phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Niujorkas

Trumpai

 • Svajonių ir ambicijų miestas, traukiantis žmones iš viso pasaulio
 • Daugybės menininkų, rašytojų ir muzikantų mūza, įkvėpęs legendinius meno, literatūros ir muzikos kūrinius
 • Miestas, kuriame kalbama daugiau nei 600 kalbų
 • Centrinis parkas - miesto oazė, siūlanti ramų pabėgimą nuo miesto šurmulio, ežerų, sodų ir laukinės gamtos apsuptyje
 • „Miestas, kuris niekada nemiega“, Niujorko energija ir naktinis gyvenimas tinka kiekvieno skoniui

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (4)

Arlo Midtown Times Square Hotel Arlo Midtown Times Square Hotel Jungtinės Amerikos Valstijos / Niujorkas

2 349Eur
 • Netoli Niujorko centro
 • Modernus interjeras
 • Stogo terasa
 • Puikus atspirties taškas miesto pažinimui

Graduate Roosevelt Island Graduate Roosevelt Island Jungtinės Amerikos Valstijos / Niujorkas

2 579Eur
 • Vaizdingoje vietoje – Ruzevelto saloje
 • Modernus
 • Patogūs ir erdvūs kambariai
 • Netoli svarbiausių lankytinų vietų

Pestana Park Avenue Pestana Park Avenue Jungtinės Amerikos Valstijos / Niujorkas

2 969Eur
 • Netoli Niujorko centro
 • 28 aukštai, fantastiški miesto vaizdai
 • „Grab & Go” restoranas
 • Prestižinis „Pestana“ viešbučių tinklas

The Benjamin Royal Sonesta New York The Benjamin Royal Sonesta New York Jungtinės Amerikos Valstijos / Niujorkas

3 039Eur
 • Manheteno centre
 • Elegantiškas interjeras
 • Erdvūs ir patogūs kambariai
 • Šalia 5th Avenue ir Centrinio parko

Miesto didybės įsikūnijimas
Niujorkas, dažnai vadinamas „Didžiuoju obuoliu“, yra pulsuojantis žmogaus išradingumo liudijimas, besidriekianti drobė, kurios dangoraižiuose piešiamos svajonės, o kultūrų gausybė sukuria unikalų gobeleną. Su kiekvienu žingsniu per įvairias jo apylinkes galima pasinerti į nuolat kintantį, įtraukiantį pasakojimą apie ambicijas, meniškumą ir nenumaldomą progreso siekimą.

Ikoniška panorama ir blizgančios scenos
Miesto panorama, kurioje dominuoja aukštieji Empire State Building ir One World Trade Center bokštai, yra Niujorko ambicijų simboliai. Šie architektūriniai stebuklai sukuria stiklu ir plienu nusėtą horizontą, kuriame nėra ribų naujovėms. Tačiau miesto žavesys neapsiriboja betoniniais kanjonais, jis vilioja akinančiomis Brodvėjaus šviesomis, kur geriausi pasaulio aktoriai ir atlikėjai puošia spindinčias scenas. Nuo pasakojimų apie nesenstančią klasiką iki avangardinių kūrinių, peržengiančių menines ribas, Niujorko teatrai yra žmogaus kūrybiškumo demonstracija.

Rajonų įvairovė ir kultūrinė mozaika
Klajojimas po Niujorką – tai kelionė per daugybę mikrokosmų, kurių kiekvienas turi savo unikalų charakterį. Upper East Side išsiskiria rafinuotumu su savo didingais muziejais, tokiais kaip MET ir Solomon R. Guggenheim Museum, o Greenwich Village bohemiška dvasia puoselėja menininkus ir intelektualus. Harlemas pulsuoja džiazo ritmais ir renesanso palikimu, o šurmuliuojančios Kinų kvartalo gatvės siūlo pojūčių odisėją. Kultūrų katile Niujorko rajonai yra lyg gyvos amerikietiškos svajonės istorijos.

Centrinio parko gamtos oazė ir kulinariniai malonumai
Miesto šurmulio apsuptyje yra Centrinis parkas – plati oazė, kurioje pašėlusi miesto energija susitinka su ramiu gamtos grožiu. Čia galite irkluoti valtimi ramiame ežere, pasivaikščioti po medžių alėją arba tiesiog mėgautis ramybės akimirka. Niujorko kulinarijos scena yra dar vienas jo žavesio aspektas, kuriame yra ir „Michelin“ žvaigždutėmis pažymėtų restoranų, ir kuklių maisto vagonėlių. Nuo klasikinės Niujorko picos gabalo iki pasaulinių virtuvių – miestas siūlo gastronominių nuotykių kiekvienam gomuriui.

Ambicijų ir begalinių galimybių miestas
Niujorke ambicijos yra tokios pat gilios kaip Hadsono upė. Nuo Volstryto finansinių titanų iki Lower East Side menininkų – niujorkiečius vienija nepalenkiama dvasia. Gyvybingas miesto gatvės menas, mados butikai ir naujoviški startuoliai atspindi šį dinamiškumą, todėl tai yra kūrybininkų ir verslininkų prieglobstis.

Niujorkas yra didingas, nuolat besivystantis žmogaus pasiekimų šedevras. Jo aukšti dangoraižiai, kultūrų įvairovė, meninis polėkis ir nenumaldoma dvasia sukuria didingą miestą. Tai ne tik kelionės tikslas, tai - patirtis, susidūrimas su neribotomis galimybėmis ir atradimai už kiekvieno kampo. Niujorkas įkvepia, žavi ir apkabina visus, kurie išdrįsta priimti jo didybę ir dinamiškumą.

ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai Niujorke iškilusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje.

Laikas: GMT-4, Lietuvoje yra 7 val. vėliau nei Niujorke.

Kalba: anglų

Vizos: norėdami keliauti į JAV, per elektroninę kelionių leidimų sistemą (ESTA) turite gauti leidimą atvykti arba turite turėti galiojančią JAV ambasados išduotą vizą (įskaitant B1/B2 tipo vizą). ESTA leidimą galima gauti pateikiant prašymą svetainėje lietuvių kalba: https://esta.cbp.dhs.gov/ Prašymas turi būti patvirtintas per 72 valandas, jo pateikimo kaina yra 14 USD. ESTA gavimui reikalingi duomenys: Mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo į šalį dienos galiojantis pasas, tikslus viešbučio adresas (ekskursijų atveju pakanka vieno iš viešbučių adresų).

Apgyvendinimas: registruojantis viešbutyje, būtina, kad vienas ar daugiau asmenų būtų suaugęs (priklausomai nuo viešbučio 18 arba 21 metų amžiaus). Taip pat privalomas kurorto mokestis (resort fee, suma gali skirti priklausomai nuo viešbučio, būtina pasitikslinti viešbučio aprašyme arba konsultuotis su kelionių agentu).

Valiuta: JAV doleris (USD)

Elektros lizdai: A ir B tipo, įtampa 120V, reikalingas adapteris.

Kreditinės kortelės: viena populiariausių atsiskaitymo priemonių viešbučiuose ir restoranuose yra kreditinė kortelė, be kurios gali būti sunku, pavyzdžiui, išsinuomoti automobilį, apsipirkti internetu ar rezervuoti vietą restorane. Kai kuriuose viešbučiuose registracijos metu gali būti paprašyta perduoti kreditinės kortelės duomenis. Išlaidų viešbutyje padengimui gali būti nustatytas nuo 50 USD iki 200 USD dydžio užstatas

Arbatpinigiai: papildomas atsilyginimas Jungtinėse Amerikos Valstijose yra kasdieninis įprotis. Pavyzdžiui, restorane arbatpinigiai sudaro 15-20% patiekalų kainos. Priklausomai nuo restorano, jis jau gali būti įskaičiuotas į patiekalo kainą, informacija pateikiama sąskaitoje. Viešbučiuose įprasti arbatpinigiai aptarnavimo personalui yra 1 USD (pvz., už pagalbą nešant lagaminus, pastatant automobilį stovėjimo aikštelėje ir pan.).

Matavimo vienetai: 1 svaras– 0,45 kg. 1 mylia– 1,609 km. 1 galonas – 3,785 l.


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter