phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Alikantė (Kosta Blanka)

Trumpai

 • Unikalus mikroklimatas, vaizdinga vieta
 • Skanūs tapas, paella ir vietinis vynas
 • Gražūs smėlio paplūdimiai, tokie kaip Playa de Levante, Playa de Poniente
 • Nepakartojamos fiestos, tokios kaip Las Fallas
 • Miesteliai, pilni paminklų, turtingos kultūros ir istorijos

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (3) Paskutinės minutės (2)

Poseidon Playas de Guardamar Poseidon Playas de Guardamar Alikantė (Kosta Blanka)

639Eur
 • Atostogos su šeima
 • Šalia ilgo smėlėto paplūdimio
 • Geras standartas
 • Platus animacijų pasirinkimas
 • Paskutinės minutės

Playas de Torrevieja Playas de Torrevieja Alikantė (Kosta Blanka)

649Eur
 • Šeimos atostogos
 • Patogūs 2 patalpų šeimyniniai numeriai
 • Netoli ilgo ir plataus paplūdimio
 • Paskutinės minutės

Poseidon Resort Poseidon Resort Alikantė (Kosta Blanka)

649Eur
 • Atostogos su draugais
 • Centras su parduotuvėmis ir barais
 • Netoli paplūdimio
 • Erdvūs numeriai
 • Gera ir įvairi virtuvė

Svetingas saulės kraštas, nuostabūs smėlio paplūdimiai, žydintys migdolai ir balti miesteliai kviečia pasinerti į nuostabias ispaniškas atostogas. Kosta Blanka garsėja gamtovaizdžių grožiu: nuo Viduržemio jūros pakrantės iki kalnų traukia susidomėjimą paminkluose matoma šimtmečių senumo istorija, vilioja puikia virtuve su gardžia paella, puikiais tapas ir vietiniais vynais.

Kosta Blanka, arba Baltoji pakrantė tai centrinė Ispanijos pakrantės dalis prie Viduržemio jūros, maždaug 244 km ilgio, esanti Valensijos regione, Alikantės provincijoje. Kosta Blanką sudaro dvi dalys: Aukštoji pakrantė – Marina Alta šiaurėje ir Žemutinė pakrantė – Marina Baixa pietuose. Šiaurėje pakrantė įvairesnė, kalnai siekia jūrą, yra vaizdingų įlankų, urvų. Pietuose paplūdimiai ilgi, smėlėti, puikiai tinkantys šeimos atostogoms. Vienas žinomiausių Kosta Blankos miestelių yra verdantis gyvenimu Benidormas – vadinamas Ispanijos Las Vegasu, kuris žiūrint iš jūros atrodo kaip Manhetenas su įspūdingais dangoraižiais. Čia apstu viešbučių ir daugybė pramogų: šimtai barų, restoranų, diskotekų su geriausiais didžėjais, kazino, klubų ir parduotuvių. Vakare miestą apšviečia tūkstančiai neoninių šviesų.Viena iš priežasčių, kodėl į Kostą Blanką atvyksta milijonai turistų – trys nuostabūs paplūdimiai: Playa de Poniente, Playa de Mal Pas ir garsiausias, dviejų kilometrų ilgio Playa de Levante. Benidormas taip pat gali pasigirti pasaulinio lygio pramogų parkais: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia ir Mundomar – pramogomis visai šeimai. Į šiaurę nuo Benidormo yra du garsūs atostogų kurortai: Altea ir Albir. Pirmasis iš jų vadinamas Valensijos kultūros sostine. Jis mėgstamas menininkų. Jo senamiestis su siauromis gatvelėmis ir gražiomis promenadomis išlaikė autentišką charakterį. Kalnų apsuptyje yra graži promenada, daug barų ir galerijų. Miestelyje yra keletas vaizdingų žvyro paplūdimių.

Netoli nuo čia išsidėstęs vis populiarėjantis Albiras su nuostabia Playa de Albir. Garsusis Kosta Blankos kurortas yra Alikantė – Šviesos miestas, turintis Viduržemio jūros charakterį, esantis Monte Benacantil papėdėje, kuris, nepaisant turizmo plėtros, išlaikė savo autentišką ispanišką žavesį. Jo vizitinė kortelė tai Santa Barbaros pilis virš miesto stūksančio kalno viršūnėje, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas. Palei jūrą driekiasi gražioji Explanada de España promenada. Alikantė didžiuojasi nuostabiais smėlio paplūdimiais, kurių bendras ilgis siekia apie 15 km, iš kurių garsiausias yra Playa de San Juan. Į pietus nuo Alikantės yra Guardamar del Segura – besivystantis kurortas, vis dar išlaikantis ispanišką gyvenimo būdą, puikiai tinkantis ilgoms atostogoms. Didžiausias jos turtas – nuostabus, vienas ilgiausių ir gražiausių Kosta Blankos paplūdimių ir fantastiškas klimatas. Rasite čia apsuptus kopų ir pušynų 8 plačius smėlio paplūdimius, kurių bendras ilgis apie 14 km. Populiarus atostogų kurortas yra Torevjeja, esantis maždaug 40 km į pietus nuo Alikantės. Rasite tenai kelis smėlėtus paplūdimius – Playa La Mata, Playa del Cura, Playa Los Locos, jachtų prieplauką, barus, parduotuves bei restoranus. Kiekvienas iš šių miestų turi kažką žavaus ir tipiškai ispaniško, nuostabų klimatą, vaizdingas vietas ir, žinoma, auksinius paplūdimius prie žydros jūros.

Gidas: turistai Kosta Blankoje iškylusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje.

Skrydžio trukmė: Lietuva – Alikantė – apie 3,5 val.

Vietos laikas: (GMT+1).

Kalba: ispanų.

Įtampa: 220 V.

Valiuta: euras (EUR).

Kainos viešbutyje ir restorane: pietūs – nuo 12 EUR, gėrimas – apie 2 EUR, alus – apie 2 EUR, vynas – apie 5 EUR.

Susisiekimas: taksi – apie 10 EUR, vietinis autobusas – apie 2 EUR.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; paplūdimio paslauga (2 gultai + skėtis) mokama - apie 13 EUR.

 

 


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter