phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Malaga (Kosta del Solis)

Trumpai

  • Saulės pakrantė – unikalus regionas, turtingas ne tik paminklais
  • Flamenko ir bulių kautynių sostinė
  • Vienas geriausių golfo aikštynų Europoje
  • Gražus, unikalus kraštovaizdis, pvz. balti kaimai (Pueblos Blanco)

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (3) Paskutinės minutės (3)

Saulės pakrantė išsidėsčiusi pietinėje Andalūzijos pakrantėje turistams siūlo viską, kas dažniausiai asocijuojasi su Ispanija. Juos pritraukia puikūs visame pasaulyje žinomi maurų kultūros paminklai, kurių pagrindiniai centrai buvo Kordoba, Sevilija ir Granada.

Čia yra gražių architektūros paminklų, kurių tobuliausias pavyzdys tai Alhambros rūmai Granadoje. Andalūzijoje taip pat yra gražus, unikalus kraštovaizdis, paliekantis didelį įspūdį spalvų turtingumu ir architektūros pritaikymu prie gamtos sąlygų, pvz. Pueblos Blancos arba balti kaimai. Provincija taip pat gali pasigirti aukščiausia Ispanijos kalnų grandine Siera Nevada. Žiemos mėnesiais per vieną dieną galite slidinėti ant snieguotų viršukalnių, tada nuvykti į pakrantę ir maudytis 20 °C jūroje. Nuostabus klimatas, kuriam būdingos 325 saulėtos dienos per metus ir vidutinė 25 °C temperatūra, yra palankus poilsiui ir vandens sportui. Išskirtiniai žymiausi turistiniai pakrantės kurortai yra: Marbelja, Benalmadena, Toremolinosas ir Fuengirola. Kosta del Solyje yra daugiau nei 30 golfo aikštynų, laikomų geriausiais Europoje. Neįtikėtina turistų traukos vieta taip pat yra netoliese esantis Gibraltaras, esantis vos per žingsnį nuo Maroko, Afrikos „vestibiulio”. Andalūzijoje galite rasti visko, kas geriausia ir įdomiausia Ispanijoje. Čia gimė flamenkas, susiformavo liaudies žaidimų ir švenčių tradicija ir netgi korida. Andalūzai mėgsta linksmintis, lankytis kasmetinėse fiestose, ferijose ir romerijose. Atostogos Kosta del Solyje – tai nepamirštamas didingos istorijos, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, gražių, saulėtų paplūdimių ir puikių pramogų bei karštų ispaniškų ritmų derinys.

Costa Tropical yra greta Kosta del Solio pakrantės, driekiasi apie 103 km ilgio link Almerijos ir yra viena mažiausiai išsivysčiusių Ispanijos pakrančių. Regionas garsėja tropinių vaisių, tokių kaip mangai, avokadai, bananai, papajos ir datulės, auginimu. Čia vyrauja išskirtinai švelnus subkontinentinis klimatas, o vidutinė metinė temperatūra siekia beveik 20 °C. Ši unikali vieta garantuoja saulę vidutiniškai 320 dienų per metus. Taigi iš čia yra dar arčiau snieguotų Siera Nevados viršūnių, kurios didingai kyla virš pakrantės. Per vieną dieną galite slidinėti ir atsipalaiduoti paplūdimyje. Populiariausi miesteliai regione yra: Granada – provincijos sostinė, Almunekaras – populiariausias Costa Tropical kurortas su istorine arabų pilimi Castillo de San Miguel, Motrilis – didžiausias Costa Tropical miestas su uostu, cukranendrių muziejus, ispanų barai, restoranai ir gražūs paplūdimiai. Regiono traukos objektas yra vietinis delikatesas iš cukranendrių – romas palido.

Gidas: turistai Kosta del Solis iškylusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje.

Skrydžio trukmė: Lietuva-Malaga - apie 4,5 val., Lietuva-Granada - apie 4,5 val.

Vietinis laikas: (GMT+1).

Kalba: ispanų.

Įtampa: 220 V.

Valiuta: euras (EUR).

Kainos viešbutyje ir restorane: pietūs – apie 12 EUR, alus – apie 2 EUR, vynas – apie 5 EUR, mineralinis vanduo – apie 1,5 EUR, kava – apie 1,5 EUR. Automobilių nuoma: nuo 50 EUR / para; 1 litras benzino – apie 1,6 EUR.

Susisiekimas: taksi – apie 8 EUR, miesto autobusas - apie 1,5 EUR (atstumas apie 10 km).

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; gulto ir skėčio nuoma – nuo maždaug 14 EUR / para.

Vietinės ekskursijos: organizuojamos vietos kelionių agentūrų bei jų nustatytomis sąlygomis. Tam tikra ekskursija gali būti nesuorganizuota dėl per mažo norinčiųjų skaičiaus.

 

Temperatūros lentelė

MĖNUO V VI VII VIII IX
LAIPSNIAI 26° 29° 31° 31° 29°


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter