phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Next Savoy Signature

Pasiūlymo privalumai

 • Modernus, pastatytas 2021 m.
 • Rekomenduojamas poroms
 • Stogo terasa su baru ir baseinu (18+)
 • SPA centras
 • Šalia Funšalio centro

Next Savoy Signature Kodas: FNC1NEX

PLN
Itaka

Next Savoy Signature Kodas: FNC1NEX Madeira

Patogioje vietoje, netoli Funšalio uosto ir centro įsikūręs garsaus „Savoy Signature“ tinklo viešbutis. Naujas ir modernus, puikiai tinkantis romantiškoms atostogoms dviese. Viešbutis save pristato kaip vietinį su tarptautine dvasia. Gerą laiką užtikrina reguliari pramoginė veikla, barai ir baseinai, stogo terasa suaugusiems. Atsipalaiduoti ir į atostogas pasinerti padės SPA centras.

Pasiūlymo aprašymas

Ant vandenyno kranto, Lido viešbučių rajone, netoli Funšalio uosto. Apie 1 km nuo FUNŠALIO centro, apie 23 km nuo Santa Cruz oro uosto, autobuso stotelė apie 20 m nuo viešbučio (Funšalio centras).

„Praia Formosa,“ viešas, akmenuotas, status nusileidimas į vandenyną, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 5 km nuo viešbučio.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, modernus ir stilingas, pastatytas 2021 m. Viešbutyje 130 numerių. Pagrindinis restoranas „Recharge Bar & Restaurant“ šalia pagrindinio baseino ir vandenyno, jame tiekiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Vestibiulyje baras „Network Bar“, stogo terasoje baras tik suaugusiems „Cloud Bar“. Konferencijų salė, talpinanti iki 110 svečių. Poilsiautojų patogumui: organizuojama reguliari pramoginė veikla, vaikų auklė (už papildomą mokestį), USB krovimo taškai viešose vietose, skalbimo paslaugos (už papildomą mokestį), požeminė parkavimo aikštelė (už papildomą mokestį), 24h medicininė pagalba.

Standartinis su vaizdu į jūrą: dvivietis, 30 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, darbo staliukas, minibaras.

Studio su vaizdu į jūrą: dvivietis, 34 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, virtuvėlė, darbo staliukas, sofa, minibaras.

Suite su vaizdu į jūrą: dvivietis (galimos 2 papildomos lovos vaikams (2-12 m.)), 56 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, darbo staliukas, chalatai ir šlepetės, minibaras.

Prieiga prie jūros, lauko baseinas su skėčiais ir gultais stogo terasoje (tik suaugusiems), lauko baseinas su skėčiais ir gultais šalia vandenyno, 24h veikianti sporto salė.

SPA centras už papildomą mokestį (tik suaugusiems). 3 procedūrų kambariai, ledo fontanas, garinė ir įprasta pirtis. Darbo laikas: 10:00-20:00.

+351 291 205 700. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hotelnext.pt

• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Madeira

Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios oro temperatūros (apie 24 °C), ji vadinama amžino pavasario sala ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

VIETA: Ant vandenyno kranto, Lido viešbučių rajone, netoli Funšalio uosto. Apie 1 km nuo FUNŠALIO centro, apie 23 km nuo Santa Cruz oro uosto, autobuso stotelė apie 20 m nuo viešbučio (Funšalio centras).

PAPLŪDIMYS: „Praia Formosa,“ viešas, akmenuotas, status nusileidimas į vandenyną, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 5 km nuo viešbučio.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, modernus ir stilingas, pastatytas 2021 m. Viešbutyje 130 numerių. Pagrindinis restoranas „Recharge Bar & Restaurant“ šalia pagrindinio baseino ir vandenyno, jame tiekiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Vestibiulyje baras „Network Bar“, stogo terasoje baras tik suaugusiems „Cloud Bar“. Konferencijų salė, talpinanti iki 110 svečių. Poilsiautojų patogumui: organizuojama reguliari pramoginė veikla, vaikų auklė (už papildomą mokestį), USB krovimo taškai viešose vietose, skalbimo paslaugos (už papildomą mokestį), požeminė parkavimo aikštelė (už papildomą mokestį), 24h medicininė pagalba.

KAMBARYS:Standartinis su vaizdu į jūrą: dvivietis, 30 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, darbo staliukas, minibaras.
Studio su vaizdu į jūrą: dvivietis, 34 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, virtuvėlė, darbo staliukas, sofa, minibaras.
Suite su vaizdu į jūrą: dvivietis (galimos 2 papildomos lovos vaikams (2-12 m.)), 56 kv. m ploto, vaizdas į vandenyną, viena didelė dvigulė lova (King-size), vonios kambarys su dušu, oro kondicionierius, balkonas, darbo staliukas, chalatai ir šlepetės, minibaras.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Prieiga prie jūros, lauko baseinas su skėčiais ir gultais stogo terasoje (tik suaugusiems), lauko baseinas su skėčiais ir gultais šalia vandenyno, 24h veikianti sporto salė.

SPA: SPA centras už papildomą mokestį (tik suaugusiems). 3 procedūrų kambariai, ledo fontanas, garinė ir įprasta pirtis. Darbo laikas: 10:00-20:00.

KONTAKTAI: +351 291 205 700. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hotelnext.pt

NEMOKAMAI: • Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter