phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Malikia Resort Abu Dabbab

Pasiūlymo privalumai

  • Šalia ilgo paplūdimio
  • Turtinga sporto ir pramogų pasiūla
  • Mini vandens parkas
  • Šeimyniniai kambariai

Malikia Resort Abu Dabbab Kodas: RMF1SOM

PLN
Itaka

Malikia Resort Abu Dabbab Kodas: RMF1SOM Marsa Alamas

Komfortiškas viešbutis, įsikūręs šalia vieno gražiausių Marsa Alamo kurorto paplūdimių. Čia jūra labai švari, todėl jūros gyvūnija ypač gausi, o didžiausia pramoga – nykstančių diugonių, kurie gali sverti net iki 400 kg, stebėjimas! Taip pat čia galima pamatyti jūros vėžlių ir daugybę egzotiškų rūšių žuvų. Viešbučiui priklausančioje didžiulėje teritorijoje paruošta įvairių sporto pramogų, o gera svečių nuotaika rūpinasi puikių animatorių kolektyvas.
Iki 2024.05.14 baseinų zonoje gali būti atliekami renovacijos darbai

Pasiūlymo aprašymas

Apie apie 30 km nuo MARSA ALAMO; apie 35 km nuo Marsa Alamo oro uosto.

 Viešbučio paplūdimys, nuolaidus nusileidimas prie jūros, koralų rifas, rekomenduojamas apsauginis apavas, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Baras „viskas įskaičiuota“.

Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. Pastatytas 2007 m. Viešbutyje yra 358 numeriai, pagrindinis pastatas ir keli pastatai su kambariais, vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra. Pagrindinis restoranas, (yra kėdutės ir meniu vaikams, vegetariški patiekalai). Restoranas „à la carte“ (būtina išankstinė rezervacija). Baras vestibiulyje, užkandžių baras prie baseino, paplūdimio baras, suvenyrų parduotuvė, bankomatas, terasa su vaizdu į sodą ir jūrą, nemokamas belaidis internetas (ribota prieiga). Patogumai neįgaliesiems (pagal pageidavimą prieš atvykstant). Už papildomą mokestį: interneto punktas, medicinos punktas, gydytojas, grožio salonas. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Diners Club“.
.

Standartinis: Dvivietis (maks. 3 asmenims, su galimybe įrengti vieną papildomą lovą). Kambario plotas – apie 28 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia/dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija, telefonas, seifas, minibaras (mokamas pagal suvartojimą). Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Kambarys su priekiniu vaizdu ar vaizdu į jūrą - už papildomą mokestį. 

Šeimyninis: Dvivietis (maks. 3 asmenims, arba 2+2 vaikai su galimybe įrengti 1 ar 2 papildomas lovas). Kambario plotas – apie 40 m². Vienas didelis kambarys, įrengtas kaip standartinis numeris. Šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.

Pagrindinis baseinas, vaikų baseinas, mini vandens parkas: vandens kalneliai suaugusiems, vandens kalneliai vaikams (iki 2024.05.14 baseinų zonoje gali būti atliekami renovacijos darbai). Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Teniso kortas (korto apšvietimas už papildomą mokestį), tinklinis, krepšinis, futbolas, vandensvydis, smiginis, stalo tenisas, bočia (rutulių sportas), treniruoklių salė, mini klubas (4-12 metų vaikams), žaidimų aikštelė, dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai suaugusiems ir vaikams, amfiteatras. Už papildomą mokestį: biliardas, nardymas, jodinėjimas.

Neįgaliųjų vežimėliu galima laisvai nuvažiuoti iš kambario į registratūrą, restoraną, barą, baseiną ir sodą
• Užvažiavimai neįgaliųjų vežimėliams – ties pagrindiniu įėjimu į viešbutį Kambarys: • 3 kambariai: 2 standartiniai kambariai ir 1 šeimyninis kambarys pirmame aukšte (pagal pasiteiravimą) • platesnės įėjimo į kambarį durys • kambario erdvumas: 30 m² Vonios kambarys: • durų į vonios kambario plotis pritaikytas neįgaliųjų vežimėliui • vonia: turėklas • turėklas prie klozeto Paplūdimys: užvažiavimas į paplūdimį • danga pakeliui į paplūdimį: suplūktas smėlis.

Sveikatingumo centras (už papildomą mokestį): sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, masažai.

Pusryčiai (7.00–10.00 val.), pietūs (12.30–14.30 val.), vakarienė (19.00–21.30 val.) – „švediškas stalas" restorane. Užkandžiai (10.30–12.00 val. ir 15.30–17.00 val.). Vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai (10.00–23.00 val.) tam skirtuose baruose. Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes. Vieną kartą viešnagės metu – vakarienė restorane à la carte (19.00–21.00 val.), vietas reikia rezervuoti iš anksto.

0020/238542020. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.malikiaabudabbab.com

• Aptarnavimas paplūdimyje
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Marsa Alamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis – tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiesiems atrasti naujus Egipto kampelius.

VIETA Apie apie 30 km nuo MARSA ALAMO; apie 35 km nuo Marsa Alamo oro uosto.

PAPLŪDIMYS Viešbučio paplūdimys, nuolaidus nusileidimas prie jūros, koralų rifas, rekomenduojamas apsauginis apavas, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Baras „viskas įskaičiuota“.

VIEŠBUTIS  Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. Pastatytas 2007 m. Viešbutyje yra 358 numeriai, pagrindinis pastatas ir keli pastatai su kambariais, vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra. Pagrindinis restoranas, (yra kėdutės ir meniu vaikams, vegetariški patiekalai). Restoranas „à la carte“ (būtina išankstinė rezervacija). Baras vestibiulyje, užkandžių baras prie baseino, paplūdimio baras, suvenyrų parduotuvė, bankomatas, terasa su vaizdu į sodą ir jūrą, nemokamas belaidis internetas (ribota prieiga). Patogumai neįgaliesiems (pagal pageidavimą prieš atvykstant). Už papildomą mokestį: interneto punktas, medicinos punktas, gydytojas, grožio salonas. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Diners Club“.
.

KAMBARYSStandartinis: Dvivietis (maks. 3 asmenims, su galimybe įrengti vieną papildomą lovą). Kambario plotas – apie 28 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (vonia/dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija, telefonas, seifas, minibaras (mokamas pagal suvartojimą). Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Kambarys su priekiniu vaizdu ar vaizdu į jūrą - už papildomą mokestį. 
Šeimyninis: Dvivietis (maks. 3 asmenims, arba 2+2 vaikai su galimybe įrengti 1 ar 2 papildomas lovas). Kambario plotas – apie 40 m². Vienas didelis kambarys, įrengtas kaip standartinis numeris. Šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS Pagrindinis baseinas, vaikų baseinas, mini vandens parkas: vandens kalneliai suaugusiems, vandens kalneliai vaikams (iki 2024.05.14 baseinų zonoje gali būti atliekami renovacijos darbai). Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Teniso kortas (korto apšvietimas už papildomą mokestį), tinklinis, krepšinis, futbolas, vandensvydis, smiginis, stalo tenisas, bočia (rutulių sportas), treniruoklių salė, mini klubas (4-12 metų vaikams), žaidimų aikštelė, dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai suaugusiems ir vaikams, amfiteatras. Už papildomą mokestį: biliardas, nardymas, jodinėjimas.

PATOGUMAI NEĮGALIESIEMS Neįgaliųjų vežimėliu galima laisvai nuvažiuoti iš kambario į registratūrą, restoraną, barą, baseiną ir sodą
• Užvažiavimai neįgaliųjų vežimėliams – ties pagrindiniu įėjimu į viešbutį Kambarys: • 3 kambariai: 2 standartiniai kambariai ir 1 šeimyninis kambarys pirmame aukšte (pagal pasiteiravimą) • platesnės įėjimo į kambarį durys • kambario erdvumas: 30 m² Vonios kambarys: • durų į vonios kambario plotis pritaikytas neįgaliųjų vežimėliui • vonia: turėklas • turėklas prie klozeto Paplūdimys: užvažiavimas į paplūdimį • danga pakeliui į paplūdimį: suplūktas smėlis.

SPA: Sveikatingumo centras (už papildomą mokestį): sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, masažai.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA Pusryčiai (7.00–10.00 val.), pietūs (12.30–14.30 val.), vakarienė (19.00–21.30 val.) – „švediškas stalas" restorane. Užkandžiai (10.30–12.00 val. ir 15.30–17.00 val.). Vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai (10.00–23.00 val.) tam skirtuose baruose. Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes. Vieną kartą viešnagės metu – vakarienė restorane à la carte (19.00–21.00 val.), vietas reikia rezervuoti iš anksto.

KONTAKTAI 0020/238542020. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.malikiaabudabbab.com

NEMOKAMAI• Aptarnavimas paplūdimyje
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

  • +370 52 00 52 52
  • callcenter.tel_third
  • callcenter.tel_pl
  • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

  1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
  2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter