phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis Casa Durres

Pasiūlymo privalumai

 • Tik suaugusiems (18+)
 • Rekomenduojamas poroms
 • Visiškai renovuotas 2018 m.
 • Modernus ir elegantiškas interjeras
 • Skrydis iš Rygos

Viešbutis Casa Durres Kodas: TIA3CAS

399PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota An 02.07 – An 09.07.19 (7 nakvynės)
Itaka

Viešbutis Casa Durres Kodas: TIA3CAS Albanija \ Duresis

Kamerinis ir visiškai renovuotas, kviečia romantiškų atostogų ramioje vietovėje. Skirtas tik suaugusiems svečiams, siūlo šiuolaikiškai įrengtus interjerus ir komfortiškus numerius. Vietoje yra baras, o gurmanų laukia restoranas, siūlantis albaniškos ir tarptautinės virtuvių specialitetus. Smėlėtas paplūdimys su nemokamu aptarnavimu - pasiekiamas ranka. Atsipalaiduoti taip pat galima ir gurkšnojant spalvotus kokteilius prie viešbučio baseino.

Pasiūlymo aprašymas

apie 2 km nuo GOLEMO centro, artimiausi barai ir parduotuvės apie 100 m nuo viešbučio, apie 14 km nuo Diureso; apie 45 km nuo Tiranos oro uosto.

Golem, viešas, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, apie 250 m nuo viešbučio, perėjimas per gatvę, nemokami skėčiai ir gultai.

Trijų žvaigždučių, elegantiškas ir modernus, pastatytas 2000 m., visiškai renovuotas 2018 m., 42 numeriai, 1 pastatas, 4 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas – švediškas stalas, albanų ir tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai, baras prie baseino; valiutų keitykla, terasa su vaizdu į sodą, sodas; nemokamas belaidis internetas; viešbučio teritorijoje yra laiptai ir lygių skirtumai – nerekomenduojamas riboto judumo asmenims; priimamos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard, American Express; viešbutyje priimami tik vyresni kaip 18 svečiai.

Standartinis: 2-is, apie 19 m², modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas; balkonas (kavos staliukas ir kėdutės), vaizdas į sodą arba gatvę;

Superior tipo: 2-is, apie 20 m², elegantiškas ir modernus, įranga kaip standartiniame numeryje; superior numeris už priemoką.

baseinas, gėlo vandens, netaisyklingos formos, apie 100 m², gylis 0,6 -1,7 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai.

pusryčiai (7.30-10.00), pietūs (12.30-14.30) ir vakarienė (19.30-21.30) - švediškas stalas restorane; užkandžiai (16.00-17.30) restorane; nealkoholiniai gėrimai bei vietiniai alkoholiniai gėrimai bare prie baseino (10.00-22.00).

 • paplūdimio paslaugos
 • belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Albanija — Duresis

Adrijos jūros pakrantėje esantis Duresis – tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Jo ilgą, viduramžius siekiančią istoriją mena daug senovės paminklų, taip pat iš Romos imperijos laikų. Čia verta pamatyti senovinės miesto gynybinės sienos, romėnų forumo ir amfiteatro liekanas, taip pat II a. romėnų termų griuvėsius. Verta apsilankyti ir Archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojama moderni ekspozicija, skirta Antikos istorijai.

VIETA: apie 2 km nuo GOLEMO centro, artimiausi barai ir parduotuvės apie 100 m nuo viešbučio, apie 14 km nuo Diureso; apie 45 km nuo Tiranos oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Golem, viešas, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, apie 250 m nuo viešbučio, perėjimas per gatvę, nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Trijų žvaigždučių, elegantiškas ir modernus, pastatytas 2000 m., visiškai renovuotas 2018 m., 42 numeriai, 1 pastatas, 4 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas – švediškas stalas, albanų ir tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai, baras prie baseino; valiutų keitykla, terasa su vaizdu į sodą, sodas; nemokamas belaidis internetas; viešbučio teritorijoje yra laiptai ir lygių skirtumai – nerekomenduojamas riboto judumo asmenims; priimamos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard, American Express; viešbutyje priimami tik vyresni kaip 18 svečiai.

KAMBARYS:
Standartinis: 2-is, apie 19 m², modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas; balkonas (kavos staliukas ir kėdutės), vaizdas į sodą arba gatvę;
Superior tipo: 2-is, apie 20 m², elegantiškas ir modernus, įranga kaip standartiniame numeryje; superior numeris už priemoką.

SPORTAS IR PRAMOGOS: baseinas, gėlo vandens, netaisyklingos formos, apie 100 m², gylis 0,6 -1,7 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: pusryčiai (7.30-10.00), pietūs (12.30-14.30) ir vakarienė (19.30-21.30) - švediškas stalas restorane; užkandžiai (16.00-17.30) restorane; nealkoholiniai gėrimai bei vietiniai alkoholiniai gėrimai bare prie baseino (10.00-22.00).

NEMOKAMAI:
 • paplūdimio paslaugos
 • belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Beratis — vykstama į vieną gražiausių Albanijos vietovių - į UNESCO sąrašą įtrauktą Beratį, kuris vadinamas „tūkstančio langų miestu“. Apžiūrima pilis ant kalvos, gausiai dekoruota Kavalierių mečetė ir Chanaki Helveti su gražiu portiku. Po to apsilankoma senoviniuose muziejiniuose kvartaluose - Mangalemyje ir Goricoje. Skiriama laisvo laiko pasivaikščiojimui ir pietums kuriame nors vietos restorane. Ekskursija trunka pusę dienos. Kaina - apie 35 Eur, vaikams iki 10 metų - apie 17 Eur (neįskaičiuoti pietūs - apie 10 Eur/asm. ir įėjimo į lankomus objektus bilietai).

Duresis ir brendžio fabrikas — apsilankoma vienoje didžiausių Albanijoje brendžio daryklų „Gjergj Kastrioti Skënderbeu“, nepertraukiamai veikiančioje nuo 1933 m. Apsilankymo metu degustuojamas garsusis Skënderbeu konjakas ir skiriama laiko apsipirkti. Po to apsilankoma viename seniausių Albanijos miestų - Duresyje. Apžiūrima IV-V a. pr. Kr.pastatyta tvirtovė ir Venecijos bokštas. Po to apsilankoma II a. po Kr. statytame romėnų amfiteatre, talpinančiame 20 000 žiūrovų. Ekskursija trunka pusę dienos. Kaina - apie 25 Eur, vaikams iki 10 metų - apie 12 Eur (neįskaičiuoti pietūs - apie 10 Eur/asm., degustavimas ir užkandžiai - apie 5 Eur/asm., ir įėjimo į lankomus objektus bilietai).

Tirana ir Krujė — apsilankoma Krujės vietovėje. Apžiūrima pilis ir senamiestis. Po to vykstama į Albanijos sostinę Tiraną. Apžiūrimas šis triukšmingas, pilnas kontrastų miestas. Išvyka apima Skanderbego aikštę, Ethem Bey mečetę, garsųjį laikrodžių bokštą, Hodžos piramidę ir pagrindinį miesto bulvarą. Skiriama laisvo laiko pasivaikščiojimui po Tiranos centrą. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 35 Eur, vaikams iki 10 metų - apie 17 Eur (neįskaičiuoti įėjimo į lankomus objektus bilietai).

Prizrenas — vykstama į Prizreną - antrą pagal dydį Kosovo miestą. Pasivaikščiojama po miestą palei Bistricos upę. Apžiūrima grįsta aikštė su fontanu ir Senasis akmeninis tiltas. Skiriama laisvo laiko pasivaikščioti po Senąjį turgų ir papietauti kuriame nors vietos restorane, kur galima paragauti „qebaptore“ (ant grotelių kepto valgio), „djathë“ ir „sharrito“ (Šaro sūrio) bei „tullumbę“ (nemielinės sluoksniuotos filo tešlos, išmirkytos sirupe). Apžiūrima VI a. tvirtovė, iš kurios atsiveria vaizdas į visą miestą. Po to apsilankoma Prizreno lygos būstinėje. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 50 Eur, vaikams iki 10 metų - apie 25 Eur (neįskaičiuoti pietūs (apie 10 Eur/asm.) ir įėjimo į lankomus objektus bilietai (apie 5 Eur)).

Makedonija — Ochrido ežeras - vykstama link Ochrido ežero, vadinamo „Žydruoju Balkanų perlu“. Važiuojama vaizdingu maršrutu, po to kertama siena su Makedonija. Aplankomas į UNESCO sąrašą įtraukto Ochrido miesto senamiestis. Pasivaikščiojama po pagrindinę miesto aikštę ir apsilankoma Šv. Jono ir Šv. Sofijos cerkvėse. Skiriama laisvo laiko apsipirkti ir papietauti. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 50 EUR, vaikams iki 12 metų - apie 25 Eur (neįskaičiuota: pietūs - apie 10 Eur/asm.) ir įėjimo į lankomus objektus bilietai); su savimi reikia turėti tapatybės kortelę arba pasą.

Žygis visureigiais — nepaprastas nuotykis stiprių įspūdžių ir gamtos mylėtojams. Pasivažinėjimas visureigiais mažai lankomomis bekelės trasomis po gražiausias Duresio apylinkių vietas. Važiuojama pro vaizdingas jūros pakrantės uolas, sustojama regyklose, važiuojama slėniais per tradicinius albanų kaimelius. Pietūs (pasirinktinai) tradiciniame restorane nacionaliniame parke. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 70 Eur, (neįskaičiuoti pietūs - apie 10 Eur/asm.).

Plaukimas pripučiamaisiais plaustais — plaukiama Vjosės upe. Vykstama į Permečio miestelį, kuriame prasideda kelionė plaustais. Supažindinama su informacija apie profesionalius plaukimo pripučiamaisiais plaustais reikmenis, po to plaukiama Vjosės upe (apie 2 val.). Po kelionės - tradiciniai Permečio regiono pietūs. Kaina - apie 80 Eur, (neįskaičiuoti pietūs - apie 10 Eur/asm.).

Kruizas iš Vliorės — vykstama į Vliorę - „nepriklausomybės miestą“, kuriame prasideda kruizas laivu. Pirmasis programos punktas - Karaburuno įlanka. Trumpam sustojama viename iš paplūdimių. Skiriama laisvo laiko papietauti. Po to apžiūrimi nepaprasti Haxhi Aliu urvai. Įplaukiama į urvų vidų (priklausomai nuo oro sąlygų). Į programą įtraukta ir įdomią istoriją turinti Sazanio sala, kurioje šiuo metu gyvena apie 50 žmonių. Į viešbutį grįžtama vakare. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 50 Eur, (neįskaičiuoti pietūs - apie 10 Eur).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 399eur Galutinė kaina Kaina detaliau 798 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter