phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Naujienos>

Informacinė kelionė turizmo darbuotojams – Kruizas po Kanarų salas ir Madeirą

2019 m. lapkričio 14-21 dienomis turizmo specialistai iš Lietuvos ir Baltarusijos turėjo galmybę apsilankyti net 5 skirtingas salas: Tenerifę, Madeirą, La Palma, La Gomera ir Gran Kanariją! Informacinės kelionės metu turizmo atstovai galėjo susipažinti su Kanarų salų ir Madeiros regionais bei aplankyti viešbučius kuriuos siūlo kelionių organizatorius ITAKA Lietuva.

Kelionės metu turizmo specialistai turėjo galimybę aplankyti ne tik ITAKA Lietuva selekcijoje esančius viešbučius, tačiau ir regiono lankomus bei kvapą gniaužiančius objektus. Informacinė kelionė prasidėjo Tenerifėje, ten specialistai aplankė ITAKA Lietuva siūlomus viešbučius bei grožėjosi šios salos gamta. Visuomet žydinčioje ir savo gamta stebinčioje Madeiros saloje turizmo atstovai galėjo pamatyti visus įstabiausius šios salos kampelius per vieną dieną. Saloje specialistai aplankė Madeiros botanikos sodą, tuomet važiavo į Vienuolių slėnį kurio lokacija yra įspūdingų kalnų virsūnėse bei galėjo praeiti istorinėmis levadomis ir aplankyti tradicinius šalies gyventojų namelius. La Palmos sala nustebino visus savo aukščiausiomis klanų viršūnėmis kur yra įsikūrusi viena iš 3-ijų pasaulyje dangaus stebėjimo observatorijų. Grand turas La Gomeros saloje nepaliko abėjingų, nes jo metu specialistai savo akimis išvydo gražiausius bei įspūdingiausius salos kampelius. Kelionės metu buvo aplankyta ir Gran Kanarijos sala, ten kelioniu specialistai susipažino su siūloma viešbučių selekcija iš Lenkijos. Visos informacinės kelionės metu turizmo atstovai keliavo kruiziniu laivu - Ocean Majesty. Kiekvieną vakarą kelionių specialistų grupė dalyvavo iškilmingose vakarienėse, bei laiką leido pramoginiuose renginiuose.

Jeigu ir Jūs norite atrasti Kanarų salas bei Madeirą ir susipažinti su jų svetingumu, primename, kad kruizinės kelionės yra vykdomos iki sausio 2 dienos ! Susitikime Kanarų salose 😊

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter