phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Drakonas įžengia

Pasiūlymo privalumai

 • Apsilankymas Šaolino vienuolyne
 • Apsilankymas arbatos plantacijoje
 • Wuzhen, vienas gražiausių Kinijos miestelių
 • Kosmopolitinis Šanchajus
 • Kelionės supergreitaisiais traukiniais

Drakonas įžengia Kodas: PEK1SMO

1 579PLN
Suaugęs: 2 pagal programą An 01.09 – Pr 14.09.20 (13 nakvynės)
Itaka

Drakonas įžengia Kodas: PEK1SMO Kinija

Pekinas • Didžioji kinų siena • Sianas • Luojangas • Šaolino vienuolynas • Sudžou • Hangdžou • Wuzhen • Šanchajus • Pekinas
Šalis, tokia didžiulė ir įvairi kaip Kinija, turinti daugiau nei 5000 metų istoriją - tai kiekvieno keliautojo svajonė, kurią verta įgyvendinti kelionėje su ITAKA. Programa apima egzotiškus kraštovaizdžius, susitikimus su tradicijomis, žavinčius originalumu istorijos paminklus, didelius miestus. Maršrute: Pekinas - Kinijos sostinė jau 800 metų, garsioji Kinijos siena – monumentalus statinys, matomas net iš Mėnulio, ir Šanchajus – lyginamas su Paryžiumi, kosmopolitiškiausias ir avangardiškiausias Kinijos miestas. Apsilankymas Sudžou soduose – nuostabus kraštovaizdžio žavesio ir pastatų grožio derinys, būtent čia gimė sodų kūrimo menas. Fantastinė Terakotinė armija iš Siano žavi karių, turėjusių tarnauti imperatoriui jo pomirtiniame gyvenime, atvaizdų tikroviškumu. Puikiai paruoštas neprivalomų papildomų renginių pasiūlymas yra puikus turizmo programos papildymas. Bendras maršruto Kinijoje ilgis: apie 1200 km ir kelionės traukiniais.

Pasiūlymo aprašymas

1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Kiniją.

2 DIENA. PEKINAS
Atvykimas į Pekiną, Kinijos sostinę, šalies kultūrinį, ekonominį ir politinį centrą. Miestas, kurio veidas keičiasi nepaprastai sparčiai, yra žavingas hipermodernumo, stiklinių dangoraižių ir ramių, taikių skersgatvių su nuostabia tradicine architektūra derinys. Apsilankymas Dangaus šventykloje, kuri laikoma ryšiu su dangumi, vienoje labiausiai vertinamų ir atpažįstamų Pekino orientyrų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvalaikis. Vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Apsilankymas Tiananmenio aikštėje, esančioje pačiame Pekino centre. Tiananmenio aikštė yra didžiausia viešoji aikštė pasaulyje, prie jos yra parlamento pastatas ir Mao Dzedongo mauzoliejus. Kelionė į Uždraustąjį miestą ir apsilankymas imperatoriškuosiuose XV a. rūmuose, dviejų paskutinių dinastijų: Mingų i Čingų rezidencijoje. Apsilankymas imperatoriškuosiuose rūmuose prasidės nuo Dangiškojo tyrumo vartų, toliau - rūmų administracinė dalis, kiemai ir paviljonai, skirti tik pačiam imperatoriui, imperatoriškajai šeimai ir aukščiausiems valstybės didžiūnams, privatūs miegamieji ir kiemeliai, kuriuose gyveno daugybė imperatoriškųjų sugulovių. Laisvalaikis Uždraustojo miesto soduose. Pasivaikščiojimas Anglies kalno parke, kuris yra žalumos ir ramybės oazė šurmuliuojančio metropolio centre. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė rikšomis po tradicinį Pekino rajoną, vadinamuosius hutongus. Vaizdingai išsidėstę aplink ežerus, jie yra gausiai turistų ir pačių Pekino gyventojų lankoma vieta. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA. DIDŽIOJI KINŲ SIENA
Pusryčiai. Pervežimas prie DIDŽIOSIOS KINŲ SIENOS – vienos didžiausių turistinių Kinijos atrakcijų. Įspūdingas statinys yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Laisvalaikis pasivaikščiojimui po vieną geriausiai išsilaikiusių sienos ruožų. Vykimas į Mingų dinastijos imperatorių kapus. Apsilankymas Chang Ling kapavietėje. Čia galima apžiūrėti įdomią imperatoriškųjų kostiumų, papuošalų ir kasdienių daiktų parodą. Grįžtant į Pekiną, sustojimas Olimpiniame parke ir galimybė iš išorės pasigrožėti Nacionalinio stadionu, kuris dar vadinamas „Paukščių lizdu”. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): Kung fu šou – nepaprastai įdomus kinų kovos menų šou, budistų vienuolių pasaulis, atvaizduotas puikios muzikos aplinkoje ir spalvingos scenografijos fone. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Lamos šventykloje - vienoje svarbiausių lamaistų šventyklų šioje Kinijos dalyje. Joje yra didžiausia pasaulyje Budos statula, išdrožta iš vieno medžio gabalo. Vykimas į Vasaros rūmus, pastatytus prieštaringai vertinamos imperatorienės Cisi nurodymu. Rūmai su įspūdingais sodais, beveik 3 tūkst. paviljonų ir vaizdingas Kunmingo ežeras, kuriame galima grožėtis marmurine valtimi, yra viena svarbiausių Pekino lankytinų vietų. Pasivaikščiojimas garsiąja Ilgąją galerija, norintiems (už papildomą mokestį vietoje: apie 30 CNY) trumpas kruizas Kunmingo ežeru, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į aplinkines kalvas ir rūmų paviljonus. Grįžimas į Pekiną, vakarienė. Vakare pervežimas į traukinių stotį. Naktinė kelionė į Sianą (miegamosios kupė).

6 DIENA. SIANAS
Vykimas į SIANĄ, kinų civilizacijos lopšį. Kelionė į viešbutį pusryčių. Vykimas į Terakotinės armijos muziejų. Ginkluoti pulkai iš maždaug 8 tūkst. natūralaus dydžio terakotos karių turėjo saugoti priėjimą prie imperatoriaus Čin Ši Huango kapo. UNESCO paveldo sąraše įrašyta armija yra vienas svarbiausių ir įspūdingiausių liudijimų žmonijos istorijoje. Grįžimas į Sianą. Pasivaikščiojimas po musulmonų kvartalą ‑‑ žaviausias miesto kampelis, pilnas parduotuvių ir krautuvėlių. Laisvalaikis pirkiniams ir pietums. Apsilankymas Didžiojoje mečetėje - didžiausioje musulmonų šventykloje Kinijoje. Vakarienė. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): dalyvavimas „Tang Dynasty“ šou, nepaprastai spalvingame Tangų dinastijos laikų, kuriuos kinai laiko geriausiu šalies istorijos periodu, muzikos ir šokių spektaklyje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7 DIENA. LUOJANGAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė greituoju traukiniu į LUOJANGĄ – vieną iš seniausių miesto tipo gyvenamųjų vietovių Kinijoje. Aplankymas: Longmen grotos – įspūdingas budistų šventyklų kompleksas uolų nišose ir urvuose. Tūkstančiai miniatiūrinių ir monumentalių Budos statulų puošia uolą beveik vieno kilometro ilgyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA. ŠAOLINO VIENUOLYNAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas ŠAOLINO VIENUOLYNE – kinų kovos meno lopšyje, įsikūrusiame vieno iš taoistams šventų kalnų, vadinamų Sung Šan, papėdėje. Kiekvienais metais Šaoliną aplanko tūkstančiai kung fu entuziastų, kuriuos sužavėjo Bruce'o Lee legenda, o aplink vienuolyną susirenka daugybė kovos menus studijuojančių grupių. Apsilankymas vienuolyne ir vadinamajame Pagodų miške – vienuolyno vienuolių laidojimo vietoje. Vykimas į Džengdžou. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA. SUDŽOU
Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Sudžou – sodų miestą ir garsųjį šilko gamybos centrą. Ši vieta garsėja vaizdingais kanalais ir pasakų sodais, įrašytais į UNESCO sąrašą, kuriais žavėjosi dar Markas Polas. Apsilankymas Tinklų meistro sode. Apsilankymas šilko fabrike – susipažinimas su šios medžiagos gamybos procesu, galimybė apsipirkti gamyklos parduotuvėje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

10 DIENA. HANGDŽOU
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į HANGDŽOU – miestą, kurį Markas Polas apibūdino kaip patį gražiausią pasaulyje. Aplankymas: Lingyin šventykla, vadinama Sielos vienatvės šventykla, viena garsiausių budistų šventyklų kompleksų Kinijoje. Apsilankymas arbatos plantacijoje netoliese esančioje Longjing vietovėje, kurio pavadinimas reiškia „Drakono šulinį“. Vykimas prie vaizdingo Vakarų ežero. Pasivaikščiojimas po Huagango parką, esantį ant Vakarų ežero kranto. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pasiplaukiojimas valtimis Vakarų ežeru, kuris yra miesto simbolis ir didžiausia jo atrakcija. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

11 DIENA. WUZHEN – ŠANCHAJUS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė ir apsilankymas WUZHEN – vaizdingame miestelyje, įsikūrusiame kaip Venecija ir žavinčiame kanalų labirintu. Apsilankymas miestelyje yra tarsi kelionė laiku - čia tvyro unikali senosios Kinijos atmosfera, šiandien žinoma tik iš senų filmų. Pasivaikščiojimas po miestelį, galimybė pasigrožėti vandenyje atspindinčiais mediniais namukais. Kelionė į SHANCHAJŲ, dangoraižių ir modernios architektūros miestą. Šanchajus yra miestas, kuris dinamiškai vystėsi pastaruosius kelis dešimtmečius, išpildydamas milijonų Kinijos žmonių svajones ir viltis dėl geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Pasivaikščiojimas garsiąja Nankino gatve – pagrindine prekybos gatve, apšviesta tūkstančiu neoninių lempučių, kur veikia daugybė parduotuvių ir restoranų, siūlančių beveik viso pasaulio virtuves. Pasivaikščiojimas Bundo promenada. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Huang Pu upe. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

12 DIENA. ŠANCHAJUS
Pusryčiai. Apsilankymas Nefrito Budos šventykloje, kurioje saugomas nuostabus sakralinio meno lobis – 1,9 metro aukščio Budos statula, inkrustuota brangenybėmis. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis, kurios vilioja nepakartojama atmosfera. Tradicinė senamiesčio architektūra kontrastuoja su kraštovaizdyje dominuojančiais dangoraižiais. Laisvalaikis pirkiniams. Dienos metu pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas į Rytų perlo apžvalgos aikštelę (468 m) – aukščiausias Azijos televizijos bokštas, iškilęs virš Pudongo. Grįžimas į viešbutį.

13 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Pekiną. Pervežimas į „Silk Market“ prekybos centrą, kuriame galima nusipirkti drabužių, suvenyrų, tipiškų vietinių gaminių. Laisvalaikis pirkiniams. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

14 DIENA.
Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

11 nakvynės ***/**** viešbučiuose kelionės metu, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • 1 naktinė kelionė traukiniu • maitinimas: 12 pusryčių, 9 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos

1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai, bagažo servisas, ekskursijų vadovai, priemoka už gultus (keturvietės kupė su oro kondicionavimu) ir supergreitojo traukinio bilietai: apie 360 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./diena. Paso duomenis būtina pateikti rezervacijos metu. Pekine, jeigu lieka laiko, apsilankymas perlų ir arbatos gamyklose, galimybė apsipirkti.
2. Papildomi pasirenkami mokesčiai: Kung Fu šou: apie 35 USD, kelionė rikša: apie 17 USD, Tango dinastijos šou: apie 25 USD; kelionė laivu po Vakarų ežerą: apie 15 USD, kelionė laivu Huangpu upe: apie 35 USD; bokštas „Rytų perlas“: maždaug 35 USD. Visi papildomai pasirenkami renginiai vykdomi susirinkus min. 10 žmonių, į nurodytą įeina įėjimo bilietų, transporto, vietinio gido ir vairuotojo išlaidos. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m. Kelionių naktiniu traukiniu metu lagaminai išsiunčiami atskiru transportu. Pasiėmimui su savimi susipakuokite rankinį bagažą. Į vietoje mokamo mokesčio sumą įskaičiuojamas vienas registruoto bagažo vienetas vienam asmeniui.
3. Bagažas yra tikrinamas, pasitaiko, kad yra konfiskuojami tokie daiktai kaip didesnės nei 100 ml talpos kosmetikos aerozoliai, žiebtuvėliai, kišeniniai peiliukai.
4.  Vizos: reikia turėti galiojančią Kinijos vizą.

Informacija apie regioną

Kinija

Kinija - tai jaudinantis tradicijų ir modernumo derinys. Ši šalis žavi puikiais, į UNESCO sąrašą įrašytais paminklais, ilga, dinastijomis matuojama istorija, pasakiškais kraštovaizdžiais, įdomiais papročiais ir didmiesčių didybe.

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Kiniją.

2 DIENA. PEKINAS
Atvykimas į Pekiną, Kinijos sostinę, šalies kultūrinį, ekonominį ir politinį centrą. Miestas, kurio veidas keičiasi nepaprastai sparčiai, yra žavingas hipermodernumo, stiklinių dangoraižių ir ramių, taikių skersgatvių su nuostabia tradicine architektūra derinys. Apsilankymas Dangaus šventykloje, kuri laikoma ryšiu su dangumi, vienoje labiausiai vertinamų ir atpažįstamų Pekino orientyrų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvalaikis. Vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Apsilankymas Tiananmenio aikštėje, esančioje pačiame Pekino centre. Tiananmenio aikštė yra didžiausia viešoji aikštė pasaulyje, prie jos yra parlamento pastatas ir Mao Dzedongo mauzoliejus. Kelionė į Uždraustąjį miestą ir apsilankymas imperatoriškuosiuose XV a. rūmuose, dviejų paskutinių dinastijų: Mingų i Čingų rezidencijoje. Apsilankymas imperatoriškuosiuose rūmuose prasidės nuo Dangiškojo tyrumo vartų, toliau - rūmų administracinė dalis, kiemai ir paviljonai, skirti tik pačiam imperatoriui, imperatoriškajai šeimai ir aukščiausiems valstybės didžiūnams, privatūs miegamieji ir kiemeliai, kuriuose gyveno daugybė imperatoriškųjų sugulovių. Laisvalaikis Uždraustojo miesto soduose. Pasivaikščiojimas Anglies kalno parke, kuris yra žalumos ir ramybės oazė šurmuliuojančio metropolio centre. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė rikšomis po tradicinį Pekino rajoną, vadinamuosius hutongus. Vaizdingai išsidėstę aplink ežerus, jie yra gausiai turistų ir pačių Pekino gyventojų lankoma vieta. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA. DIDŽIOJI KINŲ SIENA
Pusryčiai. Pervežimas prie DIDŽIOSIOS KINŲ SIENOS – vienos didžiausių turistinių Kinijos atrakcijų. Įspūdingas statinys yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Laisvalaikis pasivaikščiojimui po vieną geriausiai išsilaikiusių sienos ruožų. Vykimas į Mingų dinastijos imperatorių kapus. Apsilankymas Chang Ling kapavietėje. Čia galima apžiūrėti įdomią imperatoriškųjų kostiumų, papuošalų ir kasdienių daiktų parodą. Grįžtant į Pekiną, sustojimas Olimpiniame parke ir galimybė iš išorės pasigrožėti Nacionalinio stadionu, kuris dar vadinamas „Paukščių lizdu”. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): Kung fu šou – nepaprastai įdomus kinų kovos menų šou, budistų vienuolių pasaulis, atvaizduotas puikios muzikos aplinkoje ir spalvingos scenografijos fone. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Lamos šventykloje - vienoje svarbiausių lamaistų šventyklų šioje Kinijos dalyje. Joje yra didžiausia pasaulyje Budos statula, išdrožta iš vieno medžio gabalo. Vykimas į Vasaros rūmus, pastatytus prieštaringai vertinamos imperatorienės Cisi nurodymu. Rūmai su įspūdingais sodais, beveik 3 tūkst. paviljonų ir vaizdingas Kunmingo ežeras, kuriame galima grožėtis marmurine valtimi, yra viena svarbiausių Pekino lankytinų vietų. Pasivaikščiojimas garsiąja Ilgąją galerija, norintiems (už papildomą mokestį vietoje: apie 30 CNY) trumpas kruizas Kunmingo ežeru, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į aplinkines kalvas ir rūmų paviljonus. Grįžimas į Pekiną, vakarienė. Vakare pervežimas į traukinių stotį. Naktinė kelionė į Sianą (miegamosios kupė).

6 DIENA. SIANAS
Vykimas į SIANĄ, kinų civilizacijos lopšį. Kelionė į viešbutį pusryčių. Vykimas į Terakotinės armijos muziejų. Ginkluoti pulkai iš maždaug 8 tūkst. natūralaus dydžio terakotos karių turėjo saugoti priėjimą prie imperatoriaus Čin Ši Huango kapo. UNESCO paveldo sąraše įrašyta armija yra vienas svarbiausių ir įspūdingiausių liudijimų žmonijos istorijoje. Grįžimas į Sianą. Pasivaikščiojimas po musulmonų kvartalą ‑‑ žaviausias miesto kampelis, pilnas parduotuvių ir krautuvėlių. Laisvalaikis pirkiniams ir pietums. Apsilankymas Didžiojoje mečetėje - didžiausioje musulmonų šventykloje Kinijoje. Vakarienė. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): dalyvavimas „Tang Dynasty“ šou, nepaprastai spalvingame Tangų dinastijos laikų, kuriuos kinai laiko geriausiu šalies istorijos periodu, muzikos ir šokių spektaklyje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7 DIENA. LUOJANGAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė greituoju traukiniu į LUOJANGĄ – vieną iš seniausių miesto tipo gyvenamųjų vietovių Kinijoje. Aplankymas: Longmen grotos – įspūdingas budistų šventyklų kompleksas uolų nišose ir urvuose. Tūkstančiai miniatiūrinių ir monumentalių Budos statulų puošia uolą beveik vieno kilometro ilgyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA. ŠAOLINO VIENUOLYNAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas ŠAOLINO VIENUOLYNE – kinų kovos meno lopšyje, įsikūrusiame vieno iš taoistams šventų kalnų, vadinamų Sung Šan, papėdėje. Kiekvienais metais Šaoliną aplanko tūkstančiai kung fu entuziastų, kuriuos sužavėjo Bruce'o Lee legenda, o aplink vienuolyną susirenka daugybė kovos menus studijuojančių grupių. Apsilankymas vienuolyne ir vadinamajame Pagodų miške – vienuolyno vienuolių laidojimo vietoje. Vykimas į Džengdžou. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA. SUDŽOU
Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Sudžou – sodų miestą ir garsųjį šilko gamybos centrą. Ši vieta garsėja vaizdingais kanalais ir pasakų sodais, įrašytais į UNESCO sąrašą, kuriais žavėjosi dar Markas Polas. Apsilankymas Tinklų meistro sode. Apsilankymas šilko fabrike – susipažinimas su šios medžiagos gamybos procesu, galimybė apsipirkti gamyklos parduotuvėje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

10 DIENA. HANGDŽOU
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į HANGDŽOU – miestą, kurį Markas Polas apibūdino kaip patį gražiausią pasaulyje. Aplankymas: Lingyin šventykla, vadinama Sielos vienatvės šventykla, viena garsiausių budistų šventyklų kompleksų Kinijoje. Apsilankymas arbatos plantacijoje netoliese esančioje Longjing vietovėje, kurio pavadinimas reiškia „Drakono šulinį“. Vykimas prie vaizdingo Vakarų ežero. Pasivaikščiojimas po Huagango parką, esantį ant Vakarų ežero kranto. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pasiplaukiojimas valtimis Vakarų ežeru, kuris yra miesto simbolis ir didžiausia jo atrakcija. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

11 DIENA. WUZHEN – ŠANCHAJUS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė ir apsilankymas WUZHEN – vaizdingame miestelyje, įsikūrusiame kaip Venecija ir žavinčiame kanalų labirintu. Apsilankymas miestelyje yra tarsi kelionė laiku - čia tvyro unikali senosios Kinijos atmosfera, šiandien žinoma tik iš senų filmų. Pasivaikščiojimas po miestelį, galimybė pasigrožėti vandenyje atspindinčiais mediniais namukais. Kelionė į SHANCHAJŲ, dangoraižių ir modernios architektūros miestą. Šanchajus yra miestas, kuris dinamiškai vystėsi pastaruosius kelis dešimtmečius, išpildydamas milijonų Kinijos žmonių svajones ir viltis dėl geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Pasivaikščiojimas garsiąja Nankino gatve – pagrindine prekybos gatve, apšviesta tūkstančiu neoninių lempučių, kur veikia daugybė parduotuvių ir restoranų, siūlančių beveik viso pasaulio virtuves. Pasivaikščiojimas Bundo promenada. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Huang Pu upe. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

12 DIENA. ŠANCHAJUS
Pusryčiai. Apsilankymas Nefrito Budos šventykloje, kurioje saugomas nuostabus sakralinio meno lobis – 1,9 metro aukščio Budos statula, inkrustuota brangenybėmis. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis, kurios vilioja nepakartojama atmosfera. Tradicinė senamiesčio architektūra kontrastuoja su kraštovaizdyje dominuojančiais dangoraižiais. Laisvalaikis pirkiniams. Dienos metu pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas į Rytų perlo apžvalgos aikštelę (468 m) – aukščiausias Azijos televizijos bokštas, iškilęs virš Pudongo. Grįžimas į viešbutį.

13 DIENA. PEKINAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Pekiną. Pervežimas į „Silk Market“ prekybos centrą, kuriame galima nusipirkti drabužių, suvenyrų, tipiškų vietinių gaminių. Laisvalaikis pirkiniams. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

14 DIENA.
Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS: 11 nakvynės ***/**** viešbučiuose kelionės metu, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • 1 naktinė kelionė traukiniu • maitinimas: 12 pusryčių, 9 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS: 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai, bagažo servisas, ekskursijų vadovai, priemoka už gultus (keturvietės kupė su oro kondicionavimu) ir supergreitojo traukinio bilietai: apie 360 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./diena. Paso duomenis būtina pateikti rezervacijos metu. Pekine, jeigu lieka laiko, apsilankymas perlų ir arbatos gamyklose, galimybė apsipirkti.
2. Papildomi pasirenkami mokesčiai: Kung Fu šou: apie 35 USD, kelionė rikša: apie 17 USD, Tango dinastijos šou: apie 25 USD; kelionė laivu po Vakarų ežerą: apie 15 USD, kelionė laivu Huangpu upe: apie 35 USD; bokštas „Rytų perlas“: maždaug 35 USD. Visi papildomai pasirenkami renginiai vykdomi susirinkus min. 10 žmonių, į nurodytą įeina įėjimo bilietų, transporto, vietinio gido ir vairuotojo išlaidos. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m. Kelionių naktiniu traukiniu metu lagaminai išsiunčiami atskiru transportu. Pasiėmimui su savimi susipakuokite rankinį bagažą. Į vietoje mokamo mokesčio sumą įskaičiuojamas vienas registruoto bagažo vienetas vienam asmeniui.
3. Bagažas yra tikrinamas, pasitaiko, kad yra konfiskuojami tokie daiktai kaip didesnės nei 100 ml talpos kosmetikos aerozoliai, žiebtuvėliai, kišeniniai peiliukai.
4.  Vizos: reikia turėti galiojančią Kinijos vizą.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 1 579eur Galutinė kaina Kaina detaliau 3 158 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter