phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID

Pasiūlymo privalumai

 • Idealus atostogoms dviese
 • Įspūdingoje vietoje ant uolos
 • Ramios atostogos arti gamtos
 • Tvarkingi kambariai
 • Itakos burė - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID Kodas: FNCRORO

589PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai ir vakarienė An 17.12 – An 24.12.19 (7 nakvynės)
Itaka

Viešbutis ROCAMAR & ROYAL ORCHID Kodas: FNCRORO Madeira

Du skirtingai, vadinami, giminingi viešbučiai, įsikūrę ramioje vietoje, arti pasivaikščiojimo takų. Iš viešbučio terasų, esančių ant uolos, atsiveria kvapą gniaužiantys Atlanto vandenyno vaizdai. Svečių paslaugoms – trys baseinai (įskaitant natūralų jūros vandens baseiną), treniruoklių salė ir sveikatingumo centras. Verta aplankyti ir Funšalio centrą, į kurį veža nemokamas viešbučio autobusas. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs pietinėje Madeiros pakrantėje ant uolos, netoli Canico de Baixo centro. Atstumas iki Funšalio oro uosto – apie 11 km. Atstumas iki Santa Kruzo oro uosto – apie 9 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Funšaliu. Nemokamas viešbučio mikroautobusas 4 kartus per dieną veža į Funšalio centrą ir 3 kartus per dieną – atgal į viešbutį (išskyrus šeštadienius ir sekmadienius).

Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas. Atstumas nuo viešbučio – apie 800 m.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Iš esmės atnaujintas 2006 m. ir dar kartą atnaujintas 2012–2013 m. 2 pastatuose – „Rocamar“ ir „Royal Orchid“ – iš viso yra 197 kambariai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Rocamar“ (švediškas stalas, yra kėdučių vaikams). Baras prie restorano „Rocky Bar“. Baras prie baseino. Televizijos kambarys. Konferencijų salė. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje ir bare. Už papildomą mokestį: interneto punktas registratūroje (3 Eur/val.), skalbykla. Kadangi šiuose viešbučiuose yra grindų lygio skirtumų ir laiptų, jie nerekomenduojami riboto judumo asmenims. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „Diners Club“.

Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Rocamar“ dalyje, numerio plotas – apie 25 m². Skoningai įrengtas, yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas (mokamas: 8 Eur/sav., užstatas: 5 Eur), šaldytuvas. Jaunavedžiams papildomai: vaisių krepšelis ir putojančio vyno butelis atvykus. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Vaizdas į kalnus. Kambarys su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį – tikrai verta užsisakyti!.

Studio: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Royal Orchid“ dalyje, numerio plotas – apie 30 m². Įrengtas kaip standartinis kambarys. Yra virtuvės zona. Vaizdas į jūrą. „Studio“ tipo kambarys už papildomą mokestį.

Gėlo vandens baseinas, plotas – apie 68 m², gylis – iki 1,5 m. Natūralus jūros vandens baseinas (veikia priklausomai nuo oro sąlygų), plotas – apie 100 m², gylis – iki 1,5 m. Baseinas vaikams. Šalia baseinų – nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas šildomas gėlo vandens baseinas. Sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis. Žaidimų kambarys. Treniruoklių salė (nemokama 10.00–18.30 val.). Už papildomą mokestį: biliardas, masažai. Profesionalus nardymo klubas „Atalaia“ „Royal“ dalyje.

Pusryčiai (7.30–10.30) – švediškas stalas restorane „Rocamar“, pietūs (12.30–14.30) – švediškas stalas restorane „Catelaya“, vakarienė (18.00–22.00) – švediškas stalas restorane „Rocamar“. Su patiekalais tiekiamas vynas arba alus ir karšti bei šalti gėrimai. Užkandžiai, salotos, kava, arbata, pyragaičiai, ledai tam skirtame bare (11.00–18.00). Nealkoholiniai gėrimai ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (11.00–22.00).

Klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 5 Eur/asmeniui/viešnagei. Mokestis taikomas asmenims nuo 18-os metų, mokamas viešbutyje.

+351 291934600, www.hotelroyalorchid.com; www.hotelrocamar.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Mikroautobusas, vežantis į centrą
4,9 / 6
93% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Standard pokoi
Informacija apie regioną

Madeira

Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros – apie 24 °C – ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

VIETA: Viešbutis įsikūręs pietinėje Madeiros pakrantėje ant uolos, netoli Canico de Baixo centro. Atstumas iki Funšalio oro uosto – apie 11 km. Atstumas iki Santa Kruzo oro uosto – apie 9 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Funšaliu. Nemokamas viešbučio mikroautobusas 4 kartus per dieną veža į Funšalio centrą ir 3 kartus per dieną – atgal į viešbutį (išskyrus šeštadienius ir sekmadienius).

PAPLŪDIMYS: Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas. Atstumas nuo viešbučio – apie 800 m.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Iš esmės atnaujintas 2006 m. ir dar kartą atnaujintas 2012–2013 m. 2 pastatuose – „Rocamar“ ir „Royal Orchid“ – iš viso yra 197 kambariai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Rocamar“ (švediškas stalas, yra kėdučių vaikams). Baras prie restorano „Rocky Bar“. Baras prie baseino. Televizijos kambarys. Konferencijų salė. Nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje ir bare. Už papildomą mokestį: interneto punktas registratūroje (3 Eur/val.), skalbykla. Kadangi šiuose viešbučiuose yra grindų lygio skirtumų ir laiptų, jie nerekomenduojami riboto judumo asmenims. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „Diners Club“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Rocamar“ dalyje, numerio plotas – apie 25 m². Skoningai įrengtas, yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas (mokamas: 8 Eur/sav., užstatas: 5 Eur), šaldytuvas. Jaunavedžiams papildomai: vaisių krepšelis ir putojančio vyno butelis atvykus. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Vaizdas į kalnus. Kambarys su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį – tikrai verta užsisakyti!.
Studio: dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambarys yra „Royal Orchid“ dalyje, numerio plotas – apie 30 m². Įrengtas kaip standartinis kambarys. Yra virtuvės zona. Vaizdas į jūrą. „Studio“ tipo kambarys už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Gėlo vandens baseinas, plotas – apie 68 m², gylis – iki 1,5 m. Natūralus jūros vandens baseinas (veikia priklausomai nuo oro sąlygų), plotas – apie 100 m², gylis – iki 1,5 m. Baseinas vaikams. Šalia baseinų – nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas šildomas gėlo vandens baseinas. Sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis. Žaidimų kambarys. Treniruoklių salė (nemokama 10.00–18.30 val.). Už papildomą mokestį: biliardas, masažai. Profesionalus nardymo klubas „Atalaia“ „Royal“ dalyje.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–10.30) – švediškas stalas restorane „Rocamar“, pietūs (12.30–14.30) – švediškas stalas restorane „Catelaya“, vakarienė (18.00–22.00) – švediškas stalas restorane „Rocamar“. Su patiekalais tiekiamas vynas arba alus ir karšti bei šalti gėrimai. Užkandžiai, salotos, kava, arbata, pyragaičiai, ledai tam skirtame bare (11.00–18.00). Nealkoholiniai gėrimai ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (11.00–22.00).

PRIVALOMAS TURIZMO MOKESTIS: Klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 5 Eur/asmeniui/viešnagei. Mokestis taikomas asmenims nuo 18-os metų, mokamas viešbutyje.

KONTAKTAI: +351 291934600, www.hotelroyalorchid.com; www.hotelrocamar.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Mikroautobusas, vežantis į centrą
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
4,9 / 6
Bendras įvertinimas
z 1280 atsiliepimų
93%
įvertino gerai arba labai gerai
93%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Aptarnavimas viešbutyje
 • Standard pokoi
5 / 6
20-25 lat, su partneriu/e liepa 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e liepa 2019
Jestem drugi raz, wyspa jeszcze bardziej mi się podoba. Hotel cichy, spokojny dla osób ceniących relaks i szum oceanu. ( tez jestem drugi raz w tym hotelu ), łatwy dojazd do stolicy miejskim (...) rodyti visus
Jestem drugi raz, wyspa jeszcze bardziej mi się podoba. Hotel cichy, spokojny dla osób ceniących relaks i szum oceanu. ( tez jestem drugi raz w tym hotelu ), łatwy dojazd do stolicy miejskim autobusem, który jeździ zgodnie z rozkładem. Nie zawiodłem się , polecam - przyjadę tutaj kolejny raz
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Obsługa miła i bardzo pomocna pokoje czyste zadbane jedzenie bardzo dobre rodyti visus
Obsługa miła i bardzo pomocna pokoje czyste zadbane jedzenie bardzo dobre
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
2 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel nie spełnił moich oczekiwań, być może z powodu pokoju który dostałam, miałam mieszkać w pokoju typu twins bez widoku na morze, po przyjeździe "miła "niespodzianka - dostaniemy pokój z (...) rodyti visus
Hotel nie spełnił moich oczekiwań, być może z powodu pokoju który dostałam, miałam mieszkać w pokoju typu twins bez widoku na morze, po przyjeździe "miła "niespodzianka - dostaniemy pokój z widokiem ma morze...ale widok był głownie na ścianę w kolorze pomarańczowym pokój typu studio duży ale bardzo ciemny, cały czas trzeba bylo mieć wlączone światło, nie dało sie w nim wytrzymać bez klimtyzacji, stare zdezelowane sprzety, dla mnie to na pewno nie 4 gwiazdki. Pokoj mieścił się na poziomie gdzie były pralnia, prasowalnia, ciągle chodzili i hałasowali pracownicy, na korytarzu parno jak w saunie. Zaplaciłam za hotel czterogwiazdkowy a mieszkałam w dusznej suterenie. Na balkonie nie można było usiąść- stare odrapane krzesła, kto by chciał siedzieć w norze z huczącym klimatyzatorem za plecami i wychylać sie żyby zobaczyć kawałek morza. Stosunek ceny wyjazdu do jakości nieproporcjonalny. Swietna restauracja z widokiem na atlantyk. Jedzenie sztampowe, na sniadaniu dzemy i masło najgorszego gatunku- to naprawdę 4 gwiazdki?? Bus hotelowy nie kursował w dni wolne.
 • 1
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 1
 • 1
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel Royal Orchid był dla nas strzałem w dziesiątkę. W hotelu było chyba sporo wolnych pokoi, ponieważ zamiast 25m. standardowego lokum dostaliśmy klucze do studia z aneksem, osobną sypialnią i (...) rodyti visus
Hotel Royal Orchid był dla nas strzałem w dziesiątkę. W hotelu było chyba sporo wolnych pokoi, ponieważ zamiast 25m. standardowego lokum dostaliśmy klucze do studia z aneksem, osobną sypialnią i widokiem na ocean (bezcenne) - co ważne bez dopłaty!!! Obsługa przemiła, pokój czysty, sprzątany codziennie, śniadania i obiadokalacje - super, wszystko smaczne, świeże i ładnie podane. Każdy mógł coś dla siebie wybrać (dobra kawa (uwaga! mielona, nie instant), dużo owoców, serów, smażone/pieczone ziemniaki, ryba, mięso, mało warzyw, ale pomidory były zawsze; potrawy dla wegetarian i bezglutenowców). Świetna oferta w bardzo dobrej cenie. Madera - raj na ziemi. Będę wracać! Co do wycieczek/wieczorów oferowanych przez Itakę, byliśmy na dwóch: 1/ Rewelacyjna wycieczka na zachód wyspy - przewodnikiem była p. Renata - nie tylko świetny program (jedyna uwaga: zbyt mało czasu wolnego w naturalnych lawowych basenach w Porto Moniz), ale mnóstwo cennych informacji o historii, kulturze i życiu na Maderze. 2/ wieczór z Fado - okazał się pomyłką - słaby lokal, kiepska obsługa, jedzenie bardzo średnie, program artystyczny krótki - solistka zaśpiewała chyba 5 utworów, potem były tańce folklorystyczne (mieliśmy okazje je oglądać w hotelu, wiec podczas tego wieczoru nie były wielką atrakcją). Impreza nie warta swej ceny, nie polecam, 37 Euro można było zdecydowanie lepiej spożytkować. Reasumując: organizacja lotu, propozycja hotelu, wycieczka na zachód wyspy, opieka pilota i przewodnika na 6, jedyny minus to wieczór z muzyką fado.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel może nie najnowszy, ale czysty i zadbany. Posiłki dość urozmaicone. Mieliśmy wykupioną opcję wyżywienia HB. Trochę zbyt duże ceny za napoje do kolacji, przykład lampka czerwonego wina (...) rodyti visus
Hotel może nie najnowszy, ale czysty i zadbany. Posiłki dość urozmaicone. Mieliśmy wykupioną opcję wyżywienia HB. Trochę zbyt duże ceny za napoje do kolacji, przykład lampka czerwonego wina prawie 5 euro. Brak plaży, za to dobrze zagospodarowane występy skalne (basen, miejsca do opalania) z zejściem po drabince do oceanu. Wakacje bardzo udane głównie ze względu na wyspę. W hotelu przebywaliśmy rzadko. Czas spędzaliśmy głównie poza hotele na levadach i innych szlakach, na plaży w machico i calhecie, na półwyspie Św. Wawrzyńca, zwiedzając miasta i mniejsze miejscowości Madery. To nasz trzeci pobyt na Maderze i na pewno jeszcze ją odwiedzimy
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel atrakcyjnie położony, czysty, wszystko ok Niestety nasz pokój miał okna na budynek, to duży mankament. rodyti visus
Hotel atrakcyjnie położony, czysty, wszystko ok Niestety nasz pokój miał okna na budynek, to duży mankament.
 • 3
 • 4
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel położony na wysokim klifie, z dala od centrum miejscowości. Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Widok z okna na ocean i szum oceanu pozostaną na długo w pamięci rodyti visus
Hotel położony na wysokim klifie, z dala od centrum miejscowości. Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Widok z okna na ocean i szum oceanu pozostaną na długo w pamięci
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 1
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel ok wyżywienie śniadania cały czas to samo obiad bez wyboru kolacja ok pokoje ok obsługa super. wycieczki ok rodyti visus
Hotel ok wyżywienie śniadania cały czas to samo obiad bez wyboru kolacja ok pokoje ok obsługa super. wycieczki ok
 • 5
 • 2
 • 6
 • 2
 • 5
 • 2
 • 1
 • 2
zwiń
4 / 6
31-40 lat, su šeima birželis 2019
bardzo ładnie położony, jedzenie średnie, pokoje w porządku tylko zdarzyło się kilka karaluchów rodyti visus
bardzo ładnie położony, jedzenie średnie, pokoje w porządku tylko zdarzyło się kilka karaluchów
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 1
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel położony przepięknie,w spokojnej,cichej okolicy.Dopłata do pokoju z widokiem na ocean warta każdej ceny! Zasypialiśmy i budziliśmy się ukojeni szumem oceanu,doznanie bezcenne-na żadnym (...) rodyti visus
Hotel położony przepięknie,w spokojnej,cichej okolicy.Dopłata do pokoju z widokiem na ocean warta każdej ceny! Zasypialiśmy i budziliśmy się ukojeni szumem oceanu,doznanie bezcenne-na żadnym wyjeździe tak nie odpoczęłam. Plaży jako takiej,czyli piaszczystej nie ma,ze względu na wulkaniczne,czyli kamieniste ukształtowanie terenu.Nie ma to jednak większego znaczenia,bo do dyspozycji gości są baseny zewnętrzne,wewnętrzny i przepięknie rozmieszczone na półkach skalnych leżaki i parasole.Dla super aktywnych świetnie wyposażona siłownia pod czujnym okiem trenera,a na dokładkę jacuzzi i sauna. Pokój hotelowy przestronny,z aneksem kuchennym wyposażonym absolutnie we wszystko co niezbędne do przygotowania kawy,herbaty i innych napojów. Pokoje sprzątane codziennie,pościel zmieniana co 2 dni,ręczniki na życzenie.W łazience czekały dodatkowo ręczniki plażowe. Menu rewelacyjne!Ryb i owoców morza codziennie pod dostatkiem,a i mięsożerni mieli w czym wybierać. Mogłabym tak jeszcze długo i tylko w superlatywach! Reasumując:Madera to przepiękne miejsce do życia i odpoczynku,a biuro Itaka w osobach swoich pracowników stworzyło nam wspaniałe warunki do spędzenia niezapomnianego urlopu. Szczerze polecamy i wrócimy tam jeszcze!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel Rocamar & Royal Orchid jest położony tuż przy samym oceanie na klifie.Miejsce idealne dla osób, ceniących sobie spokój i ucieczkę od codziennego życia w zatłoczonym mieście. Dla (...) rodyti visus
Hotel Rocamar & Royal Orchid jest położony tuż przy samym oceanie na klifie.Miejsce idealne dla osób, ceniących sobie spokój i ucieczkę od codziennego życia w zatłoczonym mieście. Dla nas osobiście była to idealna odskocznia. Pokój typu studio, mieliśmy na samej górze z przepięknym widokiem na ocean. Aneks kuchenny był w pełni wyposażony: lodówka, mikrofalówka, kuchenka, czajnik, zestaw sztućców oraz różnorodne naczynia. A co najpiękniejsze w tej części również rozchodził się piękny widok z okna kuchennego na ocean:) W pokoju oprócz wielkiego, wygodnego łóżka była część wypoczynkowa, 3 szafy wnękowe oraz telewizor. Czuliśmy się bardzo komfortowo, cisza, spokój i relaks:) Łazienka z dużą wanną i dwiema umywalkami. Całość mieszkania uzupełniła piękny duży taras z pięknym widokiem rozprzestrzeniającym się na Atlantyk. Bardzo pomocni okazali się również pracownicy hotelu, gdzie zaraz po naszym przyjeździe został nam przyporządkowany pan, który zaprowadził nas do naszego pokoju. Tak odbywało się z każdymi klientami. Podczas posiłków również było widać troskę o klienta, a nawet obsługa znała kilka zwrotów w naszym języku. I co najważniejsze tenuśmiech i ogromna życzliwość ze strony Maderyńczyków. Wycieczkę wybraliśmy dzięki poleceniu pani Magdy z biura podróży na Wilanowie.Od samego początku czuliśmy bagaż bezpieczeństwa i tak naprawdę żadnych zbędnych formalności, a wszystko było idealnie zorganizowane przez biuro podróży. Na miejscu po przylocie czekały dwie panie rezydentki, kierując nas do odpowiedniego autokaru, który zawiózł nas do hotelu. Spotkanie z rezydentka mieliśmy kolelnego dnia po śniadaniu. Pani skrupulatnie przekazała nam wszelkie informacje, zaznaczając że jest do naszej dyspozycji , natomiast ma dyżury w określone dni na miejscu.Spośród wielu propozycji wybraliśmy dwie wycieczki: Zachód słońca, z atrakcjami takimi jak: wycieczka na plantację bananów, taras widokowy z przeszkloną podłogą, jaskinia; oraz wędrówką w górach zachwycaliśmy się pięknymi widokami, gdzie szliśmy zgodnie z płynącymi lawadami i mieliśmy okazję zjeść nietypowy obiad u Państwa w środku gór. Ogromną zaletą był darmowy bus z hotelu, który kursował do miasta Funchal , z którego oczywiście skorzystaliśmy, aby samodzielnie zwiedzić stolicę. Przejażdżka... kolejką nad miastem, piękny ogród botaniczny, targ w środku miasta - po prostu super:) Czas niestety płynął zbyt szybko i chętnie byśmy tam jeszcze zostali... Była bardzo dobra decyzja - dziękujemy:)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su draugais birželis 2019
Dostałyśmy pokój z folderów reklamowych:-) 2 piękne pokoje z aneksem kuchennym, z każdego pokoju wyjście na balkon... widok z balkonu na ocean:-) Nie można chcieć więcej!! Nasze marzenia się (...) rodyti visus
Dostałyśmy pokój z folderów reklamowych:-) 2 piękne pokoje z aneksem kuchennym, z każdego pokoju wyjście na balkon... widok z balkonu na ocean:-) Nie można chcieć więcej!! Nasze marzenia się spełniły:-) W pokojach czysto, jedzenie w formie szwedzkiego stołu - trochę monotonne ale duży wybór i każdy znalazł coś dla siebie:-) W niedalekiej odległości od hotelu przystanek autobusowy, bezpośredni dojazd do Funchal.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 1
 • 4
 • 6
zwiń
4 / 6
26-30 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel bardzo ok, w tej cenie ciężko o coś lepszego. Jedzenie dobre atrakcje równiez ok, minus że siłownia oddalona dość daleko i plaża jestdosc umowna. Wyspa super, wakacje bardzo udane, po (...) rodyti visus
Hotel bardzo ok, w tej cenie ciężko o coś lepszego. Jedzenie dobre atrakcje równiez ok, minus że siłownia oddalona dość daleko i plaża jestdosc umowna. Wyspa super, wakacje bardzo udane, po stronie biura wszystko ok.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 6
zwiń
2 / 6
50+ lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel o standardzie czterech gwiazdek oferuje klientom pokoje które w części nie nadają się do zamieszkania. Jest to niestety świadoma działalność biura i hotelu. Pokój który nam przydzielono (...) rodyti visus
Hotel o standardzie czterech gwiazdek oferuje klientom pokoje które w części nie nadają się do zamieszkania. Jest to niestety świadoma działalność biura i hotelu. Pokój który nam przydzielono nie nadawał się do zamieszkania, a zapłaciłem Itace w czystej gotówce pełną kwotę wynikającą z umowy. Pokój ten /nr. 425 w Rocamar/ to maksymalnie 2 gwiazdki.Pokój w suterenie z balkonem i widokiem na mur oraz przemyślnie założoną na ten mur matę słomianą. Obok zaplecze kuchni. Wewnątrz odór /nie zapach/ jakiś bardzo silnych środków dezynfekcyjnych o zapach identycznym z lizolem. Odór dawał podstawy przypuszczać, że obsługa chwile wcześniej skończyła nie oszczędzając środka to jakże specyficzne zadanie. Brak na miejscu rezydenta oraz niewzruszona postawa obsługi recepcji /informacja, że pokój jest wynajmowany gościom Itaki i nie będzie zamieniony / dopełnia obrazu początku tych wymarzonych wakacji. Dopiero wysoka dopłata "uruchomiła" szare komórki recepcjonistki i ta znalazła nam pokój w innym hotelu. Taki początek wypoczynku połączony z brakiem zainteresowania pracowników Itaki / przez cały pobyt/ pozostawia jak najgorsze wrażenie i nieodparty wniosek że Itace zależy tylko na sprzedaży oferty a odznaczanie tego hotelu jakimiś specjalnymi wyróżnikami / błękitna flaga/ to po prostu kpina z gości. Posiłki mało urozmaicone ale ogólnie były OK. Hotel ustawiony pod kątem "dojenia" ile się da gości. Wszechobecni kelnerzy oferujący ciągle swoje usługi. Na marginesie odnoszę wrażenie, że o ilości gwiazdek w tym hotelu decydowała inwencja malarza który je malował na logo hotelu, równie dobrze mógł namalować jeszcze 1, 2 lub dowolnie większą ilość tych gwiazdek, czy również wtedy Itaka podeszłaby do oferty bezkrytycznie. Od wielu lat jeździmy na wypoczynek z Itaką ale to w co nas to biuro wsadziło w tym roku nakazuje zachowanie dużej ostrożności w przyszłych planach wypoczynku. Myślę,że kompetentne osoby wyciągną wnioski z mojego opisu hotelu i nie wystawią kolejnych klientów na podobne do moich atrakcje. Oczywiście nie polecam tego hotelu dopóki Itaka niem zmieni zasad współpracy z tym hotelem. Jestem przekonany, że jeżeli ktoś z Itaki czyta te opinie to dostanę zwrotną informację wyjaśniającą mi zaistniałe problemy, jeśli nikt się nie odezwie to będę miał pewność, że Itaka nie szanuje swoich klientów. Z powodów j.w. wakacje były nieudane.
 • 1
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 1
 • 2
 • 1
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e gegužė 2019
Super położony, posiłki na tarasie - bajka. Pokoje jak na 4 gwiazdki ok. Mila obsługa. Jedzenie dobre. Kompetentna, empatyczna, miła, rodyti visus
Super położony, posiłki na tarasie - bajka. Pokoje jak na 4 gwiazdki ok. Mila obsługa. Jedzenie dobre. Kompetentna, empatyczna, miła,
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel położony na klifie w cichej części Canico de Baixo.Czysto, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo przyjaźnie odnosi się do gości. Codziennie inne smaczne (...) rodyti visus
Hotel położony na klifie w cichej części Canico de Baixo.Czysto, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo przyjaźnie odnosi się do gości. Codziennie inne smaczne potrawy, bogaty wybór deserów i owoców. Brak plaży z piaskiem. Dostępny jest basen i siłownia.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
31-40 lat, su partneriu/e gegužė 2019
Hotel czysty, miła obsługa. Pokój który dostałem był raczej mały i bardzo ciemny, na parterze, z jednym oknem, z którego w odległości jednego metra było widać jedynie żywopłot i zupełnie nic (...) rodyti visus
Hotel czysty, miła obsługa. Pokój który dostałem był raczej mały i bardzo ciemny, na parterze, z jednym oknem, z którego w odległości jednego metra było widać jedynie żywopłot i zupełnie nic więcej. Jedzenie smaczne, mały wybór ale codziennie coś innego. All-inclusive jedynie daje małe zniżki na drinki, niewiele jest zupełnie za darmo. Miłym plusem jest darmowy internet WiFi dostępny w całym hotelu, w pokojach i przy basenach. W barze codziennie muzyka na żywo, do tego jakiś pan stoi z orłem na ręce, brak innych animacji. W niedalekiej odległości od hotelu jest sklep Spar, oraz kilka knajpek. Hotel zapewnia darmowy transport do Funhal i z powrotem, ale trzeba się zapisać z wyprzedzeniem w recepcji bo jest mało miejsc. Hotel znajduje się na skarpie, więc nie ma tam typowej plaży, do oceanu wchodzą głównie tylko uczestnicy szkoły nurkowania która znajduje się na terenie hotelu.
 • 2
 • 3
 • 5
 • 3
 • 5
 • 3
 • 2
 • 3
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima balandis 2019
Hotel pięknie położony, na klifie z niesamowitym widokiem na ocean. Szum fal i oceaniczna bryza robią wrażenie. Pokoje czyste i zadbane może niezbyt nowoczesne ale komfortowo się mieszkało. (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony, na klifie z niesamowitym widokiem na ocean. Szum fal i oceaniczna bryza robią wrażenie. Pokoje czyste i zadbane może niezbyt nowoczesne ale komfortowo się mieszkało. Obsługa hotelowa bardzo miła. W hotelu jest basen zewnętrzny i wewnętrzny oraz dobrze wyposażona siłownia. wakacje spędzone w hotelu jak i na Maderze zaliczamy do bardzo udanych. Widoki niesamowite, ocean góry wszystko robi piorunujące wrażenie. Urlop spędzaliśmy z dziećmi dla których znaleźliśmy również atrakcje. Madera jest idealna dla osób które lubią aktywnie spędzać wakacje a nie na plaży bo takich do kąpieli tam nie ma. My chcąc wypocząć na plaży wybraliśmy się na rajskie plaże na Porto Santo. Polecam wszystkim wakacje z Itaką na Maderze.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 2
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su draugais balandis 2019
czystość, obsługa, wyżywienie, pokój - oceniam pozytywnie. Hotel jest kompleksem 3 obiektów. My mieszkałyśmy w Royal Orchid a wyżywienie było w Rocamar. Taki rozdział nie do końca jest wygodny, (...) rodyti visus
czystość, obsługa, wyżywienie, pokój - oceniam pozytywnie. Hotel jest kompleksem 3 obiektów. My mieszkałyśmy w Royal Orchid a wyżywienie było w Rocamar. Taki rozdział nie do końca jest wygodny, szczególnie gdy najważniejsze sprawy związane z realizacją programy, w tym zbiórka przed wyjazdem, odbywały się w Roczmar.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
20-25 lat, su partneriu/e balandis 2019
Pokój był czysty, pościel codziennie ukladana. Obsluga pomocna w kazdej sytuacji. Bez problemu można było porozumieć się po angielsku. Posiłki dobrej jakości, smaczne i zróżnicowane. Widok z (...) rodyti visus
Pokój był czysty, pościel codziennie ukladana. Obsluga pomocna w kazdej sytuacji. Bez problemu można było porozumieć się po angielsku. Posiłki dobrej jakości, smaczne i zróżnicowane. Widok z tarasu piękny. Bezpośrednio nad oceanem
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su draugais balandis 2019
ogólne wrażenie miłe rodyti visus
ogólne wrażenie miłe
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
4 / 6
41-50 lat, su draugais balandis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e balandis 2019
Hotel przepięknie położony. Widok na ocean, szum fal oraz wschód słońca - bezcenny. Mimo iż nie był to okres wzmożonego sezonu turystycznego ilość leżaków jak i parasoli była wystarczająca na (...) rodyti visus
Hotel przepięknie położony. Widok na ocean, szum fal oraz wschód słońca - bezcenny. Mimo iż nie był to okres wzmożonego sezonu turystycznego ilość leżaków jak i parasoli była wystarczająca na każdym poziomie tarasów. Obsługa zarówno w recepcji jak i podczas posiłków - profesjonalna. W barze każdego wieczoru czas umilały muzyczne występy. Pokój sprzątany każdego dnia ( również wymiana ręczników). Jedyne zastrzeżenie to brak sałatek np. z pomidorów, sałaty, rzodkiewek itp. podczas śniadania.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e balandis 2019
Przepięknie położony. Widok na ocean przesłania wszelkie inne niedoskonałości. Pięknym położeniem można cieszyć się nawet nie posiadając pokoju z widokiem na ocean. Nie polecam rodzinom z małymi (...) rodyti visus
Przepięknie położony. Widok na ocean przesłania wszelkie inne niedoskonałości. Pięknym położeniem można cieszyć się nawet nie posiadając pokoju z widokiem na ocean. Nie polecam rodzinom z małymi dziećmi - zbyt niebezpiecznie. Hotel bardzo urokliwy, personel miły, wyżywienie dobre, trochę mało urozmaicone. Polecam wypożyczenie auta i zwiedzanie wyspy na własną rękę - mnóstwo punktów widokowych. Z wycieczek fakultatywnych zdecydowanie wycieczka jeepem z Panem Julkiem!! Zdecydowanie polecam Maderę i ten hotel.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 6
 • 2
 • 2
 • 5
zwiń
Vietinės ekskursijos

Salos centras — lyniniu keltuvu virš Funšalio stogų keliamasi į Montė kalną. Apsilankoma Dievo Motinos šventovėje ant Montė kalno, atogrąžų sode su Madeiros reliktine ir endemine augmenija. Įspūdingo grožio kalnų kelias veda į salos širdį. Eira do Serrado panoraminėse terasose galima gėrėtis kvapą gniaužiančiu vaizdu į kalnų prarajas. Vykstama į nuošalų kaimelį, Vienuolių slėnį, ragaujama kaštonų, šokolado ir pasiflorų skonio vietinės gamybos likerių. Toliau kelias veda į kitoje kalnų grandinės pusėje esantį Kamara de Lobosą (Câmara de Lobos) - tipišką žvejų kaimelį su dailiu uostu - Winstono Chrchillio pamėgtą vietą. Pasirinktinai: patrakęs nusileidimas karklinėmis rogėmis nuo Montė kalno (už papildomą mokestį: 15 Eur žmogui). Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 83 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, likerio degustavimas, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 85 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 92 Eur.

Vakarinė salos dalis — nepakartojama proga pasigrožėti įspūdingais vaizdais - pavyzdžiui, aukščiausia Europoje pakrantės uola Cabo Girão. Ekskursijos maršrutas veda per tipišką žvejų kaimelį Ribeira Brava į Enkumenados (Encumenada) kalnų perėją, iš kurios esant palankioms sąlygoms galima matyti šiaurinės ir pietinės pakrančių panoramą. Per UNESCO saugomą nepaprastai seną laurų mišką vykstama į įspūdingą São Vincente kaimelį. Apsilankoma São Vincente vulkanologijos centre, kur įrengta multimedija. Šiaurine pakrante vykstama į populiarųjį Porto Moniz kurortą ir grožimasi natūraliais lavos baseinais. Važiuojama per nepaprastą „Madeiros tundrą“ - Paul da Serra plokščiakalnį. Vykstama į Madalena do Mar - legendines Vladislovos III Varniečio valdas. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 61 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 67 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 71 Eur.

Rytinė salos dalis — apsilankoma botanikos sode su dviem tūkstančiais žydinčių augalų, nedidele paukštide. Grožimasi viso miesto panorama. Užvažiuojama į Pico de Arieiro - trečią pagal aukštį Maderos viršukalnę (1818 m virš jūros lygio), nuo kurios esant geram orui galima matyti salos reljefą ir įspūdingus kalnų peizažus. Per didžiausią pasaulyje slėnį, apaugusį nepaprastai senu laurų mišku, važiuojama į Ribeiro Frio kaimelį, kuriame įkurtas valstybinis upėtakių ūkis. Pasisvečiuojama tradicinių šiaudais dengtų namelių skansene Santanos kaimelyje, pasigrožima Šv. Lauryno pusiasalio uolų kraštovaizdžiu, apsilankoma regyklose, iš kurių matyti Erelių uolos, Porto Santo, Desertas salų ir oro uosto pakilimo tako, įrengto ant 180 kolonų, panorama. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - nuo maždaug 60 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs su gėrimais, įėjimas į lankomus objektus, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 65 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 76 Eur.

Fado muzikos ir Madeiros folkloro vakaras — vakarienė tradiciniame restorane valgant čionykštei virtuvei būdingus patiekalus: espetadą (ant grotelių keptą mėsą) su polenta (pakepinta kukurūzų koše), sriubą, salotas, virtas daržoves, desertus. Vakarieniaujant pasirodo folkloro ansamblis (dainos ir šokiai, tradiciniai instrumentai), vėliau vyksta portugališkų fado dainų, kurias atlieka viena geriausių salos dainininkių, koncertas. Kaina - nuo maždaug 37 EUR (į kainą įskaičiuota vakarienė su gėrimais); iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 42 EUR, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 60 EUR.

Levados — Madeira garsėja kanalais, kuriais į kiekvieną salos kampelį iš kalnų tiekiamas vanduo. Jie įrengti dar pirmųjų portugalų kolonizatorių laikais. Išilgai kanalų įrengta daug įvairaus sunkumo žygio trasų. Reikia pasiimti sportinį apavą, nepastoviam orui pritaikytus drabužius, gėrimų ir maisto. Į kainą įskaičiuotas transportas ir angliškai kalbančio gido paslaugos.

Referto levada — lygis: lengvas, apie 5 km, žygio trukmė - apie 2 val., pakeliui: egzotiški dirbami laukai, bananmedžių giraitės, vaizdas į garsiąją Erelių uolą - Penha d’Águia ir Porto da Cruz kaimelį. Kaina - nuo maždaug 26 Eur. Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 30 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 30 Eur.

Rabacal levada — lygis: vidutinis, apie 13 km, žygio trukmė - apie 4 val., pakeliui: aukštas Risco krioklys ir „25 šaltinių“ kaskada, kurią sudaro daug krioklių, UNESCO saugomas senovinis laurų miškas. Kaina - apie 33 Eur. Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 37 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 37 Eur.

Kruizas Kolumbo laivo kopija — kruizo trukmė: apie 3 val.; Nuostabi sostinės bei pietinės pakrantės panorama ir nepaprasto aukščio Cabo Girão pakrantės uolos vaizdas iš vandenyno pusės. Galima stebėti prie laivo priplaukiančius delfinus. Puikios sąlygos degintis denyje ir maudytis vandenyne. Kaina - nuo maždaug 47 Eur (į kainą įskaičiuotas transportas). Iš salos rytinės dalies viešbučių - 50 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 70 Eur.

Funšalis — apsilankoma miesto turguje, kuriame susitinka visos Madeiros gyventojai. Pačioje Funšalio širdyje esančiame turguje galima nusipirkti geriausių saloje vaisių, daržovių bei gėlių ir vietinių gastronomijos produktų bei amatininkų dirbinių. Pasivaikštoma po istorinį miesto centrą: apžiūrimos uosto apylinkės, XV a. Manuelino stiliaus katedra, Madeiros parlamento rūmai, Šv. Lauryno citadelė ir Jozefo Pilsudskio paminklas. Apsilankoma garsiojoje „The Old Blandy Wine Lodge“ vyninėje, susipažįstama su ypatingo Madeiros vyno, kuris nepakartojamą skonį įgyja brandinamas ąžuolinėse statinėse, gamybos procesu. Degustacija. Užvažiuojama į Pico dos Barcelos regyklą (355 m virš jūros lygio), iš kurios atsiveria puiki viso miesto panorama. Ekskursija trunka pusę dienos. Kaina - apie 34 Eur (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, vyno degustavimas, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 40 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 60 Eur.

Jeep safari (išvyka visureigiais) — pažintis su Madeira atokiau nuo pramintų kelių, važiuojant per civilizacijos nepaliestas gražiausias salos vietas. Pakeliui - paprastu automobiliu nepasiekiamos vietos toliau nuo turistų minios ir suvenyrų parduotuvių. Madeiros grožis glūdi nepaliestoje gamtoje, o keliaujant visureigiu galima pamatyti daug daugiau nei keliaujant tradiciniu būdu. Pavyksta pasiekti vietas, kurių nežino net vietiniai gyventojai. Visa tai vyksta draugiškoje atmosferoje, keliaujant mažomis grupėmis (ne daugiau kaip 14 žmonių) su vietiniu gidu. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 55 Eur (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, pietūs su gėrimais, gido paslaugos). Iš salos rytinės dalies viešbučių - apie 60 Eur, iš vakarinės ir šiaurinės dalių - apie 81 Eur.

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 589eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 178 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter