phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Naujienos>

Norintiems pasislėpti nuo pabodusios kasdienybės siūlo rinktis atostogas Tasos saloje!

Kol vieni keliautojai renkasi jau turistų patikrintas ir pamėgtas kryptis, norėdami išvengti galimų nesklandumų bei būti tikrais, jog pasirinkta šalis atitiks lūkesčius ir atostogomis neteks nusivilti. Kiti ieško dar neatrastų pasaulio kampelių ir nori pamatyti tokias vietas, kur turistai dar nelabai buvo užklydę.

Viena iš lietuvaičių dar neatrastų krypčių - Tasos sala. Nors ši kryptis dar nėra populiari tarp turistų, tačiau abejingų nepaliks. Taso sala tinkama visiems- ieškantiems romantiško poilsio, pasiruošusiems šeimos atostogoms ar norintiems pasislėpti nuo pabodusios kasdienybės.

Tasas, dar kitaip vadinamas Smaragdine sala ir Žaliuoju Egėjo jūros deimantu, yra šiauriausia Graikijos sala. Žavingas savo nuostabiu kalnuotu kraštovaizdžiu, kuris puošiasi ošiančiais pušynais, lepinančiais salos svečius savo kvapais, alyvmedžių giraitėmis bei balto smėlio ar švariais mažose įlankose besislepiančiais paplūdimiais, skalaujamais Egėjo jūros. Grožio ir savitumo šiai salai prideda ir čia esantys kaimeliai, kuriuose, rodos, laikas sustojo prieš daugelį metų, čia svečius pasitinka vietiniai gyventojai, vis dar gyvenantys senuoju graikišku ritmu, niekur neskubėdami ir mėgaudamiesi kiekviena akimirka, o jiems kompaniją palaiko šalia tingiai vaikštinėjančios katės. Turistus čia taip pat vilioja kvapnūs, meduje mirkyti, saldumynai, o tavernos kviečia užeiti kiekvieną ir paragauti tradicinio graikiško „tzadziki“ ar išgerti puodelio graikiškos kavos.

„Golden Beach“, „Paradise“, „Tripiti“, „Psili Ammos“- garsiausi Taso salos paplūdimiai, kuriuose ieškantys aktyvesnės veiklos gali išbandyti vandens sporto pramogas ar tiesiog mėgautis saule ir atsipalaiduoti. Norintys labiau pažinti šią nuostabią salą galės leistis į ekskursiją visureigiais, kuriais pasieks atokesnes, sudėtingiau prieinamas, bet labai gražias salos vietoves bei labiau susipažins su nuostabia Taso gamta. Taip pat patartina aplankyti archeologijos muziejų, Arkangelo Mykolo vienuolyną bei pasivaikščioti Limeno- salos sostinės gatvelėmis, o vakarą praleisti nenutylančiose tavernose.

Visiems, norintiems neišdildomų įspūdžių, karštų atostogų bei pažinti dar neatrastas vietas, kelionių organizatorius ITAKA Lietuva pataria rinktis Smaragdinę Taso salą. Čia ramybę atras kiekvienas.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter