phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Naujienos>

ITAKA Lietuva nuo liepos mėn. atnaujina užsakomuosius skrydžius į Graikijos kurortus

ITAKA Lietuva nuo liepos mėn. atnaujina užsakomuosius skrydžius į Graikijos kurortus

Atsižvelgiant į atsakingų institucijų rekomendacijas ir pokyčius skrydžių planavime Europos Sąjungos ribose, taip pat prioritetą teikiant keliautojų suagumui, nuo š.m. liepos mėnesio planuojama atnaujinti skrydžius Graikijos kurortų kryptimi.

Jau nuo š.m. liepos 7 d. planuojame vykdyti skrydžius dvejomis Graikijos salų kryptimis - į Taso ir Zakinto salas Graikijoje. Ragintume išsiilgusius kelionių ar negalėjusių išvykti dėl karantino pavasario laikotarpiu į planuotas atostogas jau dabar rinktis iš esančių pasiūlymų Graikijoje ir jau šią vasarą mėgautis puikiu oru Taso ir Zakinto salose, kurios su savo jaukia infrastruktūra tiks ramioms šeimų ir porų atostogoms.

Užtikriname, kad kelionių organizatoriui Itaka Lietuva vienas pagrindinių prioritetų yra ir bus keliautojų saugumas. Todėl nuolatos bendraujame su Lietuvos Respublikos atsakingomis institucijomis, partneriais užsienyje, transporto kompanijomis dėl atnaujintų rekomendacijų saugumo klausimais, leidimų gavimais ir pan. Stengsimės informuoti apie pasikeitimus ar papildomą informaciją siekiant užtikrinti saugų ir patikimą keliavimą kaip įmanoma operatyviau.

Dėl kitų krypčių skrydžių atnaujinimo liepos mėnesiui (Madeira-Portugalija ir Tirana-Albanija) informuosime atskirai, kai tik gausime atitinkamų institucijų sprendimus ir rekomendacijas. Prašytume keliautojų, turėjusių keliones liepos mėn. į šias kryptis, sulaukti pranešimo arba nekantraujantiems rekomenduojame pagalvoti apie alternatyvas šią liepą ilsėtis Graikijos kurortuose.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter