phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Sandy Beach

Pasiūlymo privalumai

 • Puikus pasirinkimas šeimos atostogoms
 • Stilingas ir modernus
 • 2 baseinai, baseinas vaikams, dengtas baseinas
 • Šalia smėlėto paplūdimio
 • ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Sandy Beach Kodas: TIA1SAB

699PLN
Suaugęs: 2 premium all inclusive Kt 06.06 – Kt 13.06.24 (7 nakvynės)
Itaka

Sandy Beach Kodas: TIA1SAB Albanija \ Duresis

Stilingas ir modernus viešbutis kviečia praleisti šeimos atostogas Albanijos pakrantėje. Prie pat smėlėto paplūdimio, netoli parduotuvių ir Golemo centro įsikūręs viešbutis teikia daugybę paslaugų pagal „premium viskas įskaičiuota“ sistemą. Viešbutyje yra 3 baseinai, vienas jų- dengtas, baseinas vaikams ir 2 barai. Patogūs numeriai, įrengti praktiškai, su visais reikalingais patogumais. 2019 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs apie 2 km nuo Golemo centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių – apie 100 m. Atstumas iki Duresio centro- apie 14 km. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 45 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 750 m (autobusai vežą į Duresį).

Golemo paplūdimys, viešas, smėlis, nuolaidus įėjimas į jūrą, maždaug už 25 m nuo viešbučio (perėjus gatvę), nemokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės. Pastatytas 2012 m., atnaujintas 2017 m. Viešbutyje yra 82 numeriai, keli pastatai, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra. Pagrindinis restoranas – „švediškas stalas", albanų ir tarptautinė virtuvės. Restoranas „à la carte“ – albanų, graikų virtuvės ir jūros gėrybės (už papildomą mokestį). Restoranuose yra kėdučių ir meniu vaikams. 2 barai, iš jų vienas prie baseino. Valiutų keitykla. Konferencijų centras, talpinantis iki 100 asmenų. Sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

Superior be balkono dvivietis, apie 19 m², oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arda dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Už papildomą mokestį: mini baras.

Superior: Dvivietis, apie 20 m², oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą, balkonas. Už papildomą mokestį: mini baras.

Deluxe: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos lovos – viengulė arba sofa), apie 26–30 m². Įrengtas kaip superior tipo kambarys. Už papildomą mokestį: mini baras.

Junior suite: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos lovos – viengulė arba sofa), apie 35–42 m². Įrengtas kaip superior tipo kambarys. Už papildomą mokestį: mini baras.

2 baseinai, iš jų vienas skirtas tik suaugusiems, gėlas vanduo: plotas – apie 320 m², gylis – 0,5-1,5 m, plotas- apie 117 m², gylis – 1,4 m, baseinas vaikams, gėlo vandens, apie 10 m², gylis – 0,5 m. Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir čiužiniai. Dengtas gėlo vandens baseinas, plotas – apie 100 m², gylis – 1,4 m. Stalo tenisas, aerobika, vandensvydis, paplūdimio tinklinis, vaikų kambarys ir žaidimų aikštelė. Už papildomą mokestį: sauna, biliardas, dviračių nuomos punktas (apie 2 EUR/val.).

Pusryčiai (7.30–10.00 val.), pietūs (12.00–14.30 val.), popietės arbata (16.30–17.30 val.), vakarienė (19.00–21.30 val.) – „švediškas stalas” pagrindiniame restorane. Nealkoholiniai gėrimai, vietiniai ir importiniai alkoholiniai gėrimai bare vestibiulyje (10.00–22.00 val.). Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

00355/57450114, www.sandybeach-resort.com

 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Albanija — Duresis

Adrijos jūros pakrantėje esantis Duresis – tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Jo ilgą, viduramžius siekiančią istoriją mena daug senovės paminklų, taip pat iš Romos imperijos laikų. Čia verta pamatyti senovinės miesto gynybinės sienos, romėnų forumo ir amfiteatro liekanas, taip pat II a. romėnų termų griuvėsius. Verta apsilankyti ir Archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojama moderni ekspozicija, skirta Antikos istorijai.

VIETA: Viešbutis įsikūręs apie 2 km nuo Golemo centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių – apie 100 m. Atstumas iki Duresio centro- apie 14 km. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 45 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 750 m (autobusai vežą į Duresį).

PAPLŪDIMYS: Golemo paplūdimys, viešas, smėlis, nuolaidus įėjimas į jūrą, maždaug už 25 m nuo viešbučio (perėjus gatvę), nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės. Pastatytas 2012 m., atnaujintas 2017 m. Viešbutyje yra 82 numeriai, keli pastatai, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra. Pagrindinis restoranas – „švediškas stalas", albanų ir tarptautinė virtuvės. Restoranas „à la carte“ – albanų, graikų virtuvės ir jūros gėrybės (už papildomą mokestį). Restoranuose yra kėdučių ir meniu vaikams. 2 barai, iš jų vienas prie baseino. Valiutų keitykla. Konferencijų centras, talpinantis iki 100 asmenų. Sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS: Superior be balkono dvivietis, apie 19 m², oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arda dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Už papildomą mokestį: mini baras.
Superior: Dvivietis, apie 20 m², oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą, balkonas. Už papildomą mokestį: mini baras.
Deluxe: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos lovos – viengulė arba sofa), apie 26–30 m². Įrengtas kaip superior tipo kambarys. Už papildomą mokestį: mini baras.
Junior suite: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos lovos – viengulė arba sofa), apie 35–42 m². Įrengtas kaip superior tipo kambarys. Už papildomą mokestį: mini baras.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai, iš jų vienas skirtas tik suaugusiems, gėlas vanduo: plotas – apie 320 m², gylis – 0,5-1,5 m, plotas- apie 117 m², gylis – 1,4 m, baseinas vaikams, gėlo vandens, apie 10 m², gylis – 0,5 m. Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir čiužiniai. Dengtas gėlo vandens baseinas, plotas – apie 100 m², gylis – 1,4 m. Stalo tenisas, aerobika, vandensvydis, paplūdimio tinklinis, vaikų kambarys ir žaidimų aikštelė. Už papildomą mokestį: sauna, biliardas, dviračių nuomos punktas (apie 2 EUR/val.).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA PREMIUM: Pusryčiai (7.30–10.00 val.), pietūs (12.00–14.30 val.), popietės arbata (16.30–17.30 val.), vakarienė (19.00–21.30 val.) – „švediškas stalas” pagrindiniame restorane. Nealkoholiniai gėrimai, vietiniai ir importiniai alkoholiniai gėrimai bare vestibiulyje (10.00–22.00 val.). Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

KONTAKTAI: 00355/57450114, www.sandybeach-resort.com

NEMOKAMAI:
 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 699eur Kaina Kaina detaliau 1 398 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter