phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Alikantė (Kosta Blanka)

Trumpai

  • Kosta Blanka, garsėjanti idiliška Viduržemio jūros pakrante, siūlo daugybę lankytinų vietų, kurios patenkins kiekvieno skonį
  • Žavūs Altea ir Villajoyosa senamiesčiai vilioja spalvingais fasadais ir siauromis gatvelėmis, kviesdami lankytojus pažinti turtingą istoriją ir gyvybingą vietos kultūrą
  • Kosta Blankos kulinarinis gyvenimas - gastronominis malonumas, nes šviežios jūros gėrybės, paelja ir vietiniai vynai vilioja skonio megėjus kiekviename žingsnyje
  • Tai vieta, kurioje atsiskleidžia Ispanijos saulės nutviekstos Viduržemio jūros regiono žavesys: nuo pulsuojančio naktinio gyvenimo Benidorme iki ramių pakrantės kaimelių
  • Dailūs smėlio paplūdimiai, žavios pakrančių uolos, išraižytos jaukiomis įlankėlėmis, nedideli autentiški kaimeliai ir populiarūs kurortai vilioja poilsiautojus iš visos Europos

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (32)

Sveiki atvykę į gyvybingą Alikantės miestą, kuriame senovės istorija persipina su šiuolaikiniu žavesiu ir sukuria įspūdingą atmosferą, traukiančią lankytojus iš viso pasaulio. Alikantėje, įsikūrusioje saulės nutviekstoje Ispanijos Kosta Blankos pakrantėje, lengvai dera nuostabūs Viduržemio jūros paplūdimiai, turtingas kultūros paveldas ir gyvybinga miesto atmosfera.

Keliaudami po Alikantę pasinersite į miestą, kurį suformavo įspūdinga praeitis. Jo istorijos pėdsakus liudija įspūdingos Santa Bárbaros pilies liekanos, iškilusios aukštai ant Benakantilio kalno ir išdidžiai žvelgiančios į miestą. Nuo šios vietos atsiveria kvapą gniaužiantys panoraminiai žydros jūros ir gyvybingo uosto vaizdai, leidžiantys susipažinti su miesto jūriniu palikimu.

Alikantės senamiestis, vadinamas El Barrio, žavi siauromis vingiuotomis gatvelėmis, spalvingais fasadais ir žaviomis aikštėmis. Šiose istorinėse gatvelėse galima atrasti paslėptų brangakmenių, tokių kaip gotikos laikus menanti Santa Marijos bazilika ir gyvas centro turgus (Mercado Central), kuriame vietiniai gyventojai renkasi ragauti šviežių produktų ir bendrauti tarp gyvybingų kvapų ir skonių.

Be istorinių vertybių, Alikantė vilioja ir nepaliestų smėlio paplūdimių, kurie driekiasi išilgai pakrantės. Nesvarbu, ar ieškote ramybės, ar įspūdžių, mieste rasite paplūdimį kiekvienam skoniui. Pasimėgaukite šiltais saulės spinduliais populiariame miesto paplūdimyje Playa del Postiguet, esančiame vos už kelių žingsnių nuo miesto centro, arba keliaukite toliau ir atraskite paslėptas įlankėles, įsiterpusias tarp raižytų uolų, pavyzdžiui, Playa de la Granadella arba Playa del Carabassí.

Saulėtoje Kosta Blankoje jus pasitiks kerinčios pakrantės, žydras vanduo ir Viduržemio jūros regiono žavesys. Šis regionas įsikūręs palei pietrytinę Ispanijos pakrantę, vilioja lankytojus nepakartojamu gamtos grožio, gyvybingos kultūros ir šilto svetingumo deriniu.

Kosta Blanka pasižymi ne tik žavingais paplūdimiais, bet ir turtinga istorija bei kultūra. Pasinerkite į regiono praeitį vaikštinėdami senamiesčio gatvelėmis, kurias puošia baltai dažyti pastatai ir žydinčios bugenvilijos. Pakilkite į Santa Barbaros pilies aukštumas Alikantėje, kur atsiveria panoraminiai vaizdai, o pro tvirtovės sienas sklinda praeities šimtmečių šnabždesiai.

Kosta Blankos kulinarinė aplinka - tai gastronominis malonumas, viliojantis skonio megėjus Viduržemio jūros regiono skonių sinteze. Pasimėgaukite viliojančia jūros gėrybių paelija, ragaukite sultingas ant grotelių keptas krevetes ir leiskite gomuriui šokti pagal tradicinių tapų simfoniją. Pasinerdami į gyvybingą vietinių turgų ir autentiškų užkandinių atmosferą, numalšinkite troškulį taure gaivinančio horchata gėrimo.

Visus metus Kosta Blanka gyvena šventėmis, kurios atskleidžia gyvybingą regiono dvasią. Pasinerkite į spalvingus paradus ir ekstravagantiškus kostiumus krikščionių festivaliuose arba stebėkite užburiantį fejerverkų ir ugnies spektaklį per stebuklingą San Chuano ugnies festivalį. Šios šventės leidžia susipažinti su turtingu paveldu ir tradicijomis, suformavusiomis gyvybingą Kosta Blankos kultūrinį paveldą.

Nesvarbu, ar ieškote poilsio, jaudinančių nuotykių, ar kelionės į istoriją ir kultūrą, Kosta Blanka žada nepamirštamus įspūdžius. Tad atsiduokite saulės nubučiuotų krantų žavesiui ir leiskite Kosta Blankai apgaubti jus savo magija, paliekant prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.

ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai Kosta Blankoje iškilusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje. Atvykusius į Kosta Blanką turistus pasitinka anglakalbis atstovas ir palydi iki transporto priemonės kuria bus vykdomas atvukusiųjų pervežimas į viešbutį.

Skrydžio trukmė: Kaunas– Alikantė – apie 3,5 val.

Vietos laikas: (GMT+1).

Kalba: ispanų.

Įtampa: 220 V.

Valiuta: euras (EUR).

Kainos viešbutyje ir restorane: pietūs – nuo 12 EUR, gėrimas – apie 2 EUR, alus – apie 2 EUR, vynas – apie 5 EUR.

Susisiekimas: taksi – apie 10 EUR, vietinis autobusas – apie 2 EUR.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; paplūdimio paslauga (2 gultai + skėtis) mokama - apie 13 EUR.


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter