phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis Stavroula Palace

Pasiūlymo privalumai

 • Romantiškos atostogos
 • Kisamo centre, netoli dviejų paplūdimių
 • Studija su virtuvėle
 • Pageidaujant – nešiojamasis kompiuteris su belaidžiu internetu
 • Baras prie baseino
 • Itakos burė - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Viešbutis Stavroula Palace Kodas: CHQSTAV

PLN
Itaka

Viešbutis Stavroula Palace Kodas: CHQSTAV Graikija \ Kreta

Kamerinis viešbutis, pavadintas savininkės, kuri asmeniškai rūpinasi gera svečių savijauta, vardu. Tai jauki vieta tikroms graikiškoms atostogoms praleisti. Viešbutis kviečia apsistoti gražiai įrengtose studijose su virtuvėlėmis. Svečių paslaugoms – jaukus baseinas ir baseinėlis vaikams. Viešbutis, įsikūręs netoli dviejų paplūdimių ir Kisamo vietovės centro su barais ir krautuvėlėmis, savo svečiams siūlo į valias pasimėgauti saule, jūra ir tingiu Graikijos miestelio gyvenimo tempu. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BURĖ už aukščiausią paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs maždaug už 200 m nuo Kisamo centro su pėsčiųjų alėja, kurioje gausu barų, smuklių ir parduotuvių. Atstumas iki Chanijos – apie 50 km. Atstumas iki Chanijos oro uosto – apie 70 km. Atstumas iki Herakliono oro uosto – apie 180 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 500 m (į Chaniją).

Mavros Molos paplūdimys, viešas, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 150 m nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami (apie 5 Eur už komplektą). Telonio paplūdimys, viešas, siauras, smėlio ir žvyro, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 50 m nuo viešbučio, be aptarnavimo paplūdimyje.

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Tvarkingas, pastatytas 1999 m., atnaujintas 2011 m. Viešbutyje yra 22 kambariai, 3 pastatai, 2 aukštai, nedidelis vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pusryčiaujama prie baseino, arba, esant blogam orui, vestibiulyje. Yra kėdučių vaikams, baras prie baseino, terasa su vaizdu į jūrą, sodas. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

Studio: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys modernus ir tvarkingas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius (apie 4 EUR per dieną). Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Nešiojamasis kompiuteris su belaidžiu internetu (pagal pageidavimą, paimama registratūroje). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Kavos / arbatos komplektas. Virtuvėlė. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas (stalelis ir kėdutės).

gėlo vandens baseinas, plotas – apie 100 m², gylis – 0,6–3,4 m, atskira dalis vaikams, gylis – 0,5 m, prie baseino – nemokami skėčiai ir gultai. Vaikų žaidimų aikštelė.

0030/2822023620,  

Informacija apie regioną

Graikija — Kreta

Megalonissos, arba Didžioji sala - taip graikai vadina Kretą, didžiausią tarp tūkstančių graikiškų salų ir penktąją didžiausią Viduržemio jūros regione. Didžiausia ji vadinama ne tik tiesiogine prasme. Kretos grožiu žavėjosi dar garsusis graikų poetas – Homeras.

Prognoza pogody

Orų prognozė – Kreta

Vakar
15°C 27°C
Vėjas:
26 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 20:31
Slėgis: 1015 hPa
Krituliai: 0,0 mm
Šiandien
20°C 27°C
Vėjas:
31 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 20:32
Slėgis: 1010 hPa
Krituliai: 0,0 mm
Rytoj
18°C 24°C
Vėjas:
19 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 20:32
Slėgis: 1013 hPa
Krituliai: 0,0 mm
Poryt
17°C 26°C
Vėjas:
13 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 20:33
Slėgis: 1012 hPa
Krituliai: 0,0 mm
09.06.2020
19°C 28°C
Vėjas:
13 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 20:33
Slėgis: 1012 hPa
Krituliai: 0,0 mm
10.06.2020
20°C 29°C
Vėjas:
10 km/h
Saulė teka: 06:03
Saulė leidžiasi: 20:33
Slėgis: 1011 hPa
Krituliai: 0,0 mm
11.06.2020
20°C 28°C
Vėjas:
16 km/h
Saulė teka: 06:03
Saulė leidžiasi: 20:34
Slėgis: 1010 hPa
Krituliai: 0,0 mm

Orų prognozės istorija – Kreta

Kokie bus orai Jūsų kelionės metu? Patikrinkite orų prognozės istoriją.

Šaltinis: Meteogroup Logo

VIETA: Viešbutis įsikūręs maždaug už 200 m nuo Kisamo centro su pėsčiųjų alėja, kurioje gausu barų, smuklių ir parduotuvių. Atstumas iki Chanijos – apie 50 km. Atstumas iki Chanijos oro uosto – apie 70 km. Atstumas iki Herakliono oro uosto – apie 180 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 500 m (į Chaniją).

PAPLŪDIMYS: Mavros Molos paplūdimys, viešas, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 150 m nuo viešbučio, skėčiai ir gultai mokami (apie 5 Eur už komplektą). Telonio paplūdimys, viešas, siauras, smėlio ir žvyro, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 50 m nuo viešbučio, be aptarnavimo paplūdimyje.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Tvarkingas, pastatytas 1999 m., atnaujintas 2011 m. Viešbutyje yra 22 kambariai, 3 pastatai, 2 aukštai, nedidelis vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pusryčiaujama prie baseino, arba, esant blogam orui, vestibiulyje. Yra kėdučių vaikams, baras prie baseino, terasa su vaizdu į jūrą, sodas. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS: Studio: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys modernus ir tvarkingas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius (apie 4 EUR per dieną). Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Nešiojamasis kompiuteris su belaidžiu internetu (pagal pageidavimą, paimama registratūroje). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Kavos / arbatos komplektas. Virtuvėlė. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas (stalelis ir kėdutės).

SPORTAS IR PRAMOGOS: gėlo vandens baseinas, plotas – apie 100 m², gylis – 0,6–3,4 m, atskira dalis vaikams, gylis – 0,5 m, prie baseino – nemokami skėčiai ir gultai. Vaikų žaidimų aikštelė.

KONTAKTAI: 0030/2822023620,  

 

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

RYTŲ KRETA

Herakliono regionas:

Knosas ir Heraklionas — svarbiausių Mino Kretos griuvėsių - Knoso rūmų, kurie tikriausiai buvo mituose minimas labirintas, griuvėsių - apžiūra. Po apsilankymo rūmuose, vykimas į Heraklioną - salos sostinę, laisvalaikis pasivaikščiojimui ir pirkiniams arba pasirenkamai: apsilankymas Archeologijos muziejuje. Kaina - apie 45 EUR (į kainą neįskaičiuotas įėjimo į Knosą ir Archeologijos muziejų bilietas - apie 16 EUR).

Spinalonga ir Agios Nikolajas — Rytų Kretos kraštovaizdžiai, garsėjantys nuostabiais vaizdais į gražiąją Mirabello įlanką, nuskendusį senovinį Olous uostą ir Agios Nikolajo miestą. Kruizas į Spinalonga salą, apsilankymas įspūdingoje tvirtovėje, kurią pastatė bizantiečiai. Po ekskursijos laivas švartuojasi ramioje įlankėlėje prie nediduko laukinio paplūdimio. Laikas maudynėms ir pietums, kuriuos ruošia laivo įgula: ant grotelių kepta mėsa ir graikiškos salotos. Po grįžimo pasivaikščiojimas po žavų ir romantišką Agios Nikolaos. Visos dienos trukmės išvyka, grįžimas į viešbučius prieš vakarienę. Kaina - apie 45 EUR (neįskaičiuotas įėjimo bilietas į Spinalongos tvirtovę: apie 8 EUR).

Santorinas - sala iš graikiškos pasakos — vykimas laivu į vieną gražiausių Graikijos salų. Išplaukimas anksti ryte iš Herakliono į Kikladų salyną ir kelių valandų trukmės kruizas į Athinios uostą Santorine. Pervežimas į Oia, menininkų miestą, laikomą gražiausiu saloje. Laisvalaikis. Pervežimas į dabartinę salos sostinę - Fira. Bendras pasivaikščiojimas ir laisvas laikas pirkiniams. Visos dienos trukmės išvyka, grįžimas į Kretą vakare. Kaina - apie 150 EUR (įskaičiuotas transportas į uostą ir iš jo, kruizas ir ekskursija po salą).

Kretietiškas vakaras — nuostabi pažintis su salos folkloru tavernoje, vaizdingame kalnų kaimelyje Kato Karouzano. Šokių kolektyvas liaudiškais kostiumais pristatys garsiausius šokius iš Kretos ir kitų Graikijos vietų, kviesdamas smagiai praleisti laiką kartu. Rakijos taurelė apšilimui. Pasirodymų metu - švediško stalo vakarienė ir vietinis vynas be apribojimų. Puikus pasiūlymas mėgstantiems šokti, dainuoti ir linksmintis! Kaina - apie 45 EUR.

Vandens parkas — apsilankymas vandens miestelyje - tai puikus poilsis visai šeimai. Kaina - apie 35 EUR.

Samarijos tarpeklis — kelionė ilgiausiu tarpekliu Europoje - apie 18 km, Nacionaliniame parke Baltuosiuose kalnuose (Lefka Ori). Išvykimas anksti, ryte Omalos plokščiakalnio kryptimi, į maždaug 1100 metrų aukštį. Nusileidimas į tarpeklį. Pakilimas Ksiloskala - akmens laipteliais, iškaltais kiparisais apaugusiame šlaite. Pasivaikščiojimas tarpekliu, pakeliui - pirmoji iš keleto bažnyčių - Agios Nikolaos. Išėjus iš tarpeklio, trasa veda per seną negyvenamą kaimelį Agia Roumeli į naująjį Agia Roumeli. Kruizas į Chora Sfakion, pervežimas į viešbučius autobusu. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 50 EUR (neapima: įėjimo į tarpeklį bilieto - apie 5 EUR, bilieto į keltą iš Agia Roumeli į Chora Sfakion - apie 11 EUR.).

Auksiniai Kretos paplūdimiai ir lagūnos — Gramvousa ir Balos: kelionės maršrutas veda palei šiaurinę pakrantę iki Kisamo uosto, iš kur prasideda kruizas po pasakišką įlanką. Gramvousa yra negyvenama, jos nepaliesta gamta yra natūralus daugybės paukščių rūšių gamtinis rezervatas. Šalia driekiasi Baloso įlanka, žavinanti žydrais vandenimis ir auksiniu smėliu. Čia laukia tikras atsipalaidavimas, maudynės ir vakarienė, kuriuos paruoš laivo įgula. Laisvalaikis, grįžimas į Kisamą ir pervežimas į viešbučius. Visos dienos trukmės išvyka, grįžimas vakare. Kaina - apie 62 EUR (įskaičiuotas pervežimas autobusu, kruizas, maitinimas laive; rekomenduojama patogi avalynė).

Lasitis — apsilankymas žaviame Kretos rytiniame kampelyje - Lašičio plokščiakalnyje. Tai labai derlingas slėnis Dikti kalnų masyvo centre, iš visų pusių kalnų apsaugotas nuo vėjo. Būtent čia, viename iš urvų - Psychro - esą gimė „dievų ir žmonių tėvas“ Dzeusas. Neskaitant tipiškų turistinių pakrantė vietovių, gyvenimas kalnuoto krašto gilumoje yra tarsi sustingęs. Papildoma atrakcija bus apsilankymas Eko parke, kur bus laiko tradicinei graikiškai vakarienei ir pažinčiai su Kretos folkloru. Išvykos programoje numatytas laikas aplankyti Dzeuso urvą ir Cretaquarium’ą. Kaina - apie 35 EUR.

Ierapetra regionas:

Palmių paplūdimys Vai - Sitija - Toplou vienuolynas — kelionė į Kretos rytus. Vykimas keliu su gražiais vaizdais į rojišką Vai paplūdimį, vietinių vadinamą „Bounty Beach“. Grįžtant - sustojimas Toplou vienuolyne, pasivaikščiojimas po gražų Sitijos miestą. Visos dienos trukmės išvyka, grįžimas į viešbučius prieš vakarienę. Kaina - apie 45 EUR.

Auksinė Chrissi sala – kelionė jūra į labiausiai pietinę Europos dalį. Išplaukimas iš Ierapetros uosto per Libijos jūrą į auksinę Krisi salą. Nepaliestoji Krisi primena Robinzono salą Karibuose. Saloje planuojama apie 5 val. skirti maudynėms ir atsipalaidavimui lagūnoje. Visos dienos trukmės išvyka, grįžimas į viešbučius prieš vakarienę. Kaina - apie 45 EUR.

Spinalonga ir Agios Nikolajas, Santorinas, Knosas ir Heraklionas — aprašymai kaip ir apie Herakliono regioną.

VAKARŲ KRETA

Santorinas - kruizas į gražiausią, populiariausią ir įspūdingiausią Graikijos salą. Santorino istorija prasidėjo prieš kelis tūkstančius metų, o sala yra siejama su pradingusiąja Atlantida. Santorinas milijonus turistų iš viso pasaulio keri savo architektūra ir vaizdingais vulkaniniais kraštovaizdžiais. Balti nameliai mėlynais stogeliais, mažos bažnytėlės ir nuostabios jūros spalvos - tai nepaliauja žavėti turistus. Programoje, be kita ko — vaizdingas miestelis Oia ir salos sostinė - Fira. Visos dienos kelionė laivu į įspūdingąjį Santoriną amžinai liks įrašyta kelionių prisiminimuose. Kaina - apie 160 EUR.

Samarijos tarpeklis — kelionė ilgiausiu tarpekliu Europoje - apie 18 km, Nacionaliniame parke Baltuosiuose kalnuose (Lefka Ori). Išvykimas anksti, ryte Omalos plokščiakalnio kryptimi, į maždaug 1100 metrų aukštį. Nusileidimas į tarpeklį. Pakilimas Ksiloskala - akmens laipteliais, iškaltais kiparisais apaugusiame šlaite. Pasivaikščiojimas tarpekliu, pakeliui - pirmoji iš keleto bažnyčių - Agios Nikolaos. Išėjus iš tarpeklio, trasa veda per seną negyvenamą kaimelį Agia Roumeli į naująjį Agia Roumeli. Kruizas į Chora Sfakion, pervežimas į viešbučius autobusu. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 40 EUR (neapima: įėjimo į tarpeklį bilieto - apie 6 EUR, bilieto į keltą iš Agia Roumeli į Chora Sfakion - apie 9 EUR.).

Chanija naktį — buvusioji Kretos sostinė, laikoma gražiausiu salos miestu, nepaliauja žavėti minias lankytojų. Vos sutemus, siauros žavingos gatvelės įgyja naują, magišką charakterį. Kviečiame romantiškon kelionėn į praeitį, vaikščiojant su gidu tarp bažnyčių, mečečių ir vilų, kai gražiai apšviestas naktinis miestas vaizdingai atsispindi uosto vandenyse. Kaina - apie 27 EUR (kelionė organizuojama svečiams iš Chanijos apylinkių viešbučių).

Gramvousa — kelionė į vieną iš įspūdingiausių vietų Kretoje, kelionė, kurią galima būtų pavadinti „Vizitu rojuje“... Kelionės maršrutas veda palei šiaurinę pakrantę į Kisamo (Kastelli) uostą, iš kurio prasideda kruizas po pasakišką įlanką. Po valandos plaukimo atvykstama į Gramvousa salą. Gramvousa yra negyvenama, jos nepaliesta gamta yra natūralus daugybės paukščių rūšių gamtinis rezervatas. Maudymasis įlankoje ir apsilankymas XVI a. venecijietiškos tvirtovės griuvėsiuose, stūksančiuose ant 137 m aukščio kalvos, iš kur atsiveria nuostabūs vaizdai į Baloso įlanką. Vos 15 minučių laivu skiria salą nuo vaizdingos Baloso lagūnos, kur turistų laukia krištolo skaidrumo vandenys, auksinis smėlis ir nuostabus atsipalaidavimas. Kaina - apie 57 EUR.

Elafonisi — ši mažutė salelė, esanti to paties pavadinimo įlankoje, laikoma viena gražiausių Kretoje. Nuo žemyno ją skiria labai seklus jūros ruožas. Salą galima pasiekti galima einant smėlėtu dugnu. Į pietus vedantis Enneachorijos kaimų takas nuves į oloje paslėptą nuo neolito laikų žinomą koplytėlę Agia Sofia; ten taip pat galima pamatyti joje esančius stalaktitus ir stalagmitus. Kelionės maršrute laukia kerintis mažutis Ano Vouves kaimelis su pačiu seniausiu Graikijoje alyvmedžiu. Maloni dienos kulminacija - apsilankymas vietinėje vyno gamykloje. Kaina - apie 42 EUR (į kainą neįskaičiuotas įėjimo į vyno gamyklos bilietas - apie 2 EUR).

Nežinoma Kreta ir Chanija — kelionė į Kretos centrinę ir vakarinę dalį. Po šiuo kukliu vardu slypi centrinės Kretos perlai. Kelionės pradžioje - vienintelis gėlavandenis salos ežeras - Kournas. Maršrutas tęsiasi Kretos kaimų taku į Argyroupolį (vadinamą Sidabriniu miestu), greta kurio galima pasigrožėti nuostabiais kriokliais. Toliau keliaujama į Akrotirio pusiasalį, kur gyveno didysis graikų politikas Eleftherios Venizelos. Pabaigoje - apsilankymas Chanijoje - viename iš gražiausių salos miestų, kurio siaurų žavingų gatvelių labirintas įtraukia ir sužavi visus lankytojus. Kaina - apie 38 EUR (kelionė organizuojama svečiams iš Retimno, Plakias ir Georgioupolis apylinkių viešbučių).

Knosas ir Heraklionas — svarbiausių Mino Kretos griuvėsių - Knoso rūmų, kurie tikriausiai buvo mituose minimas labirintas, griuvėsių - apžiūra. Po apsilankymo rūmuose, vykimas į Heraklioną - salos sostinę, laisvalaikis pasivaikščiojimui ir pirkiniams arba pasirenkamai: apsilankymas Archeologijos muziejuje. Kaina - apie 59 EUR (į kainą neįskaičiuotas įėjimo į Knosą ir Archeologijos muziejų bilietas - apie 16 EUR).

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas. Ekskursijų organizatorius pasilieka teisę keisti kelionių laikus, kainas ir programą.

 

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter