phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Madeira

Madeira
5 priežastys aplankyti Madeirą:
Nuostabūs vaizdai
Egzotiškomis spalvomis trykštanti ir ištisus metus šildoma Atlanto saulės, ši Portugalijos sala yra vieta, kuri laikosi visų savo subtropinių atostogų salos pažadų. Juodo smėlio paplūdimiai, putojantis Atlanto vandenynas, iškilusios uolienos ir trykštantys upeliai bei drėkinimo kanalai daro šią kryptį tikrai unikalia.
Levados
Geriausias būdas patirti Madeiros natūralų grožį yra žygis levadomis - nedidelius drėkinimo kanalus, sukurtus vandeniui transportuoti iš kalnų į žemesnius salos regionus. Tai pasivaikščiojimas tarp debesų, taku, vinguriuojančiu per senovinius medžius, pakylančiu į apžvalgos aikštelės, iš kurių atsiveria nuostabi salos panorama.
Unikalios pramogos
Kur dar rasite kitą tokią vietą pasaulyje, kur keltuvu pakilę į kalną, galėsite pasivažinėti rogutėmis? Pakilę į kalvos viršūnę esantį Monte miestelį, čiuožkite žemyn į sostinę Funšalį ant pintų rogučių. Dar ekstremalesnių pojučių ištroškusiems poilsiautojams Madeira siūlo kanjoningą - kopimą ir leidimąsi kriokliais!
Malonus oras visus metus
Madeira vadinama „amžinojo pavasario sala“, kadangi ji dėl subtropinio klimato yra puiki atostogų kryptis ištisus metus. Karščiausi mėnesiai yra rugpjūtis ir rugsėjis, kai temperatūra siekia apie 26 laipsnius. Tačiau tai taip pat populiari vieta ieškoti žiemos saulės spindulių, nes sausio ir vasario mėnesiais temperatūra svyruoja iki 20 laipsnių.
Madeiros vynas
Madeira vyną į Europą eksportuoja beveik 600 metų ir yra pripažinta kaip viena geriausių vyno gamintojų visame žemyne. Tačiau kodėl Madeira yra tokia ypatinga vieta vyno gurmanams? Atlanto vėjai, vulkaninis dirvožemis, vietiniai vaisiai ir gėlės bei gaivus kalnų oras – visa tai lemia nuostabų Madeiros vynų skonį. Vyno mėgėjus kviečiame dalyvauti degustacinėje ekskursijoje garsiajame vyno fabrike „Blandy's“.Apie Madeirą
Video: Unikalios patirtys ir atradimai Madeiroje

2023-03-15 | #Madeira

Video: Unikalios patirtys ir atradimai Madeiroje

Žiūrėkite
Amžinojo pavasario saloje – saldaus kvapo gėlių festivalis, kuris sutraukia tūkstančius lankytojų

2023-01-25 | #Madeira

Amžinojo pavasario saloje – saldaus kvapo gėlių festivalis, kuris sutraukia tūkstančius lankytojų

Skaitykite
Keliaudami į Madeirą nepraleiskite ir Porto Santo salos

2022-11-29 | #Madeira

Keliaudami į Madeirą nepraleiskite ir Porto Santo salos

Skaitykite
Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 33 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter