phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Messonghi Beach Holiday Resort

Pasiūlymo privalumai

 • Šeimoms su vaikais
 • Baseinai su vandens kalneliais
 • Mini vandens parkas, mini klubas
 • Funkcionalūs numeriai
 • Baras paplūdimyje

Messonghi Beach Holiday Resort Kodas: CFUMESS

PLN
Itaka

Messonghi Beach Holiday Resort Kodas: CFUMESS Graikija \ Korfu

Tipinis atostogų kompleksas, įsikūręs šalia smėlio paplūdimio – puikus pasiūlymas atostogoms su šeima. Idealiai tinkantis šeimoms su vaikais, siūlo daug sporto ir laisvalaikio pramogų bei populiarią all inclusive programą. Jauniausių laukia mini klubas su profesionalių animatorių komanda. Restoranuose yra patiekiami skanūs pasaulio virtuvės patiekalai, vietoje galima rasti daugybę barų, tarp jų barą paplūdimyje. Taip pat svečiai gali naudotis daugiafunkcine sporto aikštele ir teniso kortu.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 400 m nuo MORAITIKA centro su parduotuvėmis, apie 500 m nuo Messonghi, apie 22 km nuo Korfu centro; apie 21 km nuo Korfu oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio (apie 2,4 EUR/Korfu).

Moraitika, viešas, žvyro, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio (apie 200 m nuo registratūros, atstumas priklauso nuo apgyvendinimo vietos), priėjimas per viešbučio sodą, nemokami skėčiai, gultai mokami (apie 3 EUR/vnt.); baras apimtas all inclusive programa.

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės, pastatytas 1980 metais, atnaujintas 2007/2008 ir 2011/2012 ir 2018 metais, 967 kambariai, 8 pastatai ir keliolika bungalow, 3-6 aukštų,  Riverside pastate superior tipo numeriai ir comfort šeimyniniai numeriai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas Nafsika – švediškas stalas, pasaulio virtuvė, yra kėdutės vaikams, baras prie paplūdimio (sezono metu veikia: 10.00-18.00); konferencijų salė 150 asmenų, terasa su vaizdu į platų sodą su krūmais ir gėlėmis; už papildomą mokestį: belaidis internetas vestibiulyje (apie 5 EUR/3 dienos), interneto prieiga (apie 3 EUR/val., apie 15 EUR/7 val.), seifas registratūroje (apie 15 EUR/sav.); galimybė mokėti kortele: Visa, MasterCard.

2 asm. (galima 1 papildoma lova), apie 19 m², kukliai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; yra galimybė gauti plaukų džiovintuvą viešbučio registratūroje, reikalaujamas užstatas), palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas; už papildomą mokestį: belaidis internetas (apie 5 EUR/3 dienas); nemokama lovelė vaikui iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą; balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės); vaizdas į sodą ar baseiną, vaizdas į jūrą už papildomą mokestį. Šeimyninis: 2 asm. (galimos 2 papildomos vietos – dviaukštė lova), įrengtas kaip standartinis numeris; vaizdas į sodą arba baseiną. Šeimyninis superior: 2 asm. (galimos 2 papildomos vietos – dviaukštė lova), įrengtas kaip superior numeris; vaizdas į sodą arba baseiną; šeimyninis superior numeris už papildomą mokestį. Comfort family: 4 asm. (galima 1 papildoma lova – dviaukštė lova), apie 37 m², bungalow, dvi patalpos, įrengtas kaip standartinis numeris; vaizdas į sodą; comfort family numeris už papildomą mokestį. Superior: 2 asm. (galima 1 papildoma lova), apie 19 m², gerai išlaikytas ir gražiai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, šaaldytuvas; už papildomą mokestį: belaidis internetas (apie 5 EUR/ 3 dienos); nemokama lovelė vaikui iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą; balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės); vaizdas į sodą ar baseiną, vaizdas į jūrą ir superior numeris už papildomą mokestį.

3 baseinai: baseinas su 3 vandens kalneliais (kalneliai papildomai mokami: apie 3 EUR/asm./viešnagė, asmenims nuo 1,1 m ūgio), gėlo vandens, apie 250 m², gylis 0,5-1,2 m, baseinas, nereguliarios formos, gėlo vandens, apie 170 m², gylis 0,8-2 m, 2 braidymo baseinai vaikams, gėlo vandens, apie 40 m² ir apie 30 m², gylis 0,6 m ir mini vandens parkas vaikams: baseinas su vandens kalneliais ir grybo formos fontanais, apie 235 m², gylis 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; 3 teniso kortai su įrangos nuoma (apie 6 EUR/val./komplektas), sporto salė, daugiafunkcinė sporto aikštelė: krepšinis, futbolas, kriketas, petankė, paplūdimio tinklinis; žaidimų kambarys ir aikštelė vaikams, mini klubas (4-12 metų), diskoteka, amfiteatras, sportinė-laisvalaikio animacija suaugusiems ir vaikams; už papildomą mokestį: spa centras: sūkurinė vonia, masažas, veido procedūros, manikiūras, pedikiūras, fish spa, kirpėjas; vandens sportas ir nardymo centras (išorinis pasiūlymas).

 Pusryčiai (7.00-9.30), pietūs (12.30-14.30), vakarienė (19.00-21.30) švediškas stalas dviejuose pagrindiniuose restoranuose; užkandžiai bare prie paplūdimio (10.00-11.30, 16.00–18.00); nealkoholiniai gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai baruose (10.00-23.00).

0030/2661089000, www.messonghibeach.gr  

4.8 / 6
90% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Geras maitinimas
Informacija apie regioną

Graikija — Korfu

Žavinti magiškų spalvų ir kvapų įvairove. Kiparisų žaluma persipina su auksiniais javais ir įvairiaspalvėmis apelsinų ir citrinų plantacijomis. Oleandrų ir apelsinų žiedų kvapas, stiprios graikiškos kavos skonis, medžių šakose sėdinčių paukščių giesmės ir akinančiai balto smėlio paplūdimiai tai Korfu – Kerkyra, Makris, Corcyra, Scheria, Drepane... Ideali vieta atostogų poilsiui.

VIETA: Apie 400 m nuo MORAITIKA centro su parduotuvėmis, apie 500 m nuo Messonghi, apie 22 km nuo Korfu centro; apie 21 km nuo Korfu oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio (apie 2,4 EUR/Korfu).

PAPLŪDIMYS: Moraitika, viešas, žvyro, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio (apie 200 m nuo registratūros, atstumas priklauso nuo apgyvendinimo vietos), priėjimas per viešbučio sodą, nemokami skėčiai, gultai mokami (apie 3 EUR/vnt.); baras apimtas all inclusive programa.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės, pastatytas 1980 metais, atnaujintas 2007/2008 ir 2011/2012 ir 2018 metais, 967 kambariai, 8 pastatai ir keliolika bungalow, 3-6 aukštų,  Riverside pastate superior tipo numeriai ir comfort šeimyniniai numeriai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas Nafsika – švediškas stalas, pasaulio virtuvė, yra kėdutės vaikams, baras prie paplūdimio (sezono metu veikia: 10.00-18.00); konferencijų salė 150 asmenų, terasa su vaizdu į platų sodą su krūmais ir gėlėmis; už papildomą mokestį: belaidis internetas vestibiulyje (apie 5 EUR/3 dienos), interneto prieiga (apie 3 EUR/val., apie 15 EUR/7 val.), seifas registratūroje (apie 15 EUR/sav.); galimybė mokėti kortele: Visa, MasterCard.

KAMBARYS: Standartinis: 2 asm. (galima 1 papildoma lova), apie 19 m², kukliai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; yra galimybė gauti plaukų džiovintuvą viešbučio registratūroje, reikalaujamas užstatas), palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas; už papildomą mokestį: belaidis internetas (apie 5 EUR/3 dienas); nemokama lovelė vaikui iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą; balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės); vaizdas į sodą ar baseiną, vaizdas į jūrą už papildomą mokestį. Šeimyninis: 2 asm. (galimos 2 papildomos vietos – dviaukštė lova), įrengtas kaip standartinis numeris; vaizdas į sodą arba baseiną. Šeimyninis superior: 2 asm. (galimos 2 papildomos vietos – dviaukštė lova), įrengtas kaip superior numeris; vaizdas į sodą arba baseiną; šeimyninis superior numeris už papildomą mokestį. Comfort family: 4 asm. (galima 1 papildoma lova – dviaukštė lova), apie 37 m², bungalow, dvi patalpos, įrengtas kaip standartinis numeris; vaizdas į sodą; comfort family numeris už papildomą mokestį. Superior: 2 asm. (galima 1 papildoma lova), apie 19 m², gerai išlaikytas ir gražiai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, šaaldytuvas; už papildomą mokestį: belaidis internetas (apie 5 EUR/ 3 dienos); nemokama lovelė vaikui iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą; balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės); vaizdas į sodą ar baseiną, vaizdas į jūrą ir superior numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 3 baseinai: baseinas su 3 vandens kalneliais (kalneliai papildomai mokami: apie 3 EUR/asm./viešnagė, asmenims nuo 1,1 m ūgio), gėlo vandens, apie 250 m², gylis 0,5-1,2 m, baseinas, nereguliarios formos, gėlo vandens, apie 170 m², gylis 0,8-2 m, 2 braidymo baseinai vaikams, gėlo vandens, apie 40 m² ir apie 30 m², gylis 0,6 m ir mini vandens parkas vaikams: baseinas su vandens kalneliais ir grybo formos fontanais, apie 235 m², gylis 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; 3 teniso kortai su įrangos nuoma (apie 6 EUR/val./komplektas), sporto salė, daugiafunkcinė sporto aikštelė: krepšinis, futbolas, kriketas, petankė, paplūdimio tinklinis; žaidimų kambarys ir aikštelė vaikams, mini klubas (4-12 metų), diskoteka, amfiteatras, sportinė-laisvalaikio animacija suaugusiems ir vaikams; už papildomą mokestį: spa centras: sūkurinė vonia, masažas, veido procedūros, manikiūras, pedikiūras, fish spa, kirpėjas; vandens sportas ir nardymo centras (išorinis pasiūlymas).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.00-9.30), pietūs (12.30-14.30), vakarienė (19.00-21.30) švediškas stalas dviejuose pagrindiniuose restoranuose; užkandžiai bare prie paplūdimio (10.00-11.30, 16.00–18.00); nealkoholiniai gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai baruose (10.00-23.00).

KONTAKTAI: 0030/2661089000, www.messonghibeach.gr  

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
4.8 / 6
Bendras įvertinimas
Atsiliepimų (2957)
90%
įvertino gerai arba labai gerai
90%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Geras maitinimas
6 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
6 / 6
41-50 m., Su draugais spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
3 / 6
31-40 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 3
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 2
 • 4
5 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
5 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
5 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
6 / 6
20-25 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
5 / 6
50+ m., Su šeima spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
5 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
5 / 6
31-40 m., Su šeima spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
6 / 6
26-30 m., Su šeima spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
4 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
6 / 6
31-40 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
6 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
5 / 6
26-30 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
5 / 6
31-40 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
6 / 6
20-25 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
5 / 6
31-40 m., Su draugais spalis 2022
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
6 / 6
41-50 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
5 / 6
41-50 m., Su partneriu (-e) spalis 2022
 • 4
 • 3
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
3 / 6
26-30 m., Su šeima rugsėjis 2022
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
 • 1
 • 1
 • 2
6 / 6
41-50 m., Su partneriu (-e) rugsėjis 2022
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
6 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) rugsėjis 2022
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
6 / 6
50+ m., Su partneriu (-e) rugsėjis 2022
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
4 / 6
31-40 m., Su partneriu (-e) rugsėjis 2022
 • 2
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
Vietinės ekskursijos

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter