phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>

Dominikos Respublika

Trumpai

  • rojus žemėje – balto smėlio Karibų jūros paplūdimiai, žydra jūra ir kokoso palmės
  • svetingi, kupini energijos ir visada besišypsantys čiabuviai
  • nepakartojami egzotiški skoniai: sultingi vaisiai, šviežios daržovės ir gardžios jūros gėrybės
  • saulė ir merengue garsai
  • Santo Domingas ir jo kolonijinis stilius

Peržiūrėti pasiūlymą

Rojus žemėje, smulkaus smėlio paplūdimiai su kokosų palmėmis ir smargdine jūra. Saulė ir merengue garsai, visiška egzotika, atogrąžų dangus mėgstantiems Karibų spontaniškumą ir nepakartojamus romantiškus kraštovaizdžius. Tingios dienos ir kupinos linksmybių naktys, egzotiški gėrimai bei sultingi vaisiai – visą tai apima nepamirštamų Karibų atostogų pasiūlymas.

Dominikos Respublika – antra pagal dydį Karibų jūros šalis, vienoje gražiausių Didžiųjų Antilų salyno salų, 1492 m. Europai buvo atrasta Kristupo Kolumbo. Šalies sostinė Santo Domingas, įkurta 1496 m. Tai seniausia nuolatinė Europos gyvenvietė abejuose Amerikose. Iš čia prasidėjo Naujojo pasaulio užkariavimas. Šiandien Dominikos Respublika yra viena mėgstamiausių atostogų vietų prie Karibų jūros. Patys čiabuviai, ispanakalbiai kreolai vaidina didelį vaidmenį populiarinant salą – buvusių kolonizatorių ir vergų palikuonys yra atviri, draugiški ir spontaniški, ką išreiškia išraiškingu merengue šokiu. Salos centras kalnuotas ir apaugęs atogrąžų miškais, pakrantėje – paplūdimiai smėlėti, besitęsiantys kilometrus. Krantas nuplautas labai šiltu, išskirtinai turkio spalvos jūros vandeniu, padengtas didžiuliais kokoso medžiais, kurie auga tiesiai iš smėlio, suteikia malonų atspalvį ir egzotiškumo nuostabiems saulėlydžiams.

Tarp 10 gražiausių pasaulio paplūdimių yra Bavaro paplūdimys, esantis rytinėje Punta Cana pakrantėje. Saldūs ir sultingi vaisiai, ananasai ir papajos, šviežios daržovės ir prieskoniai – tai taip pat saulėtos Dominikos Respublikos nacionalinis turtas. Puikūs kepsniai iš vietinių ūkių, skanios jūros gėrybės: vėžiai, milžiniškos krevetės, midijos ir žuvis džiugina įvairiais skoniais. Visų šių skanėstų galima paragauti paragauti viešbučiuose, kuriuose, be tarptautinės virtuvės, siūlomi ir vietiniai valgiai. Savo klientams siūlome apgyvendinimą La Romana ir Punta Cana regionuose, kurie garsėja puikia viešbučių baze: čia yra didžiausi ir prestižiškiausi pasauliniai viešbučių tinklai, siūlantys patogias atostogas „viskas įskaičiuota“moderniuose, gerai įrengtuose, dideliuose viešbučiuose. Vienį gražiausių paplūdimių Karibuose, rojus žemėje – minkšto smėlio paplūdimiai, mėlyna jūra ir kokoso palmės, svetingi, kupini energijos ir visada besišypsantys čiabuviai, nuostabūs egzotiški skoniai: sultingi vaisiai, šviežios daržovės ir puikios jūros gerybės, sostinė Santo Domingo su kolonijiniais pastatais.

Kodėl Dominikos Respublika? Pakrantė. Tai kilometrais besitęsiantys smėlio paplūdimiai, salos rytuose Punta Cana vietovėje, prie Karibų jūros – La Romana ir Puerto Plata regione. Dominikos Respublika garsėja puikia viešbučių baze: čia yra prestižiškiausi pasaulio viešbučių tinklai. Šiaurinėje dalyje – didžiausias miestas ir uostas yra Puerto Plata su Viktorijos laikų architektūra ir romo muziejumi. Salos vidurinė dalis yra kalnuota ir apaugusi atogrąžų miškais. Karibų klimatas tai ne tik rojaus vaizdeliai! Puikia atmosfera rūpinasi patys Dominikos gyventojai, kurie yra atviri, draugiški ir labai spontaniški. Čia muzika skamba beveik visur, verta ja džiaugtis kiekvienu dienos ir nakties metu! Smėlio jūra. Regionas Punta Cana garsėja savo nuostabiu Bavaro paplūdimiu, kuris yra laikomas vienu gražiausių pasaulyje. Platus, apibertas smulkiu smėliu, su palmėmis, augančiomis prie pat kranto. Būtent čia yra įsikūrę prabangūs viešbučiai, kurie siūlo nerūpestingą poilsį palmių šešėlyje. Pusiasalis Samana taip pat garsėja gražiais paplūdimiais, čia galima padaryti nuotrauką kaip iš Karibų lankstinuko – be žmonių ant fono. Šeimyninis „viskas įskaičiuota“. Dominikos Respublika – tai tikras rojus šeimoms – nuolaidžiai į jūrą besileidžiantys paplūdimiai, viešbučiai su plačia infrastruktūra: klubai, animacijos, žaidimų aikštelės ir vandens pramogų parkai, specialūs bufetai restoranuose ir užkandžiai tarp valgių, delfinų pasirodymai ir plaukimas motorinėmis valtimis papildomų ekskursijų metu – ko dar daugiau galima norėti?

Sportiškai. Puikios sąlygos burlentėms ir jėgos aitvarams, plaukimui baidarėmis, buriavimui, taip pat dėl čia esančių koralų rifų, nuskendusių laivų ir urvų puikios sąlygos nardymui ir nardymui su vamzdeliu. Saloje taip pat galima užsiimti ekstremaliomis sporto šakomis, tokiomis kaip: kanjoningas ar šokimas su parašiutu. Atostogų suvenyrai. Būtinai reikia nusipirkti cigarų, kavos, kakavos ir romo, iš labiau egzotiškų gėrimų – mamajuana, kurią gyventojai laiko afrodiziaku ir ką nors grožiui – kremą iš sraigės gleivės, kuris sumuša populiarumo rekordus ne tik saloje! Iš blizgių dalykų verta nusipirkti papuošalų iš gintaro ir larimaro, dangiškos spalvos akmens, kuris yra tiktai Dominikos Respublikoje. Kulinarinė beprotybė. Puikūs jautienos didkepsniai, nuostabios jūros gėrybės, o tarp jų - tikri gardėsiai: didžiulės krevetės ir gardūs langustai – geriausi yra kepti ant grotelių, o desertui - kakavos džemas, patiekiamas su šviežio ananaso ir kokoso gabalėliais, skanumėlis...

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter