phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kitos paslaugos>

Covid-19 keitimo garantija

Covid-19 keitimo garantija

Jeigu prieš išvykstant į kelionę su ITAKA Lietuva gaunamas teigiamas Covid-19 PGR ar antigeno laboratorinio testo atsakymas arba keliaujančiam asmeniui paskiriama privaloma izoliacija, ši garantija suteikia galimybę pakeisti kelionės datą ir/ar kryptį į vėlesnį laiką.

Kaina: 25 EUR/asm.

Sąlygos:

  • Paslauga gali būti užsakoma kelionės rezervavimo metu.
  • Pasinaudoti šia garantija keliautojai galės, jeigu:
    a) Prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą. Tokiu atveju garantija gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
    b) Keliautojas ne daugiau nei prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks Covid-19 PGR ar antigeno laboratorinį testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (aktualus yra testo atlikimo laikas, o ne atsakymo gavimo laikas). Tokiu atveju garantija gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
  • Covid-19 keitimo garantija suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Šią garantiją galima pridėti tik visiems kelionės dalyviams užsakymo atlikimo metu, o ją užsisakius nėra vėliau anuliuojama.
  • Ši garantija netaikoma įsigyjusiems tik skrydžio bilietus užsakomaisiais reisais ir kelionėms, kuriose skrendama reguliariais reisais.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter