phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Paslaptingasis Kipras | Pažintinė kelionė

Pasiūlymo privalumai

  • Įdomiausios Šiaurės Kipro lankytinos vietos
  • Apgyvendinimas viešbučiuose šalia paplūdimio
  • Laisvas laikas poilsiui

Paslaptingasis Kipras | Pažintinė kelionė Kodas: LCA1NCK

Trasa
PLN
Itaka

Paslaptingasis Kipras | Pažintinė kelionė Kodas: LCA1NCK Šiaurės Kipras

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

LARNAKA • KIRENIJA • ŠVENTOJO ILARIONO PILIS • NIKOSIJA • BELLAPAIS VIENUOLYNAS • KIRENIJOS PILIS • FAMAGUSTA • PAFOSAS • KARPAZO PUSIASALIS • BUYUKKONUK • LARNAKA
Unikalus, saulėtas, svetingas - tai tik keletas žodžių, apibūdinančių Kiprą. Būtent čia, netoli Pafoso, iš jūros putų išniro mitinė meilės ir grožio deivė Afroditė. Kipre taip pat yra skanių tradicinių patiekalų, gamtos stebuklų, turtinga istorija ir kultūra, todėl čia kiekvienas ras sau kažką tinkamo. Įdomūs akcentai: unikalios istorinės vietos ir Nikosija - vienintelė pasaulyje sostinė, padalinta dviejų valstybių.

Pasiūlymo aprašymas

1. DIENA.
Atvykimas į Larnaką. Pervežimas į viešbutį Kirenijoje. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Pia Bella 4* .

2. DIENA. ŠVENTOJO ILARIONO PILIS – NIKOSIJA
Pusryčiai viešbutyje. Ryte aplankysite vaizdingą Švento Ilariono pilį, kurios sienos ir bokštai tarsi išaugę iš uolų. Sakoma, kad Voltas Disnėjus šią pilį panaudojo kaip įkvėpimo šaltinį karalienės piliai filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Aukščiausia viršukalnė yra 730 m virš jūros lygio, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.
Kelionė į Nikosiją. Turkai ją vadina Lefkosa, o graikai - Nikosija. Miestas kupinas netikėtumų dėl savo kultūrų ir architektūros mišinio. Selimijos mečetė yra viena svarbiausių turkų pusėje esančių lankytinų vietų, anksčiau vadinta Šventosios Sofijos katedra, kol iki 1571 m. kai osmanai pridėjo pristatė prie šios katedros minaretus. Joje galima pasigrožėti baltai dažytomis vidaus sienomis ir pamatyti gotikinės architektūros pėdsakų, kurių, nepaisant islamo epochos reikalavimų, galima aptikti architektūroje. Katedroje grožėsitės baltai dažytomis gotikinės architektūros sienomis.
Tada leisitės į ekskursiją pėsčiomis per abi abiejose šalies pusesėse, kur pasienio kontrolės punktuose jums reikės paso arba tapatybės kortelės. Intriguojantys kontrastai tarp padalintų miestų atsiskleis įžengus į graikišką salos pusę Kuo skiriasi abi padalintų miestų pusės pastebėsite įžengę į graikiškąją pusę. Po pietų grįžimas į viešbutį Kirenijoje.
Nakvynė viešbutyje Kirenijoje.

3. DIENA. BELLAPAIS VIENUOLYNAS – KIRENIJOS PILIS
Pusryčiai. Po pusryčių kelionė į „Abbey De La Bellepaix“ (Taikos vienuolyną). Šis gražus pavadinimaspuikiai apibūdina abatijos aplinką. Tai vienas geriausių gotikinės architektūros pavyzdžių. Abatiją XII a. pabaigoje pastatė augustinų vienuoliai - mūrininkai iš Jeruzalės.
1953-1956 m čia gyvenęs žymus britų rašytojas Lawrence'as Durrellas būtent šioje vietovėje sėmėsi įkvėpimo savo garsiajai knygai „Karčios citrinos“. Po apsilankymo Bellapais vyksite į Kirenijos senamiestį - Girne. Jo vingiuotose gatvelėse atsiveria unikalus senų akmeninių pastatų ir spalvingos restauruotos architektūros derinys, taip pat įspūdingi apleistos XVI a. Chrysopolitissa bažnyčios griuvėsiai. Apsilankymas Venecijos pilyje, nuo kurios įtvirtinimų viršaus atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Laisvas laikas Kirenijos senamiestyje.
Vakare galite pasirinkti vakarienę su pramogine programa (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienę sudaro 3 turkiški patiekalai ir pagrindinis patiekalas - kebabas, desertas ir vaisiai bei pramogos su didžėjumi ir pilvo šokėjomis.
Nakvynė viešbutyje Kirenijoje.

4. DIENA. FAMAGUSTA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio.
Šios ekskursijos metu galėsite susipažinti su senovės žmonių kasdieniu gyvenimu Šv. Barnabo gimtajame Salamio mieste ir pamatyti daugybę bažnyčios griuvėsių. Famagustos vidinė sienos dalis. Romėnų miestas Salamis su savo mitologija, romėnų teatru, pirtimis ir tualetais bei 2000 metų senumo mozaikomis yra rojus tiems, kurie domisi istorija ir archeologija.
Galite tik įsivaizduoti kas vis dar slypi po smėlio kopomis. Apsilankę Barnabo vienuolyne susipažinsime su graikų ortodoksų bažnyčia ir ankstyvąja krikščioniškąja salos istorija. Aplankysime ikonų ir archeologijos muziejų su gausiais radiniais, taip pat Šv. Barnabo kapą. Vėliau kelionė per moderniąją Famagustos dalį ir išlikusį mūrinį senamiestį. Čia pamatysime 3,5 km ilgio miesto sienas menančias Venecijos laikus, uostą su daugybe bažnyčių griuvėsių ir gotikinio stiliaus Šv. Mikalojaus katedrą (šiandien Lala Mustafos Pašos mečetė). Pasigrožėsime katedros, kuri kadaise buvo mečetė, architektūriniu stiliumi ir sužinosime šiek tiek daugiau apie patį islamą.
Laisvas laikas ir kelionė į „vaiduokliu“ vadinamą Varošos rajoną ir ekskursija po miestą. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Grand Sapphire City Hotel Famagusta (gegužę) arba 3* viešbutyje Mimoza (nuo birželio iki rugsėjo)
Nakvynė viešbutyje Famagustoje.

5. DIENA. Laisvas laikas arba pasirinktinai visos dienos ekskursija po PAFOSĄ.
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.
Neprivaloma visos dienos ekskursija po Pafosą (už papildomą mokestį vietoje).
Ekskursija į Pafosą, paskelbtą 2017 m. Europos kultūros sostine. Jūs nusikelsite į senovės graikų, romėnų civilizacijas bei susipažinsite su graikų mitologija. Pirmoji stotelė - senovinis Kouriono miestas, kuriame aplankysime Eustolio namus, V a. po Kr. mozaikų kolekciją ir II a. teatrą. Kouriona garsėja ne tik savo kasinėjimais, bet ir įspūdinga vieta ant aukštos uolos su vaizdu į jūrą.
Koks būtų Pafosas be jo įžymiosios Afroditės uolos. Afroditė - grožio ir meilės deivė. Pasak mitologijos, deivė išniro iš bangų toje vietoje, kur dabar yra uola, vadinama „Petra Tou Romiou“ (Graikų uola). Trumpas sustojimas nuotraukoms prieš tęsiant kelionę į Pafosą, kur aplankysite Dioniso namus, kurie žymūs dėl unikalių mozaikų. Prieš grįždami turėsite laisvo laiko pasivaikščioti vaizdingame mažame uoste garsėjančiame spalvingais žvejų laiveliais ir tavernomis.
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.

6. DIENA. KARPAZO PUSIASALIS
Pusryčiai viešbutyje.
Vietiniai salos gyventojai visada sako, kad jei Šiaurės Kipre turite nedaug laiko, būtinai aplankykite Karpazo pusiasalį, dar vadinamą Panhandle. Šioje atokioje gražiosios salos dalyje gyvena ožkų ir avių bandos, yra natūralių smėlio paplūdimių, migruojančių paukščių, laukinių gėlių ir laukinių asilų.
Pirmoji stotelė - Bogazo žvejų uostas, kuriame galėsite pasimėgauti trumpa turkiškos kavos ar arbatos pertraukėle. Toliau keliaudami palei Panhandle, sustosime Dipkarpaz kaime, kuriame gyvena Kipro turkai ir graikai. Artėjant prie pusiasalio gale esančio nacionalinio parko, tikėtina, kad mes sutiksime „keturkojus draugus“ - laukinius asilus, todėl nepamirškite pasiimti morkų ir obuolių. Apsilankymas „Apostolos Andreas“ vienuolyne, kur sakoma, kad iš po bažnyčios trykštantis „šventas vanduo“ padaro mus gražiusbei gydo akių ligas. Šios nuostabios ekskursijos akcentas - sustojimas viename iš nuostabių smėlio paplūdimių, kur galėsime maudytis krištolo skaidrumo vandenyje arba degintis tame pačiame paplūdimyje, kuriame vasaros pradžioje jūros vėžliai deda kiaušinius (jei tuo metu bus palankios oro sąlygos).
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.

7. DIENA. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija - BUYUKKONUK TRADICINIS MAIZOS IR SŪRŲ GAMYBA IR DEGUSTACIJA.
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.
Papildoma ekskursija - BUYUKKONUK TRADICINIS MAIZOS IR SŪRŲ GAMYBA IR DEGUSTACIJA (už papildomą mokestį vietoje). Kelionė į Buyukkonuk - tradicinį Kipro kaimą, kurio gyventojai rūpinasi vietos kultūros ir paveldo išsaugojimu. Susipažinsime su šeimininkais Lois ir Ismailu ir dalyvausime tradicinės duonos kepimo ir sūrio degustacijoje. Prieš pietus pasivaikščiosime po vietinę gamtą iki Auxendios bažnyčios griuvėsių. Karpazo pusiasalis tiesiog nusėtas apleistomis bažnyčiomis, daugelis jų seniai apleistos, paverstos fermomis arba tiesiog apleistos ir tapo naujomis mečetėmis. Per pietus mėgausimės tradiciniais vegetariškais kaimo patiekalais, gaminamais iš vietinių produktų, pavyzdžiui, rugiagėlių „pekmez“ arba „zivania“ - vietinio ugninio vandens, gaminamo iš vynuogių odelių (pietūs įskaičiuoti į kainą).
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.

8. DIENA.
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas. Pervežimas į Larnakos oro uostą, skrydis į Vilnių.

Įskaičiuota į kainą:
• Skrydis Vilnius - Larnaka - Vilnius (užsakomieji skrydžiai, rankinis ir registruotas bagažas įskaičiuotas)
• Pervežimas autobusu arba mikroautobusu
• Apgyvendinimas:
3 naktys 4* viešbutyje Pia Bella su pusryčiais (www.piabella.com)
4 naktys 4* Grand Sapphire City Hotel Famagusta su pusryčiais (grandsapphirecity.net) vykstant gegužės mėnesį, o vykstant birželio - rugsėjo mėnesiais - 4 naktys 3* viešbutyje Mimoza (mimozabeachhotel.com)
• Ekskursijų programa
• Vietinių gidų paslaugos
• ITAKA atstovo paslaugos vietoje


PASTABOS:

1. Privalomi mokėjimai vietoje: arbatpinigiai apie 5-10 EUR per dieną.
2. Galima rinktis maitinimo tipą pusryčiai ir vakarienė – 160 EUR asmeniui
3. Neprivalomos ekskursijos:
Vakarienė su pramogine programa (3-ią dieną): 75 EUR asmeniui
Ekskursija po Pafosą (5-ą dieną): 95 EUR asmeniui
Buyukkonuk tradicinės duonos ir sūrio gaminimas su degustacija (7-ą dieną): 70 EUR asmeniui
4. Gali keistis kelionių programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius, taip pat jų kainos
5. Apsilankymas sakraliniuose objektuose reikalauja tinkamos aprangos: pridengti keliai ir pečiai

Informacija apie regioną

Šiaurės Kipras

Žavingas regionas, įsikūręs rytinėje Viduržemio jūros dalyje, galintis pasigirti nuostabiomis pakrantėmis, istoriniu žavesiu ir unikaliu kultūriniu mišiniu, kurį suformavo graikų, romėnų, bizantiečių ir osmanų įtaka. Jo vaizdingi kaimai, senoviniai griuvėsiai ir gyvybingi miestai siūlo modernių patogumų ir tradicinio žavesio derinį, todėl tai yra patraukli vieta tiek poilsiui, tiek tyrinėjimams. Savo turtinga istorija ir šiltu svetingumu Šiaurės Kipras vilioja keliautojus paragauti Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalų, tyrinėti šimtmečių senumo pilis ir pasinerti į išskirtinius nuotykius.

KELIONĖS PROGRAMA:
1. DIENA.
Atvykimas į Larnaką. Pervežimas į viešbutį Kirenijoje. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Pia Bella 4* .
2. DIENA. ŠVENTOJO ILARIONO PILIS – NIKOSIJA
Pusryčiai viešbutyje. Ryte aplankysite vaizdingą Švento Ilariono pilį, kurios sienos ir bokštai tarsi išaugę iš uolų. Sakoma, kad Voltas Disnėjus šią pilį panaudojo kaip įkvėpimo šaltinį karalienės piliai filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Aukščiausia viršukalnė yra 730 m virš jūros lygio, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.
Kelionė į Nikosiją. Turkai ją vadina Lefkosa, o graikai - Nikosija. Miestas kupinas netikėtumų dėl savo kultūrų ir architektūros mišinio. Selimijos mečetė yra viena svarbiausių turkų pusėje esančių lankytinų vietų, anksčiau vadinta Šventosios Sofijos katedra, kol iki 1571 m. kai osmanai pridėjo pristatė prie šios katedros minaretus. Joje galima pasigrožėti baltai dažytomis vidaus sienomis ir pamatyti gotikinės architektūros pėdsakų, kurių, nepaisant islamo epochos reikalavimų, galima aptikti architektūroje. Katedroje grožėsitės baltai dažytomis gotikinės architektūros sienomis.
Tada leisitės į ekskursiją pėsčiomis per abi abiejose šalies pusesėse, kur pasienio kontrolės punktuose jums reikės paso arba tapatybės kortelės. Intriguojantys kontrastai tarp padalintų miestų atsiskleis įžengus į graikišką salos pusę Kuo skiriasi abi padalintų miestų pusės pastebėsite įžengę į graikiškąją pusę. Po pietų grįžimas į viešbutį Kirenijoje.
Nakvynė viešbutyje Kirenijoje.
3. DIENA. BELLAPAIS VIENUOLYNAS – KIRENIJOS PILIS
Pusryčiai. Po pusryčių kelionė į „Abbey De La Bellepaix“ (Taikos vienuolyną). Šis gražus pavadinimaspuikiai apibūdina abatijos aplinką. Tai vienas geriausių gotikinės architektūros pavyzdžių. Abatiją XII a. pabaigoje pastatė augustinų vienuoliai - mūrininkai iš Jeruzalės.
1953-1956 m čia gyvenęs žymus britų rašytojas Lawrence'as Durrellas būtent šioje vietovėje sėmėsi įkvėpimo savo garsiajai knygai „Karčios citrinos“. Po apsilankymo Bellapais vyksite į Kirenijos senamiestį - Girne. Jo vingiuotose gatvelėse atsiveria unikalus senų akmeninių pastatų ir spalvingos restauruotos architektūros derinys, taip pat įspūdingi apleistos XVI a. Chrysopolitissa bažnyčios griuvėsiai. Apsilankymas Venecijos pilyje, nuo kurios įtvirtinimų viršaus atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Laisvas laikas Kirenijos senamiestyje.
Vakare galite pasirinkti vakarienę su pramogine programa (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienę sudaro 3 turkiški patiekalai ir pagrindinis patiekalas - kebabas, desertas ir vaisiai bei pramogos su didžėjumi ir pilvo šokėjomis.
Nakvynė viešbutyje Kirenijoje.
4. DIENA. FAMAGUSTA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio.
Šios ekskursijos metu galėsite susipažinti su senovės žmonių kasdieniu gyvenimu Šv. Barnabo gimtajame Salamio mieste ir pamatyti daugybę bažnyčios griuvėsių. Famagustos vidinė sienos dalis. Romėnų miestas Salamis su savo mitologija, romėnų teatru, pirtimis ir tualetais bei 2000 metų senumo mozaikomis yra rojus tiems, kurie domisi istorija ir archeologija.
Galite tik įsivaizduoti kas vis dar slypi po smėlio kopomis. Apsilankę Barnabo vienuolyne susipažinsime su graikų ortodoksų bažnyčia ir ankstyvąja krikščioniškąja salos istorija. Aplankysime ikonų ir archeologijos muziejų su gausiais radiniais, taip pat Šv. Barnabo kapą. Vėliau kelionė per moderniąją Famagustos dalį ir išlikusį mūrinį senamiestį. Čia pamatysime 3,5 km ilgio miesto sienas menančias Venecijos laikus, uostą su daugybe bažnyčių griuvėsių ir gotikinio stiliaus Šv. Mikalojaus katedrą (šiandien Lala Mustafos Pašos mečetė). Pasigrožėsime katedros, kuri kadaise buvo mečetė, architektūriniu stiliumi ir sužinosime šiek tiek daugiau apie patį islamą.
Laisvas laikas ir kelionė į „vaiduokliu“ vadinamą Varošos rajoną ir ekskursija po miestą. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Grand Sapphire City Hotel Famagusta (gegužę) arba 3* viešbutyje Mimoza (nuo birželio iki rugsėjo)
Nakvynė viešbutyje Famagustoje.
5. DIENA. Laisvas laikas arba pasirinktinai visos dienos ekskursija po PAFOSĄ.
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.
Neprivaloma visos dienos ekskursija po Pafosą (už papildomą mokestį vietoje).
Ekskursija į Pafosą, paskelbtą 2017 m. Europos kultūros sostine. Jūs nusikelsite į senovės graikų, romėnų civilizacijas bei susipažinsite su graikų mitologija. Pirmoji stotelė - senovinis Kouriono miestas, kuriame aplankysime Eustolio namus, V a. po Kr. mozaikų kolekciją ir II a. teatrą. Kouriona garsėja ne tik savo kasinėjimais, bet ir įspūdinga vieta ant aukštos uolos su vaizdu į jūrą.
Koks būtų Pafosas be jo įžymiosios Afroditės uolos. Afroditė - grožio ir meilės deivė. Pasak mitologijos, deivė išniro iš bangų toje vietoje, kur dabar yra uola, vadinama „Petra Tou Romiou“ (Graikų uola). Trumpas sustojimas nuotraukoms prieš tęsiant kelionę į Pafosą, kur aplankysite Dioniso namus, kurie žymūs dėl unikalių mozaikų. Prieš grįždami turėsite laisvo laiko pasivaikščioti vaizdingame mažame uoste garsėjančiame spalvingais žvejų laiveliais ir tavernomis.
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.
6. DIENA. KARPAZO PUSIASALIS
Pusryčiai viešbutyje.
Vietiniai salos gyventojai visada sako, kad jei Šiaurės Kipre turite nedaug laiko, būtinai aplankykite Karpazo pusiasalį, dar vadinamą Panhandle. Šioje atokioje gražiosios salos dalyje gyvena ožkų ir avių bandos, yra natūralių smėlio paplūdimių, migruojančių paukščių, laukinių gėlių ir laukinių asilų.
Pirmoji stotelė - Bogazo žvejų uostas, kuriame galėsite pasimėgauti trumpa turkiškos kavos ar arbatos pertraukėle. Toliau keliaudami palei Panhandle, sustosime Dipkarpaz kaime, kuriame gyvena Kipro turkai ir graikai. Artėjant prie pusiasalio gale esančio nacionalinio parko, tikėtina, kad mes sutiksime „keturkojus draugus“ - laukinius asilus, todėl nepamirškite pasiimti morkų ir obuolių. Apsilankymas „Apostolos Andreas“ vienuolyne, kur sakoma, kad iš po bažnyčios trykštantis „šventas vanduo“ padaro mus gražiusbei gydo akių ligas. Šios nuostabios ekskursijos akcentas - sustojimas viename iš nuostabių smėlio paplūdimių, kur galėsime maudytis krištolo skaidrumo vandenyje arba degintis tame pačiame paplūdimyje, kuriame vasaros pradžioje jūros vėžliai deda kiaušinius (jei tuo metu bus palankios oro sąlygos).
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.
7. DIENA. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija - BUYUKKONUK TRADICINIS MAIZOS IR SŪRŲ GAMYBA IR DEGUSTACIJA.
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.
Papildoma ekskursija - BUYUKKONUK TRADICINIS MAIZOS IR SŪRŲ GAMYBA IR DEGUSTACIJA (už papildomą mokestį vietoje). Kelionė į Buyukkonuk - tradicinį Kipro kaimą, kurio gyventojai rūpinasi vietos kultūros ir paveldo išsaugojimu. Susipažinsime su šeimininkais Lois ir Ismailu ir dalyvausime tradicinės duonos kepimo ir sūrio degustacijoje. Prieš pietus pasivaikščiosime po vietinę gamtą iki Auxendios bažnyčios griuvėsių. Karpazo pusiasalis tiesiog nusėtas apleistomis bažnyčiomis, daugelis jų seniai apleistos, paverstos fermomis arba tiesiog apleistos ir tapo naujomis mečetėmis. Per pietus mėgausimės tradiciniais vegetariškais kaimo patiekalais, gaminamais iš vietinių produktų, pavyzdžiui, rugiagėlių „pekmez“ arba „zivania“ - vietinio ugninio vandens, gaminamo iš vynuogių odelių (pietūs įskaičiuoti į kainą).
Nakvynė viešbutyje - Famagustoje.
8. DIENA.
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas. Pervežimas į Larnakos oro uostą, skrydis į Vilnių.


PASLAUGOS:

Įskaičiuota į kainą:
• Skrydis Vilnius - Larnaka - Vilnius (užsakomieji skrydžiai, rankinis ir registruotas bagažas įskaičiuotas)
• Pervežimas autobusu arba mikroautobusu
• Apgyvendinimas:
3 naktys 4* viešbutyje Pia Bella su pusryčiais (www.piabella.com)
4 naktys 4* Grand Sapphire City Hotel Famagusta su pusryčiais (grandsapphirecity.net) vykstant gegužės mėnesį, o vykstant birželio - rugsėjo mėnesiais - 4 naktys 3* viešbutyje Mimoza (mimozabeachhotel.com)
• Ekskursijų programa
• Vietinių gidų paslaugos
• ITAKA atstovo paslaugos vietoje

PASTABOS:

1. Privalomi mokėjimai vietoje: arbatpinigiai apie 5-10 EUR per dieną.
2. Galima rinktis maitinimo tipą pusryčiai ir vakarienė – 160 EUR asmeniui
3. Neprivalomos ekskursijos:
Vakarienė su pramogine programa (3-ią dieną): 75 EUR asmeniui
Ekskursija po Pafosą (5-ą dieną): 95 EUR asmeniui
Buyukkonuk tradicinės duonos ir sūrio gaminimas su degustacija (7-ą dieną): 70 EUR asmeniui
4. Gali keistis kelionių programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius, taip pat jų kainos
5. Apsilankymas sakraliniuose objektuose reikalauja tinkamos aprangos: pridengti keliai ir pečiai

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

  • +370 52 00 52 52
  • callcenter.tel_third
  • callcenter.tel_pl
  • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

  1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
  2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter