phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT

Pasiūlymo privalumai

 • Puikus pasirinkimas poilsiui su vaikais
 • Šalia gražaus paplūdimio
 • Didžiulis baseinų kompleksas
 • Mini klubas, pramoginiai renginiai vaikams ir suaugusiems
 • Erdvūs apartamentai
 • Barceló tinklas
 • Patogumai neįgaliesiems
 • Itakos burė - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT Kodas: FUEBCAS

909PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota Pr 16.12 – Pr 23.12.19 (7 nakvynės)
Itaka

Viešbutis BARCELÓ CASTILLO BEACH RESORT Kodas: FUEBCAS Kanarų salos \ Fuerteventūra

Aukštas standartas, tipinis atostogoms skirtas klubinis modelis, maloni atmosfera, ranka pasiekiamas vandenynas ir paplūdimys – kaip visuomet puikus Barceló viešbučių tinklo pasiūlymas. Viešbutis įsikūręs labai geroje vietoje, malonioje, ramioje vietovėje, kurios vizitinė kortelė yra XVIII a. El Castillo gynybinis bokštas, įamžintas ir viešbučio pavadinime. Svečių paslaugoms – 3 baseinai, keli restoranai ir barai bei gausi sporto ir poilsio infrastruktūra. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BURĖ už aukščiausią paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Maždaug 200 m atstumu nuo turistų pamėgto miestelio Caleta de Fuste, kur veikia parduotuvės, barai ir restoranai, prie pat vandenyno, šalia pajūrio pėsčiųjų alėjos. Atstumas iki parduotuvės – apie 100 m. Atstumas iki salos sostinės Puerto del Rosarijaus – apie 13 km. Atstumas iki Puerto del Rosarijaus oro uosto – apie 9 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 450 m.

Playa del Castillo paplūdimys – viešas, smėlėtas, šalia viešbučio. Į paplūdimį patenkama alėja. Skėčiai ir gultai mokami (apie 13 Eur/dieną/2 gultai ir skėtis).

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai modernizuotas, yra 380 apartamentų, įrengtų vienaaukščiuose ir dviaukščiuose nameliuose, didelis, modernus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „El Castillo“ – švediškas stalas, keli restoranai „à la carte“. Restoranuose privalomas oficialus aprangos kodas (vyrams – ilgos kelnės). Keli barai, iš jų 2 barai prie baseino. Turgelis. 40 tūkst. m² ploto sodas. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje. Už papildomą mokestį: automobilių nuomos punktas, auklė vaikui, skalbykla (apie 3 Eur už žetoną). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Diners Club“, „American Express“.

Apartamentai: daugiausia 3 suaugusiesiems ir 1 vaikui. Numerio plotas – apie 52 m². Kambarys erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Numerį sudaro salonas su įrengta virtuvės zona ir durimis atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės).

Studio deluxe: daugiausia 2 suaugusiesiems ir 1 vaikui (pastatoma sulankstoma sofa). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys suremontuotas, erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Svetainė su virtuvės zona ir optiškai atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). „Deluxe“ klasės studija už papildomą mokestį.

3 baseinai, iš jų 2 jūros vandens ir 1 gėlo vandens, 1 šildomas sezono metu. Baseinų plotas – apie 330 m², apie 546 m² ir apie 120 m², gylis – 1,4–1,7 m. 3 baseinai vaikams, 1 sezono metu šildomas, gylis – 0,4 m. Prie baseino nemokami skėčiai ir gultai. Stalo tenisas. Teniso kortas (reikia rezervuoti iš anksto) su apšvietimu (mokamu) ir reikmenų nuomos punktu (mokama paslauga). Minigolfas. Futbolo, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelė (bendra su viešbučiu Barceló Fuerteventura). Vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų vaikams). Amfiteatras „El Puerto“. Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (pramoginių renginių programa ir dažnumas gali būti keičiami). Netoli nuo viešbučio yra Barceló tinklui priklausantis SPA ir talasoterapijos centras (įėjimo kaina apie 20 Eur. Už procedūras ir masažus mokama papildomai): treniruoklių salė, hidromasažas, sauna, sūraus vandens baseinas, dengtas gėlo vandens baseinas ir kt. Netoli viešbučio yra nardymo mokykla (išorinis pasiūlymas).

Pusryčiai (7.30–10.30 val.), pietūs (13.00–15.00 val.) ir vakarienė (18.30–21.30 val.) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai, kava, arbata ir pyragaičiai – tam skirtuose baruose (15.00–18.00 val.). Vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai – tam skirtame bare (10.30–23.00 val.). Prie patiekalų pagrindiniame restorane patiekiamas vynas, alus, vanduo ir nealkoholiniai gėrimai.

+34 928163100, www.barcelo.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
5,0 / 6
94% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Geras maitinimas
 • Aptarnavimas viešbutyje
Informacija apie regioną

Kanarų salos — Fuerteventūra

Nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, Atlanto vandenynas, kuris, susidūręs su sala, spalvą keičia į žalsvą. Tikra gamtos spalvų paletė ir mąslūs kraštovaizdžiai – tai Fuerteventūros turtai. Paplūdimiai idealiai tinka visiems: saugūs vaikams, spengiantys tyla ramybės mėgėjams, pilni galimybių vandens sporto šakų entuziastams.

VIETA: Maždaug 200 m atstumu nuo turistų pamėgto miestelio Caleta de Fuste, kur veikia parduotuvės, barai ir restoranai, prie pat vandenyno, šalia pajūrio pėsčiųjų alėjos. Atstumas iki parduotuvės – apie 100 m. Atstumas iki salos sostinės Puerto del Rosarijaus – apie 13 km. Atstumas iki Puerto del Rosarijaus oro uosto – apie 9 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 450 m.

PAPLŪDIMYS: Playa del Castillo paplūdimys – viešas, smėlėtas, šalia viešbučio. Į paplūdimį patenkama alėja. Skėčiai ir gultai mokami (apie 13 Eur/dieną/2 gultai ir skėtis).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai modernizuotas, yra 380 apartamentų, įrengtų vienaaukščiuose ir dviaukščiuose nameliuose, didelis, modernus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „El Castillo“ – švediškas stalas, keli restoranai „à la carte“. Restoranuose privalomas oficialus aprangos kodas (vyrams – ilgos kelnės). Keli barai, iš jų 2 barai prie baseino. Turgelis. 40 tūkst. m² ploto sodas. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje. Už papildomą mokestį: automobilių nuomos punktas, auklė vaikui, skalbykla (apie 3 Eur už žetoną). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Diners Club“, „American Express“.

KAMBARYS:Apartamentai: daugiausia 3 suaugusiesiems ir 1 vaikui. Numerio plotas – apie 52 m². Kambarys erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Numerį sudaro salonas su įrengta virtuvės zona ir durimis atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės).
Studio deluxe: daugiausia 2 suaugusiesiems ir 1 vaikui (pastatoma sulankstoma sofa). Numerio plotas – apie 40 m². Kambarys suremontuotas, erdvus, patogiai įrengtas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Svetainė su virtuvės zona ir optiškai atskirtas miegamasis. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Šaldytuvas. Seifas (apie 3 Eur/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). „Deluxe“ klasės studija už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 3 baseinai, iš jų 2 jūros vandens ir 1 gėlo vandens, 1 šildomas sezono metu. Baseinų plotas – apie 330 m², apie 546 m² ir apie 120 m², gylis – 1,4–1,7 m. 3 baseinai vaikams, 1 sezono metu šildomas, gylis – 0,4 m. Prie baseino nemokami skėčiai ir gultai. Stalo tenisas. Teniso kortas (reikia rezervuoti iš anksto) su apšvietimu (mokamu) ir reikmenų nuomos punktu (mokama paslauga). Minigolfas. Futbolo, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelė (bendra su viešbučiu Barceló Fuerteventura). Vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų vaikams). Amfiteatras „El Puerto“. Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (pramoginių renginių programa ir dažnumas gali būti keičiami). Netoli nuo viešbučio yra Barceló tinklui priklausantis SPA ir talasoterapijos centras (įėjimo kaina apie 20 Eur. Už procedūras ir masažus mokama papildomai): treniruoklių salė, hidromasažas, sauna, sūraus vandens baseinas, dengtas gėlo vandens baseinas ir kt. Netoli viešbučio yra nardymo mokykla (išorinis pasiūlymas).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.30–10.30 val.), pietūs (13.00–15.00 val.) ir vakarienė (18.30–21.30 val.) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai, kava, arbata ir pyragaičiai – tam skirtuose baruose (15.00–18.00 val.). Vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai – tam skirtame bare (10.30–23.00 val.). Prie patiekalų pagrindiniame restorane patiekiamas vynas, alus, vanduo ir nealkoholiniai gėrimai.

KONTAKTAI: +34 928163100, www.barcelo.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
5,0 / 6
Bendras įvertinimas
z 1082 atsiliepimai
94%
įvertino gerai arba labai gerai
94%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Geras maitinimas
 • Aptarnavimas viešbutyje
5 / 6
31-40 lat, su draugais birželis 2019
Jak większość hoteli na wyspach, nie jest to nowy hotel, ale zadbany i czysty. Pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna, przepyszne jedzenie - z czystym sumieniem polecam ten (...) rodyti visus
Jak większość hoteli na wyspach, nie jest to nowy hotel, ale zadbany i czysty. Pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna, przepyszne jedzenie - z czystym sumieniem polecam ten hotel :)
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel o najwyższym standardzie. Zakwaterowanie w domkach skladajacych sie z sypialni, pokoju dziennego, kuchni, lazienki. Wymiana recznikow i sprzatanie codziennie. Jedzenie pyszne. Warty uwagi. (...) rodyti visus
Hotel o najwyższym standardzie. Zakwaterowanie w domkach skladajacych sie z sypialni, pokoju dziennego, kuchni, lazienki. Wymiana recznikow i sprzatanie codziennie. Jedzenie pyszne. Warty uwagi. Bardzo udana podróż poślubna. Fuerta piękna. Wypożyczonym autem (Cicar) objechaliśmy większość wyspy. Cudowne plaże, pogoda - w sam raz.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Bardzo fajny hotel. Duży ale na tyle rozległy, że każdy znajdzie swoją oazę. Pokoje sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane zawsze bez względu czy leżą na ziemi czy nie. Bonusem dla (...) rodyti visus
Bardzo fajny hotel. Duży ale na tyle rozległy, że każdy znajdzie swoją oazę. Pokoje sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane zawsze bez względu czy leżą na ziemi czy nie. Bonusem dla niektórych będą aż trzy recepcjonistki pochodzące z polski. Na minus zasługują karty, które często się rozmagnesowują. Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Bardzo udane wakacje! :). Wyspa Fuerteventura to nie tylko leżakowanie na plaży czy hotelowym basenie (chociaż dla fanów takiego wypoczynku hotel Barcelo będzie idealny). To wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Polecamy szczególnie: Ajuy, Oasis Park (karmienie żyraf wymiata), Betancuria (dawna stolica). Najlepiej wynająć samochód na kilka dni i na każdy dzień przeznaczyć zwiedzanie innego rejonu wyspy. Najpiękniejsze widoki będą po drodze do Betancuri. My ciągle się zatrzymywaliśmy na wszystkich punktach widokowych - po prostu nie mogliśmy sobie odmówić. Bardzo polecamy także wykupienie wycieczki na sąsiednią wyspę Lanzarote. Na prawdę warto - widoki niesamowite.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Jeśli chodzi o hotel to w pierwszych dniach mieliśmy wątpliwości gdzie można a gdzie jest zakaz swobodnego poruszania się oraz korzystania z All Inclusive pomimo informacji uzyskanej przy (...) rodyti visus
Jeśli chodzi o hotel to w pierwszych dniach mieliśmy wątpliwości gdzie można a gdzie jest zakaz swobodnego poruszania się oraz korzystania z All Inclusive pomimo informacji uzyskanej przy recepcji, spowodowane dużym obszarem na jakim znajduje się hotel. Poza tym bardzo czyściutko w każdym kącie wewnątrz jak i na zewnątrz.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su šeima gegužė 2019
The hotel is situated in a part of the island mostly visited by British tourists. The hotel itself looks like a town on its own with lots of walks connecting all the rooms with many palm trees (...) rodyti visus
The hotel is situated in a part of the island mostly visited by British tourists. The hotel itself looks like a town on its own with lots of walks connecting all the rooms with many palm trees and cactuses in between. We found this type of accommodation to be more pleasant than a usual type of all the hotel rooms under one roof. During our visit at the end of May, we only had to turn the a/c once in our room. The constant wind/breeze outside helps to keep you feel fresh, not sweaty. Thanks to that it is easy to get sun burned, it's a good idea to use a sun protection lotion. We recommend to attend the meeting with the Itaka representative. The date is stated in the documents you can get at Itaka booth after arriving at the airport, where you need to find out the bus number that will take you to your hotel. The hotel representative does a great job of giving all the useful information and also suggests tips for traveling on the island. You can buy trips and tickets from him. We got the tickets for the Oasis park and fully recommend this to everybody with kids, it's worth every penny. There's a kiosk at the hotel reception where you can rent a car/motorbike (Lovesharing), cheaper than Hertz, although not all the cars might be available. We rented a VW Polo for 9 hours and managed to drive all the way to the north (Corallejo), driving along the ocean through an area with the sand dunes where you can park your car and take a walk or go to the beach. From the hotel you can walk along the ocean to the north and right after the last building there is a cliff where you can feed chipmunks (don't go too late at the day). Also south of town near the salt plant/museum (approx 4 km) parking lot you can feed chipmunks too. An apple is fine. There's nothing special at the Atlantic Mall at the south end of the town. I personally was surprised by the amount of plastic and paper waste from all the cups, straws, plates or utensils that people use in between meals at the bars near the pools. I understand there's no cleaning needed, but wish there would be a way to reduce the waste. Every evening after dinner you can go down to the peer for entertainment, kids love it.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było OK. rodyti visus
Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było OK.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel pięknie położony niedaleko lotniska. Teren ogrodzony dostępny przy użyciu karty. Do dyspozycji dostałyśmy apartament składający się z wielkiego salonu z wyjściem na taras, kuchni, dużej (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony niedaleko lotniska. Teren ogrodzony dostępny przy użyciu karty. Do dyspozycji dostałyśmy apartament składający się z wielkiego salonu z wyjściem na taras, kuchni, dużej łazienki z oknem oraz sypialni z wyjściem na balkon. Codziennie sprzątany, codziennie wymieniane ręczniki i pościel. Obsługa wspaniała i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wyżywienie - bajka. Nigdy niczego nie zabrakło, duża różnorodność i wszystko bardzo smaczne, zwłaszcza ryby. Duża ilość potraw dla wegetarian. W barze przy plaży również jedzenie nono stop, lody, desery oraz napoje wina, piwo, soki, woda oraz ekspres do kawy gdzie można było zrobić różnego rodzaju kawy wraz z gorącą czekoladą. Plaża w zatoce długa i szeroka, piaszczysta z łagodnym zejściem do wody. Po drugiej stronie kompleksu długa, piękna promenada wzdłuż oceanu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel bardzo dobrze zlokalizowany, o wspaniałym personelu oraz co najważniejsze - niesamowitym jedzeniu! Nie jest to żaden "moloch" tylko bardzo kameralne bungalowy parterowe i piętrowe dobrze (...) rodyti visus
Hotel bardzo dobrze zlokalizowany, o wspaniałym personelu oraz co najważniejsze - niesamowitym jedzeniu! Nie jest to żaden "moloch" tylko bardzo kameralne bungalowy parterowe i piętrowe dobrze zlokalizowane z deptakiem i plażą. Począwszy od wylotu, który był wcześnie rano co dało sporo reszty dnia na miejscu poprzez cały wyjazd oraz powrót, również o bardzo dobrych godzinach zaraz po śniadaniu wszystko było wspaniale zorganizowane. Uważam stosunek jakości do ceny na bardzo wysokim poziomie. Na dobrą sprawę, nie ma się do czego przyczepić. Jeśli ktoś lubi sobie pojeść to tam na pewno się odnajdzie. Ogrom jedzenia, duży wybór (standard powtarzalny europejski + codziennie nowe pomysły na dania tematyczne). Okolica bardzo spokojna, przed sezonem cała plaża praktycznie dla siebie! Świetny deptak jeśli ktoś lubi chodzić na spacery po wielkim obżarstwie :) Pokoje były codziennie sprzątane, wymiany ręczników oraz nowe żele pod prysznic po każdorazowym zużyciu. Dodatkowo obsługa recepcji bardzo uprzejma, pomocna, uśmiechnięta i mówiąca w zaskakująco wielu językach...! Jedynie pracująca tam Polka sprawiała wrażenie nie przyznawania się do swojej nacji co przekładała na opryskliwy kontakt - na zapytanie o zaplanowaną wycieczkę fakultatywną zapytała "po co tam jedziecie"... ale to tylko ułamek procenta stosunku do całości! Osobiście chętnie bym wybrał ten hotel ponownie.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Czystość, obsługa i wyżywienie na dobrym poziomie. Wyżywienie różnorodne, każdego dnia coś innego (przyzwoite owoce morza, dużo ryb, pizza- ku mojemu zdziwieniu podobna do włoskiej). wszystko ok rodyti visus
Czystość, obsługa i wyżywienie na dobrym poziomie. Wyżywienie różnorodne, każdego dnia coś innego (przyzwoite owoce morza, dużo ryb, pizza- ku mojemu zdziwieniu podobna do włoskiej). wszystko ok
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais gegužė 2019
Hotel zdecydowanie i gorąco polecam. Położony jest nad samym oceanem, przy urokliwej promenadzie (około 10 km). Piękna, szeroka oraz piaszczysta plaża. Teren hotelu jest ogromny, bardzo (...) rodyti visus
Hotel zdecydowanie i gorąco polecam. Położony jest nad samym oceanem, przy urokliwej promenadzie (około 10 km). Piękna, szeroka oraz piaszczysta plaża. Teren hotelu jest ogromny, bardzo rozległy. I to ma plusy i minusy, bowiem może się okazać tak, że do głównej restauracji może być nawet 500 metrów, a to przy jakichkolwiek ograniczeniach ruchowych może być problematyczne. Apartamenty są przestronne, jednakże my dostaliśmy bungalow przed remontem i to niestety było widać (luksusów nie było). Jeśli chodzi o czystość, to owszem pokoje są sprzątane codziennie ale bardzo pobieżnie i jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do fantazji krajów arabskich (układanie z ręczników łabędzi) to niestety tego tu nie ma. Obsługa bardzo pomocna. W recepcji pracuje fantastyczna Pani, która mówi po polsku - pomoże we wszystkim. Dużym plusem tego hotelu jest absolutnie rewelacyjne jedzenie, ogromny wybór (dużo hiszpańskich smakołyków między innymi paella, owoce morza, duży wybór serów, ryb i czego tylko dusza zapragnie) oraz dobrze zaopatrzone bary. Siec hoteli Barceló, to zawsze dobry wybór. Hotel nastawiony jest na różnorodność i dobrą atmosferę oraz na różne potrzeby gości. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że w niedzielę w hotelu odprawiona była msza święta (amfiteatr El Puerto, godzina 10:00). Hotel zapewnia dużo atrakcji. Animacje dla dzieci i dorosłych są codzienne. Dużo aktywności sportowych (zumba, aqua aerobik, aqua spinning, trampoliny i wiele innych) oraz każdego wieczoru program rozrywkowy przygotowywany przez animatorów oraz występy grup artystycznych z zewnątrz. Można także rozpocząć naukę języka hiszpańskiego. Animatorzy są mili ale co najważniejsze nienachalni. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wykupem wycieczek fakultatywnych u rezydenta, to warto się dobrze wczytać w ofertę, bo przy wyborze objazdówki po wyspach: Fuerteventura i Lanzarote jest znaczący rabat (przy zakupie dwóch od razu). Rezydent nie zawsze pamięta by o tym powiedzieć na spotkaniu informacyjnym, a potem jest problem. Hotel dysponuje także kilkoma restauracjami à la carte. Są one jednakże płatne (nawet w ofercie ALL INCLUSIVE). Wi-fi działa bez zarzutu. Podsumowując moje wakacje z biurem ITAKA w Hotelu Barceló Castillo Beach Resort, to zdecydowanie polecam i chętnie tam wrócę :)
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su draugais gegužė 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su draugais gegužė 2019
Hotel rewelacyjny w każdej kategorii. Wielki plus ponieważ nie jest to typowy moloch tylko pieknie położone piętrowe domki. Każdy ma zapewniona prywatność ponieważ taras osłania zadbany ogród. (...) rodyti visus
Hotel rewelacyjny w każdej kategorii. Wielki plus ponieważ nie jest to typowy moloch tylko pieknie położone piętrowe domki. Każdy ma zapewniona prywatność ponieważ taras osłania zadbany ogród. Serwis jest codziennie I jest bardzo dokładny. Ręczniki wymieniane na życzenie. No i obsługa cały czas uśmiechnięta - moze to sprawa klimatu:) to miejsce w którym zapomina sie o problemach i przestawia na relax! Chętnie tam wrócę...
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
26-30 lat, su partneriu/e balandis 2019
Hotel bardzo ładny, dobrze ulokowany, zajmujący spory obszar. Z hotelu bezpośredni dostęp do plaży oraz promenady. Bardzo blisko do centrum miasteczka. Jedzenie bardzo dobre i pod dostatkiem. (...) rodyti visus
Hotel bardzo ładny, dobrze ulokowany, zajmujący spory obszar. Z hotelu bezpośredni dostęp do plaży oraz promenady. Bardzo blisko do centrum miasteczka. Jedzenie bardzo dobre i pod dostatkiem. Hotel nastawiony na całe rodziny - dużo atrakcji dla dzieci, animatorzy dostępni przez cały dzień. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Dużo miejsca w hotelu przy basenie, jak i spora różnorodność w wyborze wycieczek fakultatywnych (np. zwiedzanie całej Fuerteventury, możliwość zwiedzenia pobliskiej wyspy Lanzarote) oraz atrakcji przy hotelu (sporty wodne, nurkowanie, itp.).
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su draugais balandis 2019
Pobyt w hotelu oceniamy bardzo dobrze. Wyśmienita kuchnia, bardzo różnorodna i mimo dużego obłożenia sprawna obsługa. Wybraliśmy Apartament de lux, do którego nie można mieć zastrzeżeń. (...) rodyti visus
Pobyt w hotelu oceniamy bardzo dobrze. Wyśmienita kuchnia, bardzo różnorodna i mimo dużego obłożenia sprawna obsługa. Wybraliśmy Apartament de lux, do którego nie można mieć zastrzeżeń. Pomieszczenia były duże, po remoncie w pełni wyposażone z balkonem i pięknym widokiem na morze. Sprzątany codziennie. Hotel blisko dużej piaszczystej plaży. W hotelu baseny z czystą, niestety nie podgrzewaną wodą. W okresie, w którym byliśmy ocean zimny, a woda w basenie niestety podobnie. Polecamy dla osób z dziećmi.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais balandis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su šeima balandis 2019
Hotel położony jest na bardzo rozległym terenie więc bądźcie nastawieni na spacery nawet na posiłki, co ma swoje zalety i wady, zależy jak kto na to patrzy :). Dojście do jadalni (OK, (...) rodyti visus
Hotel położony jest na bardzo rozległym terenie więc bądźcie nastawieni na spacery nawet na posiłki, co ma swoje zalety i wady, zależy jak kto na to patrzy :). Dojście do jadalni (OK, restauracji :) z części 3 gdzie zakwaterowani są goście Itaki zajmuje 5 minut przyjemnego spaceru pieszą promenadą wzdłuż plaży. Hotel ma sporo zalet i kilka wad, jak to zwykle bywa w przypadku 3,5-4-gwiazdkowych przybytków. To co bardzo ważne, to świetny catering. Jedzenie w restauracji jest bardzo różnorodne i bardzo smaczne i jest to najmocniejsza strona hotelu. Bufet uzupełniany jest praktycznie do zamknięcia restauracji i nigdy niczego nie brakuje, pod tym względem 5/5. W każdej części hotelu jest basen więc nie trzeba daleko biegać :). Dojście do morza też trochę zajmuje, choć praktycznie cały hotel położony jest wzdłuż plaży, tylko, że szerokość tej plaży powoduje, że do samej wody się idzie, i idzie, i idzie... :). Sama plaże nie jest rewelacyjna, piasek gruby i zbity/twardy, ale cóż, takich plaż, jak nad Bałtykiem próżno jest szukać na Kanarach :), tam się jeździ za słońcem... Baseny hotelowe są OK, nie za wielkie, ale też i nie za małe. Woda w kwietniu miała temperaturę tylko dla zuchwałych (i dla dzieci, którym akurat temperatura nie przeszkadza). Zaliczyłem się do zuchwałych i po przepłynięciu trzech długości basenu na pełnej prędkości moje wewnętrzne ciepło zagłuszało to co podpowiadały sensory temperatury w skórze... :) Pokój był przestronny i wygodny, łazienka również, jedynym minusem było łóżko małżeńskie w oddzielnej sypialni (w części Superior), które składa się z dwóch oddzielnych łóżek, które na dodatek mają kółka. Po kilku przygodach z wpadnięciem w dziurę między rozjeżdżającymi się łóżkami, uznaliśmy z moją drugą połową, że bliżej nam będzie do siebie jak będziemy się przytulać na jednej połówce łóżka i było super... :):). Pokoje sprzątane są codziennie i raczej pobieżnie. Jest czysto, ale bez fajerwerków w postaci układania damskiej koszulki nocnej w fikuśne kształty :). Hotel polecam dla wszystkich miłośników kotów, jeży oraz dudków (takie ptaki), których na całym terenie jest pełno i mile widzą (przynajmniej koty) świeże dostawy z restauracji. Centralne położenie na wyspie jest też świetnym punktem wypadowym zarówno na północ, do Corralejo, do którego warto pojechać (i zahaczyć o plaże Dunes po drodze), jak i do interioru - polecam Antigua i piękna Betancuria i do jaskiń Ajuy (zgadnijcie jak to się wymawia :):):). Bliskość lotniska i krótkość transferu też jest istotna (samoloty widać, ale nie przeszkadzają). Na terenie hotelu organizowane jest codzienne pływanie z fokami i zdjęcia z foczkami całującymi w policzek - dla niektórych fajne, ale miłośnicy zwierząt zastanowią się po co trzyma się te sympatyczne zwięrzęta w niewoli... Wieczorna rozrywka jest na naprawdę wysokim poziomie, mam porównanie z wieloma hotelami, a zespół animacyjny bardzo się stara również w ciągu dnia więc chętni nie będą się nudzić. W sumie: bardzo polecam. I na zakończenie porada dla tych, którzy chcą pozwiedzać wyspę na własną rękę, tak jak ja: bierzcie auto z wypożyczalni vis-avis hotelu Autos Victor - mają dobre ceny, a starsza Pani, która prowadzi ten biznes lubi poopowiadać o starych samochodach i wszystko jest dla niej "no problem".
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
31-40 lat, su draugais balandis 2019
+ Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie. Ładne otoczenie hotelu - zieleń i kwiaty. Mile pokojowe. Jedzenie dobre, chociaż mało przyprawione. Pyszne sery, wina i piwo. (...) rodyti visus
+ Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie. Ładne otoczenie hotelu - zieleń i kwiaty. Mile pokojowe. Jedzenie dobre, chociaż mało przyprawione. Pyszne sery, wina i piwo. Drinki nie rozcienczone wodą. Blisko plazy, miasta. Rodzinna atmosfera. - W hotelu byliśmy ok godz. 15 i czekaliśmy 5 godzin na pościel dla dzieci i ręczniki.Chcieliśmy spać ale nie mieliśmy jak. Brudne materace. Recepcja kazała cały czas czekać bo na cały obiekt była 1 pokojowa. W restauracji problem z wolnymi stolikami. Kawa i herbata serwowana tylko do śniadania. Wieczny brak małych łyżeczek (jogurty i ciasta można było jeść widelcem lub dużą łyżką). Bardzo niewygodne łóżka.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
26-30 lat, su partneriu/e balandis 2019
Hotel bardzo czysty, utrzymany w fajnym stylu, pokoje dają dużo prywatności i są przy samej plaży. Obsług pomocna, sympatyczna i bez problemu można się porozumieć w języku angielskim, (...) rodyti visus
Hotel bardzo czysty, utrzymany w fajnym stylu, pokoje dają dużo prywatności i są przy samej plaży. Obsług pomocna, sympatyczna i bez problemu można się porozumieć w języku angielskim, francuskim, niemieckim a dla osób władających tylko polskim dodam, że jedna z pań w recepcji mówi w naszym języku. Hotel to ogromny kompleks budynków więc siłą rzeczy aby dotrzeć w pewne miejsca z pokoju trzeba zrobić parę kroków ale nie są to ogromne odległości. Z najdalszej części hotelu do restauracji jest 3 minuty spacerem. Wyżywienie nastawione typowo pod Anglików i Niemców ale nie w całości. Każdy znajdzie coś dla siebie bo przy odrobinie wyobraźni można komponować fantastyczne dania. Plaża praktycznie przy samym hotelu, bardzo duża i łatwo dostępna. Nie jest jednak tak ładna jak np. w Costa Calma ale to kwestia gustu. Sama miejscowość spokojna, czysta z piękną promenadą przy oceanie.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais balandis 2019
Super, choć dostaliśmy domek, który ponoć nie jest w ofercie Itaki. Blisko do zatoczki (gdzie nie wieje), do restuaracji, do wieczornych animacji. Minusem był hałas rano w związku z dostawami (...) rodyti visus
Super, choć dostaliśmy domek, który ponoć nie jest w ofercie Itaki. Blisko do zatoczki (gdzie nie wieje), do restuaracji, do wieczornych animacji. Minusem był hałas rano w związku z dostawami oraz zapach stęchlizny (który chyba udało nam się wywietrzyć). Ogólnie wspaniały pobyt.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima balandis 2019
Jest ok. Wszystko bez większych problemów rodyti visus
Jest ok. Wszystko bez większych problemów
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2019
Hotel jak najbardziej godny polecenia pod każdym względem . rodyti visus
Hotel jak najbardziej godny polecenia pod każdym względem .
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su draugais kovas 2019
Wysoki standard, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta rodyti visus
Wysoki standard, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su draugais kovas 2019
Obiekt pięknie położony przy samej plaży, z drugiej strony bardzo blisko do centrum miasteczka (sklepy, wypożyczalnie rowerów, samochodów). Ze względu na położenie w połowie długości wyspy jest (...) rodyti visus
Obiekt pięknie położony przy samej plaży, z drugiej strony bardzo blisko do centrum miasteczka (sklepy, wypożyczalnie rowerów, samochodów). Ze względu na położenie w połowie długości wyspy jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Fuerteventury (plaże w Ajuy, Oasis Park, wydmy w Coralejo wszystko w odległości około 50km.). Wracając do samego obiektu obsługa przesympatyczna, pokoje codziennie sprzątane, całodzienne animacje przy basenie o różnym stopniu trudności więc każdy znajdzie coś dla siebie od yogi czy aquazumby po grę w pokera albo rzutki. Codziennie wieczorem programy artystyczne (dance show, koncerty, pokazy akrobatyczne itp.). Przejdźmy do wyżywienia, przed wyjazdem czytałem oczywiście opinie innych użytkowników i spotkałem się z opinią, że wybór potraw jest zbyt duży, nie bardzo mogłem zrozumieć jak to możliwe. A jednak. Ilość potraw, ich różnorodność, jakość produktów, mogą przyprawić o zawrót głowy. Kuchnia regionalna, kuchnia włoska, orientalna, nieliczone ilości owoców, ciast itp.itd. długo by wymieniać. Nawet wybredni smakosze nie mogą mieć powodów do narzekania.Większości nawet nie spróbowaliśmy ale co zrobić żołądek ma swoje granice elastyczności. Generalnie obiekt oceniam bardzo wysoko i choć zwykle nie jeździmy dwa razy w to samo miejsce na wakacje to Barcelo Castillo Beach Resort będzie wyjątkiem. na pewno tu wrócimy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su draugais kovas 2019
obsługa przemiła, wyżywienie bardzo zróżnicowane i smaczne, pokój a raczej mieszkanko było bardzo wygodne: z aneksem kuchennym,osobną sypialnią - który przy małym dziecku jest wręcz idealne! (...) rodyti visus
obsługa przemiła, wyżywienie bardzo zróżnicowane i smaczne, pokój a raczej mieszkanko było bardzo wygodne: z aneksem kuchennym,osobną sypialnią - który przy małym dziecku jest wręcz idealne! pięknie położony resort, promenada przy plaży bardzo czysta i długa.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais kovas 2019
Hotel położony w bardzo dogodnym miejscu, niedaleko lotniska, więc transfer krótki, a obecność niedaleka lotniska w niczym nie przeszkadzała a miły pobycie. Jedzenie w hotelu super, bardzo duży (...) rodyti visus
Hotel położony w bardzo dogodnym miejscu, niedaleko lotniska, więc transfer krótki, a obecność niedaleka lotniska w niczym nie przeszkadzała a miły pobycie. Jedzenie w hotelu super, bardzo duży wybór nawet dla małych dzieci. Apartamenty zadbane i codziennie były sprzątane. Obiekt bardzo duży, położony na dużym terenie więc nie było widać tłumu ludzi. Duża plaża tuż przy apartamentach, parę basenów (jedyny minus, że woda w basenach była naprawdę zimna i szkoda że nie była podgrzewana). Wszelkie dogodności jak sklepik, wynajęcia auta, itp.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
Vietinės ekskursijos

„Gran Tour Fuerteventura“ — apsilankoma pirmojoje salos sostinėje Betankurijoje. Apžiūrima Šv. Marijos bažnyčia, susipažįstama su gaminiais iš populiariausio salos produkto - alavijų. Ragaujama puikių ožkų pieno sūrių, pietaujama restorane. Toliau kelias veda į šiaurę, pro La Oliva ir seniausią kurortą Corralejo. Sustojama prie garsiųjų kopų. Grįžtama rytiniu krantu. Išvykstama apie 9.00 val., grįžtama apie 19.00 val. Kaina - apie 52 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Lansarotės sala — apsilankoma La Geria regione, kurio peizažą kuria sustingusi lava ir vulkaniniai pelenai. Vykstama į salos šiaurėje esantį Chameos del Agva (Jameos del Agua) urvą, kurį turizmo ir meno reikmėms pritaikė vietos menininkas César Manrique. Vykstama į Tūkstančio palmių slėnį. Pietų pertrauka. Užvažiuojama į aukščiausią Lansarotės kalną - Pico del Chache, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į La Corona ugnikalnį. Vakarine pakrante vykstama į Timanfajos nacionalinį parką, prie didžiausios salos atrakcijos - Ugnies kalno. Stebimi geoterminiai reiškiniai. Paskui važiuojama Ruta de los Volcanes - keliu, vedančiu tarp sustingusios lavos. Kaina - apie 85 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Oasis Park — apsilankoma zoologijos sode, stebima, kaip dresuojamos papūgos, pasivažinėjama kupranugarių karavanu (už papildomą mokestį), stebimi aligatoriai, gyvatės ir jūrų liūtai. Pasivaikštoma botanikos sode, kuriame auga šimtai kaktusų rūšių. Stebimi plėšrieji paukščiai - medžiojančios pelėdos, sakalai ir vanagai. Kaina - apie 35 Eur (neįskaičiuota kelionė į parką ir iš jo). Į Oasis Park kursuoja nemokamas vietinis autobusas.

Magic Katamaran — kelionė katamaranu išilgai Chandijos pusiasalio (apie 4,5 val.). Kaina - apie 60 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs ir gėrimai).

Kelionė į Loboso salą — kelionė į Loboso salą (apie 5 val.). Saloje - laisvas laikas (apie 2 val.) arba žygis pėsčiomis į Loboso ugnikalnį. Kaina - apie 55 Eur.

Fotosesija — profesionali fotosesija leidžiantis saulei La Parede, garsėjančiame nepaprastomis uolomis. Puiki pramoga ir nepamirštamas suvenyras. Kaina - apie 179 Eur (į kainą įskaičiuotas transportas ir šampanas).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 909eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 818 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter