phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>

Meksika

Trumpai

  • Šilta Karibų jūra ir vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje
  • Džiunglėse paslėpti senovės majų ir actekų šventyklų griuvėsiai
  • Kolonijiniai miestai ir tradiciniai indėnų kaimai
  • Atogrąžų miškai, dykumos su kaktusais, gilūs kanjonai ir sniego padengti kalnai
  • Įspūdingos fiestos ir mariačių pasirodymai
  • Puiki meksikietiška virtuvė ir aukščiausios klasės tekila

Peržiūrėti pasiūlymą

Pažintinės kelionės (2)

Meksika – Karibų jūros paplūdimiai, tekila ir fiesta!

Saulėje besimaudančios piramidės, mitinių dievų pasaulis, kolonijiniai miestai ir miesteliai su žavia architektūra. Karibų jūros paplūdimiai, intensyviai žydra jūra. Tekilos skonis ir mariačių ansamblių garsai. Ši vieta, daugelio vadinama rojumi žemėje, tobula vieta atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės.

Meksika – didelių kontrastų šalis. Pilni žmonių, gyvybe pulsuojantys miestai ribojasi su nedidelėmis gyvenvietėmis ir negyvenamomis didžiulėmis erdvėmis. Tradicija nuolat susitinka su modernumu. Kaktusais apaugusios begalinės plynaukštės, gilūs kanjonai, aukšti, sniegu padengti kalnai, dykumos ir atogrąžų miškai sukuria nepaprastai įdomų ir stulbinantį kraštovaizdį. Be neįtikėtinai įvairios ir gražios gamtos ir daugybės ikikolumbinės kultūros liekanų, Meksika taip pat yra šalis, turinti vienus iš gražiausių paplūdimių pasaulyje. Povandeninės gyvybės gausa ir didžiausias koralinis rifas šiaurės pusrutulyje yra tikra dovana nardymo entuziastams. Viena garsiausių Meksikos turistinių vietų yra Akapulkas.

Akapulkas – išskirtinis kurortas tropikų širdyje

Akapulkas, esantis vienoje gražiausių Ramiojo vandenyno pakrantės įlankų, visame pasaulyje garsėja nuo XX a. penktojo dešimtmečio. Tuomet čia atvyko Holivudo žvaigždės ir Amerikos milijonieriai, dabar jis atviras turistams iš viso pasaulio ir vilioja turtinga infrastruktūra, nuostabiais paplūdimiais, vandens sportu ir turtingu naktiniu gyvenimu tropikų širdyje.

Tačiau iki šių dienų čia išliko unikali atmosfera, kuri sujungia išskirtinį vietovės charakterį su džiaugsmingu bei temperamentingu Meksikos gyventojų gyvenimo būdu. Pašėlusios naktys, puiki virtuvė, energingas meksikietiškos muzikos ritmas, spalvų begalybė ir kultūrų įvairovė. Čia susidaro įspūdis, kad fiesta tęsiasi kiekvieną dieną!

Akapulko nuotykiai

Akapulke verta pamatyti San Diego tvirtovę, kuri saugojo nuo piratų išpuolių, o šiandien yra įdomus istorinis muziejus, Zocalo aikštė su spalvinga katedra ir tipiškais Meksikos restoranais, kuriuose dažnai groja gyva muzika. Taip pat verta aplankyti apžvalgos taškus, iš kur galima grožėtis nuostabia Akapulko panorama. Akapulko simbolis La Quebrada - įspūdingos uolos virš vandenyno. Čia vyksta pasaulinio garso šuoliai nuo 45 metrų uolos į vandenyną.

Už kelių kilometrų nuo Akapulko yra ZONA DORADA – turizmo centras, kuriame įsikūrę geriausi viešbučiai. Jis garsėja gražia promenada, plačiu smėlio paplūdimiu ir labai turtingu naktiniu gyvenimu. Čia rasite daug kavinių, restoranų ir parduotuvių. Netoliese yra vandens parkas – puiki atrakcija vaikams (ir ne tik!). Akapulkas taip pat yra visame pasaulyje žinomas vandens sporto centras ir puikus atspirties taškas daugybei kelionių, organizuojamų vietoje.

Čia kiekvienas ras ką nors sau!

Gidas: turistais rūpinasi kelionės vadovas, į kurio pareigas įeina pagalba atvykstant, išvykstant, poilsio metu ir registruojantis į vietines ekskursijas.

Vizos: Lietuvos Respublikos piliečiams turistiniam vizitui į Meksiką iki 90 dienų vizos nereikia. Prieš atvykstant užpildoma migracijos kortelė, kurios kopiją reikia pateikti išvykstant iš šalies. Pasas turi galioti ne mažiau nei 6 mėnesius.

Skrydis: Lietuva- Kankunas- Lietuva.

Vietos laikas: Lietuvos laikas minus 6 valandos

Kalba: ispanų kalba, galima bendrauti anglų kalba.

Sostinė: Meksiko miestas.

Įtampa: 110 V (būtinas adapteris).

Valiuta: pesas (MXN), 1 MXN susideda iš 100 centavų, 1 USD = apie 10 MXN.

Arbatpinigiai: galioja taisyklė, kad kiekvienas duoda tiek, kiek gali. Priimtas arbatpinigių davimas padavėjams, barmenams, kambarinėms ir bagažų nešikams (apie 10%). SKIEPAI: neprivalomi.

Paplūdimiai: įėjimas nemokamas.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter