phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Dream Lagoon & Aquapark Resort

Pasiūlymo privalumai

  • Romantiškoms atostogoms
  • Gražus sodas
  • Erdvūs ir patogūs numeriai
  • Baseinas su vandens kalneliais

Dream Lagoon & Aquapark Resort Kodas: RMF1FLO

PLN
Itaka

Dream Lagoon & Aquapark Resort Kodas: RMF1FLO Marsa Alamas

Viešbutį supa palmių sodas su oleandrais, esantis didelėje teritorijoje ir vedantis į gražų smėlio paplūdimį. Idealus pasirinkimas romantiškoms atostogoms. Viešbutis siūlo „viskas įskaičiuota“ programą ir erdvius bei funkcionaliai įrengtus kambarius, kurie užtikrins patogų poilsį, taip pat pramogų programą ir mini vandens parką, kuris patiks ir suaugusiesiems, ir vaikams.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 30 km nuo MARSA ALAM; apie 90 km nuo Marsa Alamo oro uosto.

Viešbučio, smėlio, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai; paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

Oficiali kategorija - penkios žvaigždutės, pastatytas 2006 m., 252 kambariai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas (yra vegetariškų patiekalų, vaikiškos kėdutės ir meniu vaikams), vestibiulio baras, baras prie baseino, paplūdimio baras, sodas, belaidis internetas; už papildomą mokestį: parduotuvės.

Standartinis: dvivietis (maks. 3 suaugusieji arba 2+2 vaikai su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sofą), apie 32 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC, plaukų džiovintuvas), TV, telefonas, seifas, nemokama vaikiška lovytė vaikams iki 2 metų (paprašius prieš atvykimą), balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į sodą. Už papildomą mokestį: mini baras, vaizdas į baseiną, vaizdas į jūrą.

Baseinai (1 baseinas suaugusiems ir 1 vaikams šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseino, mini vandens parkas (nemokamai vieną kartą per viešnagę, už kiekvieną kitą apsilankymą mokamas papildomas mokestis), smiginis, bočia, paplūdimio tinklinis, vaikų žaidimų aikštelė, animacijos programa suaugusiesiems ir vaikams, diskoteka, treniruoklių salė, amfiteatras. Už papildomą mokestį: grožio centro paslaugos, nardymas.

Pusryčiai (7:30-9:30), pietūs (12:00-14:00), vakarienė (19:00-21:30) - švediškas stalas pagrindiniame restorane; vėlyvieji pusryčiai baseino bare (09:30-11:00); užkandžiai baseino bare (11:30-17:00); vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (9:00-24:00) (vynas tiekiamas pietų ir vakarienės metu, pagrindiniame restorane).

Oficialus viešbučio tinklalapis: www.lagoonviewhotels.com

• Belaidis internetas (Wi-Fi)
• Paplūdimio paslaugos

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Marsa Alamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis – tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiesiems atrasti naujus Egipto kampelius.

VIETA: Apie 30 km nuo MARSA ALAM; apie 90 km nuo Marsa Alamo oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Viešbučio, smėlio, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai; paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija - penkios žvaigždutės, pastatytas 2006 m., 252 kambariai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas (yra vegetariškų patiekalų, vaikiškos kėdutės ir meniu vaikams), vestibiulio baras, baras prie baseino, paplūdimio baras, sodas, belaidis internetas; už papildomą mokestį: parduotuvės.

KAMBARYS:
Standartinis: dvivietis (maks. 3 suaugusieji arba 2+2 vaikai su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sofą), apie 32 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC, plaukų džiovintuvas), TV, telefonas, seifas, nemokama vaikiška lovytė vaikams iki 2 metų (paprašius prieš atvykimą), balkonas (stalas ir kėdės), vaizdas į sodą. Už papildomą mokestį: mini baras, vaizdas į baseiną, vaizdas į jūrą.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinai (1 baseinas suaugusiems ir 1 vaikams šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseino, mini vandens parkas (nemokamai vieną kartą per viešnagę, už kiekvieną kitą apsilankymą mokamas papildomas mokestis), smiginis, bočia, paplūdimio tinklinis, vaikų žaidimų aikštelė, animacijos programa suaugusiesiems ir vaikams, diskoteka, treniruoklių salė, amfiteatras. Už papildomą mokestį: grožio centro paslaugos, nardymas.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7:30-9:30), pietūs (12:00-14:00), vakarienė (19:00-21:30) - švediškas stalas pagrindiniame restorane; vėlyvieji pusryčiai baseino bare (09:30-11:00); užkandžiai baseino bare (11:30-17:00); vietiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (9:00-24:00) (vynas tiekiamas pietų ir vakarienės metu, pagrindiniame restorane).

KONTAKTAI: Oficialus viešbučio tinklalapis: www.lagoonviewhotels.com

NEMOKAMAI: • Belaidis internetas (Wi-Fi)
• Paplūdimio paslaugos

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

  • +370 52 00 52 52
  • callcenter.tel_third
  • callcenter.tel_pl
  • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

  1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
  2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter