phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Pafosas

Trumpai

 • smėlio paplūdimiai, apdovanoti Mėlynosios vėliavos sertifikatu
 • Limasolas – Kipro vandens sporto sostinė
 • daugybė paminklų, įtrauktų į UNESCO sąrašą
 • aukščiausios klasės golfo aikštynai
 • „Fasouri Watermania“ vandens parkas

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (3)

King Evelthon Beach & Resort King Evelthon Beach & Resort Kipras / Pafosas

369Eur
 • Šeimos atostogos
 • Erdvūs numeriai
 • Žaidimų kambarys ir žaidimų aikštelė
 • Šalia paplūdimio
 • Viskas įskaičiuota

Leonardo Plaza Cypria Maris Beach & Spa Leonardo Plaza Cypria Maris Beach & Spa Kipras / Pafosas

379Eur
 • Tik suaugusiems (18+)
 • Romantiškos atostogos
 • Prie paplūdimio apdovanoto Mėlynąja vėliava
 • Gražus baseinas su sūkurine vonia
 • Swim-up baras
 • Puikus aptarnavimas
 • Viskas įskaičiuota

Coral Beach & Resort Coral Beach & Resort Kipras / Pafosas

449Eur
 • Idealus šeimoms
 • Profesionalus vaikų lopšelis
 • Netoli Coral Beach paplūdimio
 • Specialus maitinimas
 • ITAKA BURĖ
 • Viskas įskaičiuota

Nuostabi Kipro praeitis siejama su deivės Afroditės kultu. Jinai atsirado iš jūros putų čia pat, netoli Pafoso, nuostabioje Petra tou Romiou vietoje, kurios pavadinimas siejamas su kita legenda. Jau senovėje meilės deivės kultas traukė lankytojus iš viso pasaulio, kaip šiandien turistus traukia gražūs paplūdimiai ir švari jūra.

PAFOSAS. Senovėje Pafoso vietoje buvo dvi gyvenvietės: Senasis Pafosas ir Naujasis Pafosas. Šiandien Naujasis Pafosas yra apgyvendintas ir yra ketvirtas pagal dydį Kipro miestas. Šis miestas turi turtingą istoriją: buvo valdomas romėnų, turkų, venecijiečių ir britų. Čia iš visų laikų išliko nuostabūs paminklai, kurių dėka miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Garsios yra unikalios romėnų vilų grindų mozaikos, vienos iš geriausiai išsilaikiusių Viduržemio jūroje. Šiandien Pafosas yra garsus kurortas su nuostabiais smėlio paplūdimiais, kurių čia yra daugiau nei 20. Daugelis jų apdovanoti Mėlynosios vėliavos sertifikatu. Prekybos entuziastams Pafoso centre buvo paruoštas patrauklus pasiūlymas: parduotuvės ir prekybos centrai su geriausių užsienio įmonių ir vietine produkcija. Puikus istorijos, paminklų, gražių kraštovaizdžių ir malonaus klimato derinys. Antras pagal dydį Kipro miestas, Akrotiri įlankoje, tarp senovinių Amatuso ir Kouriono miestų, Troodos kalnų papėdėje su vynuogynais, iš kurių kilęs garsiausias Kipro desertinis vynas Commandaria, tariamai prisimenantis Ričardo Liūtaširdžio laikus. Šio karaliaus vestuvės buvo surengtos Limasolyje. Dalyvavimas karnavalo parade ir linksma vyno šventė rugsėjo mėnesį tai nepamirštama patirtis. Gražus senamiestis, archeologijos muziejus, didžiausias saloje vandens parkas „Fasouri Watermania“ ir uostas, iš kurio išplaukia kruiziniai laivai į Izraelį ir Egiptą. Pajūrio rajone yra daugybė viešbučių, tavernų, užeigų ir diskotekų, besidriekiančių apie 10 km. Gerai prižiūrimi pilkai gelsvi smėlio paplūdimiai švelniai leidžiasi į jūrą.

Mūsų vietos: Pafosas – garsus kurortas, turtinga istorija, žavingi paplūdimiai, tinkami šeimoms su vaikais; Limasolas – vandens sporto sostinė, puikios sąlygos buriavimui, didžiausias vandens parkas saloje ir uostas aktyviems asmenims; Larnaka – smėlio paplūdimiai ir žavingi bulvarai, apylinkės puikiai tinka žygiams pėsčiomis ir dviračiais. Protaras – kurortas su paplūdimiu ramiam poilsiui.

Paplūdimiai: pietūs garsėja nedideliais, žavingais paplūdimiais, apdovanotais Mėlynąja vėliava tokiais kaip Coral Beach Pafoso apylinkėse, dažnai paplūdimiai yra apsupti vaizdingų uolų; į rytus yra Aja Napa su garsiaisiais Nissi ir Protaro paplūdimiais.

Aktyviems: nardymas, buriavimas, banglenčių sportas ir jėgos aitvarų sportas – tarp Aja Napos ir Protaro bei Pafoso regione, daugiau nei 40 įvairaus sunkumo dviračių takų, golfas.

Virtuvė: halloumi sūris, musaka, mezė, kolokotes – saldūs pyragėliai.

Apsipirkimui: Lefkaros nėriniai, papuošalai, Commandaria – Kipro vyno legenda.

Apsilankymas: Kykkos vienuolynas, Troodos kalnai, Pafoso mozaikos, Akamaso pusiasalis – didžioji dalis tai gamtos parkas, Petra tou Romiou – Afroditės gimtinė, Famagusta – vaiduoklių miestas, Nikosija – siena padalinta sostinė.

Gidas: Gidas: 2021 m. sezonu ITAKOS turistai Kipre iškylusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu (konsultacijos anglų/lenkų kalba). 

Skrydžio trukmė: Vilnius – Pafosas – apie 4 valandos.

Vietinis laikas: czas polski plus 1 godz.

Kalba: graikų, anglų.

Įtampa: 220 V, nestandartiniai lizdai – reikalingas adapteris (nuomojamas viešbutyje).

Valiuta: euras (EUR).

Kainos restorane: pietūs – nuo 15 EUR, alus – 2,5 EUR, mineralinis vanduo 1,5 l – 3 EUR, butelis vyno – nuo 3,5 EUR.

Automobilių nuoma: kainos nuo 40 EUR / para; benzinas – 1,4 EUR. Kipre eismas vyksta kaire puse.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; nuoma: gultas 2,5 – 3,5 EUR, skėtis 2,5 – 3,5 EUR.

Transportas: taksi Aja Napoje, Limmasolyje ir Protaroje – nuo 5 EUR.

Negabaritinės įrangos pervežimas: (nestandartinė įranga, pvz. burlenčių, jėgos aitvarų sporto, golfo, dviračių ir kita įranga.) maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas: taikomas papildomas mokestis mokamas vairuotojui vietoje. Prieš išvykstant reikia pranešti apie įrangą. Papildomas mokestis už įrangos pervežimą, nepriklauso nuo oro linijų imamo mokesčio.

Vietinės ekskursijos: jas organizuoja vietinės turizmo agentūros jų nurodytomis sąlygomis. Kelionė gali būti nesuorganizuota dėl nepakankamo dalyvių skaičiaus.

Temperatūros lentelė

MĖNUO I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
LAIPSNIAI 17 18 20 23 27 30 33 34 31 28 23 17


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter