phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Pafosas

Trumpai

 • Pafosas – senovinis uostamiestis vakarų Kipre, plačiai apipintas graikų mitologija. Miestas pilnas istorijos: čia rasite senovinių gatvių, pilių, bažnyčių ir vienuolynų
 • Miestas garsėja Afroditės uola ir aplink ją esančiu paplūdimiu, į kurį kasmet traukia tūkstančiai turistų, ieškančių savosios meilės
 • Atostogoms ši kryptis – tobulas pasirinkimas, mat Pafose ne tik puikūs, smėlėti paplūdimiai, bet ir geri restoranai,daug veiklų rasite ir keliaudami su vaikais
 • Pafose pasivaikščiosite prie idiliškosios Mėlynosios lagūnos, į UNESCO įtrauktą archeologinį parką, kuriame buvo atrasti keturių romėnų tvirtovių griuvėsiai su senovinėmis mozaikomis
 • Netoli Pafoso esantis Limasolo miestas garsėja dar kryžiuočių laikus menančiomis vyndarystės tradicijomis
 • Visame Kipre skiriamas ypatingas dėmesys maistui, todėl maisto kokybė puiki, o vietinė produkcija užsiauginama tiesiog vietoje

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (9)

Cynthiana Beach Cynthiana Beach Kipras / Pafosas

509Eur
 • Vaizdingame pusiasalyje
 • Baseinas su vaizdu į jūrą
 • Apsuptas žalumos
 • Šeimos atostogoms

Venus Beach Venus Beach Kipras / Pafosas

589Eur
 • Prie paplūdimio
 • Netoli Pafoso centro
 • 3 restoranai
 • Puikiai vertinama viešbučio virtuvė

Alexander the Great Beach Alexander the Great Beach Kipras / Pafosas

709Eur
 • Prie pat smėlio paplūdimio
 • 3 baseinai, vienas iš jų – bekraštis
 • Skani ir įvairi virtuvė
 • Erdvūs ir patogūs kambariai

Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Kipras / Pafosas

939Eur
 • Puikūs baseinai
 • Prie pat paplūdimio
 • Erdvūs kambariai
 • Platus sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimas
 • Viskas įskaičiuota

Amavi, MadeForTwo Amavi, MadeForTwo Kipras / Pafosas

1 029Eur
 • Tik suaugusiems (18+)
 • Prie pat paplūdimio
 • Modernus ir patogus
 • Aukštos kokybės paslaugos

Nuostabi Kipro istorija siejama su deivės Afroditės kultu. Dievybė atsirado iš jūros putų čia pat, netoli Pafoso, nuostabioje Petra tou Romiou vietoje, kurios pavadinimas siejamas su kita legenda. Jau senovėje meilės deivės kultas traukė lankytojus iš viso pasaulio, kaip šiandien turistus traukia gražūs paplūdimiai ir švari jūra.

Transporto arterija sujungti Kato Pafosas (Žemutinis Pafosas) ir Ktima (Aukštutinis Pafosas; 3 km į šiaurės rytus) sudaro kontrastingą visumą. Kato Pafosas yra orientuotas į turistus, jo pakrantėje, apsuptoje palmių, įsikūrę barai ir suvenyrų parduotuvės. Pasinerkite į užkampius ir atraskite istorinių perlų, tokių kaip viduramžių pirtys, katakombos ir paprastos žvejų bažnyčios. Tačiau, didžiausias lankytinas objektas yra viena turtingiausių pietų archeologinių vietovių - Pafoso archeologinė vietovė, kuri yra tik viena iš priežasčių, kodėl 2017 m. miestui buvo suteiktas Europos kultūros sostinės titulas.

Ktima, senasis Pafoso centras, yra ramesnė vieta, kur vietiniai gyventojai gyvena savo kasdienį gyvenimą, kaip tai darė ištisus dešimtmečius. Jo rajonai yra kultūriškai turtingi, čia stovi gražūs kolonijiniai pastatai, kuriuose įsikūrusios valstybinės institucijos ir daugelis miesto muziejų.

Šiandien Pafosas yra garsus kurortas su nuostabiais smėlio paplūdimiais, kurių čia tikrai nemažai - daugiau nei dvidešimt. Daugelis jų apdovanoti Mėlynosios vėliavos sertifikatu.

Prekybos entuziastams Pafoso centre buvo paruoštas patrauklus pasiūlymas: parduotuvės ir prekybos centrai, kuriuose susipina pasaulio ir vietinių gėrybių produkcija.

Pafosas - istorijos, paminklų, gražių kraštovaizdžių ir malonaus klimato derinys. Antras pagal dydį Kipro miestas, Akrotiri įlankoje, tarp senovinių Amatuso ir Kouriono miestų, Troodos kalnų papėdėje su vynuogynais, iš kurių kilęs garsiausias Kipro desertinis vynas Commandaria, tariamai prisimenantis Ričardo Liūtaširdžio laikus. Šio karaliaus vestuvės buvo surengtos Limasolyje. Dalyvavimas karnavalo parade ir linksma vyno šventė rugsėjo mėnesį tai nepamirštama patirtis. Gražus senamiestis, archeologijos muziejus, didžiausias saloje vandens parkas „Fasouri Watermania“ ir uostas, iš kurio išplaukia kruiziniai laivai į Izraelį ir Egiptą. Pajūrio rajone yra daugybė viešbučių, tavernų, užeigų ir diskotekų, besidriekiančių apie 10 km. Gerai prižiūrimi pilkai gelsvi smėlio paplūdimiai švelniai leidžiasi į jūrą.

ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai Kipre iškilusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje. Atvykusius į Kiprą turistus pasitinka anglakalbis atstovas ir palydi iki transporto priemonės kuria bus vykdomas atvykusiųjų pervežimas į viešbutį.

Skrydžio trukmė: Vilnius – Pafosas – apie 4 valandos.

Vietinis laikas: toks kaip Lietuvos laikas.

Kalba: graikų, anglų.

Įtampa: 220 V, nestandartiniai lizdai – reikalingas adapteris (nuomojamas viešbutyje).

Valiuta: euras (EUR).

Kainos restorane: pietūs – nuo 15 EUR, alus – 2,5 EUR, mineralinis vanduo 1,5 l – 3 EUR, butelis vyno – nuo 3,5 EUR.

Automobilių nuoma: kainos nuo 50 EUR / para; benzinas – 1,4 EUR. Kipre eismas vyksta kaire puse.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas; nuoma: gultas 2,5 – 3,5 EUR, skėtis 2,5 – 3,5 EUR.

Transportas: taksi Aja Napoje, Limmasolyje ir Protaroje – nuo 5 EUR.

Negabaritinės įrangos pervežimas: (nestandartinė įranga, pvz. burlenčių, jėgos aitvarų sporto, golfo, dviračių ir kita įranga.) maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas: taikomas papildomas mokestis mokamas vairuotojui vietoje (apie 120 EUR). Prieš išvykstant reikia pranešti apie įrangą. Papildomas mokestis už įrangos pervežimą, nepriklauso nuo oro linijų imamo mokesčio.


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter