phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Papildomos paslaugos>

Multi pakeitimų garantija

Multi pakeitimų garantija

Klientai įsigiję kelionės pasiūlymus su Multi pakeitimų garantija, turės teisę į neribotą rezervacijos pakeitimą likus ne mažiau nei 22 dienoms iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galėsite pakeisti išvykimo datą (keitimas įmanomas tik į to paties sezono pasiūlymus), trukmę (išskyrus keitimą į trumpesnę atostogų trukmę), kryptį, viešbutį, kambario tipą.

Kaina: nemokama (garantija taikoma tik tam tikrų akcijų metu)

Sąlygos:
• Paslauga teikiama nemokamai rezervuojant kelionę tam tikrų akcijų metu.
• Atliekant kelionės keitimą taikomos keitimo dieną galiojančios kainos.
• Atlikus kelionės keitimą išlaikant tą patį keliaujančiųjų skaičių, naujo užsakymo kaina negali būti daugiau negu 10% mažesnė nei pirminiame užsakyme. Jeigu keitimas atliekamas į pasiūlymą kuris yra daugiau negu 10% pigesnis už pirminį užsakymą kaina bus pakoreguota taip, kad kainų skirtumas neviršytų 10% pirminio užsakymo kainos.
• Garantija taikoma tik kelionių paketams, kurie vykdomi kelionių organizatoriaus „ITAKA Lietuva“ užsakomaisiais skrydžiais.
• Ši garantija nėra taikoma skrydžių bilietams, kelionių paketams ar pasiūlymams, organizuojamiems su reguliariųjų ar žemų kaštų skrydžių bendrovėmis, taip pat dinaminiams paketams.

Specialios atšaukimo sąlygos:
• Nutraukiant sutartį iki kelionės pradžios dienos likus daugiau negu 22 dienoms, sutarties nutraukimo mokestis bus tik 10% sutarties vertės net jeigu faktiniai kaštai bus didesni negu 10%. Galioja tik užsakomaisiais skrydžiais vykdomoms kelionėms.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter