phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis AVALON

Pasiūlymo privalumai

 • Tik suaugusiems (18+)
 • Ant kalvos, su gražiu vaizdu į jūrą
 • Netoli Zakinto miesto
 • Profesionalus aptarnavimas

Viešbutis AVALON Kodas: ZTH1AVA

PLN
Itaka

Viešbutis AVALON Kodas: ZTH1AVA Graikija \ Zakinto sala

Įsikūręs puikioje vietoje ant kalvos, iš kur atsiveria išskirtiniai vaizdai, siūlo erdvius, komfortiškus numerius su visais patogumais. Laisvalaikiu svečiai gali atsipalaiduoti baseine arba terasoje su panoraminiu vaizdu į apylinkes. Viešbutis yra vertinamas už profesionalų aptarnavimą ir skanią virtuvę. Idealus romantiškoms atostogoms dviese.

Pasiūlymo aprašymas

ant kalvos, mažame kaimelyje Stavros Bohalis, apie 1,5 km nuo Zakinto miesto, artimiausios parduotuvės ir barai apie 1 km nuo viešbučio, apie 8 km nuo Zakinto oro uosto, nemokamas viešbučio autobusas į Zakinto centrą (4 kartus per dieną).

Tsilivi Beach, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, turintis Mėlynosios vėliavos sertifikatą, apie 3,5 km nuo viešbučio, 2 kartus per dieną privažiavimas nemokamu viešbučio autobusu arba priėjimas keliu, mokami skėčiai ir gultai. (Apie 8 EIR/2 gultai ir 1 skėtis), Krioneri Beach, viešas, akmenuotas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 1,5 km nuo viešbučio, priėjimas keliu.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, gerai prižiūrėtas, elegantiškas ir stilingas, pastatytas 1982 m., renovuotas 2015 m., 70 numerių, centrinis pastatas, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas – „švediškas stalas", graikiška ir Viduržemio jūros regiono virtuvė, vakarienės metu restorane reikalaujama formali apranga (vyrams - ilgos kelnės), baras, terasa su vaizdu į uostą ir jūrą, nemokamas belaidis internetas, yra laiptai ir lygių skirtumai – nerekomenduojamas riboto judumo asmenims. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa", „MasterCard", „American Express", „Diners Club". Viešbutyje priimami tik vyresni kaip 18 metų svečiai.

Standartinis: 2-is (galima 1 papildoma lova), gerai prižiūrėtas ir elegantiškas, apie 21 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas (mokamas: 3 EUR/diena), balkonas arba terasa (kavos staliukas ir kėdutės), vaizdas i sodą, į kalnus arba į baseiną, vaizdas į jūrą - už papildomą mokestį.

Baseinas, nereguliarios formos, gėlo vandens, prie baseino nemokami skėčiai, gultai, ir rankšluosčiai, teniso kortas, pramoginiai renginiai 3 kartus per savaitę.

Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.30 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) restorane, užkandžiai bare arba restorane(16.30-17.30 val.), vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai bare (10.00-23.00 val.), privaloma nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.

0030/2695028531, www.avalon-palace.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas į paplūdimį ir Zakinto miesto centrą
Informacija apie regioną

Graikija — Zakinto sala

Auksinė nuo saulės, visais mėlynos spalvos atspalviais skalaujama jūros, žalia nuo pušynų ir alyvmedžių giraičių, kvepianti apelsinmedžių gėlėmis, žavinti unikali gamta, pilna gražių netikėtumų - tai Zakinto sala. Jos savybes įvertino vėžliai logerhedai, kurie šios salos paplūdimius pasirinko perėjimui ir tapo jos simboliu. Nuostabi Zakinto salos atmosfera ir salos gyventojų nuoširdumas sukūrė idealias sąlygas įsimintinoms atostogoms.

Prognoza pogody

Orų prognozė – Zakinto sala

Šiandien
11°C 16°C
Vėjas:
21 km/h
Saulė teka: 07:43
Saulė leidžiasi: 17:18
Slėgis: 995 hPa
Krituliai: 2,8 mm
Rytoj
9°C 20°C
Vėjas:
9 km/h
Saulė teka: 07:44
Saulė leidžiasi: 17:18
Slėgis: 1019 hPa
Krituliai: 0,0 mm
Poryt
9°C 20°C
Vėjas:
8 km/h
Saulė teka: 07:45
Saulė leidžiasi: 17:18
Slėgis: 1026 hPa
Krituliai: 0,0 mm
17.12.2019
8°C 19°C
Vėjas:
9 km/h
Saulė teka: 07:45
Saulė leidžiasi: 17:19
Slėgis: 1026 hPa
Krituliai: 0,0 mm
18.12.2019
9°C 20°C
Vėjas:
15 km/h
Saulė teka: 07:46
Saulė leidžiasi: 17:19
Slėgis: 1027 hPa
Krituliai: 0,0 mm
19.12.2019
11°C 20°C
Vėjas:
19 km/h
Saulė teka: 07:46
Saulė leidžiasi: 17:20
Slėgis: 1028 hPa
Krituliai: 0,1 mm
20.12.2019
10°C 19°C
Vėjas:
16 km/h
Saulė teka: 07:47
Saulė leidžiasi: 17:20
Slėgis: 1025 hPa
Krituliai: 0,3 mm

Orų prognozės istorija – Zakinto sala

Kokie bus orai Jūsų kelionės metu? Patikrinkite orų prognozės istoriją.

Šaltinis: Meteogroup Logo

VIETA: ant kalvos, mažame kaimelyje Stavros Bohalis, apie 1,5 km nuo Zakinto miesto, artimiausios parduotuvės ir barai apie 1 km nuo viešbučio, apie 8 km nuo Zakinto oro uosto, nemokamas viešbučio autobusas į Zakinto centrą (4 kartus per dieną).

PAPLŪDIMYS: Tsilivi Beach, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, turintis Mėlynosios vėliavos sertifikatą, apie 3,5 km nuo viešbučio, 2 kartus per dieną privažiavimas nemokamu viešbučio autobusu arba priėjimas keliu, mokami skėčiai ir gultai. (Apie 8 EIR/2 gultai ir 1 skėtis), Krioneri Beach, viešas, akmenuotas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 1,5 km nuo viešbučio, priėjimas keliu.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, gerai prižiūrėtas, elegantiškas ir stilingas, pastatytas 1982 m., renovuotas 2015 m., 70 numerių, centrinis pastatas, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas – „švediškas stalas", graikiška ir Viduržemio jūros regiono virtuvė, vakarienės metu restorane reikalaujama formali apranga (vyrams - ilgos kelnės), baras, terasa su vaizdu į uostą ir jūrą, nemokamas belaidis internetas, yra laiptai ir lygių skirtumai – nerekomenduojamas riboto judumo asmenims. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa", „MasterCard", „American Express", „Diners Club". Viešbutyje priimami tik vyresni kaip 18 metų svečiai.

KAMBARYS:Standartinis: 2-is (galima 1 papildoma lova), gerai prižiūrėtas ir elegantiškas, apie 21 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas (mokamas: 3 EUR/diena), balkonas arba terasa (kavos staliukas ir kėdutės), vaizdas i sodą, į kalnus arba į baseiną, vaizdas į jūrą - už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas, nereguliarios formos, gėlo vandens, prie baseino nemokami skėčiai, gultai, ir rankšluosčiai, teniso kortas, pramoginiai renginiai 3 kartus per savaitę.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.30 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) restorane, užkandžiai bare arba restorane(16.30-17.30 val.), vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai bare (10.00-23.00 val.), privaloma nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.

KONTAKTAI: 0030/2695028531, www.avalon-palace.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas į paplūdimį ir Zakinto miesto centrą
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Zakinto miestas naktį — išvykstama iš viešbučio vėlyvą popietę į salos sostinę Zakintą. Važiuojama palei uostą. Programoje numatytas pasivaikščiojimas po senamiestį ir laisvas laikas apsipirkti. Į viešbutį grįžtama vakare. Kaina – apie 20 Eur.

Ekskursija po salą — puiki ekskursija, suteikianti progą susipažinti su gražiausiais salos kampeliais. Programos pradžioje apsilankoma „Aristeon“ aliejaus fabrike, esančiame Litakijos vietovėje. Po to apsilankoma nedidelėje Gramzas šeimos vyninėje, kurioje bus pristatyti senoviniai ir šiuolaikiniai vyno gamybos būdai, vyks degustacija. Toliau važiuojama per įspūdingus kalnų kaimelius: Kiliomeno, Agios Leon ir Maries, skiriama laiko fotografavimui. Vykstama pro seniausią Zakinte alyvmedį ir Anafronitriją – vietovę, kurioje graikai iki šiol spaudžia aliejų, renka medų ir žolynus (galima paragauti ir įsigyti). Dar viena atrakcija – Sudužusio laivo įlankos su garsiuoju Navagio paplūdimiu panorama, kurią galima išvysti nuo platformos, įrengtos ant uolos viršūnės. Toliau vykstama link Agios Nikolaos uosto. Plaukiama į Žydrąsias grotas, skiriama laiko papietauti tradicinėje graikų tavernoje. Apsilankoma Bochalio regykloje, iš kurios galima grožėtis salos sostinės panorama. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina – apie 34 Eur (į kainą neįskaičiuota kelionė laivu į Žydrąsias grotas).

Kruizas „Caretta caretta“ — kruizas moderniu laivu stikliniu dugnu po Lagano įlanką ir išilgai žmogaus nepaliestų pietinių Zakinto salos pakraščių. Kruizo metu bus galima stebėti garsiuosius jūrinių vėžlių šeimos vėžlius – logerhedus (Caretta caretta) – jų natūralioje aplinkoje ir didžiausioje Europoje perimvietėje. Kruizo metu sustojama pasimaudyti netoli paslaptingų Kerio urvų, iš sausumos nepasiekiamoje pakrantėje, pilnoje uolų, laukinių paplūdimių ir didžiulių akmenų. Vėliau sustojame negyvenamos Maratonisio salos, vadinamos „Vėžlių sala“, pakrantėje, kur lizdus suka jūrinių vėžlių šeimos vėžliai – logerhedai (Caretta caretta). Ekskursija trunka pusę dienos. Kaina – apie 28 Eur.

Kruizas į Navagio — autobusu vykstama į Zakinto miesto uostą, iš kurio laivu plaukiama į garsųjį Navagio paplūdimį, esantį pietvakarinėje Zakinto pusėje. Kruizo metu galima pasigrožėti Skinario kyšuliu ir netoliese esančiomis Žydrosiomis grotomis, šalia kurių galima išsimaudyti. Po to apsilankoma Ksigijos paplūdimyje, kuris dėl jame esančių šaltų sieringų vandenų yra laikomas vienintele natūralia sveikatinimo savybių turinčia vieta saloje. Kruizo metu grožimasi rytine Zakinto salos pakrante – žinomais Tsilivio ir Alikes-Alikanas kurortais, Peloponesu ir Kefalonijos sala. Bus galima iš arti pamatyti nuostabaus grožio Mikro Nisi salelę ir visame pasaulyje žinomą Makri Gialos paplūdimį. Grįžtama į Zakinto uostą. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina – apie 34 Eur.

Kefalonija — išvyka į didžiausią Jonijos salą. Apsilankoma dailiame salos globėjo Šv. Gerasimo vienuolyne, kuriame saugomos jo relikvijos, ir Drogaračio urve. Plaukiojama valtimis po požeminį Melisanio ežerą. Skiriama laiko pasimėgauti gardžiais valgiais tradicinėje graikų tavernoje, įsikūrusioje Agia Efimia – nedideliame rytinės pakrantės uoste. Po to skiriama laiko fotografavimui „kinogeniškajame“ Mirtos paplūdimyje. Apsilankoma vyninėje, kurioje degustuojamas tipiškas Kefalonijos vynas „Robola“. Pakeliui galima grožėtis nepamirštamais vaizdais – nedideliais žvejų kaimeliais, derančiais su natūraliu, žaliu, žmogaus menkai tepaliestu salos kraštovaizdžiu! Ekskursija trunka visą dieną. Kaina – apie 50 Eur. (Į kainą neįskaičiuotas plaukiojimas po Melisanio ežerą ir įėjimas į Drogaračio urvą).

Olimpija — didžiausia senovės Graikijoje Dzeuso šventykla, kuri dabar visų pirma asocijuojasi su olimpinėmis žaidynėmis. Sporto varžybose, čia vykdavusiose beveik 12 amžių, būdavo ne tik rungtyniaujama, bet ir garbinamas vyriausias iš visų dievų. Jos turėjo reikšmingos įtakos meno ir kultūros raidai. Apsilankoma Archeologijos muziejuje su Praksitelio ir Fidijo skulptūromis, apžiūrimas olimpinis stadionas. Programoje numatyta apžiūrėti archeologinę vietovę, kurioje, be kitų dalykų, galima išvysti Dzeuso šventyklos liekanas. Šioje šventykloje stovėjo vienas iš septynių antikinio pasaulio stebuklų – Fidijo sukurta Dzeuso skulptūra ir Heros aukuras, nuo kurio dabar uždegama olimpinė ugnis. Skiriama laiko papietauti ir apsipirkti miesto centre. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina – apie 50 Eur (į kainą neįskaičiuoti įėjimo į Archeologijos muziejų ir archeologinę vietovę bilietai).

Graikiška vakaronė — grožimasi saulėlydžiu garsiajame Kampyje, atokiai nuo viešbučių ir kurortų. Ypatinga vakaronė su vakariene tikroje graikiškoje tavernoje po atviru dangumi, kupina tradicinės muzikos, šokių ir linksmybių. Kaina – apie 35 Eur.

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter