phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Graikija

Graikija
5 priežastys aplankyti Graikiją:
Šlovingi senovės amžių šedevrai
Nesvarbu, ar esate istorijos mėgėjas ar ne, Graikijoje pamatysite nuostabių paminklų ir UNESCO kultūros paveldo saugomų objektų. Skirkite laiko apžiūrėti gražiąją senovės Olimpiją, užburiančią Kefalonijos salą, aplankykite įspūdingąją laivų nuolaužų įlanką ar kvapą gniaužiančius viduramžius menančius senuosius pastatus.
Kvapą gniaužiantis kraštovaizdis
Statūs kalnai, egzotiški, žmogaus nepaliesti paplūdimiai su krištolo skaidrumo vandeniu, žali slėniai, ramūs ežerai ir vešlūs miškai, paplūdimio restoranai ir tavernos – čia rasite visko. Pasidovanokite galimybę atrasti skirtingus gyvenimo būdus ir stebuklus vienoje šalyje, nes ten vyraujantis gamtos grožis ir įvairovė pradžiugins kiekvieną.
Nuostabiai skanus maistas ir gėrimai
Graikija pasižymi didele maisto ir gėrimų įvairove: čia rasite daugybę graikiškų vynų, vietinių alkoholinių gėrimų ir visame pasaulyje žymių patiekalų. Atraskite Graikijos salų maisto ypatumus ir kalnų kaimeliuose gaminamus patiekalus. Ragaukite šviežių jūros gėrybių, sezoninių daržovių, paruoštų su sveika graikiško alyvuogių aliejaus doze. Apsilankymas Graikijoje – šventė skonio receptoriams.
Aktyvios pramogos
Dėl ypatingo kraštovaizdžio subtilybių, lauko pramogų mėgėjai taip pat gali rasti nemažai malonumų Graikijoje. Leiskitės į nuotykius kopdami į unikalias Meteoros geologines uolas, Taso saloje šokinėkite nuo uolų į Giolos lagūną ar leiskitės parašiutu nuo Zakinto uolų į mėlynus Graikijos vandenis. Ar tiesiog nardykite nuošaliose įlankose ir povandeniniuose urvuose – kad ir ką norėtumėte veikti, tai galite padaryti Graikijoje.
Gyvybe alsuojantis naktinis gyvenimas
Ar esate jauno amžiaus ar jaunos širdies, nesvarbu – Graikijoje galite praleisti geriausią laiką gyvenime! Graikija beveik nemiega – nuo vakarėliams skirtų salų, tokių kaip Zakintas, iki kosmopolitiškų miestų, tokių kaip Tasas.Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 33 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter