phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kitos paslaugos>

Rezervacijos keitimas

Rezervacijos keitimas

Esant poreikiui, bendru kelionės rezervaciją atlikusio asmens ir kelionės organizatoriaus susitarimu galima pakeisti rezervacijos duomenis. Pakeisti galima išvykimo datą (keitimas įmanomas tik į to paties sezono pasiūlymus), trukmę (išskyrus keitimą į trumpesnę atostogų trukmę), kryptį, viešbutį, kambario tipą arba keliaujančius asmenis. Keitimas galimas iki kelionės pradžios likus ne mažiau negu 22 dienos (keliaujančių asmenų keitimas - likus ne mažiau negu 2 dienos) iki kelionės pradžios.

Kaina: 50 EUR/asm.

Sąlygos:

  • Atliekant kelionės keitimą taikomos keitimo dieną galiojančios kainos.
  • Atlikus kelionės keitimą ir išlaikant tą patį keliaujančiųjų skaičių, naujo užsakymo kaina negali būti daugiau negu 10% mažesnė nei pirminiame užsakyme. Jeigu keitimas atliekamas į pasiūlymą kuris yra daugiau negu 10% pigesnis už pirminį užsakymą kaina bus pakoreguota taip, kad kainų skirtumas neviršytų 10% pirminio užsakymo kainos.
  • Ši paslauga nėra taikoma skrydžių bilietams, kelionių paketams ar pasiūlymams, organizuojamiems su reguliariųjų ar žemų kaštų skrydžių bendrovėmis, taip pat dinaminiams paketams.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter