phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Royal Brayka Resort

Pasiūlymo privalumai

 • Idealus atostogoms su vaikais
 • Baseinas su vandens kalneliais
 • Daug pramoginių renginių
 • Šeimos kambariai
 • Netoli koralų rifo

Royal Brayka Resort Kodas: RMF1ROY

PLN
Itaka

Royal Brayka Resort Kodas: RMF1ROY Marsa Alamas

Viešbutis yra įsikūręs viešbučių komplekse, esančiame įspūdingoje įlankoje su privačiu paplūdimiu ir nuostabiu koralų rifu. Įdomi pramoginių renginių programa, gražūs baseinai ir sporto bei poilsio infrastruktūra – tai tik dalis šio viešbučio privalumų. Tiems, kam svarbus poilsio komfortas, gali pasirinkti tvarkingus ir jaukius standartinius kambarius arba erdvius, patogiai įrengtus šeimyninius kambarius. Šis viešbutis tikrai rekomenduojamas atostogoms su šeima – daugybė suaugusiems ir vaikams skirtų pramogų suteikia galimybę visą dieną praleisti smagiai su šeima.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis yra šalia tam pačiam tinklui priklausančio viešbučio „Brayka Bay Resort“, atstumas iki MARSA ALAMO – apie 17 km, atstumas iki Marsa Alamo oro uosto – apie 43 km. 

Viešbučio paplūdimys, smėlio-akmenų (rekomenduojama apsauginė avalynė), prie pat viešbučio, įlankoje su koralų rifu, yra atskira maudymosi ir nardymo dalis, prieplauka, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, veikia paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės, atidarytas 2011 m., 467 numeriai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas (yra ir vaikiškos kėdutės), 1 mokamas à-la-carte restoranas „Gamberini“ (viešbučio komplekso teritorijoje), nemokamas belaidis internetas vestibiulio zonoje (didelės spartos internetas už papildomą mokestį), vestibiulio baras, paplūdimio baras, baras prie baseino, konferencijų salė. Už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, skalbimo paslaugos, gydytojas pagal iškvietimą, klinika, vaistinė, kirpykla. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 25 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama vaikiška lovelė iki 2 metų amžiaus (paprašius prieš atvykimą), balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).

Šeimyninis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 suaugusieji arba 2+2 vaikai su galimybe pastatyti 1 arba 2 papildomas lovas - sulankstomas lovas), apie 38 m², 2 kambariai sujungti durimis; įrengtas kaip Standartinis numeris. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).

„Beach front“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 30-35 m², netoli paplūdimio, su tiesioginiu vaizdu į jūrą ir įlanką, įrengtas kaip Standartinis numeris. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).

„Deluxe“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 25 m², įrengtas kaip Standartinis numeris, vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).

2 baseinai (1 iš jų šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas su čiuožykla, 2 „Mega Pools“ baseinai su 4 čiuožyklomis suaugusiems (šalia viešbučio „Brayka Lagoon“), nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų, futbolas, stalo tenisas, teniso kortas (šalia viešbučio „Brayka Bay Resort“; įranga mokama), paplūdimio tinklinis, smiginis, bočia, biliardas, treniruoklių salė, vaikų žaidimų aikštelė, amfiteatras, mini klubas (4-12 metų vaikams), animacija vaikams ir suaugusiems, diskoteka. Už papildomą mokestį: SPA centro paslaugos. 

Pusryčiai (7:00-10:00), pietūs (12:30-14:30), vakarienė (19:00-22:00) vasaros metu - „švediškas stalas“ pagrindiniame restorane; užkandžių baras (10:00-12:00 ir 15:00-17:00); nealkoholiniai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (10:00-24:00). 

0020/1066639615, 0020/1066639615. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.braykaresorts.com

• Aptarnavimas paplūdimyje

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Marsa Alamas

Šis Afrikos žemyno lopinėlis – tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija žavi viso pasaulio turistus. Šią vietą itin rekomenduojame nardymo, poilsio paplūdimyje mėgėjams ir visiems norintiesiems atrasti naujus Egipto kampelius.

VIETA: Viešbutis yra šalia tam pačiam tinklui priklausančio viešbučio „Brayka Bay Resort“, atstumas iki MARSA ALAMO – apie 17 km, atstumas iki Marsa Alamo oro uosto – apie 43 km. 

PAPLŪDIMYS: Viešbučio paplūdimys, smėlio-akmenų (rekomenduojama apsauginė avalynė), prie pat viešbučio, įlankoje su koralų rifu, yra atskira maudymosi ir nardymo dalis, prieplauka, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, veikia paplūdimio baras „viskas įskaičiuota“.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės, atidarytas 2011 m., 467 numeriai, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas (yra ir vaikiškos kėdutės), 1 mokamas à-la-carte restoranas „Gamberini“ (viešbučio komplekso teritorijoje), nemokamas belaidis internetas vestibiulio zonoje (didelės spartos internetas už papildomą mokestį), vestibiulio baras, paplūdimio baras, baras prie baseino, konferencijų salė. Už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, skalbimo paslaugos, gydytojas pagal iškvietimą, klinika, vaistinė, kirpykla. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 25 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, seifas, nemokama vaikiška lovelė iki 2 metų amžiaus (paprašius prieš atvykimą), balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).
Šeimyninis: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 suaugusieji arba 2+2 vaikai su galimybe pastatyti 1 arba 2 papildomas lovas - sulankstomas lovas), apie 38 m², 2 kambariai sujungti durimis; įrengtas kaip Standartinis numeris. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).
„Beach front“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 30-35 m², netoli paplūdimio, su tiesioginiu vaizdu į jūrą ir įlanką, įrengtas kaip Standartinis numeris. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).
„Deluxe“ tipo: Dvivietis (ne daugiau kaip 3 asmenims, su galimybe pastatyti 1 papildomą lovą - sulankstomą lovą), apie 25 m², įrengtas kaip Standartinis numeris, vaizdas į jūrą. Už papildomą mokestį: mini baras (pagal pageidavimą).

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai (1 iš jų šildomas žiemos sezono metu), vaikų baseinas su čiuožykla, 2 „Mega Pools“ baseinai su 4 čiuožyklomis suaugusiems (šalia viešbučio „Brayka Lagoon“), nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų, futbolas, stalo tenisas, teniso kortas (šalia viešbučio „Brayka Bay Resort“; įranga mokama), paplūdimio tinklinis, smiginis, bočia, biliardas, treniruoklių salė, vaikų žaidimų aikštelė, amfiteatras, mini klubas (4-12 metų vaikams), animacija vaikams ir suaugusiems, diskoteka. Už papildomą mokestį: SPA centro paslaugos. 

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7:00-10:00), pietūs (12:30-14:30), vakarienė (19:00-22:00) vasaros metu - „švediškas stalas“ pagrindiniame restorane; užkandžių baras (10:00-12:00 ir 15:00-17:00); nealkoholiniai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai tam tikruose baruose (10:00-24:00). 

KONTAKTAI: 0020/1066639615, 0020/1066639615. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.braykaresorts.com

NEMOKAMAI: • Aptarnavimas paplūdimyje

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter