phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Orient extra

Pasiūlymo privalumai

 • Itakos Burė
 • Svarbiausios Turkijos vietos vienos kelionės metu
 • Senovės miestų griuvėsiai
 • Stambulas – didžiausias Turkijos miestas
 • Plaukimas laivu Bosforo sąsiauriu
 • „Turkiška naktis” viename iš Kapadokijos urvų
 • Požeminio Kaymaki miesto lankymas
 • Į kainą įskaičiuotas maitinimas du kartus per dieną
 • Wi-Fi prieiga autobuse
 • Keltas per Dardanelų sąsiaurį

Orient extra Kodas: AYT1EXT

Trasa
PLN
Itaka

Orient extra Kodas: AYT1EXT Turkija

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Antalija • Pamukalė • Hierapolis • Efesas • Selčukas • Pergamas • Troja • Stambulas• Ankara • Kapadokija • Konija • Antalija
Orient Extra tai jau žinomos Itakos pažintinės kelionės Rytų Ekspresas išplėtimas. Puiki proga susipažinti su įdomiausiomis Turkijos vietomis. Kiekviena diena atneša naujas, nepamirštamas, rytietiškas patirtis. Iš pradžių - Pamukalė, t.y., medvilnės tvirtovė, įtraukta į UNESCO sąrašą dėl įspūdingų sniego baltumo kalkių terasų. Tada - Efesas, vienas iš didžiausių ir geriausiai išlikusių senovinių miestų. Programoje taip pat numatytas mitinės Trojos lankymas - garsioji antikos laikų karo vieta, aprašyta Homero „Iliados”. Paskui, Stambulas - miestas esantis ant dviejų žemynų ribos, daugybės kultūrų bei religijų katilas. Kelionė baigiasi vaizdingoje Kapadokijoje, garsėjančioje mėnulio kraštovaizdžiais bei uolose išskobtais namais ir šventovėmis. Unikali programa leidžia aplankyti požeminį Kaymakli miestą. Galiausiai, kelios dienos poilsio ir atsipalaidavimo Turkijos Rivjeroje. Visa tai ir dar daugiau - per kruopščiai suplanuotų 12 dienų. Maršrutas Turkijoje: apie 2420 km. 2019 metais kelionė gavo ITAKOS BURĘ už įdomią programą.

Pasiūlymo aprašymas

1. DIENA. ANTALIJA
Tiesioginis skrydis į Antaliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

2. DIENA. PAMUKALĖ – HIERAPOLIS (atstumas - apie 430 km)
Pusryčiai. Kelionė autobusu į Pamukalę, vadinamą medvilnės tvirtove, vieną iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas. Čia yra iki šiol išlikęs teatras. Kelionė autobusu į viešbutį Efeso apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3. DIENA. EFESAS – SELČIUKAS – PERGAMAS (atstumas – apie 180 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas EFESE, viename didžiausių ir geriausiai išsaugotų senovės miestų. Miesto griuvėsių apžiūra: Arkadijaus kelias, Celso biblioteka, teatras, pirtys, daugybė šventyklų bei įžymiausi pastatai ir t. t. Kelionė autobusu į SELČIUKĄ, koplyčios lankymas. Tikima, kad būtent čia paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido Dievo Motina. Kelionė į PERGAMĄ, vieną žymiausių senovės pasaulio miestų, kuris buvo svarbus Viduržemio jūros regiono kultūros, prekybos ir medicinos centras. Apsilankymas įspūdinguose senovinio miesto griuvėsiuose: Akropolio ir Asklepiono. Kelionė autobusu į viešbutį Pergamo apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

4. DIENA. TROJA – STAMBULAS (atstumas – apie 530 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas TROJOJE, legendiniame karaliaus Priamo mieste. Troja yra Homero „Iliados”, kurioje autorius spalvingai aprašė Helenos ir Pario, taip pat graikų ir Trojos didvyrių likimą, veiksmo vieta. Miestas buvo užimtas apgaule – pasinaudojus Trojos arkliu. Garsiųjų senovės miesto griuvėsių, įrašytų į UNESCO paveldo sąrašą, aplankymas. Keltas per Dardanelų sąsiaurį. Kelionė per Trakiją - europinę Turkijos dalį, į Stambulą - vieną iš labiausiai intriguojančių pasaulio metropolijų, miestą, priklausantį dviem žemynams. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

5. DIENA. STAMBULAS
Pusryčiai. Lankymasis STAMBULE: Šv. Sofijos soboras – Šventosios Išminties bažnyčia, garsiausias bizantijos laikų statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūros stebuklų. Apsilankymas senajame hipodrome, nuo kurio tiesiog ranka pasiekiama Mėlynoji mečetė - gražiausia ir geriausiai žinoma Stambule. Mečetė turi 6 minaretus, o jos sienos dekoruotos daugiau nei 20 tūkst. fajansinių žydros spalvos plytelių. Apsilankymas didžiausioje pasaulyje dengtoje prekyvietėje – Didžiajame turguje, kurio plotas užima 45 tūkst. m² ir kurio 4000-iuose parduotuvių galima įsigyti beveik viską. Plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Tai geriausias būdas atsipalaiduoti ir pažinti pakrantę. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, jis ir šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): „Stambulas naktį” – puiki proga pamatyti, kaip miestas gyvena naktį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

6. DIENA. ANKARA (atstumas – apie 440km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Topkapi rūmuose – įspūdingame komplekse, daugiau kaip 380 metų buvusiame sultonų rezidencija ir administraciniu centru. Kelionė autobusu į ANKARĄ – Turkijos sostinę. Anksčiau šis miestas buvo žinomas dėl gyvulininkystės bei kriaušių ir vynuogių sodų, dabar miestas yra svarbus šalies prekybos ir pramonės centras. Miesto istorija ilga ir spalvinga, todėl jame netrūksta lankytinų vietų. Apsilankymas Atatiurko - savo šaliai atsidavusio šiuolaikinės Turkijos valstybės kūrėjo - mauzoliejuje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

7. DIENA. KAPADOKIJA (atstumas – apie 300 km)
Pusryčiai. Kelionė į KAPADOKIJĄ, garsėjančią mėnulio kraštovaizdžiu, požeminiais miestais ir uolose išskobtomis šventovėmis. Sustojimas ant Uchisaro kalno, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į Kapadokiją. Apsilankymas Göreme - muziejuje po atviru dangumi, didžiausiame ir įdomiausiame vulkaniniame tufe iškaltų šventovių komplekse. Bažnyčių interjerai dekoruoti nuostabiomis freskomis, kurių dauguma nutapytos XI a. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Vakare - šaunus pasilinksminimas „Turkiškos nakties”, kuri bus surengta viename iš Kapadokijos urvų, metu. Ši programa siūlo turtingą meninę programą, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Nakvynė.

8. DIENA. KAPADOKIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) skrydis balionu virš Kapadokijos. Gėrėjimasis iš aukšto pasakišku kraštovaizdžiu. Apsilankymas požeminiame Kaymaklio mieste, kuris buvo įkurtas apie IV a. pr.m.e. ir siekia 35 m gylį. Mieste yra arti šimto tunelių, kuriuose galima rasti gyvenamąsias patalpas, virtuves, sandėliukus, bažnyčias, arklides – visa tai iškalta vulkaninės kilmės uolose. Viduje stebina puiki ventiliacija - net pačiame žemiausiame lygyje. Grįžimas į viešbutį. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje):„besisukančių dervišų" ritualinis šokis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

9. DIENA. KONIJA – ANTALIJA (atstumas – apie 540 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į KONIJĄ, vieną iš religingiausių ir konservatyviausių Turkijos regionų. Būtent čia susikūrė „besisukančių dervišų" ordinas. Ordino narių skiriamasis bruožas yra gebėjimas medituoti judesyje. Apsilankymas Mevlianos - ordino įkūrėjo – muziejuje. Muziejuje yra daugiau kaip 30000 rankraščių, atmenančių dar vienuolyno bibliotekos laikus, taip pat kilimų ir patiesalų iš XIII-XVIII a. Pervežimas į ANTALIJĄ. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

10. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui. Galimybė pasinaudoti papildoma ekskursija (už papildomą mokestį vietoje): „Kruizas Manavgat upe”, kurios metu galite pamatyti nuostabius Manavgato krioklius ir apsilankyti vietiniame turguje. Pietūs įskaičiuoti į kainą. Grįžimas į viešutį, vakarienė ir nakvynė.

11. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė po Antaliją. Programoje: Düdeno krioklys, tekantis tiesiai į jūrą, tai tikras pakrantės perlas; apsilankymas odos gaminių parduotuvėje. Kita lankytina vieta - itin vaizdingas senamiestis su siauromis gatvelėmis ir mediniais namais, įsikūrusių greta senovinių miesto sienų. Čia taip pat yra puikūs vartai su būdingomis arkomis, pastatyti II amžiuje imperatoriaus Hadriano garbei, nuėjimas iki marinos ir trumpas kruizas, iš kurio atsiveria nuostabūs miesto vaizdai iš jūros pusės. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

12. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžio laiko), pervežimas į Antalijos oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Prasitęsiantiems kelionę poilsiu viešbutyje: pusryčiai, išsiregistravimas ir pervežimas į užrezervuotą viešbutį.

11 nakvynių *** viešbučiuose esančiuose miestuose arba miestų apylinkėse: 4 Antalijoje, 1 Efese, 1 Pergame, 2 Stambule, 1 Ankaroje, 2 Kapadokijoje; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariu, oro kondicionavimu • maitinimas: 11 pusryčių, 11 vakarienių • skrydis • pervežimai autobusu • lydintis atstovas

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, kruizas Bosforo sąsiauriu, „Turkiška naktis”, keltas per Dardanelų sąsiaurį, audiogidas: apie 205 EUR (vaikams iki 8 metų taikoma 50% nuolaida), arbatpinigiai: apie 18 EUR/asm.
 2. Vizos: Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Turkiją, viza nereikalinga. Įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
 3. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 25 EUR, skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 200 EUR, kruizas Manavgat upe: apie 35 EUR, "besisukančių devišų" ritualinis šokis: apie 19 EUR; būtinas minimalus norinčiųjų skaičius: 5 asmenys", kelionė po Antaliją: apie 13 EUR.
 4. Kurban Bairam šventės metu kai kurie muziejai ir mečetės yra uždaryti turistams.
Informacija apie regioną

Turkija

Įspūdinga šalis, kurioje pilna nuostabių kraštovaizdžių, pasaulinio lygio paminklų, senovinių metropolijų ir biblinių miestų. Nesuskaičiuojamos spalvos, nepamirštami kvapai, apšviesti minaretų bokštai, tūkstančiai smulkmenų, spindinčių ne tik garsiojo Stambulo turgavietėje, atveda turistus į stebuklingą Rytų pasaulį.

KELIONĖS PROGRAMA:
1. DIENA. ANTALIJA
Tiesioginis skrydis į Antaliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
2. DIENA. PAMUKALĖ – HIERAPOLIS (atstumas - apie 430 km)
Pusryčiai. Kelionė autobusu į Pamukalę, vadinamą medvilnės tvirtove, vieną iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas. Čia yra iki šiol išlikęs teatras. Kelionė autobusu į viešbutį Efeso apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
3. DIENA. EFESAS – SELČIUKAS – PERGAMAS (atstumas – apie 180 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas EFESE, viename didžiausių ir geriausiai išsaugotų senovės miestų. Miesto griuvėsių apžiūra: Arkadijaus kelias, Celso biblioteka, teatras, pirtys, daugybė šventyklų bei įžymiausi pastatai ir t. t. Kelionė autobusu į SELČIUKĄ, koplyčios lankymas. Tikima, kad būtent čia paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido Dievo Motina. Kelionė į PERGAMĄ, vieną žymiausių senovės pasaulio miestų, kuris buvo svarbus Viduržemio jūros regiono kultūros, prekybos ir medicinos centras. Apsilankymas įspūdinguose senovinio miesto griuvėsiuose: Akropolio ir Asklepiono. Kelionė autobusu į viešbutį Pergamo apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
4. DIENA. TROJA – STAMBULAS (atstumas – apie 530 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas TROJOJE, legendiniame karaliaus Priamo mieste. Troja yra Homero „Iliados”, kurioje autorius spalvingai aprašė Helenos ir Pario, taip pat graikų ir Trojos didvyrių likimą, veiksmo vieta. Miestas buvo užimtas apgaule – pasinaudojus Trojos arkliu. Garsiųjų senovės miesto griuvėsių, įrašytų į UNESCO paveldo sąrašą, aplankymas. Keltas per Dardanelų sąsiaurį. Kelionė per Trakiją - europinę Turkijos dalį, į Stambulą - vieną iš labiausiai intriguojančių pasaulio metropolijų, miestą, priklausantį dviem žemynams. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
5. DIENA. STAMBULAS
Pusryčiai. Lankymasis STAMBULE: Šv. Sofijos soboras – Šventosios Išminties bažnyčia, garsiausias bizantijos laikų statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūros stebuklų. Apsilankymas senajame hipodrome, nuo kurio tiesiog ranka pasiekiama Mėlynoji mečetė - gražiausia ir geriausiai žinoma Stambule. Mečetė turi 6 minaretus, o jos sienos dekoruotos daugiau nei 20 tūkst. fajansinių žydros spalvos plytelių. Apsilankymas didžiausioje pasaulyje dengtoje prekyvietėje – Didžiajame turguje, kurio plotas užima 45 tūkst. m² ir kurio 4000-iuose parduotuvių galima įsigyti beveik viską. Plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Tai geriausias būdas atsipalaiduoti ir pažinti pakrantę. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, jis ir šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): „Stambulas naktį” – puiki proga pamatyti, kaip miestas gyvena naktį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
6. DIENA. ANKARA (atstumas – apie 440km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Topkapi rūmuose – įspūdingame komplekse, daugiau kaip 380 metų buvusiame sultonų rezidencija ir administraciniu centru. Kelionė autobusu į ANKARĄ – Turkijos sostinę. Anksčiau šis miestas buvo žinomas dėl gyvulininkystės bei kriaušių ir vynuogių sodų, dabar miestas yra svarbus šalies prekybos ir pramonės centras. Miesto istorija ilga ir spalvinga, todėl jame netrūksta lankytinų vietų. Apsilankymas Atatiurko - savo šaliai atsidavusio šiuolaikinės Turkijos valstybės kūrėjo - mauzoliejuje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
7. DIENA. KAPADOKIJA (atstumas – apie 300 km)
Pusryčiai. Kelionė į KAPADOKIJĄ, garsėjančią mėnulio kraštovaizdžiu, požeminiais miestais ir uolose išskobtomis šventovėmis. Sustojimas ant Uchisaro kalno, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į Kapadokiją. Apsilankymas Göreme - muziejuje po atviru dangumi, didžiausiame ir įdomiausiame vulkaniniame tufe iškaltų šventovių komplekse. Bažnyčių interjerai dekoruoti nuostabiomis freskomis, kurių dauguma nutapytos XI a. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Vakare - šaunus pasilinksminimas „Turkiškos nakties”, kuri bus surengta viename iš Kapadokijos urvų, metu. Ši programa siūlo turtingą meninę programą, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Nakvynė.
8. DIENA. KAPADOKIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) skrydis balionu virš Kapadokijos. Gėrėjimasis iš aukšto pasakišku kraštovaizdžiu. Apsilankymas požeminiame Kaymaklio mieste, kuris buvo įkurtas apie IV a. pr.m.e. ir siekia 35 m gylį. Mieste yra arti šimto tunelių, kuriuose galima rasti gyvenamąsias patalpas, virtuves, sandėliukus, bažnyčias, arklides – visa tai iškalta vulkaninės kilmės uolose. Viduje stebina puiki ventiliacija - net pačiame žemiausiame lygyje. Grįžimas į viešbutį. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje):„besisukančių dervišų" ritualinis šokis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
9. DIENA. KONIJA – ANTALIJA (atstumas – apie 540 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į KONIJĄ, vieną iš religingiausių ir konservatyviausių Turkijos regionų. Būtent čia susikūrė „besisukančių dervišų" ordinas. Ordino narių skiriamasis bruožas yra gebėjimas medituoti judesyje. Apsilankymas Mevlianos - ordino įkūrėjo – muziejuje. Muziejuje yra daugiau kaip 30000 rankraščių, atmenančių dar vienuolyno bibliotekos laikus, taip pat kilimų ir patiesalų iš XIII-XVIII a. Pervežimas į ANTALIJĄ. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
10. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui. Galimybė pasinaudoti papildoma ekskursija (už papildomą mokestį vietoje): „Kruizas Manavgat upe”, kurios metu galite pamatyti nuostabius Manavgato krioklius ir apsilankyti vietiniame turguje. Pietūs įskaičiuoti į kainą. Grįžimas į viešutį, vakarienė ir nakvynė.
11. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė po Antaliją. Programoje: Düdeno krioklys, tekantis tiesiai į jūrą, tai tikras pakrantės perlas; apsilankymas odos gaminių parduotuvėje. Kita lankytina vieta - itin vaizdingas senamiestis su siauromis gatvelėmis ir mediniais namais, įsikūrusių greta senovinių miesto sienų. Čia taip pat yra puikūs vartai su būdingomis arkomis, pastatyti II amžiuje imperatoriaus Hadriano garbei, nuėjimas iki marinos ir trumpas kruizas, iš kurio atsiveria nuostabūs miesto vaizdai iš jūros pusės. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
12. DIENA. ANTALIJA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžio laiko), pervežimas į Antalijos oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Prasitęsiantiems kelionę poilsiu viešbutyje: pusryčiai, išsiregistravimas ir pervežimas į užrezervuotą viešbutį.

PASLAUGOS: 11 nakvynių *** viešbučiuose esančiuose miestuose arba miestų apylinkėse: 4 Antalijoje, 1 Efese, 1 Pergame, 2 Stambule, 1 Ankaroje, 2 Kapadokijoje; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariu, oro kondicionavimu • maitinimas: 11 pusryčių, 11 vakarienių • skrydis • pervežimai autobusu • lydintis atstovas

PASTABOS:
 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, kruizas Bosforo sąsiauriu, „Turkiška naktis”, keltas per Dardanelų sąsiaurį, audiogidas: apie 205 EUR (vaikams iki 8 metų taikoma 50% nuolaida), arbatpinigiai: apie 18 EUR/asm.
 2. Vizos: Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Turkiją, viza nereikalinga. Įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
 3. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 25 EUR, skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 200 EUR, kruizas Manavgat upe: apie 35 EUR, "besisukančių devišų" ritualinis šokis: apie 19 EUR; būtinas minimalus norinčiųjų skaičius: 5 asmenys", kelionė po Antaliją: apie 13 EUR.
 4. Kurban Bairam šventės metu kai kurie muziejai ir mečetės yra uždaryti turistams.
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
5,4 / 6
Bendras įvertinimas

Svečiai įvertino:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter