phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Kenija

Kenija
5 priežastys aplankyti Keniją
Laukinės gamtos Meka Afrikoje
Kenijoje gimė ne tik safaris, bet ir pats žodis „safari“ - svahili kalba jis reiškia kelionę. Daugelio lankytojų, atvykusių į Afriką, pagrindinis troškimas - pamatyti garsųjį Didįjį penketą (liūtą, leopardą, buivolą, raganosį ir dramblį) ir daugelių kitų gyvūnų jų natūralioje aplinkoje, o Kenijos laukinėse savanose tam yra geriausios sąlygos.
Vandenynas, saulė ir smėlis
Kenija yra ties pusiauju, toje pačioje geografinėje platumoje kaip Seišeliai, Maldyvai ar Balis, todėl čia yra vieni gražiausių Afrikos žemyno paplūdimių. Kokosinių palmių miškų apsuptas Diani paplūdimys - nepriekaištingo balto smėlio ruožas, kurį koraliniai rifai saugo nuo smarkaus bangavimo ir sudaro puikias sąlygas nardyti grožintis spalvotu jūros pasauliu.
Per bangas su Dhow
Romantiškiausias būdas pažinti stebuklingą Indijos vandenyną – skrodžiant per bangas tradiciniu laivu Dhow. Šie mediniai buriniai laivai naudojami šimtmečius ir šiandien jie vis dar yra įsišakniję svahilių kultūroje. Šie vėjo varomi laivai plaukia pro nuostabias smėlio saleles, atokias koralų salas ir žuvų knibždančius rifus.
Vietinės Kenijos gentys
Nors daugumą žmonių į šią Rytų Afrikos šalį traukia svajonės apie nuostabią Kenijos laukinę gamtą, daugeliui neišdildomus prisiminimus palieka bendravimas su vietiniais Kenijos gyventojais. Kenijoje gyvena daugiau kaip 40 etninių grupių, kurių kiekviena turi unikalias tradicijas, kalbas ir kultūrą. Susitikimai su masajų tauta praturtins atostogas gilumu ir šiluma.
40 tautų - 40 virtuvių
Mažai kam žinomas faktas apie Keniją, jog jos virtuvė yra įtraukta tarp 10 geriausių virtuvių visoje Afrikoje! Virtuvė čia apibūdinama kaip eklektiškai mišri, nes kiekviena bendruomenė turi savo vietinį maistą, kurio pagrindą sudaro kukurūzai ir kiti grūdai, pavyzdžiui, sorgai ir soros, priklausomai nuo regiono, ir kuris derinamas su įvairia mėsa ir daržovėmis.Apie Keniją
Skrydžiams į Keniją ir kitomis žiemos kryptimis „Itaka“ bendradarbiaus su „GetJet Airlines“

2023-09-28 | #Kenija #Egiptas #Madeira

Skrydžiams į Keniją ir kitomis žiemos kryptimis „Itaka“ bendradarbiaus su „GetJet Airlines“

Skaitykite
Pirmą kartą iš Vilniaus į Keniją bus galima nuskristi be persėdimų: patarimai, ką aplankyti, pamatyti ir paragauti

2023-09-20 | #Kenija

Pirmą kartą iš Vilniaus į Keniją bus galima nuskristi be persėdimų: patarimai, ką aplankyti, pamatyti ir paragauti

Skaitykite
Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 34 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter