phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Vislow Resort

Pasiūlymo privalumai

 • Puikiai tinka šeimos atostogoms lėtu stiliumi
 • Beskid Śląski kraštovaizdžio parko centre
 • Modernūs, erdvūs apartamentai
 • Natūralus tvenkinys su privačiu paplūdimiu
 • Proekologinė veikla ir pagarba gamtai

Vislow Resort Kodas: SPLVISL

PLN
Itaka

Vislow Resort Kodas: SPLVISL Lenkija \ Kalnai

Modernus kompleksas, esantis pačioje Silezijos Beskido širdyje, netoli daugybės lankytinų vietų ir vaizdingų apylinkių prie Vyslos upės – puikus pasiūlymas atostogoms su šeima ir draugais. Komplekso vizitinė kortelė – ryšys su supančia gamta, proekologinė veikla ir pagarba gamtai. Stilingas interjeras, elegantiškas restoranas ir erdvūs, kruopščiai dekoruoti apartamentai, užtikrina aukščiausią poilsio komfortą. Taip pat yra sveikatingumo zona su uždaru baseinu ir sauna, žaidimų kambarys ir žaidimų aikštelė vaikams, o komplekso centre - natūralus tvenkinys su paplūdimiu ir gultais. Pailsėkite nuo kasdienybės ir atsipalaiduokite lėtu stiliumi!

Pasiūlymo aprašymas

Šis pasiūlymas apima tik apgyvendinimo šiame viešbutyje paslaugą.

Vietovėje WIŚLE CZARNE, apie 200 m nuo restorano, apie 550 m nuo Mała Zapora, apie 2 km nuo Zapora Wisła Czarne prie Czerniańskie ežero, apie 5 km nuo Vyslos centro su daugybe lankytinų vietų, parduotuvių, restoranų, kavinių ir barų; Wisła Dziechcinka geležinkelio stotis apie 4,5 km nuo viešbučio; žiemos sezonu prie Vyslos upės yra apie 20 slidinėjimo stočių.

natūralus tvenkinys su nedideliu privačiu paplūdimiu, gultais.

Nėra oficialios kategorijos šalyje, 125 apartamentai, 9 pastatai, 4 aukštai, 24 valandas veikianti registratūra, restoranas – pusryčiai švediško stalo pavidalu, veganiški patiekalai, vaikiškas meniu, vestibiulio baras; mini biblioteka su galimybe pasiskolinti knygų, nemokamų žaidimų, dėlionių, žaislų, kilimėlių kūdikiui, automobilių stovėjimo aikštelė; terasa, nemokamas belaidis internetas. Galima apsistoti su savo naminiu gyvūnu (mokama paslauga: apie 95 PLN / diena); priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „American Express“.

Classic apartamentai: 2 asm., 33-38 m2, modernūs, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), virtuvės zona, belaidis internetas, televizorius, šaldytuvas, kavos/arbatos rinkinys; terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Comfort apartamentai: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos) 38-46 m2, modernūs, miegamasis ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip apartamentai classic, terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Deluxe apartamentai: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos), apie 49-53 m2, modernūs, miegamasis ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip classic apartamentai, balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Grand apartamentai: 3 asm. (galimos 1, 2 arba 3 papildomos vietos), apie 63 m2, modernūs, 2 miegamieji ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip classic apartamentai , terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką; comfort, deluxe ir grand apartamentai už papildomą mokestį.

Sveikatingumo (wellness) zona: nemokamai: uždaras baseinas, vaikiškas baseinas, sauna; už papildomą mokestį: veido ir kūno priežiūros procedūros, masažai; žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys su žaislais iš natūralių medžiagų, animacija vaikams, žaidimų kambarys (x-box konsolės, žaidimų kėdės); už papildomą mokestį: „Torba Włóczykija”- drobinis maišelis su mįsliu rinkiniu (apie 65 PLN / vnt.).

0048/333339700, www.vislow.pl
Adresas: ul. Czarne 3E, 43-460 Wisła

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • Įėjimas į sveikatingumo (wellness) zoną
Informacija apie regioną

Lenkija — Kalnai

Lenkijos kalnai – nuostabūs peizažai bet kuriuo paros metu ir... ideali vieta aktyvioms atostogoms! Gerai pažymėti kalnų takai – tai galimybė pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir susipažinti su laukine gamta.

APGYVENDINIMO PASLAUGA: Šis pasiūlymas apima tik apgyvendinimo šiame viešbutyje paslaugą.

VIETA: Vietovėje WIŚLE CZARNE, apie 200 m nuo restorano, apie 550 m nuo Mała Zapora, apie 2 km nuo Zapora Wisła Czarne prie Czerniańskie ežero, apie 5 km nuo Vyslos centro su daugybe lankytinų vietų, parduotuvių, restoranų, kavinių ir barų; Wisła Dziechcinka geležinkelio stotis apie 4,5 km nuo viešbučio; žiemos sezonu prie Vyslos upės yra apie 20 slidinėjimo stočių.

PAPLŪDIMYS: natūralus tvenkinys su nedideliu privačiu paplūdimiu, gultais.

VIEŠBUTIS: Nėra oficialios kategorijos šalyje, 125 apartamentai, 9 pastatai, 4 aukštai, 24 valandas veikianti registratūra, restoranas – pusryčiai švediško stalo pavidalu, veganiški patiekalai, vaikiškas meniu, vestibiulio baras; mini biblioteka su galimybe pasiskolinti knygų, nemokamų žaidimų, dėlionių, žaislų, kilimėlių kūdikiui, automobilių stovėjimo aikštelė; terasa, nemokamas belaidis internetas. Galima apsistoti su savo naminiu gyvūnu (mokama paslauga: apie 95 PLN / diena); priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „American Express“.

KAMBARYS:Classic apartamentai: 2 asm., 33-38 m2, modernūs, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), virtuvės zona, belaidis internetas, televizorius, šaldytuvas, kavos/arbatos rinkinys; terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Comfort apartamentai: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos) 38-46 m2, modernūs, miegamasis ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip apartamentai classic, terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Deluxe apartamentai: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos), apie 49-53 m2, modernūs, miegamasis ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip classic apartamentai, balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką. Grand apartamentai: 3 asm. (galimos 1, 2 arba 3 papildomos vietos), apie 63 m2, modernūs, 2 miegamieji ir svetainė, virtuvės zona, įrengti kaip classic apartamentai , terasa arba balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į vidinį kiemą arba mišką; comfort, deluxe ir grand apartamentai už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Sveikatingumo (wellness) zona: nemokamai: uždaras baseinas, vaikiškas baseinas, sauna; už papildomą mokestį: veido ir kūno priežiūros procedūros, masažai; žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys su žaislais iš natūralių medžiagų, animacija vaikams, žaidimų kambarys (x-box konsolės, žaidimų kėdės); už papildomą mokestį: „Torba Włóczykija”- drobinis maišelis su mįsliu rinkiniu (apie 65 PLN / vnt.).

NEMOKAMAI: 0048/333339700, www.vislow.pl
Adresas: ul. Czarne 3E, 43-460 Wisła

GRATIS:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • Įėjimas į sveikatingumo (wellness) zoną
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter