phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Budos bambukiniai laiveliai

Pasiūlymo privalumai

 • Puikios Tailando istorijos paminklai
 • Džiunglės ir romantiški Ajutajos griuvėsiai
 • Garsiausias Tailande plaukiojantis turgus
 • Egzotiški nacionalinių parkų kraštovaizdžiai
 • Ko Tapu – žinoma kaip „Džeimso Bondo sala”
 • Atsipalaidavimas nuostabiuose Krabio paplūdimiuose

Budos bambukiniai laiveliai Kodas: BKK1BAM

Trasa
1 399PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai Sk 07.03 – Št 20.03.21 (13 nakvynių)
Itaka

Budos bambukiniai laiveliai Kodas: BKK1BAM Tailandas

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Bankokas • Bang Pain • Ajutaja • Kančanaburis • Kvai upė • Elephant Haven dramblių prieglauda • Eravano nacionalinis parkas • Damnen Saduakas • Hua Hinas • Sam Roi Joto kalnų nacionalinis parkas. • Soko Kalvų nacionalinis parkas. • Krabis • Pangnga • Ko Tapu • PHI PHI • Bankokas
Fantastiniai egzotiškų nacionalinių parkų kraštovaizdžiai ir nuostabūs istorijos paminklai, liudijantys Tailando istoriją. Programoje: Bankokas su didingomis šventyklomis, Ajutaja ir garsiausias plaukiojantis Damnen Saduako turgus, pilnas spalvų ir kvapų. Kelionės dalyviai plauks tradiciniu laivu Chao Phraya upe ir Bankoko kanalais. Didelė atrakcija yra pasiplaukiojimas motoriniais laivais ežeru su vaizdingomis uolienomis Soko Kalvų nacionaliniame parke. Kelionė baigiasi atsipalaidavimui nuostabiuose Krabio paplūdimiuose. Maršrutas Tailande: apie 2000 km (su vidiniu skrydžiu).

Pasiūlymo aprašymas

1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Tailandą.


2 DIENA. BANKOKAS Skrydis į BANKOKĄ.

Susitikimas oro uoste su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, nakvynė. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė restorane, esančiame „Baiyoke Sky“ viešbučio, aukščiausio pastato Tailande, 78 aukšte, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Po to pasivaikščiojimas garsiąja Khao San gatve. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


3 DIENA. BANKOKAS

Pusryčiai. Apsilankymas svarbiausiose BANKOKO lankytinose vietose: Smaragdinio Budos šventykloje, kuri yra svarbiausia šventykla Tailande, i Karališkuosiuose rūmuose, istorinėje Tailando karalių buveinėje. Kelionė per karališkąjį Dusito rajoną, kur, be kitų objektų, yra sosto kambarys Ananta Samakhom, karaliaus Rama V ant arklio skulptūra ir Paruskavan rūmai, kuriuose XX amžiaus pradžioje gyveno garsioji princesė Katia. Apsilankymas Gulinčio Budos šventykloje, kurioje yra viena didžiausių Budos statulų (46 metrų). Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė tradiciniu laivu Chaophraya upe ir Bankoko kanalais, kurie buvo pagrindinis miesto susisiekimo maršrutas. Kelionė per kinų rajoną. Apsilankymas Auksinio Budos šventykloje. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į naktinį turgų Asiatique Riverfront. Patiekiama vakarienė, susidedanti iš tradicinių tailandietiškų patiekalų ir transvestitų šou - „Calypso“. Laisvas laikas apsipirkti didžiausiame Bankoko naktiniame turguje, kuriame galima rasti daugybę restoranų, gatvės maisto ir suvenyrų krautuvėlių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


4 DIENA. BANG PAIN – AJUTAJA– KANČANABURIS – KVAI UPĖ

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas karaliaus vasaros rezidencijoje BANG PAIN netoli Bankoko. Vykimas į buvusią Tailando sostinę - AJUTAJĄ. Apsilankymas vaizdinguose rūmų griuvėsiuose ir šventyklose. Miestas klestėjimo periodą išgyveno nuo XIV a. vidurio iki XVIII a., kada jis buvo vienas turtingiausių ir galingiausių Azijos miestų. Čia buvo per 2000 paauksuotų šventyklų, kurių spindesys buvo matomas iš daugelio kilometrų atstumo. Po to kelionė į KANČANABURĮ. Laisvalaikis prie garsiojo tilto per KVAI UPĘ. Apgyvendinimas viešbutyje prie Kvai upės, tropinės augmenijos apsuptyje, nakvynė.


5 DIENA. ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDA – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Apsilankymas ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDOJE Kančanaburyje, kur galima pamatyti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi natūralioje aplinkoje, pamaitinti ir sužinoti daug įdomių faktų apie juos. Norintiems maudynės su drambliais (už papildomą mokestį vietoje). Važiavimas link Eravan nacionalinio parko, sustojimas prie Wampo - medinio viaduko, pastatyto karo metu. Apsilankymas ERAVANO NACIONALIIAME PARKE. Trumpas pasivaikščiojimas iki vaizdingo krioklio ir maudynės krištolo skaidrumo vandenyje. Po trumpo poilsio vykimas į Kančanaburį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


6 DIENA. DAMNEN SADUAKAS – HUA HINAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į DAMNOEN SADUAK, kur yra garsiausias Tailande plaukiojantis turgus. Vietiniai prekeiviai iš valtelių parduoda vaisius, daržoves, kitus maisto produktus ir vietinius rankdarbius. Taip pat galima paragauti tradicinių patiekalų, pagamintų valtyse. Laisvalaikis pirkiniams. Po pietų kelionė į HUA HINĄ - pajūrio miestelį, esantį apie 220 km į pietryčius nuo Tailando sostinės. Apsilankymas karališkuose Khao Wang rūmuose Petchaburi. Rūmai, kuriuos 1859 m. pastatė karalius Mongkutas (Rama IV), yra įsikūrę ant kalvos viršūnės, į kurią pakilti lyniniu funikulieriumi. Apgyvendinimas Hua Hin viešbutyje, nakvynė.


7 DIENA. SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į mažą Bang Pu žvejų kaimelį SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIAME PARKE. Kelionė laivu į ramų paplūdimį ir 20 min. perėjimas į Phrayanakorn urvą, kur yra nuostabi stalagmitų apsupta karaliaus Chulalangkornos pastatyta pavėsinė. Po pietų išvykimas į Čumponą. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.


8 DIENA. SOKO KALVŲ NACIONALINIS PARKAS – KRABIS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į SOKO KALVŲ NACIONALINĮ PARKĄ. Parkas užima apie 740 km² plotą, jame galima pamatyti žmogaus nepaliesto atogrąžų miško liekanas, praeityje dengusius visą Malajų pusiasalį. Miške gyvena daugybė gyvūnų rūšių: drambliai, gibonai, elniai, tapirai, ir daugybė kitų. Centrinėje jo dalyje tyvuliuoja yra Cheow Larn ežeras. Pasiplaukiojimas motorinėmis valtimis vaizdingu ežeru, apsuptu stačių kalkakmenio uolienų, iškilusių iki 500 m virš vandens lygio. Po pietų kelionė į KRABI, vieną iš gražiausių Tailando provincijų. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.


9 DIENA. PANGNGA – KO TAPU.

Pusryčiai. Laisvas laikas: poilsis paplūdimyje arba įspūdingas kruizas į PANGNGOS įlanką ir KO TAPU salą (už papildomą mokestį vietoje). Unikalų įlankos klimatą sukuria vešlūs mangrovių miškai ir daugybė mažų salelių, apaugusių tropine augmenija. Pertrauka mažoje Ko Tapu saloje, vadinamoje „Džeimso Bondo sala“. Sala taip vadinti pradėta po to, kai čia buvo nufilmuota keletas filmo „Žmogus su auksiniu pistoletu“ kadrų. Po to apsilankymas Tham Lod urve. Tai unikali galimybė apžiūrėti neįprastus uolienų darinius ir mangroves, plaukiant tarp jų baidarėmis. Pietūs Koh Panyee saloje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


10 DIENA. POILSIS.

Pusryčiai. Laisvalaikis paplūdimiui. Nakvynė.


11 DIENA. PHI PHI.
 
Pusryčiai. Laisvalaikis: poilsis paplūdimyje arba romantiškas kruizas į garsias PHI PHI salas (už papildomą mokestį vietoje). Tai nedidelis, nepaprastai vaizdingų salelių salynas, daugelį kurių jungia nerijos, sudarančios vieną gražiausių Tailando paplūdimių. Laisvalaikis Phi Phi Don. Galimybė apsipirkti vietiniame turguje arba poilsiui paplūdimyje. Pietūs. Mažoji Phi Phi Leh, kurios stačios uolinės sienos slepia nuostabią lagūną su neįtikėtino turkio žalumo vandeniu, žavi savo unikaliu klimatu ir kraštovaizdžiu. Laisvalaikis paplūdimio malonumams garsiąjame „Maya“ paplūdimyje, kur buvo filmuojama kino juosta „Dangaus paplūdimys“ su Leonardo DiCaprio. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


12 DIENA. BANKOKAS.

Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą. Skrydis į BANKOKĄ. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.


13 DIENA.

Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


14 DIENA.

Atskridimas į Lietuvą.

11 nakvynių *** viešbučiuose kelionės metu; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos.

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietinis skrydis Krabi-Bankokas ir vietiniai gidai: apie 250 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm/d.
 2. Papildomi pasirenkami mokesčiai: vakarienė Bankoke Baiyoke Sky: apie 50 USD, Asiatique ir Calypso: apie 50 USD, Kruizas Bankoko kanalais: apie 20 USD, maudynės upėje su drambliais: apie 40 USD, kruizas į Ko Tapu: apie 60 USD, kruizas į Phi Phi salas: apie 55 USD.
 3. Dėl griežtų Tailando teisinių reikalavimų aplankyti Karališkuosius rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą ir kai kuriuos kitus objektus galima tik su vietiniu gidu.
 4. Sam Roi Joto Kalnų Nacionaliniame Parke būtina avėti uždarus batus.
 5. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.
 6. Apsilankymas kai kuriuose objektuose tik su vietiniu angliakalbiu gidu. Viešbučiuose būtinas užstatas: apie 50 USD/numeris/naktis.
 7. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
Informacija apie regioną

Tailandas

Šypsenų žemė, kaip apie Tailandą sako vietiniai gyventojai, tai vieta, kur praeitis susilieja su dabartimi, o tradicija harmonizuojasi su modernumu. Miestuose seni budistiniai vienuolynai stovi šalia modernių dangoraižių, moderni gyvensena, garsi muzika, šurmulys ir ryškios spalvos susimaišo su tradicinėmis apeigomis, dvasingumu, ramybe ir meditacija. Krabis – tai viena gražiausių Tailando provincijų, esanti Malajų pusiasalio vakarinėje pakrantėje, apie 180 km į rytus nuo Puketo salos ir 800 km į pietus nuo Bankoko. Būtent čia yra iš nuotraukų ir vaizdo įrašų žinomi gražiausi baltieji paplūdimiai, apsupti turkio spalvos vandens - „Railay“, „Ao Nang“ ir „Noppharat Thara“.

KELIONĖS PROGRAMA: 1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Tailandą.

2 DIENA. BANKOKAS Skrydis į BANKOKĄ.

Susitikimas oro uoste su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, nakvynė. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė restorane, esančiame „Baiyoke Sky“ viešbučio, aukščiausio pastato Tailande, 78 aukšte, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Po to pasivaikščiojimas garsiąja Khao San gatve. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 DIENA. BANKOKAS

Pusryčiai. Apsilankymas svarbiausiose BANKOKO lankytinose vietose: Smaragdinio Budos šventykloje, kuri yra svarbiausia šventykla Tailande, i Karališkuosiuose rūmuose, istorinėje Tailando karalių buveinėje. Kelionė per karališkąjį Dusito rajoną, kur, be kitų objektų, yra sosto kambarys Ananta Samakhom, karaliaus Rama V ant arklio skulptūra ir Paruskavan rūmai, kuriuose XX amžiaus pradžioje gyveno garsioji princesė Katia. Apsilankymas Gulinčio Budos šventykloje, kurioje yra viena didžiausių Budos statulų (46 metrų). Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė tradiciniu laivu Chaophraya upe ir Bankoko kanalais, kurie buvo pagrindinis miesto susisiekimo maršrutas. Kelionė per kinų rajoną. Apsilankymas Auksinio Budos šventykloje. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į naktinį turgų Asiatique Riverfront. Patiekiama vakarienė, susidedanti iš tradicinių tailandietiškų patiekalų ir transvestitų šou - „Calypso“. Laisvas laikas apsipirkti didžiausiame Bankoko naktiniame turguje, kuriame galima rasti daugybę restoranų, gatvės maisto ir suvenyrų krautuvėlių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4 DIENA. BANG PAIN – AJUTAJA– KANČANABURIS – KVAI UPĖ

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas karaliaus vasaros rezidencijoje BANG PAIN netoli Bankoko. Vykimas į buvusią Tailando sostinę - AJUTAJĄ. Apsilankymas vaizdinguose rūmų griuvėsiuose ir šventyklose. Miestas klestėjimo periodą išgyveno nuo XIV a. vidurio iki XVIII a., kada jis buvo vienas turtingiausių ir galingiausių Azijos miestų. Čia buvo per 2000 paauksuotų šventyklų, kurių spindesys buvo matomas iš daugelio kilometrų atstumo. Po to kelionė į KANČANABURĮ. Laisvalaikis prie garsiojo tilto per KVAI UPĘ. Apgyvendinimas viešbutyje prie Kvai upės, tropinės augmenijos apsuptyje, nakvynė.

5 DIENA. ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDA – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Apsilankymas ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDOJE Kančanaburyje, kur galima pamatyti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi natūralioje aplinkoje, pamaitinti ir sužinoti daug įdomių faktų apie juos. Norintiems maudynės su drambliais (už papildomą mokestį vietoje). Važiavimas link Eravan nacionalinio parko, sustojimas prie Wampo - medinio viaduko, pastatyto karo metu. Apsilankymas ERAVANO NACIONALIIAME PARKE. Trumpas pasivaikščiojimas iki vaizdingo krioklio ir maudynės krištolo skaidrumo vandenyje. Po trumpo poilsio vykimas į Kančanaburį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

6 DIENA. DAMNEN SADUAKAS – HUA HINAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į DAMNOEN SADUAK, kur yra garsiausias Tailande plaukiojantis turgus. Vietiniai prekeiviai iš valtelių parduoda vaisius, daržoves, kitus maisto produktus ir vietinius rankdarbius. Taip pat galima paragauti tradicinių patiekalų, pagamintų valtyse. Laisvalaikis pirkiniams. Po pietų kelionė į HUA HINĄ - pajūrio miestelį, esantį apie 220 km į pietryčius nuo Tailando sostinės. Apsilankymas karališkuose Khao Wang rūmuose Petchaburi. Rūmai, kuriuos 1859 m. pastatė karalius Mongkutas (Rama IV), yra įsikūrę ant kalvos viršūnės, į kurią pakilti lyniniu funikulieriumi. Apgyvendinimas Hua Hin viešbutyje, nakvynė.

7 DIENA. SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į mažą Bang Pu žvejų kaimelį SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIAME PARKE. Kelionė laivu į ramų paplūdimį ir 20 min. perėjimas į Phrayanakorn urvą, kur yra nuostabi stalagmitų apsupta karaliaus Chulalangkornos pastatyta pavėsinė. Po pietų išvykimas į Čumponą. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

8 DIENA. SOKO KALVŲ NACIONALINIS PARKAS – KRABIS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į SOKO KALVŲ NACIONALINĮ PARKĄ. Parkas užima apie 740 km² plotą, jame galima pamatyti žmogaus nepaliesto atogrąžų miško liekanas, praeityje dengusius visą Malajų pusiasalį. Miške gyvena daugybė gyvūnų rūšių: drambliai, gibonai, elniai, tapirai, ir daugybė kitų. Centrinėje jo dalyje tyvuliuoja yra Cheow Larn ežeras. Pasiplaukiojimas motorinėmis valtimis vaizdingu ežeru, apsuptu stačių kalkakmenio uolienų, iškilusių iki 500 m virš vandens lygio. Po pietų kelionė į KRABI, vieną iš gražiausių Tailando provincijų. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

9 DIENA. PANGNGA – KO TAPU.

Pusryčiai. Laisvas laikas: poilsis paplūdimyje arba įspūdingas kruizas į PANGNGOS įlanką ir KO TAPU salą (už papildomą mokestį vietoje). Unikalų įlankos klimatą sukuria vešlūs mangrovių miškai ir daugybė mažų salelių, apaugusių tropine augmenija. Pertrauka mažoje Ko Tapu saloje, vadinamoje „Džeimso Bondo sala“. Sala taip vadinti pradėta po to, kai čia buvo nufilmuota keletas filmo „Žmogus su auksiniu pistoletu“ kadrų. Po to apsilankymas Tham Lod urve. Tai unikali galimybė apžiūrėti neįprastus uolienų darinius ir mangroves, plaukiant tarp jų baidarėmis. Pietūs Koh Panyee saloje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

10 DIENA. POILSIS.

Pusryčiai. Laisvalaikis paplūdimiui. Nakvynė.

11 DIENA. PHI PHI.
 
Pusryčiai. Laisvalaikis: poilsis paplūdimyje arba romantiškas kruizas į garsias PHI PHI salas (už papildomą mokestį vietoje). Tai nedidelis, nepaprastai vaizdingų salelių salynas, daugelį kurių jungia nerijos, sudarančios vieną gražiausių Tailando paplūdimių. Laisvalaikis Phi Phi Don. Galimybė apsipirkti vietiniame turguje arba poilsiui paplūdimyje. Pietūs. Mažoji Phi Phi Leh, kurios stačios uolinės sienos slepia nuostabią lagūną su neįtikėtino turkio žalumo vandeniu, žavi savo unikaliu klimatu ir kraštovaizdžiu. Laisvalaikis paplūdimio malonumams garsiąjame „Maya“ paplūdimyje, kur buvo filmuojama kino juosta „Dangaus paplūdimys“ su Leonardo DiCaprio. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

12 DIENA. BANKOKAS.

Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą. Skrydis į BANKOKĄ. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

13 DIENA.

Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

14 DIENA.

Atskridimas į Lietuvą.

PASLAUGOS: 11 nakvynių *** viešbučiuose kelionės metu; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos.

PASTABOS:
 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietinis skrydis Krabi-Bankokas ir vietiniai gidai: apie 250 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm/d.
 2. Papildomi pasirenkami mokesčiai: vakarienė Bankoke Baiyoke Sky: apie 50 USD, Asiatique ir Calypso: apie 50 USD, Kruizas Bankoko kanalais: apie 20 USD, maudynės upėje su drambliais: apie 40 USD, kruizas į Ko Tapu: apie 60 USD, kruizas į Phi Phi salas: apie 55 USD.
 3. Dėl griežtų Tailando teisinių reikalavimų aplankyti Karališkuosius rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą ir kai kuriuos kitus objektus galima tik su vietiniu gidu.
 4. Sam Roi Joto Kalnų Nacionaliniame Parke būtina avėti uždarus batus.
 5. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.
 6. Apsilankymas kai kuriuose objektuose tik su vietiniu angliakalbiu gidu. Viešbučiuose būtinas užstatas: apie 50 USD/numeris/naktis.
 7. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 1 399eur Galutinė kaina Kaina detaliau 2 798 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter