phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Pasiūlymai>

ITAKA Dovanų Kuponas

Geriausios dovanos netelpa į dėžes! Jos atneša įspūdžius ir neįkainojamas akimirkas! Kelionių organizatorius ITAKA savo artimajam siūlo padovanoti dovanų kuponą, kuris lyg kelialapis į nepaprastą gyvenimo kelionę!

TAISYKLĖS:

  1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir įsigyti paslaugų Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.itaka.lt [toliau-svetainė], atvykę į įmonės pardavimų vietas (adresus galima rasti https://www.itaka.lt/pardavimo-vietos/). Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už UAB ITAKA Lietuva teikiamas paslaugas.
  2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo: - Perkant paslaugas įmonės pardavimų vietose informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais).
  3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais, kortele arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
  4. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo datos šis laikotarpis apima išvykimo ir grįžimo laiką (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
  5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
  6. Už dovanų kuponą negalima įsigyti kito dovanų kupono.
  7. Dovanų kuponas yra negrąžinamas ir nekeičiamas į pinigus.
  8. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita-faktūra neišrašoma.
  9. Dovanų kuponas nėra pakartotinai išduodamas: vagystės, praradimo, sugadinimo ar sunaikinimo atveju.
  10. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Ieškote savo svajonių atostogų?
Mes padėsime Jums išsirinkti geriausią kryptį!
Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis.
Galime Jums padėti
renkantis atostogas!
Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis:
Iš miesto:
Nepasirinkta
Šalis:
Nepasirinkta
Šalis:
Nepasirinkta
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter