phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Lazuli Resort

Pasiūlymo privalumai

 • Aktyvios atostogos su šeima
 • Viešbučio paplūdimys su koralų rifu prie kranto
 • Plati sporto ir pramogų pasiūla
 • Keli baseinai, vandens čiuožyklos
 • Patogūs kambariai

Lazuli Resort Kodas: RMF1LAZ

PLN
Itaka

Lazuli Resort Kodas: RMF1LAZ Marsa Alamas

Įsikūręs šalia paplūdimio su koralų rifu ir nardymo centru, tai ideali vieta nardymo ir aktyvaus poilsio mėgėjams. Pamatykite nuostabų povandeninį pasaulį, pasilepinkite saule ant gulto prie baseino, pašėlkite vandens parke arba pasinaudokite gausia sporto ir poilsio galimybe. Po aktyvios dienos atsipalaiduokite viešbučio SPA centre ir ilsėkitės elegantiškuose, erdviuose kambariuose, kuriuose yra viskas, ko reikia patogiam poilsiui.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 15 km nuo AL KUSEIRO, apie 110 km nuo Marsa Alamo kurorto; apie 45 km nuo Marsa Alam oro uosto.

Viešbučio, smėlio ir žvirgždo, prie pat viešbučio, yra koralų rifas (rekomenduojama apsauginė avalynė), prieplauka, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, veikia „viskas įskaičiuota“ baras paplūdimyje.

Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. atidarytas 2021 m., 264 kambariai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas, „à-la-carte“ restoranas (italų virtuvė), restoranuose privaloma oficiali apranga (vyrams - ilgos kelnės, paplūdimio apranga/batai draudžiami), 5 barai, automobilių stovėjimo aikštelė, konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje, yra kambarių žmonėms su judėjimo negalia (paprašius prieš atvykstant). Už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, gydytojo paslaugos pagal iškvietimą, kirpykla, kaljanai, parduotuvės, dviračių nuoma. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC, plaukų džiovintuvas), TV, telefonas, belaidis internetas (Wi-Fi), seifas, nemokama vaikiška lovelė jaunesniems nei 2 metų vaikams (paprašius prieš atvykimą), balkonas arba terasa. Už papildomą mokestį: mini baras, šoninis vaizdas į jūrą.

„Superior“ tipo: Dvivietis: (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², įrengtas kaip Standartinis kambarys, terasa, vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras.

„Deluxe“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², įrengtas kaip Standartinis kambarys, šoninis vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras.

5 baseinai (iš jų 1 šildomas žiemos sezono metu, baseinas su vandens čiuožyklomis, vaikų baseinas su 3 mini čiuožyklomis), nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai, paplūdimio tinklinis, daugiafunkcinis sporto aikštynas, smiginis, bočia, vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas, animacijos programa suaugusiems ir vaikams, amfiteatras. Už papildomą mokestį: biliardas, stalo tenisas, nardymo centro paslaugos.

 SPA centras:
• Nemokamai: treniruoklių salė
• Už papildomą mokestį: sauna, garinė pirtis, turkiška pirtis, sūkurinė vonia, grožio procedūros

 Pusryčiai (7:00-10:00), pietūs (13:00-15:00), vakarienė (19:00-22:00) - švediško stalo pagrindiniame restorane; vėlyvieji pusryčiai nurodytame bare (10:30-12:00); užkandžiai nurodytame bare (10:00-17:00); nealkoholiniai gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10:00-22:00); vakarienė à-la-carte restorane kartą per savaitę (būtina išankstinė rezervacija).

0020/225396271. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.lazulihotel.com

• Aptarnavimas paplūdimyje
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Marsa Alamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis – tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiesiems atrasti naujus Egipto kampelius.

VIETA: Apie 15 km nuo AL KUSEIRO, apie 110 km nuo Marsa Alamo kurorto; apie 45 km nuo Marsa Alam oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Viešbučio, smėlio ir žvirgždo, prie pat viešbučio, yra koralų rifas (rekomenduojama apsauginė avalynė), prieplauka, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, veikia „viskas įskaičiuota“ baras paplūdimyje.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. atidarytas 2021 m., 264 kambariai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas, „à-la-carte“ restoranas (italų virtuvė), restoranuose privaloma oficiali apranga (vyrams - ilgos kelnės, paplūdimio apranga/batai draudžiami), 5 barai, automobilių stovėjimo aikštelė, konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas (Wi-Fi) vestibiulyje, yra kambarių žmonėms su judėjimo negalia (paprašius prieš atvykstant). Už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, gydytojo paslaugos pagal iškvietimą, kirpykla, kaljanai, parduotuvės, dviračių nuoma. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS: Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC, plaukų džiovintuvas), TV, telefonas, belaidis internetas (Wi-Fi), seifas, nemokama vaikiška lovelė jaunesniems nei 2 metų vaikams (paprašius prieš atvykimą), balkonas arba terasa. Už papildomą mokestį: mini baras, šoninis vaizdas į jūrą.
„Superior“ tipo: Dvivietis: (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², įrengtas kaip Standartinis kambarys, terasa, vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras.
„Deluxe“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 48 m², įrengtas kaip Standartinis kambarys, šoninis vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 5 baseinai (iš jų 1 šildomas žiemos sezono metu, baseinas su vandens čiuožyklomis, vaikų baseinas su 3 mini čiuožyklomis), nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai, paplūdimio tinklinis, daugiafunkcinis sporto aikštynas, smiginis, bočia, vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas, animacijos programa suaugusiems ir vaikams, amfiteatras. Už papildomą mokestį: biliardas, stalo tenisas, nardymo centro paslaugos.

SPA
 SPA centras:
• Nemokamai: treniruoklių salė
• Už papildomą mokestį: sauna, garinė pirtis, turkiška pirtis, sūkurinė vonia, grožio procedūros

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7:00-10:00), pietūs (13:00-15:00), vakarienė (19:00-22:00) - švediško stalo pagrindiniame restorane; vėlyvieji pusryčiai nurodytame bare (10:30-12:00); užkandžiai nurodytame bare (10:00-17:00); nealkoholiniai gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10:00-22:00); vakarienė à-la-carte restorane kartą per savaitę (būtina išankstinė rezervacija).

KONTAKTAI: 0020/225396271. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.lazulihotel.com

NEMOKAMAI: • Aptarnavimas paplūdimyje
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter