phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Kaimynai iš Kaukazo

Pasiūlymo privalumai

 • 2 kaimyninės šalys Sakartvelas ir Azerbaidžanas – vienas regionas Kaukazas
 • turtinga programa
 • supra Kachetijoje privačiame vynuogyne su ansambliu ir tamada
 • vietinių valgių ir gėrimų degustacija
 • poilsis SPA
 • dalinis maitinimas restoranuose
 • maitinimas įskaičiuotas į kainą

Kaimynai iš Kaukazo Kodas: TBS1AZE

999PLN
Suaugęs: 2 pagal programą Št 01.05 – Tr 12.05.21 (11 nakvynių)
Itaka

Kaimynai iš Kaukazo Kodas: TBS1AZE Džordžija

Sakartvelas / Azerbaidžanas

Tbilisis • Sakartvelo (Gruzijos) karo kelias • Ananuri • Kazbegi • Šv. Trejybės vienuolynas • Mccheta • Jvari vienuolynas • Baku • Suraxani •
Yanardag • Gobustano nacionalinis parkas • Savalan vyninė •
Šekis • Naftalanas • Gendžė • Kachetija • Signachis • David Garedžos vienuolynai

Sakartvelas (Gruzija), vadinama Kaukazo perlu, džiugina nuostabiu vynu, didingomis kalnų viršūnėmis, nepaprasta gamta ir vaizdinga Tbilisio sostine. Kartu su garsiu gruzinų atvirumu tai svajonių kelionė. Paslaptingas ugnies kraštas – Azerbaidžanas taip pat yra įtrauktas į kelionės programą. Gruzijos kaimyninė šalis garsėja šiuolaikiniu Baku, priešistoriniais petroglifais Gobustano nacionaliniame parke ir nuostabiais purvo ugnikalniais. Verta aplankyti Naftalano miestą, žinomą dėl to paties pavadinimo skysčio, turinčio gydomųjų savybių. Nepaprastų įspūdžių suteiks apsilankymas Šekyje su Šeki Khano rūmais ir žavingu senamiesčiu. Programoje – degustacijos, susitikimai su abiejų šalių folkloru ir virtuve, kurie taip pat leis pažinti jas „iš vidaus“. Maršrutas: apie 2400 km.

Pasiūlymo aprašymas


Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Gruziją.

2. DIENA. TBILISIS
Ankstyvą rytą atvykimas į Tbilisį. Pervežimas į viešbutį senamiestyje, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Pusryčiai. Apsilankymas Gruzijos sostinėje Tbilisyje: Rustavelio prospektas, pasivaikščiojimas po senamiestį ir Narikalos tvirtovės apylinkes, Sioni katedra, seniausias Tbilisio vienuolynas – Anchishati. Apsilankymas Sarajishvili brendžio fabrike. Susipažinimas su gėrimo gamybos procesu ir degustacija. Laisvas laikas individualiam pasivaikščiojimui, suvenyrų pirkimui ir nuotraukoms. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė stilingame restorane miesto centre su tradicinių gruziniškų šokių pasirodymu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. DIENA. GRUZIJOS KARO KELIAS – ANANURI – KAZBEGI – ŠV. TREJYBĖS VIENUOLYNAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė GRUZIJOS KARO KELIU. Po grėsmingai skambančiu šių vietovių pavadinimu, suteiktu dėl čia vykusių sunkių kovų XIX amžiaus pradžioje, slypi itin vaizdingas kelias per Didįjį Kaukazą. Važiuodami kariniu keliu, galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais, didingais paminklais, daugybe įtvirtinimų ir sargybos bokštų, kurių dalis išliko iki šių dienų. Apsilankymas vaizdingoje XVI – XVII a. ANANURI tvirtovėje, po kurios sienomis plyti Žinvalio ežeras – dirbtinis rezervuaras, sukurtas naudojant užtvanką. Kelionę į KAZBEGI (dabar Stepantsminda; 1740 m virš jūros lygio). Laisvas laikas. Kelionė į vieną iš gražiausiai išsidėsčiusių Gruzijos vienuolynų – ŠV. TREJYBĖS VIENUOLYNĄ (2200 m virš jūros lygio) Kazbeko kalno papėdėje. Vienuolyno lankymas. Kelionė į apžvalgos aikštelę Dżwris Ugheltechili (2379 m virš jūros lygio). Laisvas laikas suvenyrams ir nuotraukoms. Pervežimas į Gudauri, apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. MCCHETA - JVARI VIENUOLYNAS – KELIONĖ TRAUKINIU Į BAKU
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į senąją, iki V a. m. e buvusią Gruzijos sostinę MCCHETĄ. Apsilankymas legendinėje šventykloje Sweti Cchoweli, Gruzijos valdovų karūnavimo ir amžinojo poilsio vietoje. Kelionė link vaizdingoje vietoje išsidėsčiusio JVARI vienuolyno, ekskursija. Kelionė į Tbilisį, laisvas laikas. Nakvynė traukinyje kelionės į Baku metu.

5. DIENA. BAKU – SURAXANI – YANARDAG
Anksti ryte atvykimas į Azerbaidžano sostinę BAKU, esančią vakarinėje Kaspijos jūros pakrantėje. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Pusryčiai. Apsilankymas seniausioje BAKU dalyje: viduramžių XII a. Iczeri - Szecher tvirtovė, kur tarp siaurų gatvelių labirinto pasislėpę daugybė pirčių, karavanserų, mečečių ir turgus. Čia, ant kalvos, beveik prie jūros, buvo senovės Baku centras, aplink kurį kūrėsi miestas: gražūs namai, mečetės ir vynuogynai. Apsilankymas Širvano šachmatų rūmuose – viename iš Baku simbolių. Pakilimas į unikalų VII/VIII Mergelės bokštą, iš kurio atsiveria nuostabus miesto ir jūros vaizdas. Senamiestis su Širvano rūmais ir Mergelės bokštu buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Laisvas laikas. Kelionė maršrutu tarp naftos telkinių į SURAXANI miestą Baku priemiestyje. Ateszgah – Ugnies garbintojų šventykla, datuojama V – IV a. pr. Kr., tai zoroastristų garbinimo vieta. Apsilankymas čia įsikūrusiame muziejuje. Kelionė į YANARDAG, kas reiškia „degantis kalnas”. Grožėjimasis taip vadinamuoju degančiu kalnu. Azerbaidžane, vadinamame ugnies kraštu, daugelyje vietų dujos, kurios išsiskiria iš po paviršiaus, savaime dega. Yanardag yra garsiausia vieta, kur galite stebėti šį reiškinį. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

6. DIENA. GOBUSTANO (QOBUSTAN) NACIONALINIS PARKAS
Pusryčiai. Kelionė į maždaug 65 km nuo Baku esantį GOBUSTANO NACIONALINĮ PARKĄ, įtrauktą į UNESCO sąrašą. Čia ant uolų išraižyta apie 4000 priešistorinių petroglifų su maždaug 12 000 metų senumo piešiniais. Garsieji paminklai yra sudarytos iš dviejų akmens struktūrų – tai muzikos instrumentai, susidedantys iš daugybės skirtingų akmenų, kurie juos mušant, skleidžia skirtingų tonų garsus. Grožėjimasis garsiaisiais purvo ugnikalniais. Norintys galės išbandyti purvo vonias. Grįžimas į Baku, laisvas laikas. Pasivaikščiojimas Baku promenada - antra ilgiausia pajūrio promenada pasaulyje, įkurta 1909 m. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA. VYNINĖ SAVALAN – ŠEKIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į vyninę, kurioje gaminami gerai žinomo prekės ženklo SAVALAN vynai. Susipažinimas su gamybos procesu, kelių rūšių azerbaidžaniečių alkoholio degustacija. Pervežimas į ŠEKIO miestą, laikomą viena seniausių Kaukazo gyvenviečių. Miestas buvo žinomas nuo senų senovės, nes per jį ėjo šilko kelias. Laisvas laikas. Apsilankymas karavansarajuje (dabartinio motelio atitikmenyje), skirtame važiuojantiems šilko keliu karavanams. Ekskursija po XVIII amžiaus Šeki Khanso rūmus, didžiausią turistų traukos tašką miesto centre. Jų statymui nebuvo naudojamas nė vienas vinis. Šie rūmai gausiai dažytomis sienomis ir vitražais yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8. DIENA. NAFTALANAS – LAISVAS LAIKAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į NAFTALANO miestą. Nakvynė viešbutyje. Diena leidžiama atsipalaiduojant SPA, naudojantį unikalų gydomųjų savybių žibalą, kurio galima rasti tik šiame regione. Šis taip vadinamasis Naftalano žibalas, paprastai žinomas kaip naftalatas, turi sudėtingą cheminę sudėtį, jame mažai sieros, nėra parafino. Naftalanas garsėja priešuždegiminiu, anestetiniu, stimuliuojančiu ir kraujagysles plečiančiu poveikiu. Be to, jis pagreitina žaizdų gijimą ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Aliejinių pirčių lankymas. Vakarienė. Poilsis SPA, nemokamai: baseinai, masažai. Vakarienė, nakvynė.

9. DIENA. GENDŽĖ
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Atvykimas į antrą pagal dydį Azerbaidžano miestą – GENDŽĘ. Pasivaikščiojimas po senamiestį, pagrindinių kultūros paminklų aplankymas: XVII a. Jumos mečetė, XVII–XIX a. Imamzade kompleksas, taip pat neįprastas šiuolaikinis namas iš butelių. Laisvas laikas. Kelionė sienos su Gruzija link. Sienos kirtimas pėsčiomis (privaloma). Transporto priemonės pakeitimas į gruzišką autobusą arba mikroautobusą. Kelionė į Tbilisį, apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė restorane mieste. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

10. DIENA. KACHETIJA – SIGNACHIS – VYNO DEGUSTACIJA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KACHETIJĄ – vyno ir kitų tradicinių skanėstų kraštą, regioną, kuriame gausu viduramžių tvirtovių, jaukių miestelių ir didingų vienuolynų. Kelionė į ŠV. NINO VIENUOLYNĄ BODBĖJE, aplankant kapą Šv. Nino, kuri į Gruziją atvedė krikščionybę. Kelionė į SIGNACHĮ, kur vyksta seniausias vyno festivalis Gruzijoje. Susipažinsite su miestu ir jo didžiąja siena, kurie išliko nuo laikų, kai Signachis buvo neįveikiama tvirtovė. Laisvas laikas. Kelionė į vieną iš regiono vynuogynų. Vyno degustacija, duonos kepimo ir churchele gamybos, taip pat žinomos kaip gruzinų „snickersai“, pristatymas. Tradicinė gruzinų šventė Supra su gyva muzika vynuogyne: vietiniai patiekalai, naminis vynas, čača (40–50% samogonas iš vynuogių) ir tradicinė liaudies muzika. Pervežimas į viešbutį Telavio apylinkėse. Apgyvendinimas, nakvynė.

11. DIENA. DAVID GAREDŽOS VIENUOLYNAI
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Atvykimas į stepę ir apsilankymas DAVID GAREDŽOS VIENUOLYNŲ komplekse Gruzijos ir Azerbaidžano pasienyje. Papildomai (neprivaloma, už papildomą mokestį vietoje): pietūs svanų virtuvės restorane. Apsilankymas netoliese esančioje vyninėje, vyno degustavimas. Kelionė į Tbilisį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė, nakvynė.

12. DIENA.
Pusryčių dėžutės („breakfast box“) atsiėmimas viešbutyje, išsiregistravimas. Naktinis pervežimas į oro uostą Tbilisyje. Skrydis į Lietuvą.

10 nakvynių viešbučiuose ir turistinės klasės svečių namuose; dviviečiai numeriai su vonios kambariais • 1 nakvynė traukinyje • maitinimas: 11 pusryčiai, 1 pietūs, 9 vakarienės • skrydis • kelionė traukiniu maršrutu Tbilisis-Baku, kupė su kušetėmis 4 asmenims • kelionė autobusu arba mikroautobusu • kelionės vadovo paslaugos

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai – apie 180 USD; arbatpinigiai – apie 2 USD/diena.
 2. Vizos (į kelionės kainą neįskaičiuota): LR piliečiams privaloma viza į Azerbidžaną. Išsami informacija skyriuje – Žemėlapis ir informacija apie regioną. Mokestis už turistų vizas ir tarpininkavimą: ~90 – 100 EUR. Turistinę vizą taip pat galima įsigyti savarankiškai tinklapyje https: evisa.gov.az/en.
 3. Asmenims, kurie anksčiau buvo apsistoję Kalnų Karabache, gali kilti problemų dėl vizos gavimo.
 4. Ne vėliau kaip likus 20 dienų iki išvykimo būtina pateikti pardavėjui paso informaciją.
 5. Papildomi mokėjimai: svanų pietūs – apie: 15 USD. Būtina min. 15 asmenų.
 6. Azerbaidžano su Gruzija sienos kirtimas būtinas pėsčiomis (su bagažu).
 7. Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kainą neįskaičiuoti.
 8. Norint įsigyti traukinio bilietus, būtina turėti paso kopiją. Asmenys, besikreipiantys dėl individualių vizų, ne vėliau kaip likus 20 dienų iki išvykimo privalo išsiųsti pirmojo paso puslapio kopiją adresu support@itaka.lt, nurodydami turistinio renginio kodą „TBSAZER“ + IŠVYKIMO DATĄ.
Informacija apie regioną

Džordžija

Prognoza pogody

Orų prognozė – Džordžija

Birželis
0°C 20°C
Liepa
-2°C 22°C
Rugpjūtis
4°C 23°C
Šaltinis: Meteogroup Logo

1. DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Gruziją.
2. DIENA. TBILISIS
Ankstyvą rytą atvykimas į Tbilisį. Pervežimas į viešbutį senamiestyje, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Pusryčiai. Apsilankymas Gruzijos sostinėje Tbilisyje: Rustavelio prospektas, pasivaikščiojimas po senamiestį ir Narikalos tvirtovės apylinkes, Sioni katedra, seniausias Tbilisio vienuolynas – Anchishati. Apsilankymas Sarajishvili brendžio fabrike. Susipažinimas su gėrimo gamybos procesu ir degustacija. Laisvas laikas individualiam pasivaikščiojimui, suvenyrų pirkimui ir nuotraukoms. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė stilingame restorane miesto centre su tradicinių gruziniškų šokių pasirodymu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
3. DIENA. GRUZIJOS KARO KELIAS – ANANURI – KAZBEGI – ŠV. TREJYBĖS VIENUOLYNAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė GRUZIJOS KARO KELIU. Po grėsmingai skambančiu šių vietovių pavadinimu, suteiktu dėl čia vykusių sunkių kovų XIX amžiaus pradžioje, slypi itin vaizdingas kelias per Didįjį Kaukazą. Važiuodami kariniu keliu, galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais, didingais paminklais, daugybe įtvirtinimų ir sargybos bokštų, kurių dalis išliko iki šių dienų. Apsilankymas vaizdingoje XVI – XVII a. ANANURI tvirtovėje, po kurios sienomis plyti Žinvalio ežeras – dirbtinis rezervuaras, sukurtas naudojant užtvanką. Kelionę į KAZBEGI (dabar Stepantsminda; 1740 m virš jūros lygio). Laisvas laikas. Kelionė į vieną iš gražiausiai išsidėsčiusių Gruzijos vienuolynų – ŠV. TREJYBĖS VIENUOLYNĄ (2200 m virš jūros lygio) Kazbeko kalno papėdėje. Vienuolyno lankymas. Kelionė į apžvalgos aikštelę Dżwris Ugheltechili (2379 m virš jūros lygio). Laisvas laikas suvenyrams ir nuotraukoms. Pervežimas į Gudauri, apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė, nakvynė.
4. DIENA. MCCHETA - JVARI VIENUOLYNAS – KELIONĖ TRAUKINIU Į BAKU
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į senąją, iki V a. m. e buvusią Gruzijos sostinę MCCHETĄ. Apsilankymas legendinėje šventykloje Sweti Cchoweli, Gruzijos valdovų karūnavimo ir amžinojo poilsio vietoje. Kelionė link vaizdingoje vietoje išsidėsčiusio JVARI vienuolyno, ekskursija. Kelionė į Tbilisį, laisvas laikas. Nakvynė traukinyje kelionės į Baku metu.
5. DIENA. BAKU – SURAXANI – YANARDAG
Anksti ryte atvykimas į Azerbaidžano sostinę BAKU, esančią vakarinėje Kaspijos jūros pakrantėje. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Pusryčiai. Apsilankymas seniausioje BAKU dalyje: viduramžių XII a. Iczeri - Szecher tvirtovė, kur tarp siaurų gatvelių labirinto pasislėpę daugybė pirčių, karavanserų, mečečių ir turgus. Čia, ant kalvos, beveik prie jūros, buvo senovės Baku centras, aplink kurį kūrėsi miestas: gražūs namai, mečetės ir vynuogynai. Apsilankymas Širvano šachmatų rūmuose – viename iš Baku simbolių. Pakilimas į unikalų VII/VIII Mergelės bokštą, iš kurio atsiveria nuostabus miesto ir jūros vaizdas. Senamiestis su Širvano rūmais ir Mergelės bokštu buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Laisvas laikas. Kelionė maršrutu tarp naftos telkinių į SURAXANI miestą Baku priemiestyje. Ateszgah – Ugnies garbintojų šventykla, datuojama V – IV a. pr. Kr., tai zoroastristų garbinimo vieta. Apsilankymas čia įsikūrusiame muziejuje. Kelionė į YANARDAG, kas reiškia „degantis kalnas”. Grožėjimasis taip vadinamuoju degančiu kalnu. Azerbaidžane, vadinamame ugnies kraštu, daugelyje vietų dujos, kurios išsiskiria iš po paviršiaus, savaime dega. Yanardag yra garsiausia vieta, kur galite stebėti šį reiškinį. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6. DIENA. GOBUSTANO (QOBUSTAN) NACIONALINIS PARKAS
Pusryčiai. Kelionė į maždaug 65 km nuo Baku esantį GOBUSTANO NACIONALINĮ PARKĄ, įtrauktą į UNESCO sąrašą. Čia ant uolų išraižyta apie 4000 priešistorinių petroglifų su maždaug 12 000 metų senumo piešiniais. Garsieji paminklai yra sudarytos iš dviejų akmens struktūrų – tai muzikos instrumentai, susidedantys iš daugybės skirtingų akmenų, kurie juos mušant, skleidžia skirtingų tonų garsus. Grožėjimasis garsiaisiais purvo ugnikalniais. Norintys galės išbandyti purvo vonias. Grįžimas į Baku, laisvas laikas. Pasivaikščiojimas Baku promenada - antra ilgiausia pajūrio promenada pasaulyje, įkurta 1909 m. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
7. DIENA. VYNINĖ SAVALAN – ŠEKIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į vyninę, kurioje gaminami gerai žinomo prekės ženklo SAVALAN vynai. Susipažinimas su gamybos procesu, kelių rūšių azerbaidžaniečių alkoholio degustacija. Pervežimas į ŠEKIO miestą, laikomą viena seniausių Kaukazo gyvenviečių. Miestas buvo žinomas nuo senų senovės, nes per jį ėjo šilko kelias. Laisvas laikas. Apsilankymas karavansarajuje (dabartinio motelio atitikmenyje), skirtame važiuojantiems šilko keliu karavanams. Ekskursija po XVIII amžiaus Šeki Khanso rūmus, didžiausią turistų traukos tašką miesto centre. Jų statymui nebuvo naudojamas nė vienas vinis. Šie rūmai gausiai dažytomis sienomis ir vitražais yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
8. DIENA. NAFTALANAS – LAISVAS LAIKAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į NAFTALANO miestą. Nakvynė viešbutyje. Diena leidžiama atsipalaiduojant SPA, naudojantį unikalų gydomųjų savybių žibalą, kurio galima rasti tik šiame regione. Šis taip vadinamasis Naftalano žibalas, paprastai žinomas kaip naftalatas, turi sudėtingą cheminę sudėtį, jame mažai sieros, nėra parafino. Naftalanas garsėja priešuždegiminiu, anestetiniu, stimuliuojančiu ir kraujagysles plečiančiu poveikiu. Be to, jis pagreitina žaizdų gijimą ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Aliejinių pirčių lankymas. Vakarienė. Poilsis SPA, nemokamai: baseinai, masažai. Vakarienė, nakvynė.
9. DIENA. GENDŽĖ
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Atvykimas į antrą pagal dydį Azerbaidžano miestą – GENDŽĘ. Pasivaikščiojimas po senamiestį, pagrindinių kultūros paminklų aplankymas: XVII a. Jumos mečetė, XVII–XIX a. Imamzade kompleksas, taip pat neįprastas šiuolaikinis namas iš butelių. Laisvas laikas. Kelionė sienos su Gruzija link. Sienos kirtimas pėsčiomis (privaloma). Transporto priemonės pakeitimas į gruzišką autobusą arba mikroautobusą. Kelionė į Tbilisį, apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė restorane mieste. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
10. DIENA. KACHETIJA – SIGNACHIS – VYNO DEGUSTACIJA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KACHETIJĄ – vyno ir kitų tradicinių skanėstų kraštą, regioną, kuriame gausu viduramžių tvirtovių, jaukių miestelių ir didingų vienuolynų. Kelionė į ŠV. NINO VIENUOLYNĄ BODBĖJE, aplankant kapą Šv. Nino, kuri į Gruziją atvedė krikščionybę. Kelionė į SIGNACHĮ, kur vyksta seniausias vyno festivalis Gruzijoje. Susipažinsite su miestu ir jo didžiąja siena, kurie išliko nuo laikų, kai Signachis buvo neįveikiama tvirtovė. Laisvas laikas. Kelionė į vieną iš regiono vynuogynų. Vyno degustacija, duonos kepimo ir churchele gamybos, taip pat žinomos kaip gruzinų „snickersai“, pristatymas. Tradicinė gruzinų šventė Supra su gyva muzika vynuogyne: vietiniai patiekalai, naminis vynas, čača (40–50% samogonas iš vynuogių) ir tradicinė liaudies muzika. Pervežimas į viešbutį Telavio apylinkėse. Apgyvendinimas, nakvynė.
11. DIENA. DAVID GAREDŽOS VIENUOLYNAI
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Atvykimas į stepę ir apsilankymas DAVID GAREDŽOS VIENUOLYNŲ komplekse Gruzijos ir Azerbaidžano pasienyje. Papildomai (neprivaloma, už papildomą mokestį vietoje): pietūs svanų virtuvės restorane. Apsilankymas netoliese esančioje vyninėje, vyno degustavimas. Kelionė į Tbilisį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė, nakvynė.
12. DIENA.
Pusryčių dėžutės („breakfast box“) atsiėmimas viešbutyje, išsiregistravimas. Naktinis pervežimas į oro uostą Tbilisyje. Skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS:
10 nakvynių viešbučiuose ir turistinės klasės svečių namuose; dviviečiai numeriai su vonios kambariais • 1 nakvynė traukinyje • maitinimas: 11 pusryčiai, 1 pietūs, 9 vakarienės • skrydis • kelionė traukiniu maršrutu Tbilisis-Baku, kupė su kušetėmis 4 asmenims • kelionė autobusu arba mikroautobusu • kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS:
 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai – apie 180 USD; arbatpinigiai – apie 2 USD/diena.
 2. Vizos (į kelionės kainą neįskaičiuota): LR piliečiams privaloma viza į Azerbidžaną. Išsami informacija skyriuje – Žemėlapis ir informacija apie regioną. Mokestis už turistų vizas ir tarpininkavimą: ~90 – 100 EUR. Turistinę vizą taip pat galima įsigyti savarankiškai tinklapyje https: evisa.gov.az/en.
 3. Asmenims, kurie anksčiau buvo apsistoję Kalnų Karabache, gali kilti problemų dėl vizos gavimo.
 4. Ne vėliau kaip likus 20 dienų iki išvykimo būtina pateikti pardavėjui paso informaciją.
 5. Papildomi mokėjimai: svanų pietūs – apie: 15 USD. Būtina min. 15 asmenų.
 6. Azerbaidžano su Gruzija sienos kirtimas būtinas pėsčiomis (su bagažu).
 7. Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kainą neįskaičiuoti.
 8. Norint įsigyti traukinio bilietus, būtina turėti paso kopiją. Asmenys, besikreipiantys dėl individualių vizų, ne vėliau kaip likus 20 dienų iki išvykimo privalo išsiųsti pirmojo paso puslapio kopiją adresu support@itaka.lt, nurodydami turistinio renginio kodą „TBSAZER“ + IŠVYKIMO DATĄ.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 999eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 998 eur
Rezervuoti
 • Lato 2021 Lato 2021

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter