phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Enotel Sunset Bay

Pasiūlymo privalumai

 • Jauki atmosfera
 • Patogūs numeriai su nuostabiu vaizdu
 • Vaizdingas Ponta do Sol miestelis
 • Terasa su nuostabiu vaizdu į vandenyną

Enotel Sunset Bay Kodas: FNCSUNS

889PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai ir vakarienė Št 25.02 – Št 04.03.23 (7 nakvynės)
Itaka

Enotel Sunset Bay Kodas: FNCSUNS Madeira

Įdomiai suprojektuotą, nuostabioje vietoje įsikūrusį viešbutį tikrai įvertins ieškantys ramaus ir unikalaus poilsio, nes čia viskas yra unikalu. Nuo pastato, išskirtinio aptarnavimo ir standartų iki vietos slėnyje tarp aukštų kalnų, paplūdimio ir begalinio vandenyno. Tai svajonių vieta atostogoms dviese arba ypatingam medaus mėnesiui. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną, kuris gražiausiai atrodo saulėlydžio metu. Pėsčiomis pasieksite vietos restoranus, kuriuose galėsite paragauti saloje gaminamų patiekalų, taip pat rekomenduojame nuvykti į Madeiros sostinės Funšalio centrą.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 3 km nuo PONTA DO SOL miestelio centro, maždaug už 150 m nuo restoranų, barų ir Cais da Ponta do Sol apžvalgos aikštelės, maždaug už 500 m nuo prekybos centro, maždaug už 25 km nuo salos sostinės Funšalio, maždaug už 40 km nuo Santa Kruso oro uosto.

Ponta do Sol, viešasis, žvirgždo, švelniai besileidžiantis į jūrą, apie 60 m nuo viešbučio, be paplūdimio paslaugų.

4 žvaigždučių, patogus, atidarytas 2021 m. po remonto, 69 numeriai, 1 pastatas, 4 aukštai, liftas, visą parą veikianti registratūra, vestibiulis, (A)mar restoranas - švediškas stalas, vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalai, parodomoji virtuvė, vestibiulio baras; automobilių stovėjimo aikštelė (pagal galimybes); terasa su vaizdu į vandenyną, nemokamas belaidis internetas viešosiose erdvėse; už papildomą mokestį: kambarių tarnyba, vaikų priežiūra, skalbykla, automobilių nuoma; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

Standartinis: dvivietis (galimybė 1 papildoma lova), apie 35 m2, patogus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, televizorius, seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą); vaizdas į jūrą; kambarys su balkonu arba prancūzišku balkonu už papildomą mokestį.

Vidaus baseinas, šildomas, stačiakampio formos, gėlo vandens, nemokami gultai ir rankšluosčiai prie baseino; treniruoklių salė, sauna, turkiška pirtis; teminiai spektakliai.

00351/291970140, www.enotel.com

Informacija apie regioną

Madeira

Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios oro temperatūros (apie 24 °C), ji vadinama amžino pavasario sala ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

VIETA: Apie 3 km nuo PONTA DO SOL miestelio centro, maždaug už 150 m nuo restoranų, barų ir Cais da Ponta do Sol apžvalgos aikštelės, maždaug už 500 m nuo prekybos centro, maždaug už 25 km nuo salos sostinės Funšalio, maždaug už 40 km nuo Santa Kruso oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Ponta do Sol, viešasis, žvirgždo, švelniai besileidžiantis į jūrą, apie 60 m nuo viešbučio, be paplūdimio paslaugų.

VIEŠBUTIS: 4 žvaigždučių, patogus, atidarytas 2021 m. po remonto, 69 numeriai, 1 pastatas, 4 aukštai, liftas, visą parą veikianti registratūra, vestibiulis, (A)mar restoranas - švediškas stalas, vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalai, parodomoji virtuvė, vestibiulio baras; automobilių stovėjimo aikštelė (pagal galimybes); terasa su vaizdu į vandenyną, nemokamas belaidis internetas viešosiose erdvėse; už papildomą mokestį: kambarių tarnyba, vaikų priežiūra, skalbykla, automobilių nuoma; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galimybė 1 papildoma lova), apie 35 m2, patogus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, televizorius, seifas, mini baras (mokama pagal suvartojimą); vaizdas į jūrą; kambarys su balkonu arba prancūzišku balkonu už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Vidaus baseinas, šildomas, stačiakampio formos, gėlo vandens, nemokami gultai ir rankšluosčiai prie baseino; treniruoklių salė, sauna, turkiška pirtis; teminiai spektakliai.

KONTAKTAI: 00351/291970140, www.enotel.com

NEMOKAMAI:
 • Wi-Fi
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Salos centras - lyniniu keltuvu virš Funšalio stogų keliamasi į Montė kalną. Apsilankoma Dievo Motinos šventovėje, Monte atogrąžų sode su Madeiros reliktine ir endemine augmenija. Įspūdingo grožio kalnų kelias veda į salos širdį – Vienuolių slėnį. Eira do Serrado panoraminėse terasose galima gėrėtis kvapą gniaužiančiu vaizdu į kalnų prarajas. Vykstama į nuošalų kaimelį, kur ragaujama kaštonų, eukaliptų ir pasiflorų skonio, vietinės gamybos likerių. Toliau kelias veda į kitoje kalnų grandinės pusėje esantį Kamara de Lobos (Câmara de Lobos) - tipišką žvejų kaimelį su dailiu uostu – Vinstono Čerčilio pamėgtą vietą. Pasirinktinai: nusileidimas karklinėmis rogėmis nuo Montė kalno (už papildomą mokestį: 15 Eur žmogui). Visos dienos išvyka. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 83 EUR suaugusiems ir apie 42 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių salos rytinėje dalyje – apie 85 EUR suaugusiems ir apie 42 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 95 EUR suaugusiems ir apie 48 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, likerio degustavimas, gido paslaugos).

Vakarinė salos dalis — nepakartojama proga pasigrožėti įspūdingais vaizdais, tarp jų – viena iš aukščiausių Europoje pakrantės uolų – Cabo Girão. Ekskursijos maršrutas veda per tipišką žvejų kaimelį Ribeira Brava į Enkumenados (Encumenada) kalnų perėją, iš kurios, esant palankioms oro sąlygoms, galima matyti šiaurinės ir pietinės pakrančių panoramą. Važiuojama per nepaprastą „Madeiros tundrą“ – Paul da Serra plokščiakalnį, kol pasiekiamas populiarusis Porto Moniz kurortas, garsėjantis natūraliais lavos baseinais. Šiaurine pakrante tęsiama kelionė į Sao Vicente miestelį. Taip pat apsilankoma bananų plantacijoje bei cukranendrių romo gamykloje. Visos dienos išvyka. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 63 EUR suaugusiems ir apie 32 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 64 EUR suaugusiems ir apie 32 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 73 EUR suaugusiems ir apie 37 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos).

Rytinė salos dalis — apsilankoma Palheiro soduose pasigrožėti žydinčiais augalais bei miesto panorama. Užvažiuojama į Pico de Arieiro - trečią pagal aukštį Madeiros viršukalnę (1818 m virš jūros lygio), nuo kurios, esant geram orui, galima matyti salos reljefą ir įspūdingus kalnų peizažus. Per didžiausią pasaulyje slėnį, apaugusį nepaprastai senu laurų mišku, važiuojama į Ribeiro Frio kaimelį. Pasisvečiuojama tradicinių, šiaudais dengtų namelių skansene, Santanos kaimelyje, pasigrožima Šv. Lauryno pusiasalio uolų kraštovaizdžiu, apsilankoma regyklose, iš kurių matyti Erelių uolos, Porto Santo, Desertas salų ir oro uosto pakilimo tako, įrengto ant 180 kolonų, panorama. Visos dienos išvyka. Kainos – iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 76 EUR suaugusiems ir apie 38 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos).

Fado muzikos ir Madeiros folkloro vakaras — vakarienė tradiciniame restorane su čionykštei virtuvei būdingais patiekalais: espetada (ant grotelių kepta mėsa) su polenta (pakepinta kukurūzų košė), sriuba, salotos, virtos daržovės, desertai. Vakarieniaujant pasirodo folkloro ansamblis (dainos ir šokiai, tradiciniai instrumentai), vėliau vyksta portugališkų fado dainų, kurias atlieka viena geriausių salos dainininkių, koncertas. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 39 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams (į kainą įskaičiuota vakarienė su gėrimais).

„Rabacal“ levada: žygio lygis – vidutinis, trasos ilgis – apie 13 km, žygio trukmė - apie 4,5 val. Pakeliui: aukštas Risco krioklys ir „25 šaltinių“ kaskada, kurią sudaro daug krioklių ir UNESCO saugomas senovinis laurų miškas. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 45 EUR suaugusiems ir apie 23 EUR vaikams.

„Do Rei“ levada: žygio lygis – vidutinis, trasos ilgis – apie 11 km, žygio trukmė – apie 4 val. Pakeliui: augalų įvairovė, laurų miškas, nedidelis krioklys, po kurio krentančiu vandeniu driekiasi žygio maršrutas. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 45 EUR suaugusiems ir apie 23 EUR vaikams.

Porto Santo – puiki galimybė aplankyti dar vieną, Madeiros archipelagui priklausančią, salą. Per 2,5 val. keltu nutolstate nuo Madeiros apie 40 km ir išsilaipinate Porto Santo saloje. Su anglakalbiu gidu keliaujate autobusu susipažinti su salos apylinkėmis. Po pietų skiriama daug laisvo laiko pasimėgauti maudynėmis Atlanto vandenyne bei pasilepinti saulės voniomis ilgiausiame salos paplūdimyje. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 137 EUR suaugusiems ir apie 69 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 137 EUR suaugusiems ir apie 69 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 147 EUR suaugusiems ir apie 74 EUR vaikams.

Funšalis — ekskursiją pradėsite sustojimu prie Kristaus statulos, šalia įrengtoje apžvalgos aikštelėje galėsite pasigėrėti Funšalio miesto panorama bei neaprėpiamais vandenyno toliais. Atvykę į miestą pabuvosite seniausioje jo gatvėje bei greta esančiame ūkininkų turguje. Pasivaikščiosite uosto apylinkėmis: XV a. katedra, rotušės aikštė, Šv.Lauryno tvirtovė. Apsilankysite garsiojoje vyno darykloje „The Old Blandy Wine Logde“, kurios įkūrėjas padėjo pamatus iki šiol saloje tebegyvuojančioms vynininkystės tradicijoms. Susipažinsite su Madeiros vyno istorija bei jį degustuosite. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 34 EUR suaugusiems ir apie 17 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 17 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, vyno degustavimas, gido paslaugos).

Jeep safari (išvyka visureigiais) — pažintis su Madeira atokiau nuo pramintų kelių, važiuojant per civilizacijos nepaliestas, gražiausias salos vietas. Pakeliui - paprastu automobiliu nepasiekiamos vietos, toliau nuo turistų minios ir suvenyrų parduotuvių. Madeiros grožis glūdi nepaliestoje gamtoje, o keliaujant visureigiu galima pamatyti daug daugiau nei keliaujant tradiciniu būdu. Pavyksta pasiekti vietas, kurių nežino net vietiniai gyventojai. Visa tai vyksta draugiškoje atmosferoje, keliaujant mažomis grupėmis (ne daugiau kaip 8 žmonės) su vietiniu gidu – vairuotoju. Visos dienos išvyka. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 55 EUR suaugusiems ir apie 28 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 55 EUR suaugusiems ir apie 28 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 81 EUR suaugusiems ir apie 41 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, pietūs su gėrimais, gido paslaugos).

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 889eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 778 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter