phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Picalbatros Oasis Port Ghalib

Pasiūlymo privalumai

  • Šalia gražaus paplūdimio
  • Jauki atmosfera
  • Žinomas „Picalbatros“ viešbučių tinklas
  • Puikus pasirinkimas atostogoms su šeima

Picalbatros Oasis Port Ghalib Kodas: RMF1OPG

PLN
Itaka

Picalbatros Oasis Port Ghalib Kodas: RMF1OPG Marsa Alamas

Pačioje Port Ghalibo širdyje, vos už kelių žingsnių nuo jūros ir vos už kelių žingsnių nuo Kornišos ir Chano, įsikūręs keturių žvaigždučių viešbutis „Picalbatros Albatros Oasis Port Ghalib“. Į pietus nuo Raudonosios jūros esančioje dykumoje vyrauja išskirtinis klimatas, garantuojantis ištisus metus šviečiančią saulę. „Picalbatros Albatros Oasis Port Ghalib“ priklauso gerai žinomam, mėgstamam ir prestižiniam „Pickalbatros“ tinklui, todėl jūsų atostogos tikrai bus išskirtinės. Viešbutis įsikūręs šalia gražaus koralų paplūdimio, tai - narų ir povandeninio pasaulio mėgėjų rojus. Tinkamas šeimos atostogoms mėgaujantis povandeninio pasaulio grožiu, baseinu, rytietišku interjeru ir patogiais kambariais bei populiaria „viskas įskaičiuota“ programa. Viešbutis taip pat yra geroje vietoje - netoli Port Ghalibo centro su parduotuvėmis ir vietiniais restoranais.

Pasiūlymo aprašymas

GHALIBO UOSTAS; apie 5 km nuo Marsa Alamo oro uosto (oro erdvės koridorius virš viešbučio).

Viešbučio, smėlio-akmenų, koralų (rekomenduojama apsauginė avalynė), prie pat viešbučio, prieplauka (įėjimas į vandenį tik iš prieplaukos), nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

4* viešbutis, pastatytas 2007 m., atnaujintas 2022 m., 292 kambariai, 5 pastatai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, 5 restoranai (pagrindinis restoranas „Souq El Hana“ - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, „Soprano“ – švediškas stalas, itališka virtuvė, „Lagoon“ - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, 2 à-la-carte restoranai – „Cardamom“ - viduržemio jūros virtuvė ir „Tagine“ – rytietiška virtuvė), restoranuose yra kėdutės vaikams; 6 barai, įskaitant vestibiulyje ir paplūdimyje esančius barus; konferencijų centras, kuriame telpa ne daugiau 2200 žmonių, terasa, sodas, nemokamas belaidis internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, patogumai žmonėms su negalia (4 kambariai, paprašius prieš atvykstant), bankomatas. Viešbutis sudaro vieną kompleksą kartu su viešbučiu Pickalbatros Sands Port Ghalib, todėl svečiai gali naudotis visais abiejų viešbučių (Oasis ir Sands) patogumais, taip pat giminingo viešbučio Pickalbatros Palace Port Ghalib treniruoklių sale ir SPA centru.

Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), 55 colių TV ekranas, telefonas, seifas, arbatos ir kavos rinkinys, belaidis internetas (Wi-Fi), nemokama vaikiška lovytė vaikams iki 2 metų (paprašius prieš atvykstant), balkonas arba terasa. Už papildomą mokestį: mini baras, vaizdas į baseiną / lagūną.

Baseinas (šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas, 2 vandens čiuožyklos, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseino, vandensvydis, vandens aerobika, tinklinis, stalo tenisas, mini klubas (4-12 metų vaikams), animacijos programa. Už papildomą mokestį: biliardas, SPA centro paslaugos ir treniruoklių salė (šalia viešbučio „Pickalbatros The Palace“).

Ankstyvieji pusryčiai (04:00-7:00), pusryčiai (07:00-10:00), vėlyvieji pusryčiai (10:00-11:00), pietūs (12:30-14:30), vakarienė (18:30-21:30), vėlyvoji vakarienė (22:00-00:00) - švediškas stalas pagrindiniame restorane; užkandžiai tam tikrame bare (12:00-17:00); vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (10:00-24:00). Šie restoranai ir barai yra bendros „Oasis Port Ghalib“ ir „Sands Port Ghalib“ programos „Dine Around“ dalis.

+20 653 360000. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.pickalbatros.com

• Belaidis internetas (Wi-Fi)
• Paplūdimio paslaugos

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Marsa Alamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis – tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiesiems atrasti naujus Egipto kampelius.

VIETA: GHALIBO UOSTAS; apie 5 km nuo Marsa Alamo oro uosto (oro erdvės koridorius virš viešbučio).

PAPLŪDIMYS: Viešbučio, smėlio-akmenų, koralų (rekomenduojama apsauginė avalynė), prie pat viešbučio, prieplauka (įėjimas į vandenį tik iš prieplaukos), nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

VIEŠBUTIS: 4* viešbutis, pastatytas 2007 m., atnaujintas 2022 m., 292 kambariai, 5 pastatai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, 5 restoranai (pagrindinis restoranas „Souq El Hana“ - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, „Soprano“ – švediškas stalas, itališka virtuvė, „Lagoon“ - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, 2 à-la-carte restoranai – „Cardamom“ - viduržemio jūros virtuvė ir „Tagine“ – rytietiška virtuvė), restoranuose yra kėdutės vaikams; 6 barai, įskaitant vestibiulyje ir paplūdimyje esančius barus; konferencijų centras, kuriame telpa ne daugiau 2200 žmonių, terasa, sodas, nemokamas belaidis internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, patogumai žmonėms su negalia (4 kambariai, paprašius prieš atvykstant), bankomatas. Viešbutis sudaro vieną kompleksą kartu su viešbučiu Pickalbatros Sands Port Ghalib, todėl svečiai gali naudotis visais abiejų viešbučių (Oasis ir Sands) patogumais, taip pat giminingo viešbučio Pickalbatros Palace Port Ghalib treniruoklių sale ir SPA centru.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą), apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), 55 colių TV ekranas, telefonas, seifas, arbatos ir kavos rinkinys, belaidis internetas (Wi-Fi), nemokama vaikiška lovytė vaikams iki 2 metų (paprašius prieš atvykstant), balkonas arba terasa. Už papildomą mokestį: mini baras, vaizdas į baseiną / lagūną.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas (šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas, 2 vandens čiuožyklos, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseino, vandensvydis, vandens aerobika, tinklinis, stalo tenisas, mini klubas (4-12 metų vaikams), animacijos programa. Už papildomą mokestį: biliardas, SPA centro paslaugos ir treniruoklių salė (šalia viešbučio „Pickalbatros The Palace“).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Ankstyvieji pusryčiai (04:00-7:00), pusryčiai (07:00-10:00), vėlyvieji pusryčiai (10:00-11:00), pietūs (12:30-14:30), vakarienė (18:30-21:30), vėlyvoji vakarienė (22:00-00:00) - švediškas stalas pagrindiniame restorane; užkandžiai tam tikrame bare (12:00-17:00); vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (10:00-24:00). Šie restoranai ir barai yra bendros „Oasis Port Ghalib“ ir „Sands Port Ghalib“ programos „Dine Around“ dalis.

KONTAKTAI: +20 653 360000. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.pickalbatros.com

NEMOKAMAI: • Belaidis internetas (Wi-Fi)
• Paplūdimio paslaugos

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

  • +370 52 00 52 52
  • callcenter.tel_third
  • callcenter.tel_pl
  • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

  1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
  2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter