phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Ibis Dubai Al Barsha

Pasiūlymo privalumai

 • Miesto širdyje, šalia pagrindinės JAE gatvės, suteikiančios puikų susisiekimą su pagrindiniais miesto objektais
 • Funkcionalūs kambariai
 • Puiki virtuvė
 • Draugiškas personalas

Ibis Dubai Al Barsha Kodas: AAEDXB7F7K

1 209PLN
Suaugęs: 2 breakfast Pr 20.03 – Kt 23.03.23 (3 nakvynės)
Itaka

Ibis Dubai Al Barsha Kodas: AAEDXB7F7K Jungtiniai Arabų Emyratai

Viešbutis Ibis Dubai Al Barsha, įsikūręs Dubajaus Al Baršos regiono širdyje, šalia žymiojo Šeicho Zaido kelio – pagrindinės JAE arterijos jungiančios didžiuosius šalies miestus, kuris suteikia galimybę lengvai pasiekti visas pagrindines Dubajaus lankytinas vietas. Vos už kelių minučių kelio pėsčiomis yra metro stotis, kuria lengvai pasiekiama kiekviena miesto vieta. Viešbučio restoranuose svečiai gali mėgautis tarptautiniais patiekalais, o baruose - gausus gėrtimų pasirinkimas. Viešbučio kavinėje siūloma rinktis iš plataus kavos ir arbatos astortimento.

Pasiūlymo aprašymas

AL BARSHA, Dubajaus centras yra maždaug už 15 km. Apie 100 m Iki artimiausių parduotuvių bei restoranų. Kitos pramogų vietos, tokios kaip klubai, kino teatras ir teatras, yra maždaug už 10 km nuo viešbučio.

SUFOUH – viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 7 km nuo viešbučio, paplūdimio paslaugos neteikiamos; Jumerah – viešas, smėlėtas, maždaug 14 km nuo viešbučio, veža nemokamas viešbučio autobusas; paplūdimio paslaugos neteikiamos.

Oficiali kategorija šalyje – 3 žvaigždutės. Miesto tipo viešbutis, 1 pastatas, 6 aukštai, 480 kambarių. Visą parą veikianti registratūra, erdvus vestibiulis su baru, liftai, „Baharat“ restoranas - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, „Chill Café“ - à la carte, tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai, baras; automobilių stovėjimo aikštelė; 2 posėdžių salės iki 60 žmonių; nemokamas belaidis internetas; Viešbutis pritaikytas ir svečiams turintiems fizinę negalią. Už kambarių valymą, kambarių aptarnavimą, skalbimo ir (arba) lyginimo paslaugas paslaugas viešbutis ima mokestį.

Standartinis:Dvivietis (galima viena papildoma lova vaikui), apie 19 m2 oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, arbatos ir kavos aparatas; nemokama vaikiška lovelė jaunesniam nei 3 metų vaikui, informavus prieš atvykimą.

www.all.accor.com www.all.accor.com

- Wi-Fi
- Automobilių stovėjimo aikštelė
- Viešučio autobusas iki paplūdimio

Informacija apie regioną

Jungtiniai Arabų Emyratai

Šalis, kuri prieš kelis dešimtmečius neišsiskyrė iš kitų Artimųjų Rytų šalių, šiandien visus džiugina ir šokiruoja savo didingumu. Dykumos smėlį pakeitė žaluma ir puošni moderni architektūra su nuostabiais pastatais ir mečetėmis. Pasakiški miestų turtai ir puošnumas, medžiais apsodinti bulvarai, nuostabūs prekybos centrai, pramogų parkai, šalį kertantys greitkelių tinklai, visa tai šalia auksinio dykumos smėlio ir jūros žydrumo – tai yra šios šalies esmė, tradicijų ir modernumo derinys.

VIETA: AL BARSHA, Dubajaus centras yra maždaug už 15 km. Apie 100 m Iki artimiausių parduotuvių bei restoranų. Kitos pramogų vietos, tokios kaip klubai, kino teatras ir teatras, yra maždaug už 10 km nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: SUFOUH – viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 7 km nuo viešbučio, paplūdimio paslaugos neteikiamos; Jumerah – viešas, smėlėtas, maždaug 14 km nuo viešbučio, veža nemokamas viešbučio autobusas; paplūdimio paslaugos neteikiamos.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – 3 žvaigždutės. Miesto tipo viešbutis, 1 pastatas, 6 aukštai, 480 kambarių. Visą parą veikianti registratūra, erdvus vestibiulis su baru, liftai, „Baharat“ restoranas - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, „Chill Café“ - à la carte, tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai, baras; automobilių stovėjimo aikštelė; 2 posėdžių salės iki 60 žmonių; nemokamas belaidis internetas; Viešbutis pritaikytas ir svečiams turintiems fizinę negalią. Už kambarių valymą, kambarių aptarnavimą, skalbimo ir (arba) lyginimo paslaugas paslaugas viešbutis ima mokestį.

KAMBARYS:Standartinis:Dvivietis (galima viena papildoma lova vaikui), apie 19 m2 oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, arbatos ir kavos aparatas; nemokama vaikiška lovelė jaunesniam nei 3 metų vaikui, informavus prieš atvykimą.

KONTAKTAI: www.all.accor.com www.all.accor.com

NEMOKAMAI:
- Wi-Fi
- Automobilių stovėjimo aikštelė
- Viešučio autobusas iki paplūdimio

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 1 209eur Galutinė kaina Kaina detaliau 2 418 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter