phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Larnaka

Trumpai

 • švelnus klimatas, šilta jūra ir daugiau nei 300 saulėtų dienų per metus
 • vaizdingi, smėlio paplūdimiai, apdovanoti Mėlynosios vėliavos sertifikatu
 • Zenobijos laivo liekanos, povandeniniai urvai ir kiti urvai
 • įspūdingi paminklai ir svetingi gyventojai
 • puikūs vietiniai vynai ir tradicinis halloumi sūris

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (4)

Flamingo Flamingo Kipras / Larnaka

389Eur
 • Šeimos atostogoms
 • Šalia smėlėto paplūdimio
 • Šeimyniniai numeriai
 • Netoli Larnakos centro

Navarria Blue Navarria Blue Kipras / Larnaka

439Eur
 • Limasolio turistinėje vietovėje
 • Netoli paplūdimio
 • Prižiūrėtas baseinas
 • Sveikatingumo ir grožio centras

Aktea Beach Village Aktea Beach Village Kipras / Larnaka

469Eur
 • Puikiai tinka šeimoms
 • Baseinai su vaizdu į jūrą
 • Netoli nuo garsiojo Nissi paplūdimio
 • Patogūs studio tipo numeriai ir apartamentai

The Royal Apollonia The Royal Apollonia Kipras / Larnaka

559Eur
 • Patogus poilsis
 • Modernūs numeriai
 • Visai šalia smėlio paplūdimio
 • Puikus standartas ir aptarnavimas
 • Labai gera virtuvė

Meilės deivė Afroditė tiksliai žinojo, ką daro, čia pat iškilo iš jūros putų. Kipre nuostabu! Nuostabūs paplūdimiai, vaizdingi Troodos kalnai, skanūs vynai, žavūs paminklai, labai linksmi ir svetingi kipriečiai sukuria svajonių atostogų salos įvaizdį. Kipro žavesiu galite mėgautis ištisus metus.

Nuostabus klimatas niekada nenuvilia turistų. Šiltas oras ir šilta jūra sukuria puikias sąlygas vandens sportui. Daugiau nei 40 paplūdimių apdovanotų Mėlynosios vėliavos sertifikatu. Salos vietovės kviečia į žygius pėsčiomis ir dviračiais, yra gražių kaimų, kuriuose laikas sustojo, galima pasigrožėti egzotiškais, retais augalais, kurių Kipre yra virš šimto rūšių.

LARNAKA. Trečias pagal dydį Kipro miestas, svarbus turizmo centras ir uostas. Šiuolaikinės Larnakos centre yra XII a. senovės miesto Kitiono liekanos. Tai taip pat vieta, kur atkeliavo Šv. Lozorius po prisikėlimo gyventi savo antrąjį gyvenimą. Lozoriaus kapo vietoje buvo pastatyta jam skirta bažnyčia. Netoliese esantis druskos ežeras yra mėgstama tūkstančių migruojančių paukščių poilsio vieta žiemą, o jo pakrantėje yra populiari musulmonų piligrimystės vieta Hala Sultan Tekke. Palei tamsaus smėlio paplūdimį driekiasi palmėmis apaugusi pajūrio alėja, kurioje gausu ypač naktį verdančių gyvenimu tavernų, kavinių, restoranų ir parduotuvių. Paplūdimyje yra daugybė vandens sporto centrų.

PROTARAS. Populiarus kurortas, netoli nuo garsiosios Aja Napos, kuriame gausu tavernų, klubų ir kavinių. Garsiausi paplūdimiai su figmedžio įlanka, Pernera ir Flamingo, smėlėti ir gerai prižiūrimi, taip pat yra romantiškų, mažų paplūdimių su įlankomis. Ideali vieta nardymo mėgėjams ir nuostabių kraštovaizdžių mėgėjams. Į Aja Napos ir Protaro važiuoja reguliarūs autobusai.

Mūsų vietos: Pafosas – garsus kurortas, turtinga istorija, žavingi paplūdimiai, tinkami šeimoms su vaikais; Limasolas – vandens sporto sostinė, puikios sąlygos buriavimui, didžiausias vandens parkas saloje ir uostas aktyviems asmenims; Larnaka – smėlio paplūdimiai ir žavingi bulvarai, apylinkės puikiai tinka žygiams pėsčiomis ir dviračiais.

Paplūdimiai: pietūs garsėja nedideliais, žavingais paplūdimiais, apdovanotais Mėlynąja vėliava tokiais kaip Coral Beach Pafoso apylinkėse, dažnai paplūdimiai yra apsupti vaizdingų uolų; į rytus yra Aja Napa su garsiaisiais Nissi ir Protaro paplūdimiais.

Aktyviems: nardymas, buriavimas, banglenčių sportas ir jėgos aitvarų sportas – tarp Aja Napos ir Protaro bei Pafoso regione, daugiau nei 40 įvairaus sunkumo dviračių takų, golfas.

Virtuvė: halloumi sūris, musaka, mezė, kolokotes – saldūs pyragėliai.

Apsipirkimas: Lefkaros nėriniai, papuošalai, Commandaria – Kipro vyno legenda.

Lankytinos vietos: Kykkos vienuolynas, Troodos kalnai, Pafoso mozaikos, Akamaso pusiasalis – didžioji dalis tai gamtos parkas, Petra tou Romiou – Afroditės gimtinė, Famagusta – vaiduoklių miestas, Nikosija – siena padalinta sostinė.

Gidas: turistai Kipre iškylusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje. 

Skrydžio trukmė: Vilnius – Pafosas – apie 4 valandos.

Vietinis laikas: toks kaip Lietuvos laikas.

Kalba: graikų, anglų.

Įtampa: 220 V, nestandartiniai lizdai – reikalingas adapteris (nuomojamas viešbutyje).

Valiuta: euras (EUR).

Kainos restorane: pietūs – nuo 15 EUR, alus – 2,5 EUR, mineralinis vanduo 1,5 l – 3 EUR, butelis vyno – nuo 3,5 EUR.

Automobilių nuoma: kainos nuo 40 EUR / para; benzinas – 1,4 EUR. Kipre eismas vyksta kaire puse.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; nuoma: gultas 2,5 – 3,5 EUR, skėtis 2,5 – 3,5 EUR.

Transportas: taksi miestuose: 5-10 EUR.

Negabaritinės įrangos pervežimas: (nestandartinė įranga, pvz. burlenčių, jėgos aitvarų sporto, golfo, dviračių ir kita įranga.) maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas: taikomas papildomas mokestis mokamas vairuotojui vietoje. Prieš išvykstant reikia pranešti apie įrangą. Papildomas mokestis už įrangos pervežimą, nepriklauso nuo oro linijų imamo mokesčio.

Vietinės ekskursijos: jas organizuoja vietinės turizmo agentūros jų nurodytomis sąlygomis. Kelionė gali būti nesuorganizuota dėl nepakankamo dalyvių skaičiaus.

 

Dėl daugybės klausimų, susijusių su negabaritinio bagažo (nestandartinio, pvz., burlenčių, jėgos aitvarų, golfo, dviračių ir kt.) gabenimu pervežimo į viešbučius Kanarų salose, Rode ir Kipre metu, norime Jus informuoti, kad pervežimą vykdantys autobusai dažniausiai gabena standartinį bagažą (lagaminus, kelioninius krepšius ir kt.).
Papildomą negabaritinį bagažą galima vežti tik tuo atveju, jei pervežimą vykdantys autobusas turi bagažo skyrių, pritaikytą tokio tipo įrangai vežti, arba jei standartiniuose liukuose yra pakankamai vietos.
Negabaritinio bagažo gabenimui labai dažnai reikia užsisakyti papildomą transporto priemonę (autobusą, bagažo taksi ir kt.).
Pervežimus visada vykdo vietinės transporto įmonės, todėl už minėtos įrangos transportavimą taikomas papildomas bagažo mokestis, kuris yra mokamas autobuso / mikroautobuso vairuotojui.
Šie mokesčiai paprastai yra iki 50 EUR už nestandartinio bagažo vienetą į vieną pusę, išskyrus Kiprą, kur mokestis yra maždaug 120 EUR. Mokestį vairuotojas ima vietoje.

Prieš išvykdamas klientas turi pranešti apie tokios įrangos gabenimą, kad vietinis atstovas galėtų pasirūpinti tinkama transporto priemone.

PASTABA: gali kilti problemų dėl daugiau nei 2,70 cm ilgio burlenčių lentų vežimo.

Papildomas mokestis už įrangos pervežimą nepriklauso nuo oro linijų imamo mokesčio.

Temperatūros lentelė

MĖNUO I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
LAIPSNIAI 17 18 20 23 27 30 33 34 31 28 23 17


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter