phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT

Pasiūlymo privalumai

 • Puikus pasirinkimas poilsiui su vaikais
 • Šalia gražaus paplūdimio
 • Didžiulis baseinų kompleksas
 • Mini klubas, pramoginiai renginiai vaikams ir suaugusiems
 • Erdvūs apartamentai
 • Barceló tinklas
 • Patogumai neįgaliesiems
 • Itakos burė - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT Kodas: FUEBCAS

PLN
Itaka

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT Kodas: FUEBCAS Kanarų salos \ Fuerteventūra

Aukštas standartas, tipinis atostogoms skirtas klubinis modelis, maloni atmosfera, ranka pasiekiamas vandenynas ir paplūdimys – kaip visuomet puikus Barceló viešbučių tinklo pasiūlymas. Viešbutis įsikūręs labai geroje vietoje, malonioje, ramioje vietovėje, kurios vizitinė kortelė yra XVIII a. El Castillo gynybinis bokštas, įamžintas ir viešbučio pavadinime. Svečių paslaugoms – 3 baseinai, keli restoranai ir barai bei gausi sporto ir poilsio infrastruktūra. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BURĖ už aukščiausią paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Maždaug 200 m atstumu nuo turistų pamėgto miestelio Caleta de Fuste, kur veikia parduotuvės, barai ir restoranai, prie pat vandenyno, šalia pajūrio pėsčiųjų alėjos. Atstumas iki parduotuvės – apie 100 m. Atstumas iki salos sostinės Puerto del Rosarijaus – apie 13 km. Atstumas iki Puerto del Rosarijaus oro uosto – apie 9 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 450 m.

Playa del Castillo paplūdimys – viešas, smėlėtas, šalia viešbučio. Į paplūdimį patenkama alėja. Skėčiai ir gultai mokami (apie 13 Eur/dieną/2 gultai ir skėtis).

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai modernizuotas, yra 380 apartamentų, įrengtų vienaaukščiuose ir dviaukščiuose nameliuose, didelis, modernus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „El Castillo“ – švediškas stalas, keli restoranai „à la carte“. Restoranuose privalomas oficialus aprangos kodas (vyrams – ilgos kelnės). Keli barai, iš jų 2 barai prie baseino. Turgelis. 40 tūkst. m² ploto sodas. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje. Už papildomą mokestį: automobilių nuomos punktas, auklė vaikui, skalbykla (apie 3 Eur už žetoną). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Diners Club“, „American Express“.

Apartamentai: daugiausia 3 suaugusiesiems ir 1 vaikui. Numerio plotas – apie 52 m². Kambarys erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Numerį sudaro salonas su įrengta virtuvės zona ir durimis atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės).

Studio deluxe: daugiausia 2 suaugusiesiems ir 1 vaikui (pastatoma sulankstoma sofa). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys suremontuotas, erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Svetainė su virtuvės zona ir optiškai atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). „Deluxe“ klasės studija už papildomą mokestį.

3 baseinai, iš jų 2 jūros vandens ir 1 gėlo vandens, 1 šildomas sezono metu. Baseinų plotas – apie 330 m², apie 546 m² ir apie 120 m², gylis – 1,4–1,7 m. 3 baseinai vaikams, 1 sezono metu šildomas, gylis – 0,4 m. Prie baseino nemokami skėčiai ir gultai. Stalo tenisas. Teniso kortas (reikia rezervuoti iš anksto) su apšvietimu (mokamu) ir reikmenų nuomos punktu (mokama paslauga). Minigolfas. Futbolo, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelė (bendra su viešbučiu Barceló Fuerteventura). Vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų vaikams). Amfiteatras „El Puerto“. Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (pramoginių renginių programa ir dažnumas gali būti keičiami). Netoli nuo viešbučio yra Barceló tinklui priklausantis SPA ir talasoterapijos centras (įėjimo kaina apie 20 Eur. Už procedūras ir masažus mokama papildomai): treniruoklių salė, hidromasažas, sauna, sūraus vandens baseinas, dengtas gėlo vandens baseinas ir kt. Netoli viešbučio yra nardymo mokykla (išorinis pasiūlymas).

Pusryčiai (7.30–10.30 val.), pietūs (13.00–15.00 val.) ir vakarienė (18.30–21.30 val.) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai, kava, arbata ir pyragaičiai – tam skirtuose baruose (15.00–18.00 val.). Vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai – tam skirtame bare (10.30–23.00 val.). Prie patiekalų pagrindiniame restorane patiekiamas vynas, alus, vanduo ir nealkoholiniai gėrimai.

+34 928163100, www.barcelo.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
5,0 / 6
94% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Geras maitinimas
 • Aptarnavimas viešbutyje
Informacija apie regioną

Kanarų salos — Fuerteventūra

Nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, Atlanto vandenynas, kuris, susidūręs su sala, spalvą keičia į žalsvą. Tikra gamtos spalvų paletė ir mąslūs kraštovaizdžiai – tai Fuerteventūros turtai. Paplūdimiai idealiai tinka visiems: saugūs vaikams, spengiantys tyla ramybės mėgėjams, pilni galimybių vandens sporto šakų entuziastams.

VIETA: Maždaug 200 m atstumu nuo turistų pamėgto miestelio Caleta de Fuste, kur veikia parduotuvės, barai ir restoranai, prie pat vandenyno, šalia pajūrio pėsčiųjų alėjos. Atstumas iki parduotuvės – apie 100 m. Atstumas iki salos sostinės Puerto del Rosarijaus – apie 13 km. Atstumas iki Puerto del Rosarijaus oro uosto – apie 9 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 450 m.

PAPLŪDIMYS: Playa del Castillo paplūdimys – viešas, smėlėtas, šalia viešbučio. Į paplūdimį patenkama alėja. Skėčiai ir gultai mokami (apie 13 Eur/dieną/2 gultai ir skėtis).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai modernizuotas, yra 380 apartamentų, įrengtų vienaaukščiuose ir dviaukščiuose nameliuose, didelis, modernus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „El Castillo“ – švediškas stalas, keli restoranai „à la carte“. Restoranuose privalomas oficialus aprangos kodas (vyrams – ilgos kelnės). Keli barai, iš jų 2 barai prie baseino. Turgelis. 40 tūkst. m² ploto sodas. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje. Už papildomą mokestį: automobilių nuomos punktas, auklė vaikui, skalbykla (apie 3 Eur už žetoną). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Diners Club“, „American Express“.

KAMBARYS:Apartamentai: daugiausia 3 suaugusiesiems ir 1 vaikui. Numerio plotas – apie 52 m². Kambarys erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Numerį sudaro salonas su įrengta virtuvės zona ir durimis atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės).
Studio deluxe: daugiausia 2 suaugusiesiems ir 1 vaikui (pastatoma sulankstoma sofa). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys suremontuotas, erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Svetainė su virtuvės zona ir optiškai atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). „Deluxe“ klasės studija už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 3 baseinai, iš jų 2 jūros vandens ir 1 gėlo vandens, 1 šildomas sezono metu. Baseinų plotas – apie 330 m², apie 546 m² ir apie 120 m², gylis – 1,4–1,7 m. 3 baseinai vaikams, 1 sezono metu šildomas, gylis – 0,4 m. Prie baseino nemokami skėčiai ir gultai. Stalo tenisas. Teniso kortas (reikia rezervuoti iš anksto) su apšvietimu (mokamu) ir reikmenų nuomos punktu (mokama paslauga). Minigolfas. Futbolo, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelė (bendra su viešbučiu Barceló Fuerteventura). Vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų vaikams). Amfiteatras „El Puerto“. Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (pramoginių renginių programa ir dažnumas gali būti keičiami). Netoli nuo viešbučio yra Barceló tinklui priklausantis SPA ir talasoterapijos centras (įėjimo kaina apie 20 Eur. Už procedūras ir masažus mokama papildomai): treniruoklių salė, hidromasažas, sauna, sūraus vandens baseinas, dengtas gėlo vandens baseinas ir kt. Netoli viešbučio yra nardymo mokykla (išorinis pasiūlymas).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.30–10.30 val.), pietūs (13.00–15.00 val.) ir vakarienė (18.30–21.30 val.) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai, kava, arbata ir pyragaičiai – tam skirtuose baruose (15.00–18.00 val.). Vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai – tam skirtame bare (10.30–23.00 val.). Prie patiekalų pagrindiniame restorane patiekiamas vynas, alus, vanduo ir nealkoholiniai gėrimai.

KONTAKTAI: +34 928163100, www.barcelo.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
5,0 / 6
Bendras įvertinimas
z 1101 atsiliepimų
94%
įvertino gerai arba labai gerai
94%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Geras maitinimas
 • Aptarnavimas viešbutyje
4 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
4 / 6
41-50 lat, su draugais rugpjūtis 2019
Byliśmy w sierpniu, 2019. Hotel dobry, ale nieidealny. Stare szafy, rozwalone szuflady, skrzypiące bardzo głośno łóżka, skrzypiące drzwi na taras. Pokoje duże. Mieliśmy 55m apartament, z dużą (...) rodyti visus
Byliśmy w sierpniu, 2019. Hotel dobry, ale nieidealny. Stare szafy, rozwalone szuflady, skrzypiące bardzo głośno łóżka, skrzypiące drzwi na taras. Pokoje duże. Mieliśmy 55m apartament, z dużą sypialnią i pokojem dziennym, kuchnią (Lodowka, mikrofala, szklanki) i tarasem z widokiem na zadbany ogród. Na śniadaniu i kolacji mnóstwo ludzi. Za dużo na raz! Nie można się przecisnąć, wszyscy obijają się o siebie jak kule bilardowe. Dostęp do morza dobry, szeroka plaża, ale piasek jest ostry, wbija się w stopy, jak połamane drobne muszle. Jedzenie dobre, duża oferta dla dzieci: pizza, spaghetti, naleśniki itp. Najważniejszym atutem hotelu jest umiejscowienie przy pięknej wielokilometrowej promenadzie. Można rano pobiegać albo chodzić na długie spacery. Widoki rewelacyjne.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su šeima rugpjūtis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su šeima liepa 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
2 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Domki, które ma do dyspozycji BP Itaka położone w najgorszym możliwym miejscu - bardzo daleko od recepcji, restauracji czy plaży i wymagające gruntownego remontu. Prysznic powodował ze woda (...) rodyti visus
Domki, które ma do dyspozycji BP Itaka położone w najgorszym możliwym miejscu - bardzo daleko od recepcji, restauracji czy plaży i wymagające gruntownego remontu. Prysznic powodował ze woda zalewała pokój - grzyb na ścianach,. Wakacje byłyby udane gdyby nie przelot z 8 godzinnym opóźnieniem i bardzo niejasnymi informacjami od rezydentów. Zepsuło to cały wypoczynek.
 • 1
 • 6
 • 6
 • 1
 • 2
 • 4
 • 1
 • 1
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su šeima liepa 2019
1. W pokoju był bardzo mocny zapach stęchlizny - walizki do wyrzucenia. 2. Rezerwacja na 4 osoby - 3 dorosłe + 1 dziecko. Były dwa dwuosobowe łóżka, z czego jedno dla osób nie większych niż (...) rodyti visus
1. W pokoju był bardzo mocny zapach stęchlizny - walizki do wyrzucenia. 2. Rezerwacja na 4 osoby - 3 dorosłe + 1 dziecko. Były dwa dwuosobowe łóżka, z czego jedno dla osób nie większych niż 150cm!!! 3. Powinny być dwa osobne łóżka dla dzieci.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 3
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e liepa 2019
Wyżywienie super, bardzo różnorodne i wszystko pyszne. Plaża bardzo blisko i cudowna obsługa sympatyczna , pokoje ok choć my mieliśmy mr 1005 i trzeba było kawałek dojść do basenu , restauracji (...) rodyti visus
Wyżywienie super, bardzo różnorodne i wszystko pyszne. Plaża bardzo blisko i cudowna obsługa sympatyczna , pokoje ok choć my mieliśmy mr 1005 i trzeba było kawałek dojść do basenu , restauracji i płazy ale okolica jest sympatyczna i w sumie to plus taki spacer . Fakt , faktem są karaluchy ale to norma na kanarach niestety . W każdym razie wystarczy na jo. Zostawić światło włączone i nie widać ich bo boja się światła i człowieka . Pokoje , a właściwie domki sprzątane codziennie. Bardzo fajny hotel
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e liepa 2019
Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania Położenie bezpośrednio przy piękniej plaży gdzie nie ma problemu z dostępnością miejsca Idealny do osób które uwielbiają spacerować Najbardziej urzekło (...) rodyti visus
Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania Położenie bezpośrednio przy piękniej plaży gdzie nie ma problemu z dostępnością miejsca Idealny do osób które uwielbiają spacerować Najbardziej urzekło nas położenie budynków w pięknym ogrodzie gdzie z wielką przyjemnością można spacerować na posiłki Pokoje klasyczne ale najważniejsze że codziennie sprzątane przed którym znajdował się taras na którym wieczorny relaks to idealne miejsce na odpoczynek Obsługa dająca o stoliki w restauracji aby zawsze bylo gdzie usiasc Jedzenie niesamowite wybor dla kazdego cos innego kazdego dnia Bardzo często podróżujemy tak jak zawsze mieliśmy jakieś swoje ale tak ten hotel spełnił nasze oczekiwania Jesteśmy mile zaskoczeni pod każdym względem
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su šeima liepa 2019
Pokoje hotelowe znakomicie usytuowane, bardzo blisko basenów i samego oceanu. Czystość i dbałość o porządek na wzorowym poziomie. W restauracji każdy znajdzie coś pysznego dla siebie, czasami (...) rodyti visus
Pokoje hotelowe znakomicie usytuowane, bardzo blisko basenów i samego oceanu. Czystość i dbałość o porządek na wzorowym poziomie. W restauracji każdy znajdzie coś pysznego dla siebie, czasami nie sposób się zdecydować ponieważ wszystko jest pyszne. Wakacje zdecydowanie godne polecenia, aż żal opuszczać tak malownicze miejsce. Po krótkim namyśle stwierdzamy wspólnie, że jest to pierwszy urlop, który pomimo spędzenia na miejscu 11 dni skończył się zdecydowanie za szybko.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e liepa 2019
hotel godny polecenia, pod warunkiem, że traficie na pokój po stronie basenów .Serdeczne pozdrowienia dla manager hotelu ,świetna kompetencja. rodyti visus
hotel godny polecenia, pod warunkiem, że traficie na pokój po stronie basenów .Serdeczne pozdrowienia dla manager hotelu ,świetna kompetencja.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 1
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
Wszystko O.K. Ale, zbyt ciasno upakowane bungalowy. Choć służą one tylko do noclegu. Codzienne sprzątanie i wymiana pościeli. Szkoda, że plaża nad morzem - zatoka płatna. Baseny i jedzenie O.K. (...) rodyti visus
Wszystko O.K. Ale, zbyt ciasno upakowane bungalowy. Choć służą one tylko do noclegu. Codzienne sprzątanie i wymiana pościeli. Szkoda, że plaża nad morzem - zatoka płatna. Baseny i jedzenie O.K. Polecam!
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
zwiń
4 / 6
26-30 lat, su draugais liepa 2019
Bardzo duzy hotel, sa różne pokoje więc najlepiej trafić na te z dwójką z przodu. Jedzenia bardzo dużo jest w czym wybierać także tutaj duży plus. Hotel dla dzieci ale powyżej 4 lat, ponieważ (...) rodyti visus
Bardzo duzy hotel, sa różne pokoje więc najlepiej trafić na te z dwójką z przodu. Jedzenia bardzo dużo jest w czym wybierać także tutaj duży plus. Hotel dla dzieci ale powyżej 4 lat, ponieważ główne atrakcje dla dzieci czyli zamek to można wchodzić od 4 lat. Plaża z daleka fajnie wygląda ale niestety bez klapek nie da sie chodzic. Pół godziny promenada od hotelu jest lepsza plaża. Duży teren, male baseny, słona woda w basenach wiec to na pewno troche przeszkadza i mało ludzi kapalo sie. Hotel nie polecam dla rodzin z dziećmi do lat 4. Dla takich dzieci jedyną atrakcją jest brodzik. W jeden dzień były bańki mydlane to się postarali. Główne miejsce dla dzieci od 4 lat czyli zamek i zjeżdżalnia do wody, niestety syn tam nie mógł wejść w wieku 2 lat. Na początku dostaliśmy pokoj 1000 cos to troche z boku i śmierdzący. Na drugi dzień zalatwilismy sobie pokój 2000 coś i tam juz fajne pokoje. Na pewno plus taki ze pani po polsku rozmawia w recepcji. Za takie pieniądze spodziewalem sie czegoś lepszego a tak na pewno cena nie adekwatna i mam mieszane uczucia. Jeżeli miałbym jeszcze raz tam wrócić to bym tego nie zrobił
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 4
 • 2
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su draugais birželis 2019
To wg. mnie najlepiej usytuowany hotel w tej miejscowości, bo mieści się bezpośrednio przy oceanie. Nie ma zatem problemu czy spędzić dzień przy hotelowym basenie czy na plaży pięknej spokojnej (...) rodyti visus
To wg. mnie najlepiej usytuowany hotel w tej miejscowości, bo mieści się bezpośrednio przy oceanie. Nie ma zatem problemu czy spędzić dzień przy hotelowym basenie czy na plaży pięknej spokojnej zatoki. Na uwagę zasługuje również typ hotelu, czyli pokoje w przestronnych bungalowach z prywatnymi tarasami lub balkonami, co z pewnością daje mam duże poczucie swobody i komfortu. Nie sposób nie wspomnieć o pysznym i różnorodnym jedzonku jakie serwowane jest w restauracji i wielkim tarasie przed nią. Nasz wyjazd oceniam na zasłużoną 6. Polecam wszystkim.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
41-50 lat, su šeima birželis 2019
Hotel w sumie godny polecenia, ale myślę że w okolicy są dużo lepsze. Na plus: - obsługa hotelowa - bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta - pokoje - duże (apartament rodzinny) chociaż (...) rodyti visus
Hotel w sumie godny polecenia, ale myślę że w okolicy są dużo lepsze. Na plus: - obsługa hotelowa - bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta - pokoje - duże (apartament rodzinny) chociaż dostawka dla 4 osoby mogła by być lepiej rozwiązana niż wysuwany materac na podkładce - wyżywienie - zawsze coś można znaleźć dla siebie - brak bookingu miejsc na basenie. Można znaleźć coś wolnego nawet ok 12 - krótki transfer na lotnisko - fajne miejsca do zwiedzenia w okolicy jak ktoś lubi pobiegać (do maks 10km) Na minus: - nie zawsze zmieniane prześcieradła (przez tydzień ani razu) - mało miejsca w restauracji (musi być ciężko w sezonie) - dostępne napoje do obiadu i kolacji (albo gazowane kolorowe, woda albo alkohol czasami jakiś soczek by się przydał) - baseny - mimo wysiłków nie znaleźliśmy tego jednego basenu z słodką wodą (a w ofercie jest taka informacja). Kompleks basenów to też dużo za dużo powiedziane :-) - mało miejsc zacienionych na basenach - animacje wieczorne
 • 5
 • 4
 • 5
 • 2
 • 4
 • 3
 • 2
 • 3
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais birželis 2019
Hotel pięknie położony w palmowym ogrodzie. Dużo zieleni i duże pokoje. Blisko plaży i miasteczka. Pokoje słabo sprzątane, oprócz wymiany ręczników i pościelenia łóżka. Jedzenie bardzo smaczne, (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony w palmowym ogrodzie. Dużo zieleni i duże pokoje. Blisko plaży i miasteczka. Pokoje słabo sprzątane, oprócz wymiany ręczników i pościelenia łóżka. Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór, zwłaszcza w menu dla dzieci. Minusem jednak czasami było oczekiwanie na sztućće czy szklanki.Pomimo licznej obsługi, hotel nie nadążał z obsługą w restauracji. Plaża blisko, ale sztuczna, mało piasku i dużo żwirku przy brzegu. Ogólnie miły pobyt
 • 4
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie ten hotelu. Mieszkaliśmy w wygodnym bungalowie, który składał się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.Jedyny mały minusik za (...) rodyti visus
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie ten hotelu. Mieszkaliśmy w wygodnym bungalowie, który składał się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.Jedyny mały minusik za zapach wilgoci ale ogólnie czyściutko i sprzęty niezniszczone. Dodatkowo mieliśmy swój własny taras z leżakami i stolikiem z krzesłami. Blisko do miasteczka ze sklepikami i restauracjami, deptak oraz na wielką, piękną, niezatłoczoną plażę. Baseny hotelowe zadbane. Jedzenie obłędne, wszystko czego dusza zapragnie. Pogoda jest tu fantastyczna, nie było upalnie bo wiatr tu wieje dosyć intensywnie ale to dla nas było na plus. Polecamy wycieczkę katamaranem z pobliskiego portu, super zabawa. Kiedyś jeszcze tu wrócimy, aż żal było wyjeżdżać.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
4 / 6
31-40 lat, su draugais birželis 2019
Hotel oceniam jako 3 gwiazdkowy. Łazienka wyglądem przypomina lata 90-te. Pokoje czyste choć 2 razy zdażyło nam się spotkać z karaluchami. Klimatyzatory chyba od nowości nie były czyszczone a n (...) rodyti visus
Hotel oceniam jako 3 gwiazdkowy. Łazienka wyglądem przypomina lata 90-te. Pokoje czyste choć 2 razy zdażyło nam się spotkać z karaluchami. Klimatyzatory chyba od nowości nie były czyszczone a n pewno nie odgrzybiane. Restauracja super jak również szeroki wybór potraw. Panie sprzątające dbają o czystość pokoi, wymieniają też codziennie ręczniki na nowe. Plaża nie jest piaskowa tylko żwirkowa dlatego też było dość ciężko z dzieckiem robić babki z piasku i raczej bez obuwia plażowego dziecka nie da się puścić. Woda w basenach słona, miały być baseny dla dzieci z podgrzewaną wodą ale takiego nie znaleźliśmy. Pod koniec dnia w basenie były juz widoczne zanieczyszczenia (jakas dziwna piana) co raczej nie zachęcało do kąpieli. Mieszkaliśmy w sektorze 3 i tam też najczęściej korzystaliśmy z basenu. Pomiędzy basenem dziecięcym a głównym było troszkę wody i miejsce to było bardzo śliskie nawet dla osoby dorosłej. Zwracano na to uwagę lecz nic z tym nie robiono. Musiałem cały czas uważać żeby mój syn tam nie wchodził. Oprócz tego pobyt nam się udał. Wypoczęliśmy i zrelaksowali.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 4
 • 3
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su draugais birželis 2019
Pokoje w domku są bardzo opcjonalne i duże, jest taras ze stolikiem, krzesłami i z leżakami, aneks kuchenny z wyposażeniem, codzienne sprzątanie w pokoju, wymiana ręczników uzupełnianie płynów (...) rodyti visus
Pokoje w domku są bardzo opcjonalne i duże, jest taras ze stolikiem, krzesłami i z leżakami, aneks kuchenny z wyposażeniem, codzienne sprzątanie w pokoju, wymiana ręczników uzupełnianie płynów (płyny do kąpieli i szampony) Obsługa miła i pomocna. Pomimo domku na dwie osoby mamy jeden pokój sypialniany na dwie osoby oraz drugi z tapczanem gdzie również spokojnie dwie osoby mogą spać. Jako, że byliśmy z niespełna dwuletnim dzieckiem mieliśmy dodatkowe łóżeczko. Jedyny jak dla nas minus to łączone dwa oddzielne łóżka w sypialni przez co trudniej się przytulać :) pokoje z klimatyzacją. Żadnych karaluchów nie napotkałem jak to niektórzy pisali w poprzednich opiniach. My byliśmy w drugiej połowie czerwca, to nie było również komarów ale to pewnie wynika z dość wietrznej pogody, kilka basenów dla dzieci jak i dorosłych, wszystko z widokiem na ocean i barami serwującymi drinki i darmowe przekąski i lody. Plaża jest pomimo, że jasna dość kamienista. Na plaży boisko do siatkówki plażowej i małe place zabaw dla młodszych dzieci. W hotelu wyżywienie jest super i przez 8 dni na pewno wszystkiego nie sposób spróbować, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa w restauracja bardzo dobra. Baseny bardzo przyzwoite ale najważniejsze, że przy plaży głównej i z pięknymi widokami i otoczeniem.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima birželis 2019
Pokój spełnił nasze oczekiwania, nie mieliśmy zastrzeżeń. Obsługa była bardzo miła i chętnie udzielała pomocy. Pokoje były każdego dnia sprzątane. Mieliśmy incydent związany ze sprzątaniem (...) rodyti visus
Pokój spełnił nasze oczekiwania, nie mieliśmy zastrzeżeń. Obsługa była bardzo miła i chętnie udzielała pomocy. Pokoje były każdego dnia sprzątane. Mieliśmy incydent związany ze sprzątaniem pokoju, po wykonanej usłudze drzwi tarasowe zostawiono otwarte. Jedzenie było dobre, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniale było to, że poza standardowymi daniami podawanymi na całym świecie, można było też skosztować produktów regionalnych. Plaża nas rozczarowała, była twarda i ostra. Nienadajaca się do chodzenia bez obuwia. Hotel ostatecznie ocenilabym pozytywnie, natomiast plaże omijalismy. Nie polecam wakacji z dziecmi, chyba że ktoś nie wychodzi poza obszar hotelu i korzysta tylko z basenów. Wyspa jest wielkim rozczarowaniem, brzydka. Klimat mi pasował, dlatego ogólnie wakacje zaliczam do udanych. Z pewnością tam nie wrócimy ze względu na brak atrakcyjności krajobrazów.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 2
 • 2
 • 3
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais birželis 2019
Jak większość hoteli na wyspach, nie jest to nowy hotel, ale zadbany i czysty. Pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna, przepyszne jedzenie - z czystym sumieniem polecam ten (...) rodyti visus
Jak większość hoteli na wyspach, nie jest to nowy hotel, ale zadbany i czysty. Pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna, przepyszne jedzenie - z czystym sumieniem polecam ten hotel :)
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel o najwyższym standardzie. Zakwaterowanie w domkach skladajacych sie z sypialni, pokoju dziennego, kuchni, lazienki. Wymiana recznikow i sprzatanie codziennie. Jedzenie pyszne. Warty uwagi. (...) rodyti visus
Hotel o najwyższym standardzie. Zakwaterowanie w domkach skladajacych sie z sypialni, pokoju dziennego, kuchni, lazienki. Wymiana recznikow i sprzatanie codziennie. Jedzenie pyszne. Warty uwagi. Bardzo udana podróż poślubna. Fuerta piękna. Wypożyczonym autem (Cicar) objechaliśmy większość wyspy. Cudowne plaże, pogoda - w sam raz.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Bardzo fajny hotel. Duży ale na tyle rozległy, że każdy znajdzie swoją oazę. Pokoje sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane zawsze bez względu czy leżą na ziemi czy nie. Bonusem dla (...) rodyti visus
Bardzo fajny hotel. Duży ale na tyle rozległy, że każdy znajdzie swoją oazę. Pokoje sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane zawsze bez względu czy leżą na ziemi czy nie. Bonusem dla niektórych będą aż trzy recepcjonistki pochodzące z polski. Na minus zasługują karty, które często się rozmagnesowują. Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Bardzo udane wakacje! :). Wyspa Fuerteventura to nie tylko leżakowanie na plaży czy hotelowym basenie (chociaż dla fanów takiego wypoczynku hotel Barcelo będzie idealny). To wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Polecamy szczególnie: Ajuy, Oasis Park (karmienie żyraf wymiata), Betancuria (dawna stolica). Najlepiej wynająć samochód na kilka dni i na każdy dzień przeznaczyć zwiedzanie innego rejonu wyspy. Najpiękniejsze widoki będą po drodze do Betancuri. My ciągle się zatrzymywaliśmy na wszystkich punktach widokowych - po prostu nie mogliśmy sobie odmówić. Bardzo polecamy także wykupienie wycieczki na sąsiednią wyspę Lanzarote. Na prawdę warto - widoki niesamowite.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Jeśli chodzi o hotel to w pierwszych dniach mieliśmy wątpliwości gdzie można a gdzie jest zakaz swobodnego poruszania się oraz korzystania z All Inclusive pomimo informacji uzyskanej przy (...) rodyti visus
Jeśli chodzi o hotel to w pierwszych dniach mieliśmy wątpliwości gdzie można a gdzie jest zakaz swobodnego poruszania się oraz korzystania z All Inclusive pomimo informacji uzyskanej przy recepcji, spowodowane dużym obszarem na jakim znajduje się hotel. Poza tym bardzo czyściutko w każdym kącie wewnątrz jak i na zewnątrz.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su šeima gegužė 2019
The hotel is situated in a part of the island mostly visited by British tourists. The hotel itself looks like a town on its own with lots of walks connecting all the rooms with many palm trees (...) rodyti visus
The hotel is situated in a part of the island mostly visited by British tourists. The hotel itself looks like a town on its own with lots of walks connecting all the rooms with many palm trees and cactuses in between. We found this type of accommodation to be more pleasant than a usual type of all the hotel rooms under one roof. During our visit at the end of May, we only had to turn the a/c once in our room. The constant wind/breeze outside helps to keep you feel fresh, not sweaty. Thanks to that it is easy to get sun burned, it's a good idea to use a sun protection lotion. We recommend to attend the meeting with the Itaka representative. The date is stated in the documents you can get at Itaka booth after arriving at the airport, where you need to find out the bus number that will take you to your hotel. The hotel representative does a great job of giving all the useful information and also suggests tips for traveling on the island. You can buy trips and tickets from him. We got the tickets for the Oasis park and fully recommend this to everybody with kids, it's worth every penny. There's a kiosk at the hotel reception where you can rent a car/motorbike (Lovesharing), cheaper than Hertz, although not all the cars might be available. We rented a VW Polo for 9 hours and managed to drive all the way to the north (Corallejo), driving along the ocean through an area with the sand dunes where you can park your car and take a walk or go to the beach. From the hotel you can walk along the ocean to the north and right after the last building there is a cliff where you can feed chipmunks (don't go too late at the day). Also south of town near the salt plant/museum (approx 4 km) parking lot you can feed chipmunks too. An apple is fine. There's nothing special at the Atlantic Mall at the south end of the town. I personally was surprised by the amount of plastic and paper waste from all the cups, straws, plates or utensils that people use in between meals at the bars near the pools. I understand there's no cleaning needed, but wish there would be a way to reduce the waste. Every evening after dinner you can go down to the peer for entertainment, kids love it.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było OK. rodyti visus
Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było OK.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
zwiń
Vietinės ekskursijos

„Gran Tour Fuerteventura“ — apsilankoma pirmojoje salos sostinėje Betankurijoje. Apžiūrima Šv. Marijos bažnyčia, susipažįstama su gaminiais iš populiariausio salos produkto - alavijų. Ragaujama puikių ožkų pieno sūrių, pietaujama restorane. Toliau kelias veda į šiaurę, pro La Oliva ir seniausią kurortą Corralejo. Sustojama prie garsiųjų kopų. Grįžtama rytiniu krantu. Išvykstama apie 9.00 val., grįžtama apie 19.00 val. Kaina - apie 52 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Lansarotės sala — apsilankoma La Geria regione, kurio peizažą kuria sustingusi lava ir vulkaniniai pelenai. Vykstama į salos šiaurėje esantį Chameos del Agva (Jameos del Agua) urvą, kurį turizmo ir meno reikmėms pritaikė vietos menininkas César Manrique. Vykstama į Tūkstančio palmių slėnį. Pietų pertrauka. Užvažiuojama į aukščiausią Lansarotės kalną - Pico del Chache, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į La Corona ugnikalnį. Vakarine pakrante vykstama į Timanfajos nacionalinį parką, prie didžiausios salos atrakcijos - Ugnies kalno. Stebimi geoterminiai reiškiniai. Paskui važiuojama Ruta de los Volcanes - keliu, vedančiu tarp sustingusios lavos. Kaina - apie 85 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Oasis Park — apsilankoma zoologijos sode, stebima, kaip dresuojamos papūgos, pasivažinėjama kupranugarių karavanu (už papildomą mokestį), stebimi aligatoriai, gyvatės ir jūrų liūtai. Pasivaikštoma botanikos sode, kuriame auga šimtai kaktusų rūšių. Stebimi plėšrieji paukščiai - medžiojančios pelėdos, sakalai ir vanagai. Kaina - apie 35 Eur (neįskaičiuota kelionė į parką ir iš jo). Į Oasis Park kursuoja nemokamas vietinis autobusas.

Magic Katamaran — kelionė katamaranu išilgai Chandijos pusiasalio (apie 4,5 val.). Kaina - apie 60 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs ir gėrimai).

Kelionė į Loboso salą — kelionė į Loboso salą (apie 5 val.). Saloje - laisvas laikas (apie 2 val.) arba žygis pėsčiomis į Loboso ugnikalnį. Kaina - apie 55 Eur.

Fotosesija — profesionali fotosesija leidžiantis saulei La Parede, garsėjančiame nepaprastomis uolomis. Puiki pramoga ir nepamirštamas suvenyras. Kaina - apie 179 Eur (į kainą įskaičiuotas transportas ir šampanas).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter