phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Naujienos>

Net trys naujos kryptys ITAKA ŽIEMA 2021/2022 sezonui!

Net trys naujos kryptys ITAKA ŽIEMA 2021/2022 sezonui!

Norime nudžiuginti visus, pasiilgusius retai pasirodančios saulės už lango - net 3 naujos kryptys ITAKA ŽIEMA 21/22 sezonui, kurios papildys jau esančias rudens-žiemos sezono keliones į ištisus metus žydinčią Madeirą bei Marsa Alamą, garsėjantį savo nuostabaus grožio povandeniniu pasauliu.

Tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Gran Kanarija - Vilnius

Tai garsiausia Kanarų salų archipelago sala viliojanti auksiniais paplūdimiais ir nesibaigiančiomis šviesaus aukso spalvos smėlio kopomis. Ramų poilsį mėgstantys ilsėsis paplūdimyje, vandens sporto mėgėjai ras neribotų galimybių pasportuoti, besidomintys istorija pamatys daug vertingų paminklų, o vaikai pasilinksmins pramogų parkuose ir viešbučių mini klubuose.

Tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Fuerteventūra – Vilnius

Fuerteventūrai – net 22 milijonai metų. Tai seniausia, ilgiausia ir antra pagal dydį Kanarų archipelago sala. Jos kranto linija yra 340 km ilgio, didžiąją jos dalį užima pasakiški paplūdimiai. Smėlis į paplūdimius atpučiamas tiesiai iš Sacharos – nuo čia iki Afrikos tėra 115 kilometrų! Nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, Atlanto vandenynas, kuris, susidūręs su sala, spalvą keičia į žalsvą. Tikra gamtos spalvų paletė ir mąslūs kraštovaizdžiai – tai Fuerteventūros turtai.

Pirmieji Lietuvos istorijoje tiesioginiai transatlantiniai skrydžiai: Vilnius – Dominikos Respublika – Vilnius vykdomi skrydžių bendrovės LOT lėktuvu DREAMLINER.

Dominikos Respublika – antra pagal dydį Karibų jūros šalis, vienoje gražiausių Didžiųjų Antilų salyno salų, 1492 m. Europai buvo atrasta Kristupo Kolumbo. Trumpai tariant – tai Rojus Žemėje. Salos centras kalnuotas ir apaugęs atogrąžų miškais, pakrantėje – smėlėti paplūdimiai, besitęsiantys kilometrus. Saulė ir merengue muzikos ir šokio ritmas, visiška egzotika, atogrąžų dangus mėgstantiems Karibų spontaniškumą ir nepakartojamus romantiškus kraštovaizdžius.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter