas viduje. Nedidelis ir jaukus pačioje senamiesčio širdyje įsikūręs viešbutis su skoningu vidiniu interjeru, gali nustebinti ir ant stogo įrengtu baru ir panoraminiu baseinu. Tad šiltą ir malonią dieną galima praleisti ne tik maudantis baseine ir čia pat ragaujant kokteilius, tačiau ir tuo pačiu metu žavintis nepakartojama atsiveriančia senamiesčio stogų panorama. Ir tai ne vienintelė viešbučio vieta atsipalaidavimui, viešbučio viduje įrengtas profesionalus SPA centras su hidroterapijos baseinu.

Restorane tiekiami „švediško stalo“ pusryčiai, o pietūs ir vakarienės patiekiamos a la carte principu. Vakarienių metu vyksta gyvos muzikos pasirodymai. Toks viešbutis idealiai tinka poroms, vertinančioms jaukumą, miesto gyvybę ir romantiškus pasivaikščiojimus.

„Madeira Panoramico“ viešbutis Funšalyje
„Madeira Panoramico“ viešbutis Funšalyje

Svajojate kasdien grožėtis žadą atimančia panorama? Tuo pasirūpins „Madeira Panoramico“
Tai, kad „Madeira Panoramico“ įsikūręs ant kalvos, nulėmė tai, jog vakarieniaujant viešbučio terasoje, kaip įskaičiuotą priedą gaunate ir įstabią Funšalio panoramą. Vaizdas iš čia atsiveria toks įspūdingas, kad į šio keturių žvaigždučių viešbučio restoraną „Paladar“ vakarienei užsuka ir kitų viešbučių svečiai, ir vietiniai gyventojai. Ne paskutinėje vietoje pritraukiant nuolatinius bei naujus lankytojus yra puikūs virtuvės šefo patiekiami valgiai.

Šis viešbutis ypatingai patiks vertinantiems aukštą aptarnavimo kultūrą, paslaugumą ir profesionalumą. „Itaka“ atstovė D. Strumskienė patvirtina, kad tai puiki vieta praleisti ypatingas atostogas Madeiroje vertinantiems kokybę. Renkantis šį viešbutį reikėtų nepamiršti, kad viešbutis yra ant kalvos ir nusileidimas iki Funšalio centro yra patogiausias viešuoju ar privačiu transportu.

„Rocamar & Royal Orchid“ viešbutis Kanise
„Rocamar & Royal Orchid“ viešbutis Kanise

Ieškote puikaus kokybės ir kainos santykio? Sekite „Itaka“ keliautojų pavyzdžiu tiesiai į „Rocamar & Royal Orchid“
„Rocamar & Royal Orchid“ viešbutis per pastaruosius metus tapo vienu iš „Itaka“ keliautojų favoritų. Pietrytinėje salos dalyje ant uolos įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis yra vos 800 metrų nutolęs nuo vandenyno, artimiausias – „Reis Magos“ akmenuotas paplūdimys. Norintiems dar daugiau vandens pramogų pažadame, kad jų nepritrūks, nes šalia viešbučio įrengti net trys baseinai – vienas jų yra iškaltose pakrantės uolų kaskadose ir pripildytas vandenyno vandeniu.

Dar vienas viešbučio privalumas – jo lokacija. Salos sostinė Funšalis vos už 11 kilometrų, viena lankomiausių salos vietų Šv. Lorenzo ragas – už 25 kilometrų. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė, tad galėsite patogiai keliauti, net jei nuspręsite nesinuomoti automobilio.

„Monte Mar Palace“ viešbutis Ponta Delgadoje
„Monte Mar Palace“ viešbutis Ponta Delgadoje

Norite pasisemti ramybės iš kalnų? Jums patiks „Monte Mar Palace“
Jei atostogų metu norite atitrūkti nuo miesto šurmulio, Madeiroje tikrai rasite ramybe alsuojančių gamtos oazių. „Itaka“ pardavimų vadovė D. Strumskienė rekomenduoja keturių žvaigždučių viešbutį „Monte Mar Palace“, kuris yra įsikūręs salos šiaurinėje dalyje. Iš čia atsiveria fantastiškas vaizdas į vandenyną ir kalnus. Kalnais galėsite ne tik grožėtis, bet ir susidurti su jais akis į akį, nes šiaurinėje salos dalyje rasite įspūdingų žygių maršrutų.

Kadangi viešbutis stovi atokiau nuo miesto šurmulio, jis tiks tiems, kurie ieško ramaus ir gilaus poilsio. Ramybę čia kuria ne tik viešbučio aplinka, bet ir interjeras. Šiame viešbutyje rasite „Montado“ restoraną, kuriame galėsite išragauti regioninių, portugališkų, ir tarptautinių virtuvių patiekalų.

Viešbutyje įrengtas didelis (beveik 300m² ploto) gėlo vandens baseinas, o taip pat yra ir mažesnis baseinas vaikams, tad šiame viešbutyje jaukiai jausis ir poros, ir šeimos su vaikais.

Keliaukite į Madeirą

Skaitykite daugiau

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter