phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID

Pasiūlymo privalumai

 • Idealus atostogoms dviese
 • Įspūdingoje vietoje ant uolos
 • Ramios atostogos arti gamtos
 • Tvarkingi kambariai
 • ITAKA burė - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID Kodas: FNCRORO

589PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai ir vakarienė An 17.12 – An 24.12.19 (7 nakvynės)
Itaka

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID Kodas: FNCRORO Madeira

Du skirtingai, vadinami, giminingi viešbučiai, įsikūrę ramioje vietoje, arti pasivaikščiojimo takų. Iš viešbučio terasų, esančių ant uolos, atsiveria kvapą gniaužiantys Atlanto vandenyno vaizdai. Svečių paslaugoms – trys baseinai (įskaitant natūralų jūros vandens baseiną), treniruoklių salė ir sveikatingumo centras. Verta aplankyti ir Funšalio centrą, į kurį veža nemokamas viešbučio autobusas. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKA BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs pietinėje Madeiros pakrantėje ant uolos, netoli Canico de Baixo centro. Atstumas iki Funšalio oro uosto – apie 11 km. Atstumas iki Santa Kruzo oro uosto – apie 9 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Funšaliu. Nemokamas viešbučio mikroautobusas 4 kartus per dieną veža į Funšalio centrą ir 3 kartus per dieną – atgal į viešbutį (išskyrus šeštadienius ir sekmadienius).

Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas. Atstumas nuo viešbučio – apie 800 m.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Atnaujintas 2012–2013 m. 2 pastatuose – „Rocamar“ ir „Royal Orchid“ – iš viso yra 197 numeriai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Rocamar“ - „švediškas stalas", yra kėdučių vaikams. Baras prie restorano „Rocky Bar“. Baras prie baseino, televizijos kambarys, konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje ir bare. Už papildomą mokestį: interneto punktas registratūroje (3 Eur/val.), skalbykla. Kadangi šiuose viešbučiuose yra grindų lygio skirtumų ir laiptų, jie nerekomenduojami riboto judumo asmenims. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „Diners Club“.

Standartinis: Dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Rocamar“ dalyje, numerio plotas – apie 25 m². Skoningai įrengtas, yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija, telefonas, seifas (už papildomą mokestį: 8 Eur/sav., užstatas: 5 Eur), šaldytuvas. Jaunavedžiams papildomai: vaisių krepšelis ir putojančio vyno butelis atvykus. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Vaizdas į kalnus. Kambarys su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.

Studio: Dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Royal Orchid“ dalyje, numerio plotas – apie 30 m². Įrengtas kaip standartinis numeris. Yra virtuvės zona. Vaizdas į jūrą. „Studio“ tipo kambarys už papildomą mokestį.

Gėlo vandens baseinas, plotas – apie 68 m², gylis – iki 1,5 m. Natūralus jūros vandens baseinas (veikia priklausomai nuo oro sąlygų), plotas – apie 100 m², gylis – iki 1,5 m. Baseinas vaikams, šalia baseinų – nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas šildomas gėlo vandens baseinas. Sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis. Žaidimų kambarys. Treniruoklių salė (nemokama 10.00–18.30 val.). Už papildomą mokestį: biliardas, masažai. Profesionalus nardymo klubas „Atalaia“ „Royal“ dalyje.

Pusryčiai (7.30–10.30 val.) – „švediškas stalas" restorane „Rocamar“, pietūs (12.30–14.30 val.) – „švediškas stalas: restorane „Catelaya“, vakarienė (18.00–22.00 val.) – „švediškas stalas" restorane „Rocamar“. Su patiekalais tiekiamas vynas arba alus ir karšti bei šalti gėrimai. Užkandžiai, salotos, kava, arbata, pyragaičiai, ledai tam skirtame bare (11.00–18.00 val.). Nealkoholiniai gėrimai ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (11.00–22.00 val.).

Klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 5 Eur/asmeniui/viešnagei. Mokestis taikomas asmenims nuo 18-os metų, mokamas viešbutyje.

+351 291934600, www.hotelroyalorchid.com; www.hotelrocamar.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Mikroautobusas, vežantis į centrą
4,9 / 6
93% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Standard pokoi
Informacija apie regioną

Madeira

Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros – apie 24 °C – ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

VIETA: Viešbutis įsikūręs pietinėje Madeiros pakrantėje ant uolos, netoli Canico de Baixo centro. Atstumas iki Funšalio oro uosto – apie 11 km. Atstumas iki Santa Kruzo oro uosto – apie 9 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Funšaliu. Nemokamas viešbučio mikroautobusas 4 kartus per dieną veža į Funšalio centrą ir 3 kartus per dieną – atgal į viešbutį (išskyrus šeštadienius ir sekmadienius).

PAPLŪDIMYS: Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas. Atstumas nuo viešbučio – apie 800 m.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Atnaujintas 2012–2013 m. 2 pastatuose – „Rocamar“ ir „Royal Orchid“ – iš viso yra 197 numeriai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Rocamar“ - „švediškas stalas", yra kėdučių vaikams. Baras prie restorano „Rocky Bar“. Baras prie baseino, televizijos kambarys, konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje ir bare. Už papildomą mokestį: interneto punktas registratūroje (3 Eur/val.), skalbykla. Kadangi šiuose viešbučiuose yra grindų lygio skirtumų ir laiptų, jie nerekomenduojami riboto judumo asmenims. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „Diners Club“.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Rocamar“ dalyje, numerio plotas – apie 25 m². Skoningai įrengtas, yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija, telefonas, seifas (už papildomą mokestį: 8 Eur/sav., užstatas: 5 Eur), šaldytuvas. Jaunavedžiams papildomai: vaisių krepšelis ir putojančio vyno butelis atvykus. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Vaizdas į kalnus. Kambarys su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.
Studio: Dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Royal Orchid“ dalyje, numerio plotas – apie 30 m². Įrengtas kaip standartinis numeris. Yra virtuvės zona. Vaizdas į jūrą. „Studio“ tipo kambarys už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Gėlo vandens baseinas, plotas – apie 68 m², gylis – iki 1,5 m. Natūralus jūros vandens baseinas (veikia priklausomai nuo oro sąlygų), plotas – apie 100 m², gylis – iki 1,5 m. Baseinas vaikams, šalia baseinų – nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas šildomas gėlo vandens baseinas. Sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis. Žaidimų kambarys. Treniruoklių salė (nemokama 10.00–18.30 val.). Už papildomą mokestį: biliardas, masažai. Profesionalus nardymo klubas „Atalaia“ „Royal“ dalyje.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–10.30 val.) – „švediškas stalas" restorane „Rocamar“, pietūs (12.30–14.30 val.) – „švediškas stalas: restorane „Catelaya“, vakarienė (18.00–22.00 val.) – „švediškas stalas" restorane „Rocamar“. Su patiekalais tiekiamas vynas arba alus ir karšti bei šalti gėrimai. Užkandžiai, salotos, kava, arbata, pyragaičiai, ledai tam skirtame bare (11.00–18.00 val.). Nealkoholiniai gėrimai ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (11.00–22.00 val.).

PRIVALOMAS TURIZMO MOKESTIS: Klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 5 Eur/asmeniui/viešnagei. Mokestis taikomas asmenims nuo 18-os metų, mokamas viešbutyje.

KONTAKTAI: +351 291934600, www.hotelroyalorchid.com; www.hotelrocamar.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Mikroautobusas, vežantis į centrą
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
4,9 / 6
Bendras įvertinimas
z 1296 atsiliepimų
93%
įvertino gerai arba labai gerai
93%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Standard pokoi
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
Hotel Rocamar : pokoj -warunki dobre. Czystosc -bardzo dobra. Położenie - wspaniałe. Infrastruktura hotelowa -wzorowa. Wyżywienie- doskonałe. Atrakcje hotelowe- bardzo ciekawe. Rezydent (...) rodyti visus
Hotel Rocamar : pokoj -warunki dobre. Czystosc -bardzo dobra. Położenie - wspaniałe. Infrastruktura hotelowa -wzorowa. Wyżywienie- doskonałe. Atrakcje hotelowe- bardzo ciekawe. Rezydent pomocny, dostępny o każdej porze telefonicznie. Wskazana większa pomoc rezydenta na lotnisku.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
Największą zaletą hotelu jest jego niezwykłe malownicze położenie na klifie. Większość pokoi ma widok na ocean. Hotel czysty, odnowiony, pokoje codziennie sprzątane, obsługa miła. Jedzenie (...) rodyti visus
Największą zaletą hotelu jest jego niezwykłe malownicze położenie na klifie. Większość pokoi ma widok na ocean. Hotel czysty, odnowiony, pokoje codziennie sprzątane, obsługa miła. Jedzenie niezłe, każdy coś tam dla siebie wybierze. Wieczorem muzyka na żywo w restauracji. Ze względu na niezwykłe położenie hotelu plażowanie ma tu zupełnie inny charakter, do tego kamienista plaża opodal to trzeba zaznaczyć, że wczasy w tym miejscu kompletnie nie sprawdzą się dla rodzin z małymi dziećmi. Ciekawe są wycieczki (choć nie tanie), warto polecić tę na zachód wyspy, a tym bardziej z przewodniczką panią Zosią. Samemu warto też wybrać się do Funchal i na własną rękę atrakcje turystyczne zobaczyć. Największym minusem pobytu jest nocny wylot powrotny do kraju (do Wrocławia, Warszawy), podczas gdy pokój należy zwolnić ok.12 w południe, po śniadaniu, a i potem kilka, a nawet kilkanaście godzin spędzić poza hotelem i bez przysługującego posiłku, trochę to słabo wygląda zwłaszcza, że przylatuje się na Maderę też w nocy i trudno to liczyć jako pierwszy dzień pobytu... Ogólnie ciekawy wyjazd - Madera swym urokiem obroni się sama...
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
Ogólnie hotel jest idealny dla osób dorosłych, bez dzieci. Taka tez panuje tam atmosfera- z uwagi na brak plaży, płytkich basenów rodzin z dziećmi po prostu tam nie ma. Drugi aspekt- miejscowość (...) rodyti visus
Ogólnie hotel jest idealny dla osób dorosłych, bez dzieci. Taka tez panuje tam atmosfera- z uwagi na brak plaży, płytkich basenów rodzin z dziećmi po prostu tam nie ma. Drugi aspekt- miejscowość jest cicha, spokojna, niewielka, także dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku i komercyjnych straganów z pamiątkami. Piękna okolica do spacerów, dosłownie 5 min od hotelu- jedna z najlepszych na wyspie restauracji z kuchnią regionalną i różnorodnymi owocami morza- „must have” pobytu w tej okolicy :) Położenie hotelu jest obłędne- bezpośrednio przy oceanie, duża ilość tarasów na różnych wysokościach w zależności od tego czy chce się słyszeć bardziej lub mniej fale oceanu; w niektórych miejscach, tych bliżej wody, można podziwiać kraby. Bardzo duża ilość leżaków- nie ma problemu ze znalezieniem miejsca przy basenie czy totalnie intymnego zakątka pośród skał tylko we dwoje. Woda w basenach czysta. Różne zejścia do oceanu, otwarte w zależności od warunków pogodowych, jednak brak zejścia łagodnego- odrazu na tzw głęboką wodę. Stała obecność ratownika do godz. 18 przy kąpielisku w oceanie. Jest to prywatne zejście tylko dla gości hotelu także jest kameralnie i spokojnie. Jeżeli chodzi o jedzenie- duży wybór zarówno na śniadaniach jak i kolacjach (byliśmy na HB), dania kuchni regionalnej, zawsze opcje wege, wegan, dla każdego coś dobrego. Śniadania na tarasie nad oceanem przy wschodzie słonca... magia... Wieczorem- codziennie muzyka na żywo na tarasie... bardzo fajna forma spędzania czasu po kolacji. W pokoju- tv, ręczniki, żel pod prysznic, suszarka, lodówka, ręczniki na plaże, duża szafa. Na balkonie stolik i dwa krzesełka, naprawdę fajny poziom. Panie sprzątające- urocze do przesady!! Codziennie pięknie ogarnięty pokój. Obsługa hotelowa zawsze życzliwa i pomocna, dbająca o gościa. Bus do Funchal z hotelu codziennie kursuje kilka razy za darmo, także można w 10min być w stolicy jeśli tęskni się za miastem :) Minusy: - brak możliwości połączenia łóżek (po prostu się rozjeżdżały) także cały tydzień spaliśmy tak trochę osobno ;) - odpłatne napoje do kolacji... niby takie nic, ale pozostawia niesmak, że nawet szklanki wody z cytryną nie dostaje się do posiłku... - nie ma czajnika w pokoju, ale można podobno iść wypożyczyć z recepcji.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 3
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
Czystość i obsługa OK, hotel w sumie OK, plaża jak to plaża na Maderze kamienista, a w zasadzie to plaży nie ma. Generalnie OK. rodyti visus
Czystość i obsługa OK, hotel w sumie OK, plaża jak to plaża na Maderze kamienista, a w zasadzie to plaży nie ma. Generalnie OK.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 1
 • 1
 • 3
zwiń
4 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
4 gwiazdki na ten hotel to raczej za dużo. Może lata temu. Rzeczywiście pięknie położony i tarasy na klifach powodują, że jest bardzo klimatycznie i cicho. Bardzo dużo pokoi ma widok a ocean. (...) rodyti visus
4 gwiazdki na ten hotel to raczej za dużo. Może lata temu. Rzeczywiście pięknie położony i tarasy na klifach powodują, że jest bardzo klimatycznie i cicho. Bardzo dużo pokoi ma widok a ocean. My opłaciliśmy opcję z widokiem na morze i dostaliśmy pokój studio, obszerny i wygodny. Poza dużym mydłem w ścianie nie ma kosmetyków. Jedzenie niestety bardzo nie smaczne. Praktycznie zero owoców morza. Jedynie rozpadające się ryby. Małże były raz i niestety suche, czyli stare. W efekcie 2 ostatnie dni jedliśmy na mieście. My mieliśmy opcję HB i musieliśmy dokupować napoje. Nawet wody nie było. To psuje humor. Nie uzupełniają wody w pokojach, ale sklepik jest 200 m od hotelu. Busik do Funchal faktycznie jeździ ale trzeba się zapisywać na niego. Nam się nie udało. Bus publiczny 2.50 Euro od osoby i jedzie ok. pół godziny. Są ręczniki na basen. Hotel można polecić ze względu na położenie i tarasy na klifach oraz widoki. Jedzenia lepiej nie brać.
 • 5
 • 2
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
Bardzo fajny. rodyti visus
Bardzo fajny.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su draugais liepa 2019
Super. O.K. rodyti visus
Super. O.K.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Urokliwe miejsce, wygodny przestronny pokój z aneksem kuchennym i bardzo dużym tarasem.codziennie budził mnie szum fal i wschód słońca. Bardzo odpoczelam. Polecam! rodyti visus
Urokliwe miejsce, wygodny przestronny pokój z aneksem kuchennym i bardzo dużym tarasem.codziennie budził mnie szum fal i wschód słońca. Bardzo odpoczelam. Polecam!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 4
 • 1
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Ciekawie położony, czysty, spokojna atmosfera, dobra obsługa, mili ludzie. Bardzo przyjemne miejsce, super lokalizacja. Rewelacyjna pilota Zosia, oferta wycieczek bardzo dobra. rodyti visus
Ciekawie położony, czysty, spokojna atmosfera, dobra obsługa, mili ludzie. Bardzo przyjemne miejsce, super lokalizacja. Rewelacyjna pilota Zosia, oferta wycieczek bardzo dobra.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Wspaniała obsługa i niesamowite widoki! Właśnie spędziliśmy tam tydzień i szczerze mówiąc nie można przyczepić się do hotelu i obsługi Mieliśmy zarezerwowany pokój dwuosobowy studio, duży (...) rodyti visus
Wspaniała obsługa i niesamowite widoki! Właśnie spędziliśmy tam tydzień i szczerze mówiąc nie można przyczepić się do hotelu i obsługi Mieliśmy zarezerwowany pokój dwuosobowy studio, duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i oraz niesamowity taras z widokiem na ocean . Pokoje są sprzątane codziennie świeże ręczniki. Wszystkie miejsca do opalania z widokiem na morze. Jest również siłownia, jacuzzi i sauna. Hotel zapewnia bezpłatny transport do Funchal która jest o wiele szybciej niż w lokalnym autobusem, ale trzeba zarezerwować dzień wcześniej w recepcji. Restauracja na tarasie Rocamar Hotel z widokiem na ocean jest absolutnie niesamowity przy kolacji muzyka na żywo. Hotel nie jest dla małych dzieci , zdecydowanie hotel dla par, które chcą się zrelaksować. wifi w pokojach i przy klifach chodziło bez problemu.Jedzenie jest zróżnicowane i dobrze przygotowane , śniadania są monotonne ale kawa z ekspresu !!. Ogólnie wyjazd uważamy za udany Polecamy wycieczki po wyspie jest co zwiedzać .
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
20-25 lat, su partneriu/e liepa 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Jestem drugi raz, wyspa jeszcze bardziej mi się podoba. Hotel cichy, spokojny dla osób ceniących relaks i szum oceanu. ( tez jestem drugi raz w tym hotelu ), łatwy dojazd do stolicy miejskim (...) rodyti visus
Jestem drugi raz, wyspa jeszcze bardziej mi się podoba. Hotel cichy, spokojny dla osób ceniących relaks i szum oceanu. ( tez jestem drugi raz w tym hotelu ), łatwy dojazd do stolicy miejskim autobusem, który jeździ zgodnie z rozkładem. Nie zawiodłem się , polecam - przyjadę tutaj kolejny raz
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su draugais liepa 2019
The room, staff, food were absolutely perfect. rodyti visus
The room, staff, food were absolutely perfect.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
20-25 lat, su partneriu/e liepa 2019
Hotel położony bezpośrednio przy oceanie, jednak wyłącznie dla osób sprawnych ruchowo(dużo schodów). Pokój czysty, przestronny, sprzątany codziennie, z dobrym wyposażeniem (lodówka, tv). Plaża w (...) rodyti visus
Hotel położony bezpośrednio przy oceanie, jednak wyłącznie dla osób sprawnych ruchowo(dużo schodów). Pokój czysty, przestronny, sprzątany codziennie, z dobrym wyposażeniem (lodówka, tv). Plaża w niedalekiej odległości od hotelu - kamienista. Personel bardzo pomocny i miły. Jedzenie smaczne - zarówno śniadania jak i obiadokolacje. W okolicy kilka knajpek i sklep. Do dyspozycji gości basen, jacuzzi, siłownia, sauna. Polecam hotel - jednie odradzam osobom z problemami ruchowymi oraz rodzinom z dziećmi. Rezydenci ok. Ciekawe wycieczki fakultatywne - myślę, że każdy coś znajdzie dla siebie.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 2
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
zgodne z gwiazdkami. rodyti visus
zgodne z gwiazdkami.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e liepa 2019
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Czysto, schludnie, codziennie sprzątany pokój, na zyczenie równiez zmieniane ręczniki. Widok z tarasu zjawiskowy, taki, o jakim marzyliśmy. Pięknym gestem ze (...) rodyti visus
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Czysto, schludnie, codziennie sprzątany pokój, na zyczenie równiez zmieniane ręczniki. Widok z tarasu zjawiskowy, taki, o jakim marzyliśmy. Pięknym gestem ze strony hotelu były zyczenia, ktore otrzymalismy z okazji rocznicy slubu. Cicho, spokojnie, relaks pelen . Miejsce zdecydowanie dla par, a nie dla rodzin z dziecmi. Wakacje bardzo udane. Dwie wycieczki fakultatywne, w ktorych uczestniczyliśmy, bardzo ciekawe, urozmaicone. Na pewne rzeczy nie mozna mieć wpływu, np. pogoda, ktora nie zawsze pozwala zobaczyc takie widoki, jakie sa w planach. Niemniej jednak warto korzystać z wycieczek, ale mozna tez samodzielnnie zwiedzać, bo połączenia autobusowe są całkiem dobre.Sprawdziliśmy i tez fajnie wspominamy. Jest tak wiele pieknych miejsc, że chętnie tam wrócimy. Rezydent, mimo że nie był na każde zawołanie, pomagał telefonicznie i nam to wystarczało. Polecam wyprawe na Maderę i do hotelu Rocamar z pełnym przekonaniem
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 5
 • 2
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Obsługa miła i bardzo pomocna pokoje czyste zadbane jedzenie bardzo dobre rodyti visus
Obsługa miła i bardzo pomocna pokoje czyste zadbane jedzenie bardzo dobre
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
2 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel nie spełnił moich oczekiwań, być może z powodu pokoju który dostałam, miałam mieszkać w pokoju typu twins bez widoku na morze, po przyjeździe "miła "niespodzianka - dostaniemy pokój z (...) rodyti visus
Hotel nie spełnił moich oczekiwań, być może z powodu pokoju który dostałam, miałam mieszkać w pokoju typu twins bez widoku na morze, po przyjeździe "miła "niespodzianka - dostaniemy pokój z widokiem ma morze...ale widok był głownie na ścianę w kolorze pomarańczowym pokój typu studio duży ale bardzo ciemny, cały czas trzeba bylo mieć wlączone światło, nie dało sie w nim wytrzymać bez klimtyzacji, stare zdezelowane sprzety, dla mnie to na pewno nie 4 gwiazdki. Pokoj mieścił się na poziomie gdzie były pralnia, prasowalnia, ciągle chodzili i hałasowali pracownicy, na korytarzu parno jak w saunie. Zaplaciłam za hotel czterogwiazdkowy a mieszkałam w dusznej suterenie. Na balkonie nie można było usiąść- stare odrapane krzesła, kto by chciał siedzieć w norze z huczącym klimatyzatorem za plecami i wychylać sie żyby zobaczyć kawałek morza. Stosunek ceny wyjazdu do jakości nieproporcjonalny. Swietna restauracja z widokiem na atlantyk. Jedzenie sztampowe, na sniadaniu dzemy i masło najgorszego gatunku- to naprawdę 4 gwiazdki?? Bus hotelowy nie kursował w dni wolne.
 • 1
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 1
 • 1
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel Royal Orchid był dla nas strzałem w dziesiątkę. W hotelu było chyba sporo wolnych pokoi, ponieważ zamiast 25m. standardowego lokum dostaliśmy klucze do studia z aneksem, osobną sypialnią i (...) rodyti visus
Hotel Royal Orchid był dla nas strzałem w dziesiątkę. W hotelu było chyba sporo wolnych pokoi, ponieważ zamiast 25m. standardowego lokum dostaliśmy klucze do studia z aneksem, osobną sypialnią i widokiem na ocean (bezcenne) - co ważne bez dopłaty!!! Obsługa przemiła, pokój czysty, sprzątany codziennie, śniadania i obiadokalacje - super, wszystko smaczne, świeże i ładnie podane. Każdy mógł coś dla siebie wybrać (dobra kawa (uwaga! mielona, nie instant), dużo owoców, serów, smażone/pieczone ziemniaki, ryba, mięso, mało warzyw, ale pomidory były zawsze; potrawy dla wegetarian i bezglutenowców). Świetna oferta w bardzo dobrej cenie. Madera - raj na ziemi. Będę wracać! Co do wycieczek/wieczorów oferowanych przez Itakę, byliśmy na dwóch: 1/ Rewelacyjna wycieczka na zachód wyspy - przewodnikiem była p. Renata - nie tylko świetny program (jedyna uwaga: zbyt mało czasu wolnego w naturalnych lawowych basenach w Porto Moniz), ale mnóstwo cennych informacji o historii, kulturze i życiu na Maderze. 2/ wieczór z Fado - okazał się pomyłką - słaby lokal, kiepska obsługa, jedzenie bardzo średnie, program artystyczny krótki - solistka zaśpiewała chyba 5 utworów, potem były tańce folklorystyczne (mieliśmy okazje je oglądać w hotelu, wiec podczas tego wieczoru nie były wielką atrakcją). Impreza nie warta swej ceny, nie polecam, 37 Euro można było zdecydowanie lepiej spożytkować. Reasumując: organizacja lotu, propozycja hotelu, wycieczka na zachód wyspy, opieka pilota i przewodnika na 6, jedyny minus to wieczór z muzyką fado.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel może nie najnowszy, ale czysty i zadbany. Posiłki dość urozmaicone. Mieliśmy wykupioną opcję wyżywienia HB. Trochę zbyt duże ceny za napoje do kolacji, przykład lampka czerwonego wina (...) rodyti visus
Hotel może nie najnowszy, ale czysty i zadbany. Posiłki dość urozmaicone. Mieliśmy wykupioną opcję wyżywienia HB. Trochę zbyt duże ceny za napoje do kolacji, przykład lampka czerwonego wina prawie 5 euro. Brak plaży, za to dobrze zagospodarowane występy skalne (basen, miejsca do opalania) z zejściem po drabince do oceanu. Wakacje bardzo udane głównie ze względu na wyspę. W hotelu przebywaliśmy rzadko. Czas spędzaliśmy głównie poza hotele na levadach i innych szlakach, na plaży w machico i calhecie, na półwyspie Św. Wawrzyńca, zwiedzając miasta i mniejsze miejscowości Madery. To nasz trzeci pobyt na Maderze i na pewno jeszcze ją odwiedzimy
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel atrakcyjnie położony, czysty, wszystko ok Niestety nasz pokój miał okna na budynek, to duży mankament. rodyti visus
Hotel atrakcyjnie położony, czysty, wszystko ok Niestety nasz pokój miał okna na budynek, to duży mankament.
 • 3
 • 4
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel położony na wysokim klifie, z dala od centrum miejscowości. Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Widok z okna na ocean i szum oceanu pozostaną na długo w pamięci rodyti visus
Hotel położony na wysokim klifie, z dala od centrum miejscowości. Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Widok z okna na ocean i szum oceanu pozostaną na długo w pamięci
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 1
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel ok wyżywienie śniadania cały czas to samo obiad bez wyboru kolacja ok pokoje ok obsługa super. wycieczki ok rodyti visus
Hotel ok wyżywienie śniadania cały czas to samo obiad bez wyboru kolacja ok pokoje ok obsługa super. wycieczki ok
 • 5
 • 2
 • 6
 • 2
 • 5
 • 2
 • 1
 • 2
zwiń
Vietinės ekskursijos

Salos centras — lyniniu keltuvu virš Funšalio stogų keliamasi į Montė kalną. Apsilankoma Dievo Motinos šventovėje ant Montė kalno, atogrąžų sode su Madeiros reliktine ir endemine augmenija. Įspūdingo grožio kalnų kelias veda į salos širdį. Eira do Serrado panoraminėse terasose galima gėrėtis kvapą gniaužiančiu vaizdu į kalnų prarajas. Vykstama į nuošalų kaimelį, Vienuolių slėnį, ragaujama kaštonų, šokolado ir pasiflorų skonio vietinės gamybos likerių. Toliau kelias veda į kitoje kalnų grandinės pusėje esantį Kamara de Lobosą (Câmara de Lobos) - tipišką žvejų kaimelį su dailiu uostu - Winstono Chrchillio pamėgtą vietą. Pasirinktinai: patrakęs nusileidimas karklinėmis rogėmis nuo Montė kalno (už papildomą mokestį: 15 Eur žmogui). Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 83 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, likerio degustavimas, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 85 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 92 Eur.

Vakarinė salos dalis — nepakartojama proga pasigrožėti įspūdingais vaizdais - pavyzdžiui, aukščiausia Europoje pakrantės uola Cabo Girão. Ekskursijos maršrutas veda per tipišką žvejų kaimelį Ribeira Brava į Enkumenados (Encumenada) kalnų perėją, iš kurios esant palankioms sąlygoms galima matyti šiaurinės ir pietinės pakrančių panoramą. Per UNESCO saugomą nepaprastai seną laurų mišką vykstama į įspūdingą São Vincente kaimelį. Apsilankoma São Vincente vulkanologijos centre, kur įrengta multimedija. Šiaurine pakrante vykstama į populiarųjį Porto Moniz kurortą ir grožimasi natūraliais lavos baseinais. Važiuojama per nepaprastą „Madeiros tundrą“ - Paul da Serra plokščiakalnį. Vykstama į Madalena do Mar - legendines Vladislovos III Varniečio valdas. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 61 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 67 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 71 Eur.

Rytinė salos dalis — apsilankoma botanikos sode su dviem tūkstančiais žydinčių augalų, nedidele paukštide. Grožimasi viso miesto panorama. Užvažiuojama į Pico de Arieiro - trečią pagal aukštį Maderos viršukalnę (1818 m virš jūros lygio), nuo kurios esant geram orui galima matyti salos reljefą ir įspūdingus kalnų peizažus. Per didžiausią pasaulyje slėnį, apaugusį nepaprastai senu laurų mišku, važiuojama į Ribeiro Frio kaimelį, kuriame įkurtas valstybinis upėtakių ūkis. Pasisvečiuojama tradicinių šiaudais dengtų namelių skansene Santanos kaimelyje, pasigrožima Šv. Lauryno pusiasalio uolų kraštovaizdžiu, apsilankoma regyklose, iš kurių matyti Erelių uolos, Porto Santo, Desertas salų ir oro uosto pakilimo tako, įrengto ant 180 kolonų, panorama. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 60 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 65 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 76 Eur.

Fado muzikos ir Madeiros folkloro vakaras — vakarienė tradiciniame restorane valgant čionykštei virtuvei būdingus patiekalus: espetadą (ant grotelių keptą mėsą) su polenta (pakepinta kukurūzų koše), sriubą, salotas, virtas daržoves, desertus. Vakarieniaujant pasirodo folkloro ansamblis (dainos ir šokiai, tradiciniai instrumentai), vėliau vyksta portugališkų fado dainų, kurias atlieka viena geriausių salos dainininkių, koncertas. Kaina - nuo maždaug 37 EUR (į kainą įskaičiuota vakarienė su gėrimais); iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 42 EUR, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 60 EUR.

Levados — Madeira garsėja kanalais, kuriais į kiekvieną salos kampelį iš kalnų tiekiamas vanduo. Jie įrengti dar pirmųjų portugalų kolonizatorių laikais. Išilgai kanalų įrengta daug įvairaus sunkumo žygio trasų. Reikia pasiimti sportinį apavą, nepastoviam orui pritaikytus drabužius, gėrimų ir maisto. Į kainą įskaičiuotas transportas ir angliškai kalbančio gido paslaugos.

Referto levada — lygis: lengvas, apie 5 km, žygio trukmė - apie 2 val., pakeliui: egzotiški dirbami laukai, bananmedžių giraitės, vaizdas į garsiąją Erelių uolą - Penha d’Águia ir Porto da Cruz kaimelį. Kaina - nuo maždaug 26 Eur. Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 30 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 30 Eur.

Rabacal levada — lygis: vidutinis, apie 13 km, žygio trukmė - apie 4 val., pakeliui: aukštas Risco krioklys ir „25 šaltinių“ kaskada, kurią sudaro daug krioklių, UNESCO saugomas senovinis laurų miškas. Kaina - apie 33 Eur. Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 37 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 37 Eur.

Kruizas Kolumbo laivo kopija — kruizo trukmė: apie 3 val.; Nuostabi sostinės bei pietinės pakrantės panorama ir nepaprasto aukščio Cabo Girão pakrantės uolos vaizdas iš vandenyno pusės. Galima stebėti prie laivo priplaukiančius delfinus. Puikios sąlygos degintis denyje ir maudytis vandenyne. Kaina - nuo maždaug 47 Eur (į kainą įskaičiuotas transportas). Iš salos rytinės dalies viešbučių - 50 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 70 Eur.

Funšalis — apsilankoma miesto turguje, kuriame susitinka visos Madeiros gyventojai. Pačioje Funšalio širdyje esančiame turguje galima nusipirkti geriausių saloje vaisių, daržovių bei gėlių ir vietinių gastronomijos produktų bei amatininkų dirbinių. Pasivaikštoma po istorinį miesto centrą: apžiūrimos uosto apylinkės, XV a. Manuelino stiliaus katedra, Madeiros parlamento rūmai, Šv. Lauryno citadelė ir Jozefo Pilsudskio paminklas. Apsilankoma garsiojoje „The Old Blandy Wine Lodge“ vyninėje, susipažįstama su ypatingo Madeiros vyno, kuris nepakartojamą skonį įgyja brandinamas ąžuolinėse statinėse, gamybos procesu. Degustacija. Užvažiuojama į Pico dos Barcelos regyklą (355 m virš jūros lygio), iš kurios atsiveria puiki viso miesto panorama. Ekskursija trunka pusę dienos. Kaina - apie 34 Eur (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, vyno degustavimas, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 40 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 60 Eur.

Jeep safari (išvyka visureigiais) — pažintis su Madeira atokiau nuo pramintų kelių, važiuojant per civilizacijos nepaliestas gražiausias salos vietas. Pakeliui - paprastu automobiliu nepasiekiamos vietos toliau nuo turistų minios ir suvenyrų parduotuvių. Madeiros grožis glūdi nepaliestoje gamtoje, o keliaujant visureigiu galima pamatyti daug daugiau nei keliaujant tradiciniu būdu. Pavyksta pasiekti vietas, kurių nežino net vietiniai gyventojai. Visa tai vyksta draugiškoje atmosferoje, keliaujant mažomis grupėmis (ne daugiau kaip 14 žmonių) su vietiniu gidu. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 55 Eur (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, pietūs su gėrimais, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 60 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 81 Eur.

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 589eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 178 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter