phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Viešbutis POLLINA RESORT

Pasiūlymo privalumai

 • Idealus pasirinkimas šeimos poilsiui
 • Vaizdinga vieta ant pakrantės uolos
 • Gražus Torre Conca paplūdimys įlankoje
 • Atnaujinti, stilingi kambariai
 • Atrakcijos vaikams ir suaugusiems
 • Netoli senovinio Čefalu miesto

Viešbutis POLLINA RESORT Kodas: PMOPOLI

PLN
Itaka

Viešbutis POLLINA RESORT Kodas: PMOPOLI Sicilija

Viešbutis, stovintis ant pakrantės uolos, nuo kurios atsiveria gražus vaizdas į jūrą, ramioje, vaizdingoje apylinkėje, idealiai tinka šeimos atostogoms Sicilijoje. Čia vyrauja puiki atostogų atmosfera, yra daug atrakcijų vaikams: baseinėlis, miniklubas, pramoginiai renginiai ir žaidimų aikštelė. Svečių paslaugoms – atnaujinti, erdvūs ir labai patogūs kambariai. Netoli viešbučio yra paplūdimys su nemokamu aptarnavimu, į kurį galima nusileisti liftu. Verta nuvykti į senovinį Čefalu miestą su garsiąja La Rocca uola ir monumentalia XII a. katedra.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis stovi ant pakrantės uolos, maždaug už 2,5 km nuo Finale centro su parduotuvėmis. Atstumas iki Čefalu – apie 13 km. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 115 km. Į Čefalu veža mokamas viešbučio autobusas (vietas reikia rezervuoti iš anksto, paslaugos laikotarpį ir tvarkaraštį nustato viešbutis).

Torre Conca paplūdimys, viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, dailioje įlankoje, smėlio ir žvyro su akmenimis, maždaug už 500–700 m nuo viešbučio (priklausomai nuo kambario vietos). Į paplūdimį iš viešbučio galima nueiti taku ir nusileisti liftu. Paplūdimyje yra nemokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai atnaujintas 2016–2017 m., atidarytas 2017 m. birželį. Viešbutyje yra 346 numeriai, keliolika pastatų iki 3 aukštų, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas – švediškas stalas, italų ir tarptautinė virtuvė, yra kėdučių vaikams, kartą per savaitę rengiama teminė vakarienė. Baras vestibiulyje. Suvenyrų parduotuvė. Terasa su vaizdu į jūrą. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį – automobilių nuomos punktas. Yra lygio skirtumų. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta suaugusiajam arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 25 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Kai kurie kambariai – su balkonu arba terasa.

sūraus vandens baseinas suaugusiems, sūraus vandens baseinėlis vaikams, prie baseino – nemokami skėčiai ir sudedami gultai, rankšluosčiai mokami (apie 5 Eur, reikalingas užstatas – apie 15 Eur, už kiekvieną keitimą – apie 5 Eur). 7 teniso kortai (reikia rezervuoti iš anksto) su reikmenų nuomos punktu (reikalingas užstatas). Stalo tenisas (reikalingas užstatas). Šaudymas iš lanko. Tinklinis. Futbolas. Baidarės. Vandens sporto šakų reikmenų nuomos punktas. Vaikų žaidimų aikštelė, miniklubas (4–12 metų vaikams, neveikia penktadieniais). Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 15 d.). Pramoginių renginių programą ir jų dažnumą nustato viešbutis). Diskoteka, amfiteatras.

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo.

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

0039/0917434111, www.aeroviaggi.it

 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
5,4 / 6
95% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Paplūdimiai apylinkėse
 • Standard pokoi
Informacija apie regioną

Sicilija

Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, kuri nuo senų laikų žavi savo egzotika, senovės paminklų gausa ir kraštovaizdžiais, įkvėpusiais daugybę menininkų. Dar antikos gyventojų vadinta Saulės sala, kurioje yra didžiausias Europoje saulėtų valandų skaičius per metus.

VIETA: Viešbutis stovi ant pakrantės uolos, maždaug už 2,5 km nuo Finale centro su parduotuvėmis. Atstumas iki Čefalu – apie 13 km. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 115 km. Į Čefalu veža mokamas viešbučio autobusas (vietas reikia rezervuoti iš anksto, paslaugos laikotarpį ir tvarkaraštį nustato viešbutis).

PAPLŪDIMYS: Torre Conca paplūdimys, viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, dailioje įlankoje, smėlio ir žvyro su akmenimis, maždaug už 500–700 m nuo viešbučio (priklausomai nuo kambario vietos). Į paplūdimį iš viešbučio galima nueiti taku ir nusileisti liftu. Paplūdimyje yra nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai atnaujintas 2016–2017 m., atidarytas 2017 m. birželį. Viešbutyje yra 346 numeriai, keliolika pastatų iki 3 aukštų, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas – švediškas stalas, italų ir tarptautinė virtuvė, yra kėdučių vaikams, kartą per savaitę rengiama teminė vakarienė. Baras vestibiulyje. Suvenyrų parduotuvė. Terasa su vaizdu į jūrą. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį – automobilių nuomos punktas. Yra lygio skirtumų. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta suaugusiajam arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 25 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Kai kurie kambariai – su balkonu arba terasa.

SPORTAS IR PRAMOGOS: sūraus vandens baseinas suaugusiems, sūraus vandens baseinėlis vaikams, prie baseino – nemokami skėčiai ir sudedami gultai, rankšluosčiai mokami (apie 5 Eur, reikalingas užstatas – apie 15 Eur, už kiekvieną keitimą – apie 5 Eur). 7 teniso kortai (reikia rezervuoti iš anksto) su reikmenų nuomos punktu (reikalingas užstatas). Stalo tenisas (reikalingas užstatas). Šaudymas iš lanko. Tinklinis. Futbolas. Baidarės. Vandens sporto šakų reikmenų nuomos punktas. Vaikų žaidimų aikštelė, miniklubas (4–12 metų vaikams, neveikia penktadieniais). Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 15 d.). Pramoginių renginių programą ir jų dažnumą nustato viešbutis). Diskoteka, amfiteatras.

PILNAS MAITINIMAS PLIUS: Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA LIGHT (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA PLIUS (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

KONTAKTAI: 0039/0917434111, www.aeroviaggi.it

NEMOKAMAI:
 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
5,4 / 6
Bendras įvertinimas
z 187 atsiliepimų
95%
įvertino gerai arba labai gerai
95%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Paplūdimiai apylinkėse
 • Standard pokoi
5 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
Spędziliśmy z mężem tydzień w hotelu Pollina. Oboje uważamy ten pobyt za świetnie spędzony czas. Hotel położony jest w pięknym miejscu, na klifie, teren wokół jest zadbany, obsługa codziennie (...) rodyti visus
Spędziliśmy z mężem tydzień w hotelu Pollina. Oboje uważamy ten pobyt za świetnie spędzony czas. Hotel położony jest w pięknym miejscu, na klifie, teren wokół jest zadbany, obsługa codziennie porządkuje otoczenie, nie ma śmieci, a trawa jest zawsze pięknie przystrzyżona. Z racji położenia całego kompleksu hotelowego widoki są niesamowite, z każdej strony widać morze, które zwłaszcza wieczorami przy zachodzie słońca robi ogromne wrażenie. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane, klimatyzowane, ale przez "zimną" posadzkę (przynajmniej w naszym pokoju) średnio przytulne. Goście hotelowi to w 99% Włosi i Francuzi, więc animacje dla dzieci i dorosłych są nastawione przede wszystkim na nich, ale nam w to w żaden sposób nie przeszkadzało, bo bez brania udziału w animacjach też można spędzić fajnie czas. My codziennie chodziliśmy na hotelową plażę, nigdy nie było problemu z dostępnością leżaków, ręczniki hotelowe do wypożyczenia w recepcji. W kwestii wyżywania najmniej różnorodne, a praktycznie w ogóle, były śniadania - zawsze słodkie bułki, rogaliki, jajecznica, parówki, jogurty, ale żadnych warzyw, owoców, do picia kawa, herbata, soki. Obiady i kolacje - dla każdego coś dobrego - owoce morza, mięsa, pasty, pizza, ciasta, owoce, do picia zawsze tylko woda, piwo, wino. Ogromny plus za przemiłą obsługę restauracyjną, zawsze mili, uśmiechnięci i pomocni.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 2
 • 4
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su draugais rugpjūtis 2019
Wakacje udane, hotel przystępny pokoje bardzo małe , czyste rodyti visus
Wakacje udane, hotel przystępny pokoje bardzo małe , czyste
 • 1
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su draugais rugpjūtis 2019
Bardzo fajny hotel. Ładnie położony, pokoje może nie są wielkie, ale czyściutkie i funkcjonalne. Bardzo miła obsługa. Pyszne jedzenie!! Bardzo duży wybór od makaronów, poprzez mięsa po ryby i (...) rodyti visus
Bardzo fajny hotel. Ładnie położony, pokoje może nie są wielkie, ale czyściutkie i funkcjonalne. Bardzo miła obsługa. Pyszne jedzenie!! Bardzo duży wybór od makaronów, poprzez mięsa po ryby i owoce morza. Polecam!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugpjūtis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima liepa 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e liepa 2019
wszystko ok.najwiekszym zaskoczeniem byla dla nas animacja. super ludzie i swietny program animacyjny. po prostu rewelacja! all inclusive troszke bardziej ubogi niz np. w Turcji (szczegolnie w (...) rodyti visus
wszystko ok.najwiekszym zaskoczeniem byla dla nas animacja. super ludzie i swietny program animacyjny. po prostu rewelacja! all inclusive troszke bardziej ubogi niz np. w Turcji (szczegolnie w kwestii alkoholu) ale tak chyba we Wloszech jest. profesjonalnie, wycieczki bez niemiłych niespodzianek
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su draugais birželis 2019
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su šeima birželis 2019
Hotel czysty, obsługa miła. Skromne i monotonne śniadania, ale już obiady i kolacje w porządku. Trochę dziwne rozwiązanie all inclusive - indywidualne kody kreskowe na karcie - zapewne (...) rodyti visus
Hotel czysty, obsługa miła. Skromne i monotonne śniadania, ale już obiady i kolacje w porządku. Trochę dziwne rozwiązanie all inclusive - indywidualne kody kreskowe na karcie - zapewne usprawniają rozlicznia barmanów, ale są po prostu niewygodne. Osobna sprawa - all inclusive plus - oznacza konieczność płacenia za cokolwiek z baru przed godziną 10:00, choć w informacji od Itaki informacja, że bar otwarty od 08:00. OK, ale do 10 za wszystko trzeba płacić. Poza tym, rzeczy typu lody z baru, czy chociażby whisky - płatne. Co to za all inclusive (do tego "plus")?. Aby napić się whisky z colą trzeba zapłacić, albo wziąć whisky z martini zmieszane i samemu dolać sobie coli. Woda butelkowana dostępna tylko w pierszym dniu. Później 2 EUR. Napełnianie butelek z dystrybutora zabronione.
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 2
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su draugais birželis 2019
Hotel czysty, dobrze utrzymany. Teren hotelu przepiękny. pokoje czyste. Jedzenie proste ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa niestety mówi tylko w języku włoskim lub francuskim. Animacje (...) rodyti visus
Hotel czysty, dobrze utrzymany. Teren hotelu przepiękny. pokoje czyste. Jedzenie proste ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa niestety mówi tylko w języku włoskim lub francuskim. Animacje mało rozrywkowe.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 1
 • 2
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su draugais birželis 2019
Hotel godny polecenia, położony na klifie z niesamowitym widokiem. Animacje po włosku i francusku. W języku angielskim można się porozumieć jedynie na recepcji. Obsługa bardzo sympatyczna i (...) rodyti visus
Hotel godny polecenia, położony na klifie z niesamowitym widokiem. Animacje po włosku i francusku. W języku angielskim można się porozumieć jedynie na recepcji. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Pokoje codziennie sprzątane i wymieniane są ręczniki. Śniadania w stylu włoskim, na słodko. Pozostałe posiłki bardzo różnorodne i duży wybór. Leżaki na plaży i przy basenie wygodne i co najważniejsze nie ma zajmowania leżaków od wczesnych godzin poprzez pozostawianie ręczników. Hotel położony ok. pół godziny jazdy autem od Cefalu. W pobliżu tylko mała wioska Finale. Pokoje w stylu włoskim choć bardziej nowocześnie urządzone. W większości pokoi brak balkonu czy małego tarasu. Bardzo fajny pobyt
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su draugais birželis 2019
Hotel położony w bajecznym otoczeniu przyrody na wysokim wzgórzu, tonie w bardzo zadbanej i ładnie zaaranżowanej zieleni. Piękna kamienista plaża w niedużej odległości (wygodne windy zwożą nas (...) rodyti visus
Hotel położony w bajecznym otoczeniu przyrody na wysokim wzgórzu, tonie w bardzo zadbanej i ładnie zaaranżowanej zieleni. Piękna kamienista plaża w niedużej odległości (wygodne windy zwożą nas na nią z wysokiego klifu). Niestety w bardzo upalne dni kamienie nagrzewają się tak, że strasznie trudno się po niej poruszać boso. Pokoje bardzo czyste, gustownie urządzone. Sprzątane oczywiście codziennie przez miły personel. Wyżywienie dobre, choć dla miłośników zdrowych śniadań przydałyby się talerze z warzywami (choćby pomidory, ogórki). Lunche i obiady bez większych zarzutów. Śniadania raczej monotonne z tym samym powtarzającym się codziennie zestawem potraw. W barze hotelowym mocno odstraszały ceny: 7-8 EUR za niewielką szklaneczkę mohito, lub innego drinka to wg mnie bardzo mocna przesada. Personel bardzo kompetentny, zawsze pomocny, uśmiechnięty i grzeczny wobec gości. Generalnie mimo drobnych uwag - bardzo pozytywna opinia. Podróż i transfer do hotelu przebiegły sprawnie i bez żadnych opóźnień tj. 100% wg informacji przekazanej nam wraz z wszystkimi użytecznymi wskazówkami przez naszego wieloletniego Doradcę Wakacyjnego, tj. kompetentnego pracownika biura z Bydgoszczy - p. Tomasza, który doskonale zna i co roku bez pudła trafia w nasze oczekiwania. Dziękujemy! Praca naszej Pani rezydentki - absolutnie bez zarzutu. Spotkanie informacyjne ciekawe, treściwe, dodatkowo okraszone atrakcyjnymi materiałami (mapy, albumy, foldery) prezentującymi zarówno atrakcje wyspy jak i oferowane przez biuro wycieczki fakultatywne. Cały nasz wyjazd z Państwa biurem oceniamy kolejny raz bardzo pozytywnie. Od razu po powrocie rozpoczęliśmy snuć nasze plany na kolejny wyjazd z Wami. Pan Tomasz z pewnością po raz kolejny pozytywnie nas zaskoczy. Nie wybieramy konkretnego kierunku podróży, bo często jego atrakcyjne propozycje zmieniały nasze plany wakacyjne. I .... nigdy tego nie żałowaliśmy... ITAKA to Ci była historia naszego cudnego pobytu wakacyjnego na Sycylii w hotelu Pollina Resort Całujemy Was, dziękujemy! Do zobaczenia: Kasia, Mariusz, Michalina
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel na wysokim klifie, pięknie zaprojektowany pomiędzy skałami w stylu modernistycznym - kompleks kilkunastu apartamentowych budynków - na dużym terenie w olbrzymim parkowym otoczeniu bogatym (...) rodyti visus
Hotel na wysokim klifie, pięknie zaprojektowany pomiędzy skałami w stylu modernistycznym - kompleks kilkunastu apartamentowych budynków - na dużym terenie w olbrzymim parkowym otoczeniu bogatym w zieleń i kwiaty oraz skalniaki. Plaża szutrowa prywatna hotelowa - leżaki z daszkiem nad głową dobrze chronią od porażenia. Codziennie pyszne ryby, spaghetti etc. Dużo różnych owoców. Jedynym minusem jest koniec pracy serwisu plażowego o g. 19:00 i zamykanie wejścia na plażę (z windy przez tunel) po godz. 19-tej. Czasami otwarta brama tunelu jest do 20- tej. Polecam!. Przewodnicy znakomicie przygotowani, znający historię Sycylii, brakowało map okolicy i miast zwiedzanych. Pokoje od strony basenu nie pozwalały na wypoczynek ze względu na hałaśliwe „animacje” przy kiepskiej muzyce w rodzaju italodisco. Lokalne wina były dobrej jakości.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima birželis 2019
Uważam , że hotel jest zadbany, ma w miarę nowoczesną infrastrukturę. Pięknie położony na klifie i ma windę do prywatnej plaży , która jest na terenie hotelu. Nie brakuje miejsca przy basenie (...) rodyti visus
Uważam , że hotel jest zadbany, ma w miarę nowoczesną infrastrukturę. Pięknie położony na klifie i ma windę do prywatnej plaży , która jest na terenie hotelu. Nie brakuje miejsca przy basenie czy na plaży do czasu rozpoczęcia urlopu przez Włochów. W sezonie może być trochę ciasno, bo jest tylko jeden basen. Są ciekawe animacje, ale brak polskiego animatora ,zaś obsługa od animacji w zasadzie mówi po włosku. Jedzenie jest ok, typowo włoskie, nie ma ekskluzywnych dań, ale standard jest zachowany, są owoce, jogurty , pieczywo i wędliny na śniadanie. Nie warto korzystać z all in light , bo mamy w tym jedynie napoje z automatu w ciągu dnia i kawę i herbatę, chyba już all in pełny , gdyż są tu w cenie także alkohole. Minusem są pokoje, które są małe i ciemne , aczkolwiek nowoczesne.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima birželis 2019
Widoki niezapomniane. Atmosfera przyjazna. Basen fantastyczny. Jedzenie smaczne, poza monotonnymi śniadaniami. Animatorzy i obsługa przyjazna i pomocna, problem z kontaktem po angielsku. Bardzo (...) rodyti visus
Widoki niezapomniane. Atmosfera przyjazna. Basen fantastyczny. Jedzenie smaczne, poza monotonnymi śniadaniami. Animatorzy i obsługa przyjazna i pomocna, problem z kontaktem po angielsku. Bardzo ciekawe wycieczki fakultatywne. Krótki przelot, dla rodzin z dziećmi bezcenny. transfer długi, acz sprawny. Rezydentka zaangażowana i bardzo pomocna.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 3
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e birželis 2019
Hotel zaskoczył nas pięknym położeniem z pięknymi widokami. Można poczuć nutkę romantyzmu. Bardzo czysto, obsługa super, a plaża bajecznie położona przy klifie. Przygotowany na obsługę Włochów i (...) rodyti visus
Hotel zaskoczył nas pięknym położeniem z pięknymi widokami. Można poczuć nutkę romantyzmu. Bardzo czysto, obsługa super, a plaża bajecznie położona przy klifie. Przygotowany na obsługę Włochów i Francuzów, wszystkie animacje i zabawy tylko pod nich. Polacy czują się odosobnieni, chyba że zna się język włoski lub francuski.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel przepięknie położony, w widoku można się zakochać. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i sympatyczna. Pod koniec września animacji było co prawda niewiele, ale animatorzy starali się (...) rodyti visus
Hotel przepięknie położony, w widoku można się zakochać. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i sympatyczna. Pod koniec września animacji było co prawda niewiele, ale animatorzy starali się urozmaicić czas na tysiąc sposobów, animacje jedynie w języku włoskim i francuskim. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Śniadania nie tylko na słodko. Jedyną niedogodnością było pierwotne położenie naszego pokoju- w bezpośredniej okolicy basenu, gdzie do późnych godzin nocnych bardzo głośno grała muzyka, organizowane były imprezy z zewnątrz- jak zauważyliśmy mieszkali tam praktycznie sami Polacy i Rosjanie. Po prośbie o zmianę pokoju drugiej nocy otrzymaliśmy pokój w "cichszej" części hotelu bez zadnego problemu. Gorąco polecam hotel Pollina!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, su draugais rugsėjis 2018
Były to naprawdę wakacje marzeń.Pogoda na którą można liczyć ,hotel położony w pięknym zadbanym ogrodzie z egzotycznymi roślinami(takie które u nas widzi się w kwiaciarniach lub na filmach (...) rodyti visus
Były to naprawdę wakacje marzeń.Pogoda na którą można liczyć ,hotel położony w pięknym zadbanym ogrodzie z egzotycznymi roślinami(takie które u nas widzi się w kwiaciarniach lub na filmach przyrodniczych).Piękne widoki z klifu na okolicę.Mimo bardzo dużej liczby turystów nie czuje się natłoku,ponieważ jest wiele tarasów, barek ,basen ,sympatyczne ścieszki do spacerów słowem luz.Wszystko to oraz egzotyczna roślinność tworzy miłą atmosferę dobrą dla wypoczynku.Pokoje czyste ,świeżo po remoncie,ładnie urządzone,sprzątane codzienne z wymianą ręczników,raz w tygodniu wymiana pościeli.Wyżywienie bardzo smaczne, urozmaicone ,wiele potraw charakterystycznych dla Sycyli, obsługa miła i sprawna.Świetny pomysł zjazd i wjazd windą na plażę.Plaża czysta żwirkowo- piaskowa ,duża ilość leżaków z parasolami,woda kryształowo czysta i ciepła,morze spokojne,można fajnie popływać lub popływać kajakami.Wycieczki zorganizowane przez Itakę ciekawe z profesjonalnymi przewodnikami aż trudno się zdecydować czy wybrać wycieczkę czy morze.Doszliśmy do wniosku że tydzeń to za mało w tym pięknym miejscu .Jeden minus to w recepcji można się dogadać po włosku,angielsku,francusku .Po polsku nie.Powinien być zatrudniony pracownik ze znajomością języka polskiego.Na pewno tu wrócimy.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel pięknie położony;jedyna niedogodność to dość duża odleglosć od lotniska.Plaza piękna,na wyciągnięcie ręki, a raczej windy bo trzeba zjechać w dół na plazę specjalnie do tego przystosowaną (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony;jedyna niedogodność to dość duża odleglosć od lotniska.Plaza piękna,na wyciągnięcie ręki, a raczej windy bo trzeba zjechać w dół na plazę specjalnie do tego przystosowaną windą ale to nie odbiera w żadnym stopniu przyjemności obcowania z morzem. Jedzenie bardzo dobre,urozmaicone obiady i kojacje;śniadania dość monotonne.Pokoje czyste,nowocześnie urządzone i sprzątane codziennie. Hotel nastawiony chyba tylko i wyłącznie na turystów z Włoch i Francji bo dość duze trudności obsludze i animatorom sprawia język angielski.Tym samym wszelkiego rodzaju animacje są prowadzone w języku włoskim. Ogólnie hotel oceniam na 5 z plusem.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Pięknie położony hotel wkomponowany w otoczenie rodyti visus
Pięknie położony hotel wkomponowany w otoczenie
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Dużo możliwych atrakcji zapewnianych przez personel, liczna animacje w godzinach wieczornych. Położenie malownicze, piękny widok z restauracji. Poza (...) rodyti visus
Hotel czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Dużo możliwych atrakcji zapewnianych przez personel, liczna animacje w godzinach wieczornych. Położenie malownicze, piękny widok z restauracji. Poza bramą hotelu niestety najbliższa okolica bez atrakcji.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima rugsėjis 2018
Hotel Pollina Resort jest pięknie położony, ma bardzo piękną plażą na którą zjeżdża się windą, przy okazji robiąc sobie mały spacerek. Oprócz tego hotel jest bardzo dobrze utrzymany, przyjazny, (...) rodyti visus
Hotel Pollina Resort jest pięknie położony, ma bardzo piękną plażą na którą zjeżdża się windą, przy okazji robiąc sobie mały spacerek. Oprócz tego hotel jest bardzo dobrze utrzymany, przyjazny, świetni animatorzy, czysto, bardzo kontaktowi zarówno obsługujący w barach, sprzątaczki jak i w recepcji. W pokojach codziennie dbają o czystość, także nie trzeba kompletnie nic samemu sprzątać. Piękny i robiący wrażenie basen, w którym można się zrelaksować. Bardzo dobre jedzenie, pyszne lody oraz dużo owoców do wyboru i koloru. Należy jednak wspomnieć iż ze względu na położenie hotelu, bardzo dużo jest w nim poziomów i należy liczyć się ze schodami, co w przypadku dzieci w wózkach czy osób niepełnosprawnych jest trochę utrudnione.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
20-25 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Obsługa hotelowa jest świetna! Animatorzy, którzy nie dadzą na pewno sie nudzić ani jednego wieczoru! Kazdy dzień był bardzo interesujący i jedyny w swoim rodzaju! Czystość i porządek na jak (...) rodyti visus
Obsługa hotelowa jest świetna! Animatorzy, którzy nie dadzą na pewno sie nudzić ani jednego wieczoru! Kazdy dzień był bardzo interesujący i jedyny w swoim rodzaju! Czystość i porządek na jak najwyższym poziomie ! Na pewno tam wrócę !
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel godny polecenia. Widać niedawno zrobiony remont. Armatura w pokojach zadbana i schludna. Obsługa miła i uprzejma. Piękne położenie i super woda w której można sobie popodglądać pływające (...) rodyti visus
Hotel godny polecenia. Widać niedawno zrobiony remont. Armatura w pokojach zadbana i schludna. Obsługa miła i uprzejma. Piękne położenie i super woda w której można sobie popodglądać pływające rybki. Przynajmniej jedna osoba na recepcji znała dobrze angielski więc nie było źle. Jedzenie urozmaicone chociaż widać iż robione głównie na ilość nie na jakość - mimo wszystko każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie wrażenia lepsze niż w hotelu Fiesta, w którym byliśmy wcześniej.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
Vietinės ekskursijos

iš Palermo regiono:

Etna ir Taormina — jaudinantis žygis prie Sicilijos simbolio - Etnos, didžiausio veikiančio Europos ugnikalnio. Autobusu užvažiuojama į maždaug 2000 m aukštį. Norintys gali pakilti lyniniu keltu, o toliau visureigiu užvažiuoti prie kraterių į 3000 m aukštį (už papildomą mokestį - apie 55 EUR, kai susirenka ne mažiau kaip 18 asmenų). Nuvykstama į Taorminą, pasivaikščiojama po Corso Umberto ir aplankomas Teatro Greco. Skiriama laisvo laiko, kurį galima skirti apsipirkimui. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 75 EUR.

Palermas ir Monrealė — nuvykstama į Monrealę ir apžiūrima katedra su nuostabiomis viduramžių mozaikomis. Po to vykstama į egzotiškosios Sicilijos sostinės Palermo centrą. Apžiūrima katedra su Sicilijos valdovų sarkofagais. Apvažiuojamas Palermas su nuostabiais panoraminiais vaizdais, apsilankoma kapucinų katedroje, kurioje yra katakombos su vienuolių ir pasauliečių mumijomis. Skiriama laisvo laiko. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 55 EUR (neįskaičiuoti įėjimo bilietai - apie 10 EUR).

Lipario salos — turistiniu laivu plaukiama į salyno sostinę Liparį. Šis miestelis pulsuoja gyvenimu; jame yra šimtai spalvotų parduotuvėlių. Trumpa ekskursija su gidu ir laisvas laikas. Norintys gali leistis į apvažiuojamąją ekskursiją po salą (už papildomą mokestį). Po to plaukiama į Vulkano salą. Čia vertas dėmesio puikus juodo vulkaninio smėlio paplūdimys ir įdomūs pasivaikščiojimams skirti plotai. Maudomasi gydomajame sieros purve, pietaujama regioninių patiekalų restorane (už papildomą mokestį). Po plaukiama atgal į Siciliją. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 65 EUR (neįskaičiuota: pietūs, įėjimo į sieros purvo maudyklą bilietas - apie 3 EUR).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter